چرا گزارش مرگ ستار بهشتی در مجلس خوانده نشد؟

ماجرای ستار بهشتی، ماجرایی نیست که بتوان به آسانی از آن گذشت. پس از گذشت چندین هفته از فوت ستار بهشتی،و اخبار مرتبط با آن از تعیین مأمور ویژه تا برکناری رئیس پلیس فتا، قرار بود گزارش کامل نحوه مرگ این وبلاگ‌نویس دیروز در صحن علنی مجلس گزارش شود، ولی این کار انجام نشد.

                                                     چرا گزارش مرگ ستار بهشتی در مجلس خوانده نشد؟

به گزارش «تابناک»، آقای دواتگری، مأمور ویژه پیگیری قتل ستار بهشتی در گفت‌‌وگوی تلفنی روز یکشنبه گفته بود: فردا گزارش کامل در صحن خوانده می‌شود، ولی‌‌ همان گونه که مردم می‌دانند، گزارش به صحن نرسید.

به این ترتیب، با پیگیری دوباره تابناک و تماس با این عضو کمیسیون امنیت ملی مطلع شدیم که این نماینده مجلس در حال حاضر در بیمارستان بستری هستند.

وی در گفت‌وگوی تلفنی، دلیل خوانده نشدن گزارش را بررسی و تنظیم دوباره آن در کمیسیون امنیت دانست و گفت: گویا فرد یا افرادی در درون کمیسیون امنیت به نحوه تنظیم گزارش اعتراض کرده‌اند و تا پیش از قرائت در کمیسیون، گزارش به صحن نخواهد رفت.

گفتنی است، روز گذشته، منصور حقیقت‌پور، نایب رئیس دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، با اشاره به این که بیشتر وقت دیروز نشست این کمیسیون را، بررسی نحوه فوت ستار بهشتی، وبلاگ نویس به خود اختصاص داده، گفت: در این نشست، موضوع مرگ ستار بهشتی، بررسی و مقرر شد که هر چه زود‌تر، گزارشی از نحوه مرگ وی تهیه شود؛ به احتمال بسیار، این گزارش روز چهارشنبه در مجلس قرائت می شود.
 

+63
رأی دهید
-6

شهادت - تهران - ایران
دوستانی که خواسته یا نا خواسته بلندگوی دشمن بشوند به شدت با ما روبرو خواهند شد. ستار یکی از این فریب خوردگان بود. ما انقلاب نکردیم که هر ننه قمری هر کار دلش بخواد بکنه ما هم ساکت بنشینیم. برای این انقلاب خون دادیم و برای حفط این انقلاب خون خواهیم ریخت والسلام.
دوشنبه 4 دي 1391 - 13:20
DEHLIZAN - فنلاند هیلسینکی - هلسینکی فنلاند
خفه شو برو برای ننت که از فاتی کماندوهاست خط و نشون بکش مرگ بر خمینی ملعون تاریخ لعنت بر علی چلاق معروف به علی سگدست
دوشنبه 4 دي 1391 - 14:40
DEHLIZAN - فنلاند هیلسینکی - هلسینکی فنلاند
مردیکه ساندیس خور تو و امثال تو جزو ملت ایران حساب نمی شید تو تر و تخمه همون عربهای چموش هستید که جز بربریت چیز دیگه ایی در چنته ندارن مرگ شماها دور نیست بدون که یه روزی تو و رهبر چلاقت به زباله دانی تاریخ سپرده خواهید شد و همین ستارها ریشه کثیف شما را از زمین بیرون خواهد کشید و به خمینی ملعون می پیو ندید
دوشنبه 4 دي 1391 - 14:50
بت شکن - مونترال - کانادا
شهادت-تهران-ایران، شما ۳۴ سال است که در خون ریزی انجام وظیفه می‌کنید، منتها دانش مردم از اسلام عزیز تا قبل از انقلاب همش از مهرورزی، عدالت، رأفت، ظلم ستیزی، مظلوم نوازی، برابری، برادری و "به کمالات رسیدن" و و و بود!! و از ۳۴ سال پیش که دستتان رو شد و مشخص شد که تمام شنیده‌ها و خوانده‌های مردم تقیه بوده حالا هر کس که اعتراضی کند البته که باید طبق موازین اسلامی و نه انسانی با او رفتار کنید!!
دوشنبه 4 دي 1391 - 14:52
سهیل ایرانی - اصفهان - ایران
شهادت - تهران - ایران بد نیست آدم وقتی داره با غرور از کشتن انسان‎ها حرف میزنه کمی از خدا بترسه. مرگ در دو قدمی ماست.
دوشنبه 4 دي 1391 - 15:22
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
شهادت - تهران - ایران-پس اعتراف میکنین که دستتون بخون اشخاصیکه فقط نظرمخالف داشتند الودهست؟ درضمن گنده ترازدهنت نخور وفقط برو حقوق ساعتی هفتهزارتومنتوبگیرواسه این ارجیفی که مینویسی .درضمن لش صاحب مرده توببرتوهمون وبسایت هایه ساندیسورها چون اینجا زیادی فحش میخوری وچون کاری ازدستتون بر نمیاد سکته میکنی وبه درک واصل میشین.
دوشنبه 4 دي 1391 - 16:33
arash.kh - تهران - ایران
شهادت-تهران-ایران. یه ویدیو کلیپ از قذافی هست بعد از دستگیر شدنش. حتما نگاه کن. قضیه این جوریه که وقتی میگیرنش و دارن میبرنش یه نفر با چاقو از پشت بهش حمله میکنه و چاقو رو چند بار تو ماتحتش فرو میکنه. سرانجام تو و همفکران تو و مسئولین این مملکت مطمئن باش به همین شکل خواهد بود. والسلام..
دوشنبه 4 دي 1391 - 18:16
مهر آسا - تهران - ایران
مونده که فقط گزارش مرگ ستار بهشتی تو مجلس خونده بشه تا جنس جور بشه من سوالم اینه که مگر این چی کاره هست که مجلس باید وقت خودش را صرف خواندن گزارشش بکند
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 01:07
massoudoslo - اسلو - نروژ
هموطن ما شهادت .تهران .ایران کاملا درست و منصفانه نوشته . تلخ است ولی درست . امثال شهادت .تهران واقعا خیلی برای انقلاب داده اند و مایه گذاشته اند و الان هم لپ مطلب را میفرمایند که ملت ایران ننه قمر هستند و باید خونشان را ریخت !
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 07:11
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.