بازگشت دلار به نزدیک 3500 تومان

تاکید احمدی نژاد بر ادامه سیاستهای انبساطی دولت که نتیجه آن کاهش مجدد ارزش پول ملی است، موجب شد طی دو روز گذشته قیمت ارز افزایش شدیدی یابد و از حدود سه هزار تومان در روز شنبه به بیش از 3400 تومان برسد.

                                                               بازگشت دلار به نزدیک 3500 تومان

در حالیکه بازار ارز با آرامش نسبی در یک ماه اخیر همراه بود و دلار بعد از نوسانات شدید در مهر و آبان در آذر ماه به ثبات نسبی در مرز 3هزار تومان رسیده بود، سخنان شنبه شب احمدی نژاد با التهاب در بازار ارز مواجه شد.
 
به گزارش خبرنگار بازتاب، برخی معتقدند جهت گیری مواضع احمدی نژاد که در سخنان خود از بالا بودن قیمت ارز برای یکی دو، سال آینده خبر داده بود، موجب التهاب بازار شد.
 
تاکید احمدی نژاد بر ادامه سیاستهای انبساطی دولت که نتیجه آن کاهش مجدد ارزش پول ملی است، موجب شد طی دو روز گذشته قیمت ارز افزایش شدیدی یابد و از حدود سه هزار تومان در روز شنبه به بیش از 3400 تومان برسد.

