وضعیت اسفناک مدارس فرسوده در ایران

پس از وقوع آتش‌سوزی در دبستانی دخترانه در پیرانشهر، وزیر آموزش و پرورش خواستار تجهیز مدارس شده است. تنها در کلان‌شهر تهران یک‌سوم مدارس به علت فرسودگی باید تخریب شوند.

برای دیدن تصاویر کامل این گزارش , بر روی عکس زیر کلیک کنید

وضعیت اسفناک مدارس فرسوده در ایران

وضعیت اسفناک مدارس فرسوده در ایران

+179
رأی دهید
-35

parastooeshge - توکیو - ژاپن
خیلی جالب بود حالا میخواه با امریکا ی جهان خوار وغرب بجگند لبنان ودیگر کشور های که ما کمک میکنیم از ما سرترند
دوشنبه 4 دي 1391 - 11:23
juvel - اسلو - نروژ
یعنی‌ این دولت فقط لایقه زیر خاکه ، خاک بر سرتون ، همین.
دوشنبه 4 دي 1391 - 11:57
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
...ی رژیم در این سا یت‌؟؟؟؟ کدام گوری هستید؟؟؟این است بهشتی که امام پفیوز صد پدر عرب عربستانتان وعده داد؟؟؟ملت هم که نشسته اند تا ببینند ۲ ملیجک ۱۳۸۸ در خانه چه غلطی میکنند!!!مرگ بر خدایتان که مرگ ایران بود!!
دوشنبه 4 دي 1391 - 12:20
mihandoosti - تهران - ایران
نمیدونم این کیه، با چه نیتی مثبت میده؟
دوشنبه 4 دي 1391 - 12:33
maziar hezarshamshir - بوخلت - آلمان
این تصاویر، بازگوی فجایع انسانی‌ و انهدام کامل اما بطور تدریجی‌ یک ملت و یک کشور است.فاجعه ایی به نام انقلاب ۱۳۵۷، به دست مردم ایران، که گریبان یکایک مردم ایران را گرفت و باعث نابودی آنها گردید. این است ارمغان اسلام ناب محّمدی و ولایت فقیه برای ایران و ایرانی‌.
دوشنبه 4 دي 1391 - 12:35
madjid aramesh - پاریس - فرانسه
اصلن نگران نباشد وضیت مدارس در لبنان و فلسطین روبراه است تازه باید نوار غزه بازسازی بشه بد اگر بعد از آنها برای ضریح امام حسین و علی اگر پول لازم نباشه و ساندیس هم به اندازه کافی انبار شده باشه (چون انتخابات نزدیکه ممکنه ساندیس لازم باشه شاید یه فکری به حال مدارس آران بکنیم
دوشنبه 4 دي 1391 - 11:32
ANTI JAHL - هامبورگ - آلمان
مدرسه می‌‌خوایم چیکار؟ مدرسه هم توطئه آمریکا و اسرائیل،،، باید مقبره علی‌ و حسین و چندین میلیارد خرجش کنیم.
دوشنبه 4 دي 1391 - 11:37
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
درس تاریخ: ۱۴۰۰ سال پیش یک سری عرب وحشی که اسمشون مسلمان بود و فرستادهٔ یک خدای خشمگین به اسم الله بودند به سرزمین پارس حمله کردند. مردها را کشتند، به زنها تجاوز کردند (نتیجه‌اش همین سید ها) و کتابخانه‌ها را به آتیش کشیدند و تمام غنایم مملکت پارس رو به سرزمین خودشون به اسم خمس، زکات و غنیمت بردند. و سرنوشت این مردم ثروتمند این هست که در عکس‌ها می‌بینید!. بعد از ۱۴۰۰ سال این مملکت هنوز داره غنیمت میده به این خدای خشمگین. این غنیمت‌ها امروز به یار و قال‌های الله که همون گروه حماس و سوریه و غیره هست میرسه. سود و فایدهٔ این دین ضّد اخلاقی‌ موند برای اعراب و نکبت و بیچارگیه این دین موند برای مردم پارس!
دوشنبه 4 دي 1391 - 11:54
100ra - پیرانشهر - ايران
این نیمکت رو دیدم پیکان یادم اومد اون هم ظرفیتش چهار نفر بود هشت نفر بارش میکردند
دوشنبه 4 دي 1391 - 12:42
sankari - هلسينكي - فنلاند
مرگ بر جمهوری اسلامی و مرگ و ننگ بر خامنه‌ای و هر چه آخوند حکومتی است.امیدوارم هرچه زودتر این لکه‌های ننگ از پیشانی ایران عزیز پاک شود.
دوشنبه 4 دي 1391 - 14:10
بیداد - اصفهان - ایران
مرگ بر خامنه ایـ
دوشنبه 4 دي 1391 - 14:28
*پسر شجاع* - تهران - ایران
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه. آرتمیس گرامی کاملا حرفهای شما رو تایید میکنم ..فقط این طرفداران حکومت رو اندوه لبنان کشت مخصوصا کنار ساحلش..وگرنه هیچ وقت قادر به دیدن این عکسها نیستن..
دوشنبه 4 دي 1391 - 14:46
apadana_uk2013 - بورن موت - انگلستان
درد به مردم شریف ایران مرگ بر جمهوری اسلامی این بی‌شرفا انقد خوردن که دیگه نمی‌تونن تکون بخورن برن باز دیده مدارس اگه به بچه‌های عرب نرسن که بهترین مشروبات مال لبنان هست پس بس چی‌ کار کنن تو ایران بجای مدرسه زندان خوب می‌سازن و تا دلتون بخواد مواد مخدر دست بچه‌ها میدان که آموزش معتادی یاد بگیرن نه مدرسه مرگ بر ملاها .
