یوسف ندرخانی شهروند مسیحی جهت اجرای حکم بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – یوسف ندرخانی، شهروند مسیحی ظهر امروز جهت اجرای حکم 3 سال حبس تعزیری روانه زندان لاکان رشت شد.

یوسف ندرخانی شهروند مسیحی جهت اجرای حکم بازداشت شد

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، این شهروند مسیحی که اخیرا از اتهام ارتداد تبرئه و آزاد شده بود بر اساس محکومیتی که در پرونده مفتوح سال 85 از سوی دادگاه برای وی صادر شده است خود را به زندان لاکان رشت معرفی کرد.

گفتنی است، این شهروند مسیحی در خصوص پرونده سال 85 به اتهام اقدام علیه امنیت ملی به 3 سال حبس تعزیری محکوم شده است که با احتساب ایام بازداشت در پرونده اخیر که از اتهامات مطروحه آن تبرئه شده بود می بایست حدود 45 روز دیگر را در زندان لاکان رشت تحمل حبس نماید.

+103
رأی دهید
-39

elynaz - مونترال - کانادا
تا حرف میزانی‌ یک عده میگن به اعتقادات ما مسلمان‌ها توهین نکنید اما نمیدونن دینشون ...دیکتاتور‌ترین و استبدادی‌ترین قوانین بشری رو داره ..کشتن هم جنسگراها ...کشتن بهائی‌ها ...کشتن کسانی‌ که دینشون رو عوض کردن یا بی‌ خدا‌ها ..توهین به عقیده دیگران ...زنای غربی رو فاحشه خودن اما ..خودشون صیغه رو آوردن فاحشه اسلامی ..و فاحش ذهنی‌ بودن آخوندا که ...دسته دسته تو قوم پرورش میدن این فاحشه‌های ذهنی‌ رو !!
‌سه شنبه 5 دی 1391 - 17:15
elynaz - مونترال - کانادا
یکی‌ نیست بگه شما به دین اعتقاد مردم چه کار دارین‌ای تًف به شرف نداشته شما
‌سه شنبه 5 دی 1391 - 17:17
شمس العرفا - اصفهان - ایران
دوست عزیز من آدم مذهبی نیستم اما مطمئن هستم که آخوندها عده ای آدم از خدا بیخبرند و مردم هم فریب سخنان و شیادی انها را میخورند. من اغلب کشور های مثل ترکیه و هند را دیدم ومسلمان با غیر مسلمان با صلح وصفا با هم ازدواج کردند و می گویند در دین هیچ زور و اجباری نیست و خودم هم درقران همین جمله رادیدم ومطمئنم که در ایران ملعبه دست این آخوندهاست وگرنه خدائیش اسلام بد دینی نیست
‌سه شنبه 5 دی 1391 - 17:45
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه
مضحک اینکه ناقص العقل‌های اسلامی می‌گویند خدای یهود عیسی و محمد یکیست!! اولا اگر یکیست چرا در یهود قاتل است ??در مسیحیت بخشنده ??در اسلام روی یهوو را سفید کرد!!!! در ثانی‌ اگر یکی‌ است چرا در آن-----قلاب شکوهمندتان این همه کشیش را اعدام کردید؟؟؟؟ جوابی‌ ندارید پس خفه خون مرگ!!!!
‌سه شنبه 5 دی 1391 - 18:27
محبت خدا - ایران - ایران
elynaz - مونترال - کانادا , دوست عزیز این جزء قوانین اسلامه که هر کس از دین اسلام خارج بشه مرتده و خونش مباه. و هر غیر مسلمانی که در سرزمین اسلامی زندگی میکنه باید باج بده وگرنه خونش مباهه . این قوانین رو محمد گذاشته و علی هم به همین, دلیل هزاران مرد یهودی بنی قریظه رو کشت و زنان و فرزندانشون توی بغل اصحاب ..... از خودش افتادن به نام اسلام . حالا هی مسلمونا دفاع ابلهانه کنند .
