ماموران قلابی نصاب آسانسور را ربودند

مردی وقتی تائیدیه نصب آسانسور مجتمع مسکونی‌اش را از مرد نصاب تحویل نگرفت او را با کمک سه مامور قلابی در شهریار ربود.

  

 
به گزارش جام‌جم، چند روز پیش مردی با حضور در کلانتری رزکان در غرب استان تهران، علیه پنج مرد به اتهام آدم‌ربایی و سرقت پول‌هایش شکایت کرد.
 
شاکی با معرفی خود به عنوان نصاب آسانسور گفت:‌روز حادثه هنگام نصب آسانسور در ساختمانی در شهریار بودم که سه مرد که خود را مالکان یک مجتمع مسکونی معرفی می‌کردند، از من خواستند به بیرون ساختمان بروم و درباره نصب آسانسور و قیمت آن، اطلاعاتی در اختیارشان قرار دهم.به گمان این‌که آنها مشتری هستند، به خیابان رفتم.
 
شاکی اضافه کرد: وقتی با آنها روبه رو شدم، مردان غریبه با ادعای این‌که مامور اداره اطلاعات هستند، از من خواستند همراه آنها به مرکز پلیس بروم. آنها به زور مرا سوار خودروی پژو کرده و از محل دور شدند.
 
اجیرکننده آدم‌رباها، مشتری سابق بود

 
شاکی یادآور شد: مردان آدم‌ربا مرا به باغی نزدیک شهرک رزکان منتقل کرده و در اختیار دو مرد قرار دادند که یکی از آنها پیش از این مشتری‌ام بود که من نتوانسته بودم برگه تائیدیه استاندارد آسانسور او را تهیه کنم و برای این کار از او مهلت خواسته بودم.
 
شاکی اضافه کرد: مشتری سابقم و مردی که همراهش بود، مرا بشدت کتک زدند و دو میلیون و 730 هزار تومان پولی را که همراه داشتم، دزدیدند.
 
قرار بود آدم‌رباها مرا به مکان دیگری انتقال دهند که با شنیدن صدای توقف خودرویی، به انتهای باغ فرار کردند.
 
وی یادآور شد: با استفاده از این فرصت از باغ خارج شدم و در تماس با پسرم، از او خواستم از پلیس کمک بخواهد. در این هنگام پسرم با خودروی کرایه‌ای به محل باغ آمد که مرد اجیرکننده آدم‌رباها وقتی متوجه شد من قصد سوار شدن به خودرو را دارم، راهمان را سد کرد و پسرم را هم کتک زد. راننده خودروی کرایه‌ای هم ترسید و از محل متواری شد.
 
شاکی اضافه کرد: در حالی که با مرد مشتری درگیر بودیم، صدای آژیر خودروی پلیس شنیده شد و سه آدم‌ربا متواری شدند و مرد اجیرکننده و دوستش هم قصد فرار داشتند که دستگیر شدند.
 
اظهارات دو متهم
 
دو مرد متهم در بازجویی ادعا کردند آدم‌ربایی در کار نبوده و فقط قصد داشتند با شاکی صحبت کنند تا از آنها پول اضافه نگیرد و تائیدیه نصب آسانسور مجتمع مسکونی یکی از آنها را تحویل دهد.

بنا بر این گزارش، در پی اظهارات متهمان، تحقیقات از آنها در حالی ادامه دارد که جستجو برای دستگیری سه مامور قلابی که شاکی را ربوده و به باغی منتقل کرده بودند، ادامه دارد.

+43
رأی دهید
-51

sharafYabi - بیمبه - انگولا
وقتی لاشخواران بشوند "دولت نامردان"، کرکس‌ها هم میشوند مجتمع مسکونی ساز. جوانان هم (که سرمایه اصلی‌ هر کشوری به شمار میروند) میشوند زور گیر، دزد و بی‌‌ ناموس که جلوی زن و بچه مردم ایران را در روز روشن!! میگیرند. با پوزش از دیگر جوانان و سازندگان.
جمعه 1 دي 1391 - 18:46
bakhtiyar - گوتنبرگ - سوئد
sharafYabi - بیمبه - انگولا گل گفتی دوست عزیز .سازنده ای تو مملکت دیگه نمونده.زمان زمان نامردیه
شنبه 2 دي 1391 - 05:40
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.