دوشنبه 4 دي 1391 - 16:17
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
سرقبرمرده هائی که ما رو به اینروزنشنوندن میلیاردی خرج میکنن ودردیواروگنبد ومستراح شون روطلا میگیرن اونوقت بچه هایه این مملکت ثروتمند باید توهمچین جاهائی درس بخونن .واقعآاین خدایه عادل که میگن همه جاهست وناظراعمال همه کجاست که بداد این ملت برسه؟
دوشنبه 4 دي 1391 - 16:21
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
پسر شجاع* - تهران - ایران. سپاس پسر خوب جایت مدتی‌ خالی‌ بود شاد باشی‌ !!
دوشنبه 4 دي 1391 - 17:21
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
اگه قرار بود برای بچه های مردم مدرسه درست کنند که سوار ماشین های ضدگلوله نم یشدند!! آخوند با هزاران عقده حقارت به حکومت رسید و با زبون خوش هم دست از سر مردم بر نمی داره. مرگ بر خامنه ای و مزردوانش
دوشنبه 4 دي 1391 - 17:57
mehraban1980 - تهران - ایران
من فکر می کردم فقط دوران تحصیل ما به دلیل جنگ و تعداد زیاددانش اموزان مصیبت بار بود خیلی دلم می خواست می توانستم در یکی از این مدارس خودگردان بدون هیچ دستمزدی تدریس کنم بیچاره دانش اموزان افغان چه شرایط سختی دارند
دوشنبه 4 دي 1391 - 18:20
nashmeili - آمستردام - هلند
ننگ و نفرین بر جمهوری اسلامی .لعنت بر مزدور
دوشنبه 4 دي 1391 - 20:10
nashmeili - آمستردام - هلند
این خامنه ای راباید به دست این مستضعفان داد .بلایی بسرش بیارند که جدش را یاد کنه.
دوشنبه 4 دي 1391 - 20:13
azadi-IRAN - وین - لااتریش
به جرات می توانم بگویم که اوج فاجعه ای که این مذهبیون در ایران بوجود اورده اند هنوز برای مردم سنت گرا ی ایران غیر قابل فهم است! چون این ملت آنقدر در خواب جهالت فرو رفته اند که 10 ها سال طول خواهد کشید تا متوجه بشوند جه بر سرشان امده. ملتی که لیاقت زندگی خوب و در ارامش را با توجه به منابع شرشار را ندارند ! این رژیم هم از سرشان زیاده. ملتی که هر 4 سال می روند مسجد به مزدوران دست بوس مجلس ولایت فقیه و و بقیه نوکران اون رای مدهند. باعث تاسف است از بی شعوری این ملت !
دوشنبه 4 دي 1391 - 20:31
مهر آسا - تهران - ایران
ئر امریکا یک دیوانه روانی چندین دانش آموز بی گناه را به رگبار می بندد نویسندگان بی درد و مزدور فقط تماشا می کنند راستی در ایران به همت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کارهای بنیادی و اساسی زیادی بعد از انقلاب شکل گرفت مقایسه کنید با نظام شاه مزدور و بعد نظر دهید - از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 00:49
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
لعنت تو روحت خمینی , ننگ و شرم به آنهائی که در شورش 57 شرکت کردنند و برای این بچه های بی گناه چنین سرنوشتی را رقم زدنند تازه ایران داشت به سوی مدنیت و تمدن و پیشرفت میرفت مثل یه لاشه متعفن سد راه جریان این پیشرفت شدید .
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 01:35
parvaz 1 - پلیموس - انگلیس
دوستان عزیز چرا ناراحت میشوید و خونتان به جوش میاید٬ مگر این بچه ها فلسطینی یا لبنانی هستند و یا بورکینوفاسو؟ خب حقشونه٬ چرا این بچه ها نمازشان را نخانده اند؟ چرا این عزیزان ما برای حسین قمه بر فرق سر نمیکوبند؟ ......؟ ای لعنت بر روح کثیف خمینی پستفطرت ملعون و دجّال ٬ مرگ بر سپاه نامردان اسلام٬ مرگ بر رژیم کثیف اسلام و تک تک آخوندهای حـ... و دزد و مزدور
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 11:16
marius111 - بو خارست - روماني
ای لعنت بر انگلیسیها که شریک دزد رفیق قافلن هرچی میکشیم از بی خردی و نامرد بودن ایرانی در راس امور همه یک جور چولیم.
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 13:06
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.