+90
رأی دهید
-40

hamtarane - سیدنی - استرالیا
مبارک باشه انشاءالله به 5000 تومان هم برسه
دوشنبه 4 دي 1391 - 12:38
samuk66 - لندن - انگلستان
لعنت بر اوباما...
دوشنبه 4 دي 1391 - 13:38
sting68 - گنبد - ایران
خدا لعنتت کنه الدنگ خائن
دوشنبه 4 دي 1391 - 14:01
Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان
تحریم های جدید هم در راه هست .
دوشنبه 4 دي 1391 - 14:09
بت شکن - مونترال - کانادا
بالا رفتن ارزش دلار و پایین آمدن ریال کار دشمن است! آنهم دشمنان قسم خورده‌ای مثل نسرین ستوده، مهراوه خندان (۱۲ ساله)، ستار بهشتی‌ و و و !!! البته با رفتن ستار مدتی‌ بازار ارز آرام شده بود ولی‌ دوباره دچار تلاطم شده، اگر این ۴ تا نصفی زندانی سیاسی را هم مثل ستار نابود میکردند بازار برای همیشه آرامش خود را باز میافت!!!
دوشنبه 4 دي 1391 - 15:01
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
بابا این دوکی اصلآ کیمیاگره چون واقعآ هنرمیخواد که بطونی اینجوری وبااین سرعت ریال روبه پشگل تبدیل کنی .
دوشنبه 4 دي 1391 - 15:31
samuk66 - لندن - انگلستان
همترن - سیدنی - استرالیا بله برای توِ خوان که فرق نمیکنه چون تو ایران نیستی‌ ، ولی‌ مردمِ ایران که از دسته این اوباما بدبخت شدند.
دوشنبه 4 دي 1391 - 15:39
exam292 - تهران - ایران
"hamtarane - سیدنی - استرالیا" و "Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان": از اینکه ملت ایران در تنگنای اقتصادی قرار بگیره، لذت میبرید!!! قطعا ایرانی نیستید...
دوشنبه 4 دي 1391 - 15:52
tahairani - استکهلم - سوئد
مساله اینه که اینا همش بازی دست اینم با آمریکا و انگلیس تو هم هستش ، حالا اینجام هر ایرانی‌ که بنفعش باشه میگه خوبه ولی‌ اون قشر ضعیفه جامعه هستن که له‌ میشن ، کاشکی‌ ما ایرانیها مثل بقیه ملتهای دیگه یک ذره بفکر همدیگه بودیم
دوشنبه 4 دي 1391 - 17:20
ghalamfarsai - مالمو - سوئد
yeki tozih bede siasata enbesati yaani che ya farsie man zaif shode ya ina kheili halishoone!
دوشنبه 4 دي 1391 - 17:41
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
از یه مشت احمق بیسواد چه انتظاری میشه داشت!! مملکت نیاز به متخصص داره و نه یه مشت بیسواد پاچه خوار خمینی و خامنه ای. وقتی حکومت ضد ایرانی ولی وقیح سقوط کنه ارزش پول ایران هم میره بالا. مرگ بر خامنه ای و مزدورانش
دوشنبه 4 دي 1391 - 18:01
ساسان اتم - شیراز - ایران
با توجه به فرمول اینجانب در مورد قیمت مسکن در ایران و امریکا و انس طلا تا عید دلار ۵۴۰۰ ت سکه ۲۳۰۰۰۰۰ ت میشود بعد از عید با کاهش قیمت نفت قیمت مسکن در هر دو کشور شدید کاهش مییابد
دوشنبه 4 دي 1391 - 18:07
Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان
exam292 - تهران - ایران_ چه کسی باعث شده که ایران در تنگنای اقتصادی قرار بگیرد ؟رقمهای میلیاردی که در ایران اختلاس می شود که باید خرج این مملکت و مردم درد کشیده آن بشود هم به تحریم ها ارتباط دارد؟بعد هم اینها که می گفتند تحریم ها هیچ اثری نداشته پس چه شد؟
دوشنبه 4 دي 1391 - 18:21
m_h_gol - تهران - ایران
درود بر دولت اسلامی آقای مموتی که در این نظام ولائی ارزش پول ملی با پشگل گوسفند در یک سطح قرار دارد . چه کسی به جز مموتی قادر بود ایران را در حد فقیر ترین کشورهای آفریقائی قرار دهد ؟ ولی یک چیز را نمی شود انکار کرد که ما ملت شریف ایران اسلامی مستحق مرگ هستیم !
دوشنبه 4 دي 1391 - 18:57
ghafas - مشهد - ایران
تو را به خدا اوباما کوتاه بیا اینا دلشون برای مانمی سوزه .تو رو خدا اوباما نجاتمون بده این ها ما رو تا نکشن دست بردار نیستن
دوشنبه 4 دي 1391 - 19:45
amooojoghdeshakhdar - ونیز - ایتالیا
بلاخره ما نفهمیدیم تحریم اثر داره یا نداره ...یکی بیاد ملت رو از بلا تکلیفی در بیاره ترو خدا
دوشنبه 4 دي 1391 - 21:12
hamtarane - سیدنی - استرالیا
اره شما ایرانی هستید که با بالأفران قیمت ها زنبیل به دست توی صف می ایستید تا از این سفره قیمتی بهره ببرید. شعور داشتید این حرف را نمی زدید ولی ندارید و برای همین مستحق همین حاکمان هستید
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 02:53
exam292 - تهران - ایران
"Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان" و "amooojoghdeshakhdar - ونیز - ایتالیا" : خوشحال میشید!!! بله، این تحریمها روی ایران تاثیر داشته(ولی تاریخ نشون داده یه ایرانی هر وقت توی سختی باشه، با تکیه به خداوند راه برون رفت از این مشکلات رو پیدا میکنه)برای مثل کی فکرش رو میکرد که با این همه سختیها، ایران جزء کشورهایی با فناوری پرتاب ماهواره بشه، که باعث شگفتی دشمنان شد!!!
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 03:39
kobalt - کرج - ایران
رئیس جمهور مردمی در یک تحلیل سیاسی استراتژیک وکارشناسانه خطاب به غرب ستمکار فرمودند آنقدر قطعنا مه صادر کنید تا قطعنامه دونتو ن(یه چیزیه مثل سیراب شیردونه )دراد واین دلار 3500نتیجه وعوارض همین پاره شدن قطعنامه دونه این غربیای پر مدعا ست.درود بر رئیس جمهور محبوب استراتژیست کبیر قرن. شزم عصر جدید. مرگ بر غرب وشرق وشمال وجنوب.مرگ بر مزدوران بیگانه ساندیس نشناس اندکی صبر 5000نزدیک است
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 04:53
massoudoslo - اسلو - نروژ
ملا و اخوند و جمهوری اسلامی و سپاه و برادران قاچاقچی و سربازان خل نام و بسیجی های کرایه ایی اگر می توانستند بفهمند که چگونه کشور و مردم داری کنند و جای کشتن بیگناهانی مثل ستار بهشتی میرفتند ۲ تا کتاب میخاندند الان ارزش پول ایران کمتر از افغانستان نمیشد . مشتی روانی و مریض شده اند گردانندگان ایران !
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 07:17
Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان
exam292 - تهران - ایران _بله ایرانی در تاریخ هر بار که مورد حمله قرار گرفته اون ایرانی های اصیل به فکر نجات مردم بودند البته باید دید چه کسانی ایرانی هستند کسانی مانند بابک خرمدین ها .مازیار ها و............. که سعی در بیرن کردن طاعونی به نام اسلام از ایران بودند یا ایرانی هایی که برای قاتلان پدران و مادران خود بر سر و کله می کوبند در آخر پاسخ من را نداید آیا اختلاس های میلیاردی هم به گردن تورم هست؟و اینکه گفتید ایران به فناوری پرتاب ماهواره دست پیدا کرده و باعث شگفتی دشمنان شده از همه جااب تر بود برادر من کدام فناوری؟فناوری روسیه؟این فناری را همان دشمنانی که شما از نام بردید حدود 60 یا 70 سال پیش به ان دسترسی پیدا کردند و سوال این هست که چرا خدا این فناوری و کلا پیشرفت را به کشورهای کافر ارزانی داشته و هر چی بدبختی هست به کشورهای اسلامی.
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 15:05
exam292 - تهران - ایران
Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان: اگه کمی دقت کنی، متوجه میشی که اکثر دانشمندان ایرانی، مربوط به بعداز ظهور اسلام در ایرانه!!! در خصوص اختلاس بگم که کشور ما از دشمنان داخلی هم در رنجه! که انشاالله ریشه ی اونهارو هم خشک میکنیم.. ولی روسیه! همانقدر که از آمریکا متنفریم از روسیه هم هستیم فقط شبیه آمریکا شمشیر رو از رو نبسته! فقط دلخوشی شما اینه که پیشرفتهای ایران مربوط به کشورهایی مثل روسیه است!!! بدنیست بدونید که اربابای استکباریتون برخلاف عقیده ی شما هستند!!!!
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 13:05
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.