کانادا در فهرست سیاه خود، نام نیروی قدس را جایگزین مجاهدین خلق کرد

یکی از تجمعات هواداران سازمان مجاهدین خلق/ پاریس تیرماه ۲۰۱۲

رادیو فردا : کانادا روز پنجشنبه اعلام کرد که سازمان مجاهدین خلق، از گروه‌های مخالف جمهوری اسلامی ایران را از فهرست رسمی سازمان‌های تروریستی خود خارج کرده و نام نیروی قدس را به این فهرست افزوده است.
 
خبرگزاری فرانسه پنجشنبه شب، ۳۰ آذرماه، به نقل از منابع دولتی کانادا گزارش داد که نیروی قدس، شاخه برون‌مرزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به دلیل «تجهیز تسلیحاتی» طالبان، حماس و دیگر گروه‌های تروریستی در فهرست سازمان‌های تروریستی این کشور قرار گرفته است.
 
وزیر ایمنی عمومی کانادا در این باره گفته است که نیروی قدس، در «صدور انقلاب ایران از طریق فعالیت‌هایی چون تسهیل عملیات تروریستی» مسئول بوده است.
 
این مقام دولتی کانادا همچنین شاخه برون‌مرزی سپاه پاسداران را متهم کرد که «تسلیحات، کمک‌های مالی و آموزش‌های نظامی» را در اختیار «گروه‌های تندرویی چون طالبان، حزب‌الله لبنان، حماس، جهاد اسلامی فلسطین، و جنبش آزادی‌بخش فلسطین» قرار داده است.
 
ساعتی پس از اعلام این تصمیم خبرگزاری‌ها، از حذف نام سازمان مجاهدین خلق، از گروه‌های مخالف جمهوری اسلامی، از فهرست گروه‌های تروریستی کانادا خبر دادند، تصمیمی که مشابه با تصمیمی است که از سوی ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا در مورد این گروه اتخاذ شده است.
 
این گروه مخالف جمهوری اسلامی که از جمله در دوران جنگ هشت ساله ایران و عراق هم‌پیمان صدام حسین، حاکم پیشین عراق بود، به دلیل مشارکت در بمب‌گذاری‌های مختلف در ایران، پیش و پس از انقلاب بهمن ۵۷، از سوی ایران و ایالات متحده به عنوان یک گروه تروریستی شناخته می‌شد.
 
با این حال این سازمان از اوایل دهه ۸۰ شمسی، اعلام کرد که در مبارزاتش مشی مسلحانه و خشونت‌آمیز را به کنار نهاده است و پس از آن تلاش گسترده‌ای را برای خارج ساختن نام خود از فهرست‌های تروریستی کشورهای مختلف، به‌ویژه ایالات متحده، اتحادیه اروپا و بریتانیا آغاز کرد.
 
اتحادیه اروپا و بریتانیا هر دو سال ۸۷ نام این گروه را از فهرست تروریستی خود حذف کردند و از آن پس همه تلاش سازمان مجاهدین به حذف از فهرست سیاه ایالات متحده متمرکز شده بود، که نهایتاً در مهرماه امسال نام سازمان مجاهدین از این فهرست نیز خارج شد.
 
سازمان مجاهدین خلق سال ۱۹۹۷ به خاطر «کشتن» شش آمریکایی در پیش از انقلاب و «تلاش برای حمله به مقر دیپلماتیک ایران» در سازمان ملل در سال ۱۹۹۲، در فهرست گرو‌ه‌های تروریستی آمریکا قرار گرفته بود.
 
مشخص نیست که سازمان مجاهدین خلق از چه زمان در فهرست سازمان‌های تروریستی کانادا قرار داشته اما بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه، این فهرست شامل ۲۳ سازمان یا گروه مختلف است.
 
روابط ایران و کانادا به ویژه در یک دهه گذشته بارها و بارها تا مرز بحران پیش رفت و در نهایت شهریور ماه امسال کانادا به طور یک‌جانبه سفارت خود در ایران را تعطیل کرد و از دیپلمات‌های ایرانی هم خواست تا خاک این کشور را ترک کنند.

