دستگیری مامور قلابی سازمان ملل در تهران!

فردی که در خیابان میرداماد میدان مینا درحال صحبت کردن با یک دستگاه بیسیم بود پس از بررسی خود را مامور سازمان ملل معرفی نمود.
 
رئیس کلانتری 103 گاندی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اعلام این خبر گفت: عوامل گشت این یگان درحال گشت زنی در محدوده خیابان میرداماد-خیابان بهروز میدان مینا بودند که به فردی مواجهه شدند که در حال صحبت کردن با یک بیسیم MOTORPLA بود.
 
سرهنگ بستو در ادامه اظهار داشت: ماموران برای بررسی موضوع جلو رفته و از فرد معرفی نامه و کارت شناسایی حمل بیسیم را خواستار می شوند.

که فرد مذکور خو را به هویت کاوه یکی از ماموران سازمان ملل متحد معرفی می نماید.

ماموران در ادامه از وی خواستار کارت شناسایی برای اثبات گفته اش می شوند که با امتناع فرد روبرو می گردند که در بازرسی از آن نیز هیچ گونه مدارکی برای شناسایی فرد پیدا نمی کنند.

عوامل کلانتری فرد مذکور را دستگیر و به کلانتری انتقال می دهند که در بازجویی های تخصصی از وی مشخص می گردد که این فرد به دلیل دیدن فیلم های پلیسی عاشق نقش بازی کردن به جای ماموران سازمان ملل است که در نهایت برای بررسی بیشتر موضوع و سیر مراحل قانونی پرونده ای تشکیل و به مقام قضایی ارجاع داده می شود.

+83
رأی دهید
-21

karkas - اصفهان - ایران
کار آخوند .............پرونده درست کردن برا این ملت شکست خوردس
شنبه 2 دي 1391 - 00:41
irane aziz - وین - اتریش
بی‌چاره ملت،همه دارن توهم می‌زنن
شنبه 2 دي 1391 - 00:56
mountainman - استکهلم - سوئد
سازمان ملل مامورش تو ایران؟ . اگه سرباز صفر هم به جای عوامل گشت بودن باید همونجا دستبند میزدن بهش.. سازمان ملل ماموراشو به ایران فرستاده@!
شنبه 2 دي 1391 - 00:42
razmandeh - استکهلم - سوئد
اگه دوتا پوک بیشتر شیشه می‌کشید میگفت من رئیس سازمان ملل هستم
شنبه 2 دي 1391 - 03:46
bakhtiyar - گوتنبرگ - سوئد
این همه دزدو قاچاقچی و قمه کش و نانوس دزد راست راست دارن همه جا میگردند. بیناموسا گیر دادن به این بچه که مشکل روحی داره و مالیخولیلیی شده. همچین هم لاشخور های مامور نما ی دزد بزرگ جلوه اش دادم امگار که چه خبره.
شنبه 2 دي 1391 - 05:15
Omidvaran - نورکل - امریکا
خوب این بیچاره کارش چه اشکالی داشته ؟ دلش خواسته نقش بازی کنه - ضرر این بیشتره یا اون دستفروشی که وزیر شده و سرمایه مملکتو کرور کرور به باد میده؟ -
شنبه 2 دي 1391 - 06:36
boomfang - آبادان - ایران
بد بخت از گرسنگی مخش تر زده بوده
شنبه 2 دي 1391 - 11:11
EHSAN 58 - تهران - ایران
از بس بیکاری زیاد شده مردم نمیدونن چه جوری سرشونو گرم کنن !!!!!!اگه بهش گیر نداده بودن یکی رو تلکه کرده بوددددددددددددددد!!!!!!!
شنبه 2 دي 1391 - 15:48
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.