تعرض به دختران به بهانه ارتباط با ارواح

به گزارش مهر، رسیدگی به این پرونده همزمان با شکایت چند دختر جوان در اداره جنایی پلیس آگاهی مشهد در دستور کار پلیس قرار گرفت. بررسی‌ها نشان داد مرد ۴۰ ساله‌ای با فریب دختران جوان آنها را به خانه خود در محله قاسم‌آباد مشهد می‌کشانده و آنها را قربانی نیت شوم خود می‌کرده است. تحقیقات روی این پرونده مشخص کرد، مرد شیطان صفت با یک خودروی پژو در سطح شهر مسافرکشی و طعمه‌های خود را از میان مسافرانش انتخاب می‌کرد. او با دادن وعده‌هایی مانند ارتباط با ارواح، رایگان کردن تماس با همراه اول و حل مشکلات در دستگاه‌های دولتی با قربانی خود طرح دوستی می‌ریخت و سپس او را به خانه خود می‌کشاند. متهم زمانی که قصد اخاذی میلیونی از آخرین طعمه خود را داشت، در دام کارآگاهان پلیس آگاهی گرفتار شد.

وی ابتدا منکر هرگونه جرمی شد اما پس از روبه‌رو شدن با آخرین طعمه‌اش، لب به اعتراف گشود و به فریب دختران جوان اعتراف کرد. از سوی دیگر تحقیقات روی متهم نشان داد، او دارای همسر و فرزند است و آپارتمانی را برای ارتکاب اعمال شیطانی خود در مشهد اجاره کرده است.
بازرسی خانه و خودروی متهم، مأموران را با جزئیات بیشتری از جنایت‌های سیاه مرد شیطان‌صفت روبه‌رو کرد. مأموران از متهم بیش از ۱۰ گوشی تلفن همراه کشف کردند که در آنها فیلم چند دختر که از سوی متهم مورد آزار و اذیت قرار گرفته بودند، کشف شد.
پس از بررسی‌های اولیه، بازپرس شاکر، رئیس شعبه ۸۰۹ مجتمع قضائی شهید قدوسی مشهد،متهم را برای تحقیقات بیشتر در اختیار اداره جنایی پلیس آگاهی قرار داد.
قاضی شاکر گفت: این پرونده در حال حاضر در مرحله تحقیقات مقدماتی است و هنوز به طور دقیق مشخص نیست او همه طعمه‌های خود را با اغفال مورد آزار و اذیت قرار داده یا تهدید و تجاوز نیز وجود داشته است. در این رابطه یک زن نیز دستگیر شده که با قرار وثیقه روانه زندان شده است. وی افزود: تحقیقات در این خصوص ادامه دارد و افرادی که در این زمینه شکایتی دارند، برای طرح شکایت به اداره جنایی پلیس آگاهی مراجعه کنند.

+47
رأی دهید
-27

alborzi - کرج - ایران
جون میده واسه نمایندگی مجلس .
دوشنبه 4 دي 1391 - 16:39
مشتعل - استکهلم - سوئد
این با روح رابطه داره رهبر خوبی‌ هم می‌تونه بشه.
دوشنبه 4 دي 1391 - 21:49
tehrangoli - تهران - ایران
alborzi - کرج - ایران. یه پله بالاتر برو عزیزم.. به درد رییس جمهوری می خوره و لاغیر!
دوشنبه 4 دي 1391 - 23:54
اشك شفق - ساری - ایران
کلا با این اوصاف به درد رییس جمهوری و رهبری و نمایندگی مجلس و همچنین بقیه پست های کلیدی میخوره
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 09:39
ehsanusa - تهران - ایران
مرد شیطان صفت!!! بیچاره شیطان!!! آخوند صفت می نوشتید بهتر بود!!!
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 19:17
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.