‌سه شنبه 5 دی 1391 - 18:23
kobalt - کرج - ایران
اسلام بقول حاج آغا قرائتی مثل پادگان میمونه اگه واردش شدی دیگه نمیتونی ازش خارج بشی اگه فرار کنی تنبیه میشی که منظور همون اعدامه منتهی این پادگان نه پایان خدمت داره نه مرخصی نه بازنشستگی تو قبر و بعد از اونم یقه تو رو ول نمیکنه اونایم که تو پادگان بدنیا اومدن سرباز حساب میشن باید خدمت پدر رو ادامه بدن فرماندهان این پادگان هم ابدین بعد ز مرگشون هم میتونن بشین پاشو بدن ستاد فرماندهی ته چاهه و بوسیله امر براش اوامر ش رو ابلاغ میکنه متمردین باغی محسوب میشن و حکم مرگ دارن حالا کی به شعور مردم توهین میکنه کبلائی.
‌سه شنبه 5 دی 1391 - 19:32
farahnoush - ساری - ایران
elynaz - مونترال - کانادا. ببخشید این قوانین که گفتید هیچ ربطی به اسلام ندارد و در قرآن نیامده است !. این عملکرد دولت جمهوری اسلامی ایران !. حتی تو قانون اساسی ایران هم چنین چیزی نیامده است !
‌سه شنبه 5 دی 1391 - 20:44
farahnoush - ساری - ایران
elynaz - مونترال - کانادا. ببخشید این قوانین که گفتید هیچ ربطی به اسلام ندارد و در قرآن نیامده است !. این عملکرد دولت جمهوری اسلامی ایران !. حتی تو قانون اساسی ایران هم چنین چیزی نیامده است !
‌سه شنبه 5 دی 1391 - 20:44
elynaz - مونترال - کانادا
تو رو خدا ماله نکشید ..یعنی‌ بعد این همه زندگی‌ در حکومت اسلامی و دیدن کشور‌های اسلامی و خوندن کتاب اسلامی ..به نوشته خود بزرگان ارگان دینی . خود کتاب قرآن ..و احادیث و سخنان محمد ..اسلام رو شناختم و نظرم رو گفتم ..حالا شما داری ماله می‌‌کشی میگی‌ این اسلام که آخوندا میگن با اسلام واقعی‌ فرق داره ..تو رو خدا بس کنید هیچ فرقی‌ نداره ..بلکه شما نمی‌خواهی قبول کنی‌ همین ..یک کشور اسلامی یک گرایش اسلامی حکومت اسلامی یک فرهنگ اسلامی به من نشون بده که حرمت انسانی‌ ارزش داشته باشه تو این ..میلیاردها مسلمان یک کشور مسلمان نشون بده که مردم از کرامت انسانی‌ برخوردار باشن .
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 21:44
nmayandeh khoda - هایدلبرگ - آلمان
محبت خدا - ایران - ایران. -- درود بر شما همکار عزیز !، کاملاً درست فرمودید با شما هم نظر هستم !
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 22:04
farahnoush - ساری - ایران
محبت خدا - ایران - ایران. کم به کشتار مسیحیان در برابر مسلمانان و یهودیان نمی رسد !؟. جنگ کشیش های رومی با زرتشتیا ! اذیت و ازار یهودیان در دوران طلایی بیزانس و اروپا !کشتار یهودیا جنگ جهانی دوم ( خفه خون گرفتن پاپ واتیکان و جهان مسیحیت ) .. تقاص رفتار شما الان مردم فلستین دارند پس می دهند ! قضیه قره باغ , خوجالی ! قضیه قیام مسیحیای اشور تو ارومیه و .. ! هرچند ترکای جوان ترکیه به نام ایده پان ترکشون ارمنی ها , کردها و علوی ها و یونانی هارو کشتند اما شما زورتون به اونا نرسید و ترکای مظلوم ایران کشتید ! و داستان سر دراز دارد !. من هیچ اعتقادی نه به اسلام و نه به مسیحیت دارم ! اما شما مسیحیا خوب از این اوضاع دارید سو استفاده می کنید ...اگر ما رفتار قرون وسطی اروپا بتونیم به مسیحیت ربط بدیم می تونیم رفتار جمهوری اسلامی هم به اسلام ربط بدیم ! . مسیحیا با پنبه سر می برند !
