انتشار تصاویر خصوصی دختر جوان برای انتقام

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان اردبیل گفت، اطلاعات و تصاویر خصوصی ذخیره شده در تلفن همراه گمشده دختر جوان منجر به هتک‌حرمت وی در فضای مجازی شد.

 
به گزارش ایسنا، سرهنگ امینی افزود: پیرو شکایت خانمی مبنی بر هتک‌حیثیت وی و انتشار تصاویر خصوصی او در اینترنت، ماموران اقدامات خود را آغاز کردند.
 
وی یادآور شد: شاکی عنوان کرد که چند ماه گذشته گوشی بدون سیمکارت خود را که حاوی تصاویر شخصی و خصوصی‌اش بوده، گم کرده و پس از مدتی متوجه شد تصاویر ذخیره شده در گوشی در یکی از شبکه‌های اجتماعی منتشر و باعث هتک حیثیت او شده است.
 
امینی خاطرنشان کرد: ابتدا تمامی تصاویر شاکی از صفحه مورد نظر حذف و پس از بررسی‌های فنی و تخصصی، متهم که از اقوام شاکی بود، شناسایی و دستگیر شد.
 
رئیس پلیس فتای استان اردبیل ادامه داد: متهم پس از مواجهه با دلایل فنی به جرم خود اعتراف و انگیزه‌اش را انتقام‌گیری از شاکی به دلیل مشکلات خانوادگی عنوان کرد.
 
امینی با بیان این ‌که به‌هیچ عنوان تصاویر و فیلم‌های شخصی خود را در تلفن همراهتان ذخیره نکنید، به متخلفان هشدار داد، انتشار اطلاعات شخصی دیگران در فضای مجازی، جرم تلقی شده و با عاملان آن برخورد جدی خواهد شد.

+93
رأی دهید
-15

طاطا - تهران - ایران
دین کثیف دولت کثیف فرهنگ کثیف مردم کثیف ذهنهای کثیف . به کجا داریم میریم دلم برای بچه هامون میسوزه
یکشنبه 3 دي 1391 - 12:18
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.