اپل در هفته نخست دو میلیون iphone 5 در چین فروخت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی GsmAria ، کمپانی اپل اعلام کرد که در نخستین هفته بیش از دو میلیون گوشی iphone 5 را در چین به فروش رسانده است. این گوشی 14 دسامبر در بازار موبایل چین فروخته شد. پیش از این تحلیلگران پیش بینی کردند که از جدیدترین گوشی هوشمند اپل در چین استقبال زیادی نمی شود.

اپل در هفته نخست دو میلیون iphone 5 در چین فروخت

این درحالی است که اپل در ماه سپتامبر طی نخستین هفته از فروش iphone توانست بیش از پنج میلیون دستگاه از آن را در 9 کشور به فروش رساند که این کشورها عبارتند از امریکا ، استرالیا ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، هنگ کنگ ، ژاپن ، سنگاپور و انگلیس. در مقایسه با آن اکنون بیش از دو میلیون دستگاه iphone 5 فقط در چین فروخته شده است. با توجه به تمهیداتی که اپل برای فروش این گوشی در چین درنظر گرفته بود آغاز فروش این گوشی همچنان با ازدحام همراه بود. انتظار می رود اپل iphone 5 تا پایان دسامبر در بیش از 100 کشور موجود شود.

+69
رأی دهید
-10

be_pa.khaste - هارلم - هلند
من یکی‌ خریدم اما یه هفته بعد عوضش کردم با سامسونگ چون سفتورش ایراد داره مسل ۴ س نیست ۴ س خیلی‌ بهتره
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 14:09
مهم - بروكسل - بلزيك
من چند سالی‌ که اپل استفاده می‌کنم کلا رایانه و گوشی اپل میخرم ولی‌ ایندفعه آیفون۵ یه خورده ایراد داره ولی‌ باز بد نیست البته فروشگاهی که خریدم قبول کرده پس بگیر و ایردشو درست کنه کلا اپل سالار است
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 16:08
احتراز - دورف - آلمان
حیف پول که بالای اپل بده. فقط سامسونگ
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 17:20
xplrr - اسلو - ناروی
دمشون گرم این چشم تنگا . به خدا اگه اینا نه بودن آسیا باید میرفت به آفریقا تعظیم میکرد
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 18:09
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی
احتراز - دورف - آلمان. اتفاقا حیف پول که بالای گوشی سامسونگ آدم بده چون یکسال بعد مفت هم نمیارزه.اما اپل حتی سه سال بعدم میشه قیمت خوبی فروخت و آپ گرید کرد.مثل فرش دستباف و طلا میمونه.تازه این سوای کلاس و برتری کلی آی او اس هست نسبت به گوشیهای پلاستیکی و کپی برداری شده سامسونگ.تمام افراد موفق و معروف و درست حسابی هم اپل استفاده میکنن.سامسونگ مال فقیر فقرا و ایناست که نمیتونن اپل داشته باشن.
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 22:56
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی
محصولات اپل یه سر و گردن از بقیه مارکها بالاترن.منکه دیگه مفت هم بدن حاضر نیستم با کامپیوترهای آشغالی و بنجل ویندوز کارکنم یا مثلا با این گوشی های در پیتی و پلاستیکی سامسونگ و اچ تی سی و غیره که جدا از بی کلاسی و چیپ بودن مملو از باگ و اشکال و ایراد اندوریدی هستن.تمام آدمهای مشهور و موفق هم اپل استفاده میکنن و اندورید و ویندوز فقط پیش کسایی که پول خرید اپل ندارن یا نمیخوان بدن میخوره.مثل مقایسه رولز رویس یا الماس هست با کیا یا پژو و الماس بدلی.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 02:04
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.