رقص کردی دانشجویان دانشگاه آزاد، واحد تهران مرکزی. آذر ۱۳۹۱جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
+369
رأی دهید
-30

irane aziz - وین - اتریش
زنده باشید قوم نجیب و غیور کرد،که هیچوقت تن‌ به ذلّت اطاعت از جمهوری اسلامی ندادید
جمعه 1 دي 1391 - 22:52
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
واقعا تأسف بار هست که اسلام به چنان نکبتی کشیده مردم بلاد پارس رو که رقصیدن یک گروه شده جزوه شده جزو اخبار داغ! اون دختره هم بد بخت با چه تاسفی تو ویدئو میگفت "تموم شد؟؟"
جمعه 1 دي 1391 - 23:04
محبت خدا - ایران - ایران
خاک بر سرم چه لهو و لعبا !!!!!!
شنبه 2 دي 1391 - 00:45
amir-amir - تورنتو - كانادا
واى که ستون هاى لرزان جمهورى اسلامى مجددا به لرزه افتاد هر چى پس لرزه بخوره تو ملاج مدعیان عدالت دروغین جمهورى اسلامى و طرفداران کاذبش
شنبه 2 دي 1391 - 02:30
kutol - ارومیه - ایران
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا//// من برای تو متأسفم که اول ملت کرد رو یک گروه می‌‌نامی‌...دوما، ایران رو بلاد پارس می‌‌نامی‌..۳- اینرو مطمئن باش که تو عامل رژیم آخوندی هستی‌ که ژست ضّد دین به خود گرفتی....۴ خیلی‌ بدبخت هستی‌ وقتی در کشور که مهد دموکراسی و تمدن نوین هست، زندگی‌ میکنی‌ اما مثل صدام حسین فیکر میکنی‌..۵. بلاد پارس همان داشت لوت است...و اگه قرار باشد کسی‌ در ایران ادعا ی کند، این تورکهای آذری هستند که اکثریت مردم ایرانرو تشکیل میدان....۶. من مذهبی نیستم و به دین اعتقاد ندارم اما اینرو می‌دونم یک تار موی نقی‌ به ۱۰۰۰ تا مثل تو می‌ارزد.. تو اگر دلت بحال بلاد پارس می‌‌سوزه این میدان...پاشو برو ایران مبارزه کن‌....تو یک آدم ترسو و سوً استفاده کن هستی‌ که خدا میدونی‌ رفتی‌ چه کیسی دادی تا قبول بشی‌....اگه جرات داری بیا ایران همانند ستار بهشتی‌ مبارزه کن....اما تو از جنس همانها هستی‌ که از پشت به دل‌ سوزانه این مملکت خنجر زدند.....
شنبه 2 دي 1391 - 03:27
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
رقص و شادی توی خون ایرانیهاست , تا حالا نشده 4 تا ایرانی در یک مهمانی دور هم جمع بشوند و رقص تو کار نباشه, آفرین به این دانشجویان شریف و عزیز و باغیرت که هیکل نظام اسلامی را به لجن کشیدند.
شنبه 2 دي 1391 - 03:38
Hamid-Toronto - تورنتو - کانادا
همینکه مبینم هنوز بچه های ایران شاد هستن از هر خبری بهتره
شنبه 2 دي 1391 - 04:03
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
آفرین!!! اما حالا اینجا دانشگاه بود یا بازار ؟لول !!! خوب درس بخونید که بتونید بهتر برقصید
شنبه 2 دي 1391 - 04:29
farnia - تهران - ایران
از شما بعید بود این تیتر رو بزنید از کجا فهمیدید دانشگاه آزاد بوده ؟ این فیلم هم مثل فیلم عقاب که بچه رو دزدید عنوانش جعلی بود !!!! شماها هم شیطنت میکنید ؟؟؟؟
شنبه 2 دي 1391 - 04:36
ادیب-ایران - تهران - ایران
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا تا کور شود هر انکه نتوان دید، دم همه کردا گرم که باعث شادی و شور هستن.
