بازهم کتک‌کاری بازیکنان در مشهد؛ رفتار زشت بازیکنان صبای قم

بازیکن تیم فوتبال صبای قم با رفتار ناشایست بازیکن ابومسلم را کتک زد.

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار دو تیم صبای قم و ابومسلم مشهد در دقایق پایانی به جنجال کشیده شد و احمد صالحی داور مسابقه ابتدا محمود فکری بازیکن تیم صبا را از روی نیمکت اخراج کرد.

 *محسن بیات بازیکن صبا رفتار زشتی با بازیکن ابومسلم داشت و به دلیل خطا روی خودش گردن بازیکن ابومسلم را گرفت و ضربه‌ای به این بازیکن ابومسلم زد. داور هم البته به بازیکن ابومسلم به دلیل خطا کارت زرد نشان داد اما بیات هم به شیوه خود بازیکن خطاکار ابومسلم را تنبیه کرد.

 * در دقایق پایانی مسابقه مجید حیدری مدافع صبای قم با مشت به بینی غلامعلی‌تبار کوبید و این بازیکن ابومسلم را به شدت مضروب کرد. به طوریکه او دیگر نتوانست به بازی ادامه بدهد و به بیرون زمین هدایت شد تا به مداوای بینی پراز خونش رسیدگی شود. داور مسابقه هم مجید حیدری را با کارت قرمز جریمه کرد. احتمال محرومیت این بازیکن از سوی کمیته انضباطی به دلیل این رفتار غیر ورزشی وجود دارد.

تیم ابومسلم دو بر یک در این بازی پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی رسید. تا با برنده دیدار استقلال و گهر بازی کند.

مرفاوی: رسم میهمان‌نوازی را بلد نیستید! 


سرمربی تیم فوتبال صبای قم به دلیل رفتار سرمربی ابومسلم در نشست خبری شرکت نکرد.

  

 

به گزارش خبرگزاری فارس، صمد مرفاوی در پایان مسابقه قصد شرکت در نشست خبری را داشت ولی زمانی که به سالن کنفرانس رسید و دید هادی برگی‌زر سرمربی ابومسلم مشغول مصاحبه با خبرنگاران است ناراحت شد و خطاب به مسئولان ابومسلم گفت: شما رسم میهمان‌نوازی را بلد نیستید و سرمربی تیم میهمان باید ابتدا مصاحبه کند نه اینکه سرمربی ابومسلم خودش زودتر بیاید و ابتدا در نشست خبری شرکت کند. به همین دلیل من هم مصاحبه نمی‌کنم.

صبای قم در مشهد دو بر یک برابر ابومسلم شکست خورد و از گردونه رقابت‌های حذفی کنار رفت.

+41
رأی دهید
-72

boomfang - آبادان - ایران
عجب خر تو خری بوده این کجاش ورزشه!!!!!!
جمعه 1 دي 1391 - 16:10
v_asuk - بروکسل - بلژیک
کدخدای ده چو مرفاوی (آبی )بود وای که در ده چه رسوایی بود.
جمعه 1 دي 1391 - 19:58
Islam zoda - تورنتو - کانادا
از بس همه در این شهر جنبه روحانی شون زیاده..
شنبه 2 دي 1391 - 03:54
asal55290 - مشهد - ایران
مرفاوی تو هر تیمی بوده گند زده این یارو حیدری هم وحشی به تمام معنا بود مرتیکه زمین فوتبال و لا چاله میدون اشتباه گرفته.....
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 06:08
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.