شاکی امرایی:حاضرم پول هم بدهم تا برود زندان!

سایت گل – دعوای کیوان امرایی مهاجم مس و دو بازیکن این تیم با یکی از شهروندان کرمانی که منجر به ضرب و جرح این فرد در یکی از خیابان های این شهر شد در نهایت منجر به این شد که فردمضروب حکم دستگیری امرایی را از مراجع قضایی بگیرد.

شاکی امرایی:حاضرم پول هم بدهم تا برود زندان!

هر چند این حکم هنوز اجرا نشده اما محمد شفیعی همان فرد مضروب که در جریان این منازعه خیابانی بیهوش هم شده می گوید:تا حکم را اجرا نکنم دست بردار نیستم.

وی ابتدا بار دیگر ماجرا را با شور و حرارت خاصی تعریف می کند:من هنگام رانندگی بودم که اتومیبل ایشان از پشت نزدیک من شدو چراغ زد که کنار بروم اما کنار رفتن من کمی طول کشید.ایشان اتومبیلش را کشید مقابل من ودو سه نفری به جانم افتدند و کتفم را شکستند.در آن درگیری من بیهوش دم و بعدا از حاضران در محل پرسیدم که چه اتفاقی افتاده.همان موقع کارمندان بانکی که آنجابودند گفتند امرایی گفته می زنیم دیه اش رامی دهیم اما من با پول رضایت نخواهم داد و باید حکم اجرا شود.

شفیعی ادامه می دهد:اگر بخواهند رضایتم را بگیرند عمدا مبلغ بالایی می گویم که نتوانند بدهند.اگر 500 میلیون بخواهند بدهند من می گویم یک میلیارد و چنانچه یک میلیارد بدهند من 2 میلیارد مطالبه می کنم.با پول نباید مردم را کتک زد و هر طور که باشد من دنبال اجرای حکم هستم.

شخص مضروب ادامه داد:باشگاه پیشنهاد مالی داده و آقای ابراهیمی به علاوه سرپرست مس ضامن شده اند اما امرایی باید برود زندان.من گیر پول نیستم وحاضرم پول هم بدهم تا او به زندان برود.

وی در پایان می گوید:گفتم برای رضایت 500 میلیون به حساب یک موسسه خیریه بریزد ضمن اینکه این بازیکن در برنامه نود یا خبرگزاری ها رسما عذرخواهی کند تا وقتی که می زد یادش باشد که وقتی می زند نگوید پولش را می دهم.در ضمن باید بگویم این مساله درست نیست که می گویند مردم کرمان عمدا با بازیکنان درگیر می شوند تا از آنها پول بگیرند.این حرف ها خوب نیست.

+72
رأی دهید
-13

hamtarane - سیدنی - استرالیا
کار خوبی می کنی
دوشنبه 4 دي 1391 - 12:36
fdsa60 - تهران - ایران
دوست عزیز کرمانی آخه تو فکر میکنی این فوتبالیستها دکتر مهندس هستند؟؟ بابا اینها انسانهایی هستند که بشدت در فقر فرهنگی بسر میبرند و از دار دنیا فقط براشون پز دادن مونده البته پز ماشینهاشون.اکثر این فوتبالیستها سواد درست و حسابی ندارند اینو در مصاحبه هاشون میتونی به راحتی متوجه شی. خلاصه اینکه کار خوبی کردی رضایت ندادی .بزار عواقب لات بازی رو بفهمن چیه
دوشنبه 4 دي 1391 - 12:37
Pesar iran - بریزبن - استرالیا
اگه واقعا قصدش از این کار تنبیه این تعداد از فوتبالیست هاى بی ادب و بى شخصیت باشه که واقعا باید بهش دست مریزاد گفت.فقط امیدوارم که همینطور باشه.
دوشنبه 4 دي 1391 - 14:15
behbahani - اهواز - ایران
ببین دوست عزیز ما هر چی از دنیا عقب افتادیم بخاطر این بود که هیچ وقت حقوق قانونی خودمون رو نشناختیم و اگر هم پاش افتاد با چند ریش سفید مسئله رو ماست مالی کردن رفت.تو نه بخاطر خودت و کتفی که شکسته بلکه بخاطر کمک به جامعه هم که شده از حق خودت نگذر و مهمتر از خودت از حق جامعه نگذر.بابا ما کی باید یاد بگیریم که ما هم انسانیم و کسی حق اجحاف به ما رو نداره.بذار قانون رسیدگی کنه و هیچ واسطه ای رو نپذیر.این جامعه باید قانونمند بشه ،قانون موءظفه از تو حمایت کنه.
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 01:09
Reza Pir - تهران - ایران
خدا پدرت رو بیامرزه - بهرتین کار را می کنی - باید یه عده تازه به دوران رسیده بفهم که همه چی با پول حل نمی شه - تازه این یارو لیاقت ورزشکار بودن رو هم نداره - با این کار خوب شما شاید سایه نحصش از روی ورزش بره
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 06:15
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.