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 22:18
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
farahnoush - ساری - ایران. لطفا ماله نکش خارج شدن از اسلام میشود مرتد!! و سزایش مرگ است!!! کتاب خودتان را هم نخوانده اید فقط مثل طوطی!!! تقلید واژه‌های عجق وجق!!!!!
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 22:45
khane_iran - تهران - ایران
اونایی که میگن مال قران نیست برن قران بخونن ، اسلام دین وحشیگری و تجاوزه، دین تنفر که به درد ... می‌خوره
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 01:31
farahnoush - ساری - ایران
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه. برادر من , گفتم من مسلمون نیستم , مسلمان زاده ام ! من اعتقادات لائیسه (بی طرفانه ) دارم !هیچ وقت هم مثل طوطی چیزی تکرار نمی کنم من چیزی که بهش اعتقاد دارم می گم و چیزی که می بینم !. قبلادر مورد جنایت مسیحیا تو دنیا گفتم !شما لطفا به من بگو کدوم آیه قران گفته انسان مرتد باید کشت ؟! .. ! آیه قران نه احادیث و قوانین شیعیان و سنی ها !. به نظر من پیروان ادیان الهی متعصب هاشون و کلا دینها هیچ فرقی با هم ندارند !. بهایی ها و مسیحی ها از مسئله امروز ایران دارند سواستفاده می کنند برای جمع کردن پیرو !
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 04:16
Cyrusiii - لیدز - انگلستان
.elynaz - مونترال - کانادا...مگه تو مقاله را نخوندی؟ چکار بی‌ دینش دارن، از ارتداد تبرئه شده آقا. محکومیت سال ۸۵ ربطی‌ به دینش نداره.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 05:46
shirzan - برلین - آلمان
چه جالب یکی دینش رو عوض میکنه بهش میگن اقدام علیه امنیت ملی والله ما که نفهمیدیم یه ساندیس خور بیاد بگه .... به شقیقه چکار داره؟
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 08:41
baran10 - برونو‌ام این - اتریش
کلا دین افیون جمعست فرقی‌ نمی‌کنه چه دینی باشه این سخته خود بشر که بتونه بهتر استعمار کنه
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 09:29
yeshua - سیرجان - ایران
farahnoush - ساری - ایران- دوست عزیز شما فقط به من بگو آیا رومیان با آمدن مسیحیت به ایران حملهور شدند یا قبلش هم به ایران حمله میکردند؟؟ و سوال دوم اگه شرف دارین غیرت دارین فقط یک آیه از انجیل بیارین که بگه جنگ کنین یا مشرکا و کافرارو حتی دستگیر کنین مرسی ، اگه انسانهایی به اسم مسیح جنایت کردند آن هم خارج از کلام مسیح چه ربطی به مسیح داره؟ اما اگه مسلمانها یک کافر رو میکشن چون قرآن دستور داده ، اگه به ایران حمله میکنن چون قرآن گفته
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 11:42
saman sepehr - لوییزیانا - آمریکا
مسیحیت هم تاریخ تابناکی نداره.زنده سوزاندن هزاران زن بجرم جادوگر بودن . زدن انگ ارتداد به روشنفکران جامعه که یا مانند گالیله وادار به سکوت کردند و یا مثل جوردانو برونو سوزاندند. پروتستان (پروتست بمعنی‌ متعرض)بخاطر همین اصول سخت مذهبی‌ توسط مارتین لوتر پدید آمد.اگر این دین ایرادی نداشت عملا پروتستان بوجود نمیومد.در این دین هم اصول عقایدی وجود دارد که قابل رّد کردن نیست مثل معصوم بودن مریم به هنگام تولد از هنگام تشیکل شدن به صورت نطفه(Immaculate Conception)(عمر اصل شدن این عقیده کمتر از دویست سال هست).انحراف جنسی‌(کودک آزاری) در کشیشان این دین هم کم نیست.ماله کشی‌(توجیه)پدیده‌ای نوظهور نیست.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 11:54
yeshua - سیرجان - ایران
