اعترافات هولناک پادشاه شیشه‌ای ایران

متهم فردی معتاد به شیشه و بیکار است که تحت تاثیر مصرف مواد مخدر دست به این جنایت هولناک زده است. او پس از دستگیری مدعی شد صدایی به او اعلام می‌کرده که این جنایت را انجام دهد و تحت تاثیر این صدا مرتکب قتل همسر و فرزندانش شده است.

اعترافات هولناک پادشاه شیشه‌ای ایران

 مرد جنایتکار که در جنایتی هولناک سه عضو خانواده اش را به قتل رسانده بود، در جریان بازسازی صحنه قتل مدعی شد برای پادشاهی ایران و تسخیر جهان دست مرتکب این قتل شده بود.
 
به گزارش رویداد به نقل از مهر، ساعت 9 و 45 دقیقه 20 آبان فردی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی شهرستان بهشهر اعلام کرد: سه عضو خانواده همسایه اش به طرز هولناکی به قتل رسیده‌اند. پس از این تماس تیمی از ماموران پلسی آگاهی در محل جنایت حاضر شده و در بررسی ها متوجه شدند زنی 27 ساله به نام صدیقه با ضربه‌های چاقو به قتل رسیده است. جسد دو پسر او به نام‌های ارشیا 4 ساله و شبیر 1 ساله نیز در یک از اتاق ها کشف شد.
 
پدر خانواده به نام مجید 31 ساله که در محل قتل حضور داشت در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و گفت: همسر و فرزندانم را به شکل شیطان دیده و ابتدا صدیقه را ساعت 7 صبح خفه کردم. بعد هم با چاقو چند ضربه به بدنش وارد کردم. دو پسر خود را نیز به شکل شیطان دیده و آنها را نیز خفه کردم.
 
متهم فردی معتاد به شیشه و بیکار است که تحت تاثیر مصرف مواد مخدر دست به این جنایت هولناک زده است. او پس از دستگیری مدعی شد صدایی به او اعلام می‌کرده که این جنایت را انجام دهد و تحت تاثیر این صدا مرتکب قتل همسر و فرزندانش شده است.
 
در ادامه بررسیها مشخص شد، متهم و همسرش اهل بابل (بندپی شرقی) بوده و چندین سال است که در بهشهر سکونت داشتند. متهم در بهشهر دارای سابقه کیفری مواد مخدر و ایراد ضرب عمدی می باشد.همچنین دو سال به خاطر سرقت در زندان اوین بازداشت بود.
 
با تحقیقات مقدماتی متهم به محل جنایت منتقل شد تا صحنه جنایت های خود را بازسازی کند. مجید در تشریح صحنه قتل ها گفت : قرار بود من پادشاه کشور شوم و پس از آن تمام جهان را تسخیر کنم. 40 روز گوشه نشینی کردم تا به آرزوی قدیمی خود برسم. از سوی دیگر متوجه شدم همسرم به من خیانت کرده و اسرار پادشاهی مرا فاش کرده است به همین دلیل تصمیم گرفتم او را به سزای خیانتش برسانم. صبح روز حادثه صدایی در گوشم پیچید و به من گفت : که قیام کن و در اول راه همسر و فرزندانت را بکش. ابتدا می خواستم آنها را با پارچه خفه کنم که موفق نشدم به همین خاطر آنان را با چاقو زدم. در زمان قتل فرزندانم را به صورت شیطان می دیدم و باید آنها را می کشتم .
 
متهم پس از بازسازی صحنه قتل با قرار قانونی روانه زندان شد تا سلامت روحی و روانی او از سوی متخصصان پزشکی قانونی بررسی شود.

+81
رأی دهید
-29

tehrangoli - تهران - ایران
آخر سر هم به خاطر این که اولیاء دم بچه ها خودش هست بعد از 2 سال حبس آزاد میشه! و این است قوانین متحجر مذهبی، کامل و جامع به نام "اسلام"!
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 11:18
antikaselis - اصفهان - ایران
در خبر اعدام قاچاقچیان مواد مخدر همه کاسه ی داغتر از آش شده بودند.این هم نتیجه اش.
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 11:37
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
دین شیشه یی رژیم شیشه یی!!! انتظار دیگریست؟؟
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 11:41
همایون خدای صبر - اسلو - نروژ
سلامت روح و روان دیگه چند منه؟ اینجور نامردا و در ضمن اون اصل کاری که این مواد مخدر رو میاره تو کشور رو باید از روی کره زمین محو کرد.
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 11:42
elynaz - مونترال - کانادا
ای تو روحت خمینی .....جنگ رو ادامه داد که بیشتر جوان‌ها رو بکشه که کسی‌ قیام نکنه ..جنگ رو به زور سازمان‌های بین‌المللی تموم کرد ..اما بهترین کار برای ساکت کردن نسل جدید این بود که اعتیاد رو گسترش بده تو ایران ..این جوری مردم خماران و کاری به سیاست ندارن ..دولت ایران می‌تونست جلوی اعتیاد مواد مخدر رو بگیره ..اما نخواست ..چه طوری ریشه حزب‌های سیاسی رو سوزوند و هیچ کسی‌ جرات کار سیاسی رو نداره
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 12:04
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
"علاوه بر اینکه زندگی مادی شما را میخواهیم مرفه بشود ، زندگی معنوی شما را میخواهیم مرفه کنیم.شما به معنویات احتیاج دارید ، معنویات ما را اینها بردند. دلخوش نباشید که تنها مسکن میسازیم ، آب و برق را برای طبقه مستمند مجانی میکنیم اتوبوس را برای طبقه مستمند مجانی میکنیم دلخوش به این مقدار نباشید معنویات شما را ،روحیات شما را عظمت میدهیم" .
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 12:37
Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان
pars_iran - دوسلدرف - آلمان_ خوب راست هم گفت همه این کار ها را برای مزدوران خودشان انجام دادند شما فقط کلمه مستمند را با مزدور عوض کن.
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 14:32
ufo-alien - تهران - ایران
هی بگید چرا قاچاقچی ها را اعدام می کنید حقوق بشر کجا رفته و....اینم یکی از ده ها هزاران نتیجه اش .....
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 15:48
best lili - تهران - ایران
بنظرتون این حرفها آشنا نمیاد؟ یکی دیگه هم از این حرفها میزنه؟منتها اون رئیس جمهور شده و در تدارک حکومت بر جهان و مدیریت جهانیه.!
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 16:30
boomfang - آبادان - ایران
اینا مشروب رو غدقن کردن چون خوراک لوتیاس ولی هرکس رفت دنبال دود دیگه فاتحش خوندس
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 18:15
hossein-87 - تهران - ایران
چرا این صداهای متوهم همش میگن یکی رو بکش؟؟! مثلا نمیگن برو به یکی کمک کن؟ به نظرم مشکل از اون صداییه که تو شیشه میزارن.باید یه فکری واسه اون کنن!
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 08:06
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.