پروین : ژوزه یعنی پول نگرفت و رفت!؟/مربی پرتغالی به صخره رویانیان خورد

رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: نمی‌دانم درباره جدایی سرمربی پرتغالی چه حرفی بزنم، اما سؤال می‌کنم؛ یعنی ژوزه بدون دریافت پول رفت؟

علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: از طرف پرسپولیسی‌ها به دلیل نحوه جدایی ژوزه با پرسپولیس باید به محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تبریک ویژه‌ای بگویم.

وی افزود: علی‌رغم اینکه بار سنگینی بر روی دوش رویانیان به دلیل نتایج ضعیف پرسپولیس بود، اما او دندان روی جگر گذاشت تا حق پرسپولیس ضایع نشود و خداوکیلی به او خسته نباشید می‌گویم.

پروین ادامه داد: وقتی این خبر را به من دادند که ژوزه استعفاء کرده باورم نمی‌شد و گفتم یعنی او استعفاء کرد و رفت و پولی هم نگرفت؟

 پس از اینکه این خبر را پیگیری کردم و متوجه شدم درست است واقعاً لذت بردم. در شرایطی که رویانیان هرگز برای این مربی پرتغالی کم نگذاشت.

وی تاکید کرد: ‌رویانیان به بهترین شکل از ژوزه حمایت کرد اما متأسفانه سرمربی سابق پرسپولیس همه چیز را پول می‌دیدید و دوست نداشت با آرامش کار تمام شود. به نظرم این بنده خدا اینجا را با جای دیگر اشتباه گرفته بود و این‌بار به صخره سختی به نام رویانیان برخورد کرد و خودش از ایران رفت.

پروین خاطرنشان کرد: نمی‌خواهم به این مربی بی‌احترامی کنم ولی وقتی خبر استعفای او را شنیدم بسیار خوشحال شدم. چون کار رویانیان در قبال ژوزه نمره 20 داشت. ژوزه معلوم نبود دنبال چه هدفی است و من از شما می‌پرسم اگر یک سرمربی نتیجه ضعیف بگیرد و از او راضی نباشند باید اینطور برخورد کند؟ تازه این بنده خدا حرفه‌ای هم بود اما در کل خبر خوشی را شنیدیم و من به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تبریک می‌گویم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بالاخره مشخص شد که هر دردی یک چاره‌ای دارد و من امیدوارم یحیی گل‌محمدی با توجه به شرایط پیش آمده و پشتوانه‌ای مثل رویانیان با خیال راحت کار خود را در بازی‌های آینده دنبال کند تا به هدفش برسد، الان وقت این است که او را همگی حمایت کنیم تا انشالله پرسپولیس باز هم در بازی‌های آینده 6 تا 6 تا بزند.

+77
رأی دهید
-60

samuk66 - لندن - انگلستان
آقای پروین بسیجی‌ آخر فیلم میمیره!!!!
شنبه 2 دي 1391 - 12:48
boomfang - آبادان - ایران
ای سلطان ثابق زرت تو هم درومده تو هم مزه ساندیسو انگار دوس داری
شنبه 2 دي 1391 - 13:33
mash meti - تهران - تهران
آره . واقعا samuk66 - لندن - انگلستان گل گفتی. کلی خندیدم . اما دم رویانیان گرم حداقل تو این بیصاحابی یکی این تیمه پرطرفداره باکلاسه،تهاجمیه،سهمگینه، کهکشانیه ، با اصل ونصبه ، با تعصب (بجز بازیکنان) ، خوشگل و 6 تا بچپون به آبیه بدبخت رو نگه داره. امضا یک طرفدار بیطرف!!!!
شنبه 2 دي 1391 - 15:15
bozorg - همدان - ایران
میگن رستم اسبشو فروخته بجاش موتور خریده با اسفندیار میرن کیف قاپی پروین اسطوره بود اما خودش خراب کرد
شنبه 2 دي 1391 - 16:38
sharafYabi - بیمبه - انگولا
لاشخور بودن شاخ و دم ندارد. اگر حرف زدید و مربی‌ طلب کار است؟ پولش باید داده شود. دینی که شما به آان تظاهر میکنید آن را حرام و باعث بدبختی آینده شما میداند. خوشحالی‌ و دم تکان دادن نشان از ریشه سبک و بینوایی شما در ضمن داشتن ثروت است!!!!
شنبه 2 دي 1391 - 16:31
ضدسرخابي - سانتا انا - امریکا
همش خرفات است حسابی شما را چلونده ولی حرفی برای گفتن ندارید این خارجیها مگه می گذارند کسی حقشان را بخورند حرفی برای زدن ندارند اراجیف تحویل مردم می دهند دزدهای أصلی شما هستید ای ساندیسی ها عوضی
شنبه 2 دي 1391 - 17:45
malekbj - توکیو - ژاپن
فقط میتوانم بگویم که آقای پروین، اعتبار خودش را زیر سوال برده؟ و ایشان دیگر آن اعتبار سابق را بین طرفدارنش ندارد، بقول قدیمی ها ( نون به نرخ روز خردن ).
دوشنبه 4 دي 1391 - 06:10
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.