saman sepehr - لوییزیانا - آمریک-متاسفم که هنوز بسیاری مثل شما دوست عزیز نفهمیدید که اصلا مسائلی که گفتین هیچ ربطی به مسیحیت نداره ، اگه انجیل گفته بود که این کارارو انجام بدین دردمون به دلمون بود ، کسایی که این کارارو میکنن به اسم خدا اینکارارو میکنن که قبل مسیحیت هم به اسم خدایان زئوس و دیگر خدایان جنایتهای هولناکی میکردند ، مهم اینه که امروز داریم ثمره ی درخت مسیحیت رو میبینیم که چیزی جز برکت برای جهان نبوده ، 500 سال پیش مذهبیون مردم رو از خواندن انجیل منع میکردند اما وقتی مردم خواندنش دیدن که انجیل جز محبت ، بخشش ، و آزادی هیچ سخنی نگفته از آنجا بود که دنیا رو به دموکراسی و آزادی رفت ، مسیح گفت پیامبران دروغین رو از میوه و ثمره هایشان خواهید شناخت آممین ، برکت خداون با شما دوستان عزیز
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 13:10
Saman sepehr - لوییزیانا - آمریکا
Yeshua-سیرجان-ایران- انجیل در واقع نقل قول حواریون از مسیح است.چیزی مانند سیره بزرگان .حالا بزرگترین اونها پیتر یا پطرس طبق پیش بینى سه بار از ترس، دوستى با مسیح رو انکار میکنه(دروغ میگه).خب از کجا معلوم حواریون راوى انجیل دروغ نگفته باشند(فرض) یا غلو نکرده باشند یا حتى این کتاب دچار خودسانسورى نشده باشه؟در ضمن مسیح مانند موسی و محمد به رهبرى جامعه نرسید تا احکام قهرى صادر کنه.اگر او به حکومت میرسید به نظر شما حکمش در مورد یک قاتل یا متجاوز به عنف چه بود.بخشش و عشق ومحبت؟ یا خودش راه میافتاد میرفت رضایت شاکیان رو شخصا" میگرفت؟پیروان هر دینى فکر میکنند دیگران گمراه هستند و چیزى نمیفهمند.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 18:02
farahnoush - ساری - ایران
baran10 - برونو‌ام این - اتریش. کاملا موافقم !. yeshua - سیرجان - ایران. ببخشید من نه مسلمونم و نه مسیحی ! هیچ علاقه ای هم ندارم کتاب مزخرف هیچ کدوم از این دو دین بخونم ! از کوزه می تراورد هر چه در درون ان است !. واللا تو قران ننوشته به ایران حمله کنید ! ننوشته کفار بکشید .. !؟!. در اینکه مسلمانها این کارها را کردند شکی نیست .. به رهبری خلفا نه محمد !. البته در نظر باید بگیری خلیفه دوم درایران خیلی منفور است ! حالا شاید سنی ها و عربا دوسش دارند !. saman sepehr - لوییزیانا - آمریکا. کاملا موافقم ! اصلا وقتی اینها فکر می کنند مسیح پسر خداست ؟!!! . (جک سال ).
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 00:36
yeshua - سیرجان - ایران
farahnoush - ساری - ایران-خداوند به شما برکت بده دوست عزیز . و اما جک سال دیگه این بود که گفتین قرآن دستور به جنگ با ایرانیان نداده و نگفته کافرارو بکشین .. و اما خود شما مسلمانین و جاهایی از قرآن دفاع میکینین و جاهایی سنی هارو محکوم میکنین معلومه که شیعه خالص هستین ولی خودتون هم اعتقاد خودتون رو رد میکنین.. ما که گیج شدیم دوست عزیز، حرف دلتون رو بزنین ، در ضمن من بیشتر از این متاسفم که شما قرآن رو فقط به عربی میخونین ، دوست عزیز به فارسی بخونین تا چشمتون باز بشه
جمعه 8 دي 1391 - 20:28
yeshua - سیرجان - ایران
Saman sepehr - لوییزیانا - آمریکا- دوست عزیز مشکل شما اینجاست که بک گراند اسلامی داری و بر این عقیده ای که انجیل تحریف شده و از این حرف ها پس بحث با شما دوست عزیز کاملا بی فایدست ، اسلام قلب همه ی مسلمانان رو نسبت به انجیل خراب کرده چون میگه تحریف شده ، قلب شما هم متاثر از همانه ، برکت خداوند با شما دوست عزیز
جمعه 8 دي 1391 - 20:35
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.