حرکت غافلگیرکننده بازیکن سوری در فینال غرب آسیا

عمرو السومه بازیکن تیم ملی سوریه در پایان دیدار فینال مسابقه های فوتبال قهرمانی غرب آسیا، که در کویت برگزار شد، با برافراشتن پرچم مخالفان کشورش در برابر تماشاگران حاضر در استادیوم، هیئت همراه این تیم و دیگر بازیکنان سوریه را غافلگیر کرد.

به گزارش بهار نت، السومه که از اهالی شهر دیر الزور است، قهرمانی تیم ملی سوریه در مسابقه های فوتبال غرب آسیا را به مخالفان این کشور اهدا کرد. سوریه در دیار فینال با نتیجه یک بر صفر عراق را شکست داد و به مقام قهرمانی رسید.

وی پس از پایان بازی پایانی در حالی که پرچم مخالفان سوریه را بالای سر خود داشت به سمت تماشاگران سوری که بر ضد بشار اسد شعار می دادند، حرکت کرد. برخی از مسئولان و بازیکنان طرفدار اسد که نظاره‌گر این حادثه بودند به اقدام السومه اعتراض کردند. در جریان بازی‌های تیم ملی سوریه سکوی تماشاگران بارها شاهد شعارهای سیاسی بود. در یکی از بازی‌های تیم ملی سوریه‌، تماشاگری سوری با در دست داشتن پرچم مخالفان این کشور وارد زمین بازی شد و این دیدار برای دقایقی متوقف گردید.

تلویزیون رسمی سوریه برای دقایقی پخش زنده این بازی را متوقف کرد و سپس با قطع صدای تماشاگران به پخش زنده این دیدار ادامه داد. گفتنی است که پیش از السومه، ساریه الجزائری قهرمان بوکس سوریه پس از کسب مقام اول در قاهره پرچم مخالفان را بالای سر خود برده بود.