شنبه 2 دي 1391 - 08:14
paksan - آمریکا - آمریکا
زنده باشید امیدوارم هیچ موقع نشه که فرهنگ های سرزمین ایران فراموش بشوند همه ما باید در زنده نگه داشتن فرهنگهای زیبایی که سالها کنار هم بودند تلاش کنیم گیلکی ،آذری ،کردی ،بلوچی ،خراسانی ،لری ، بندری یا بوشهری،پارسی ...همشون قشنگ هستند
شنبه 2 دي 1391 - 07:05
neda.2009 - استکهلم - سوئد
زنده باشید بچەها که با وجود اینهمه تبعیض، باز هم همیشه و در همه جا با خودتون شادی میبرید.
شنبه 2 دي 1391 - 12:16
louis - خرونینگن - هلند
زنده باشید قوم نجیب و غیور کرد،که هیچوقت تن‌ به ذلّت اطاعت از جمهوری اسلامی ندادید...زنده باد ایران و هر چه ایرانی ..امیدوار هستم مردم ایران همیشه شاد و سر افراز باشد
شنبه 2 دي 1391 - 12:29
amoo uk - لیدز - انگلیس
فقط کردها می‌تونن یک کم شورو شوق به مردم ایران بدن اگه جیره خوران علی‌ گدا مزاحم نشن ، کردها تنها ملتی هستند که ادب و روسوم آریای را نگاه داشتن ، درود
شنبه 2 دي 1391 - 12:27
Azadikhah - تكسل - هلند
دمتون هم گرم.امیدوارم همیشه شاد باشید
شنبه 2 دي 1391 - 12:56
rasan - لندن - انگلیس
دوستان عزیز با نقی‌ الله سیدنی استرالیا بحث نکنین چون به قول مارک تواین:. هیچگاه با مردم ... بحث نکن؛ آن ها تو را تا سطح خودشان پایین می کشند و بعد با استفاده از تجربه شان [در آن سطح پایین]، شکستت می دهند.
شنبه 2 دي 1391 - 12:51
هلند هلند - مستریخت - هلند
درود بر کردستان ایران
شنبه 2 دي 1391 - 19:16
greentree - تهران - ایران
ان آقای به اسم نقی‌ الله که منظوری نداشت که فورا یک عده ایرانی‌‌ها جو گیر شدند ،من فکر نمیکنم که نقی‌ الله عامل رژیم هم باشد ،بهتره همه به فکر نجات کل ایران باشیم نه فقط به فکر نجات بخشی از ایران ،من با تجزیه ایران یا جدایی کرد‌ها به شدت مخالفم
شنبه 2 دي 1391 - 19:05
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
میان این همه جرم و جنایت این بازیهای قومی تهوع آور!!! من کردم من فارسم من بلوچم من ترکم تو گویی برای بقیه بهشت بوده برای تعدادی جهنم!!! تفرقه بنداز و حکومت کن!!! حیله ی کثیف دیگر بعد از شورش ۱۳۵۷! بسسسس کنید!!
شنبه 2 دي 1391 - 22:52
Free Kurdistan - سنندج - کردستان
اگر دیگر ملیت های ایران زمانی که خمینی قصاب به علت رد نظام اسلامی توسط ملت کرد با حکم جهاد بر علیه ملت کرد، با لشکر کشی به کردستان , این ملت مظلوم را به خاک و خون کشید, در رد این رژیم اسلامی با ملت کرد همصدا میشدند; الان ایران ۳۱ سال بود که یک سیستم دموکراسی را تجربه میکرد.
یکشنبه 3 دي 1391 - 02:35
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
ادیب‌ایران - تهران - ایران .. کور بشود هر آن که نتوان دید؟؟ کور بشه اون ساندیس خورهای مزدور رژیم مثل شما که می‌ریزید مردم رو کتک میزنید برای اینکه میرقصند. من که نگفتم چرا میرقصند، من گفتم خاک بر سر ما که این آخوند‌ها انقدر توقعات ما رو پایین آوردند که رقصیدن، شده جزو اخبار داغمون!
یکشنبه 3 دي 1391 - 02:41
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
rasan - لندن - انگلیس . والله ما سطح پایین بودن رو از اون پیامبر شما یاد گرفتیم. حالا تو اومدی به ما درس اخلاق یاد بدی؟؟ برو مشکلات اخلاقی‌ پیامبر و امامان رو ماست مالی کن بجای اینکه به من اخلاق یاد بدی!! که از دم دزد و غارتگر بودند!