+397
رأی دهید
-59

amirkabir - سيدني - استراليا
درود به شرفش..ساندیس خورهای ولایت مفسدهٔ وقیح باز هی‌ بیان منفی‌ بدن.
شنبه 2 دي 1391 - 00:26
irane aziz - وین - اتریش
فردا اخبار ایران میگه این اتفاق،تو بحرین افتاد،پس فردا که آبروش رفت،میگه اشتباه مترجم بود،لول
شنبه 2 دي 1391 - 00:59
raheme - کویت - کویت
من خودم دراستادیوم بودم و اصلا جنین جیزى نبود فقط آخربازى همین بازیکن یک تکه بارجه سفید بعنوان صلح و دوستى بین طرفداران بشاراسد و مخالفان بشاراسد دردست داشت برجمى که مخالفان اسددرست داشتن و دارن به رنک سیاه سفیدو سبز میباشد
شنبه 2 دي 1391 - 01:38
مهدیار - تهران - ایران
amirkabir - سیدنی - استرالیا. لطفا قصد مخالفت داری مثل آدم اظهار نظر کن و استفراغ مجاهدین وطن فروش رو قرقره نکن
شنبه 2 دي 1391 - 05:09
exam292 - تهران - ایران
"amirkabir - سیدنی - استرالیا" و "irane aziz - وین - اتریش" : برای ما خیلی مهم نیست کی در سوریه حاکم باشه، مهم اینه که حکومت سوریه مخالف سیاستهای صهیونیسمها باشه(آمریکا و اسرائیل و نوکران عربی آنها در تلاش هستند تا با این درگیری ها، یک جریان صهیونیسمی در سوریه پیروز و حاکم بشه!! که در این راستا شدیدا دارن هزینه میکنن)
شنبه 2 دي 1391 - 06:52
paksan - آمریکا - آمریکا
درود برشما.. پیروزی مردم سوریه بر خامنه ای نزدیک است .
شنبه 2 دي 1391 - 07:07
m.noor - شارجه - امارات
با درود.درود به شرف انسانهای با شرف آفرین به این مرد آزاده .م.ن
شنبه 2 دي 1391 - 10:06
mohsen_iran - دبی - امارات
درود بر شرفش به این می گویند غیرت.
شنبه 2 دي 1391 - 11:17
yeshua - سیرجان - ایران
خدارا شکر که حقیقت را نمیشود به زور اخبارهای دروغ پنهان کرد . ایران و دولت سوریه نمیدانند که هر کارکنند باز ماه پشت ابر نمیماند . ای کاش این مساله رو از تاریخ درس میگرفتند
شنبه 2 دي 1391 - 10:41
بت شکن - مونترال - کانادا
کجا هستند ذوب شدگانی که با عربده کشی‌ میگویند مخالفان اسد همه تروریست و عوامل بیگانگان هستند!!!!!!!!!!!!!کسی‌ هست که رجز خوانی کند!!!چنین حرکات خود جوشی هستند که نوید سرنگونی اسد جنایتکار را میدهند نه توپ و تانک!!!!
شنبه 2 دي 1391 - 11:30
amirkabir - سيدني - استراليا
مهدیار - تهران - ایران. بنده خوشبختانه نه مجاهدم و نه ساندیس خور رهبر فاسدتون ..من آدم خودم هستم یکی‌ از همین مردم.شما اگر طرفدار خامنه‌ای قاتل هستین ... نداری...
شنبه 2 دي 1391 - 12:01
delmorde - یوتوبوری - سوئد
درود بشرفت. در حقیقت داره میگه که این ملت سوریه بود که بازی را برد و قهرمان شد و ما در کنار انهاییم. بلی،، بخاک و خون کشیدن ملت بخاطر جاطلبی و اینکه چندصباحی بیشتر حکم برانید و با زور اسلحه خود را رهبر و حاکم انها قرار دهی در نهایت نه تنها افتخاری نیست بلکه پستی و فرومایگی و جنایت پیشه گیست. همواره جانیان در طول تاریخ اینگونه می کردند. اما جه شد نامی ننگ برای خود گذاشتند و رفتند و بازماندگانشان را نیز سرافکنده و شرمسار نزد مردم کرده بطوریکه انها هم لعنتشان می کنند.در عوض نیکان و وطن دوستان همیشه ماندگار و سرفراز و جاودنی و حتی بازماندگانشان با غرور و افتخار نزد مردمند.
شنبه 2 دي 1391 - 11:26
Azadikhah - تكسل - هلند
آفرین به این شهامت.amirkabir - سیدنی - استرالیا:دوست عزیز میگند چوب را که بلند کنید گربه دزد فرار میکنه.به بعضی‌ها برخورد نظر شما رو که دیدند آخه طرفدار ولایت جنایت هستند.
شنبه 2 دي 1391 - 13:19
ba salam - خرم آباد - ایران
. Exam292تو که لو دادی خودتو!!! منظورت از "ما" کیه؟ ساندیس خورها، برادران قاچاقچی و رهبر علیل‌شون؟ اگر از طرف خودت حرف میزانی‌، پس نگو "ما"، بگو "من". اشتباه دیکتاتور‌ها و دیکتاتور پرستها اینه که فکر می‌کنن از طرف همهٔ مردم دارند صحبت میکنند.
شنبه 2 دي 1391 - 16:06
bozorg - همدان - ایران
شرف به این میگن نه خارج نشین های جمهری اسلامی که از راه دور بد بیراه میگن یاد بگیرین
شنبه 2 دي 1391 - 16:42
علی فقط کریمی - شیراز - ایران
irane aziz - وین - اتریش,دمت گرم واقعا درست گفتی. درود به شرفش واقعا شهامت داشت که این کارو کرد.
شنبه 2 دي 1391 - 18:42
kobalt - کرج - ایران
البته کار بازیکن ما که شورتشو در آورد بسی شجاعانه تر بود.
شنبه 2 دي 1391 - 20:23
Shirdel - لندن - انگلیس
کویت/مرسی ،درود بر بشار
شنبه 2 دي 1391 - 20:57
kamalsecular - اهواز - ايران
کلا ایرانیها مردمان بسیار ساده و عقب مونده هستند فکر میکنید مثلا اسد بره یک حکومت بهتری به جاش میاد !!!!. شورشیتن سلفی وهابی اگر یک ایرانی ببینید بدر و مادرش را در میارنتند بیشترشان باکستانی و بنغالی و عربستانی و لیبیایی و با حمایت تروریستهای وهابی سلفی عربستان و قطر و غیره . درود بر اسد سکولار و مرده باد شورشیان وهابی تروریست
شنبه 2 دي 1391 - 22:06
1k adame sadegh - تورنتو - کانادا
کملسکولر - اهواز - ایران . هر چی‌ که باشند از شما آفت الله شیطانی بهترند.
یکشنبه 3 دي 1391 - 05:36
exam292 - تهران - ایران
ba salam - خرم آباد - ایران: شما با این ادبیاتی که داری! فکر نکنم ایرانی باشی! تو چند بار توی انتخابات شرکت کردی؟!!!
یکشنبه 3 دي 1391 - 09:20
Azadikhah - تكسل - هلند
kamalsecular - اهواز - ایران:متاسفانه بخشی از حرف شما درست هست و بخشی از شورشیان از این مواردی که گفتید هستند ولی‌ اسد سکولار نیست!چون کسی‌ که سکولار باشه ملت خودشو بمباران نمیکنه.حافظ اسد هم سکولار نبود اونم کم آدم نکشت دست کم ۳۶۰۰۰ نفر رو کشت!
یکشنبه 3 دي 1391 - 10:04
ملاصدرا - شیراز - ایران
کملسکولر - اهواز - ایران؛راست میگی سوری ها اگر یک ایرانی را ببینن پدرش را درمیارن ولی میدونی چرا؟؟؟؟؟؟؟چون ایرانی ها دران تو مملکت اونا خون جوونای اونا را میریزن!!چون جکومت ایران رسما اعلام کرده که اجازه سقوط بشار اسد را نمیده!!!!اصلا تو این وضعیت بل بشوی سوریه ایرانی اونجا چه غلطی میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکشنبه 3 دي 1391 - 20:50
exam292 - تهران - ایران
ملاصدرا - شیراز - ایران: ادبیات گفتاریتون نشون میده که به ایران تعلق ندارید!!! شک نکنید که دشمن اصلی ما اسرائیله(جریان مردخای رو توی تاریخ مطالعه کنید) لذا چون حکومت سوریه دشمن اسرائیله، مورد حمایت ایران خواهد بود...
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 04:02
دستان - تهران - ایران
خب دیگه دلار دول غربی و شیوخ بی غیرت از مخالفان مزدور حمایت میکنه باید هم سایتهای اینترنتی هم راستا با انان با دروغ پردازی برای مشتی تروریست تبلیغ کنند.
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 17:50
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.