یکشنبه 3 دي 1391 - 02:45
هلند هلند - مستریخت - هلند
greentree - تهران - ایران. مگه تو کی هستی ؟. ساندیس
یکشنبه 3 دي 1391 - 03:31
ghafas - مشهد - ایران
درود بر کردهای غیور کشورم .زنده باشین بچه ها دیدن شادی شما از هر غمی نجاتم می ده
یکشنبه 3 دي 1391 - 08:02
kobalt - کرج - ایران
ما هر گونه حرکات تجزیه طلبانه را محکوم میکنیم چه موزون وچه نا موزون امروز فقط وحدت رقص فقط رقص باستانی بابا کرم همه باهم سعی کنیم شیشه بابا رو نشکنیم.
یکشنبه 3 دي 1391 - 11:34
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
kutol - حرفهای خودت که نژادپرستانه تر است. باز شما پانترکهای از فرصت بهره جستید نظرهای نادرست و نژادپرستانه تان را بیرون بریزید. ایران مال مردم ایران است از هر قومی که باشند و بیخود ترک ترک و فارس اینجا راه نینداز. کشورمان دارد از دست میرود بعد یک مشت قوم پرست کوته اندیش چه بحثهای بیهوده ای براه میندازند. برای اینکه به گوش آدمی همجون تو فرو رود مردم فارس از جنوب گرفته تا شمال و خاور و باختر در استانهای یزد و اسفهان و کرمان و خوزستان و لرستان و چارمحال و فارس و مرکزی و تهران و سمنان و خراسان و همدان و .. بیشتران حمعیت را دارند و اینکه میگویید دشت لوت تهی از انسان مال مردم فارس است، چرندیات پانترکهاست. دست بردارید از این جدایی اندازی و نفرت پراکنی.
یکشنبه 3 دي 1391 - 15:09
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
از هر قوم و زبانی برقصید شادی کنید بر ضد این دین گریه حماقت ضجه ناله!!! تا کور شود چشم هر کس که نتواند دید!!!
یکشنبه 3 دي 1391 - 19:27
Allan888 - سنندج - ایران
خیلی از شما در گذشته زندگی می کنید. ایران نیاز به تغیرات ساختاری و بنیادین دارد. ‎ما الان در قرن ۲۱ زندگی می کنیم . یا ایران باید تمرکز ثروت و قدرت در دست اقلیت فارس را بر چیند از طریق تغیرات ساختاری و بنیادین در ارکان کشور که منجر به حقوق مساوی برا ی تمام ملیت ها از جمله کرد ها ، بلوچها ، آذری ها، . 100٪ برابر با فارس ها می شود در همه جنبه ها در قانون و درعمل _ برا ی رسیدن به این مهم ، ا یران باید تبدیل شود به یک کشور با سیستم فدرال مانند بسیاری از کشورهای چند ملیتی متمدن از قبیل سوئیس، کانادا و بلژیک با زبان رسمی و ملی و حکومت محلی برای هر منطقه_ و درغیراینصورت کردها، بلوچها و آذری ها،.. با مبارزه از ایران مستقل می شوند. به همین سادگی !
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 05:12
farahnoush - ساری - ایران
kutol - ارومیه - ایران. مثل اینکه انقدر تو ارومیه بودی نمی دونی ایران یک کشور 4 فصل و اینکه شیراز , اصفهان و نیشاپور و کاشان .. کویر و دشت لوت نیستند ؟! . تازه پارسی حرف زدن انها خیلی با پایتخت نشین ها فرق دارد ! من خودم عاشق حرف زدن پارسی به لهجه اصفهانی و آذری ام به نظرم خیلی شیرین .. ! اما لهجه تهرانی به نظرم خیلی سرد !تازه شیراز یکی از زیباترین شهر های ایران ! که در کوهدشت اش چاه آتش دارد , گل نرگس شیرازی وآبشارها و کوه ها و دشتهای پرگلش .. ! البته متاسفانه تالاب ها و دریاچه سرخ گونش همچون رودخانه زاینده رود خشک شده است !دریاچه ارومیه هم که داره به تاریخ می پیونده به لطف چاه های کشاورزی , سد !
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 06:27
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.