+101
رأی دهید
-34

secular - لندن - بریتانیا
منافقین از قدس بى ناموستر،،،، کانادا از جفتشون گاگول تر
جمعه 1 دي 1391 - 15:01
100ra - پیرانشهر - ايران
هر دوتاشون یه ....چه مجاهد چه سپاه.این کانادا و پیپسیها فکر میکنند اول انقلاب هست آشوب به پا کنند.مردم هر دوتا گروهو به خاک خون میکشد.مغزشون گندیده اندازه یه پشکل هم نیست.اسلام کت شلواری
جمعه 1 دي 1391 - 14:53
bavar88 - آمستردام - هلند
اگر غیر از این بود بایستی تعجب میکردیم. کسانی‌ که دست آنها در زمان جنگ بر خون جوانان ایران زمین آغشته است بایستی هم از طرف اربابان امروزی تائید شوند چون ارباب هم با تحریم دستش در خون مردم ایران است.. به جایگاه اصلی‌ دارند بر می‌گردن. صحبت از کسانی‌ کنید که در زمره‌ آدمیزاد باشند نه یک مشت ....فسیلی که از اشرف سر از گور بر داشته اند. هه‌هه‌هه
جمعه 1 دي 1391 - 14:53
irane aziz - وین - اتریش
هیچکس دل‌ خوشی‌ از رجوی و دارو دستش نداره،اما اینکه قدس تو لیست سیاه قرار گرفت،خیلی‌ خوبه
جمعه 1 دي 1391 - 15:41
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
مگر فرقی‌ بین این ۲ است؟؟؟ اسلام اسلام است و جنایت جنایت!!
جمعه 1 دي 1391 - 16:07
asemane iran - تهران - ایران
مرگ بر مجاهد و هر چی‌ مجاهد پرسته
جمعه 1 دي 1391 - 16:27
agnostic - هانوفر - آلمان
اینکه نیروی قدس جاش تو لیست تروریست‌ها باید باشه شکی نیست ولی‌ اسم سازمان مجاهدین داره همه جا از لیست سازمان‌های تروریستی خارج می‌شه و این قضیه حقیقتش باعث نگرانی هستش. معلوم نیست غربی‌ها چه تصمیمی در مورد ایران گرفتند. امیدوارم که به این فکر نباشند که مجاهدین رو جایگزین آخوندها بکنند. من با مجاهدین بر خورد زیاد داشتم خیلیاشون آدمهای خوبی‌ هستند ولی‌ ذات رهبرانشون و سیستمشون کاملا استبدادی هستش. اگه حکومت رو به دست بگیرند اوضاع از اینی که هست هم شاید بدتر بشه.
جمعه 1 دي 1391 - 17:58
uk_boy - لندن - انگلیس
من حاضرم آخوند تو ایران حکومت کند اما مجاهد کثیف حتا ۱ ثانیه حکومت نکنه مرگ بر منافق
جمعه 1 دي 1391 - 18:18
login - ایران - ایران
این کانادارو باید بزارن تو لیست تروریستی که از اسراییله تروریست همایت میکنه . درود بر سپاه قدس و فرمانده شجاعش قاسم سلیمانی .
جمعه 1 دي 1391 - 18:25
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا
نمی دانم چرا هر جاه حق به مجاهدین می دهند زود ساندیس خورهای رژیم ... می زنند وسایت ایرانیان اوکی بجای نوشتن واقعیت که سازمان مجاهدین در لیست گذاشته شدن بخاطر خواست رژیم ولایت فقه واستعمار انگلیسو امریکا بوده است ونه بخاطر بمب گذاری ونه بخاطر جنگ مسلحانه تحمیل شده از طرف خمینی که این مبارزه مسلحانه حق دفاع از خود وازادی بودهاست که خمینی تمام ازادیهای فردی وسیاسی را از تمام احزاب صلب کرده بود وتا حالا هم تمام ازادیهای فردی وسیاسی در ایران وجود ندارد
جمعه 1 دي 1391 - 18:33
بت شکن - مونترال - کانادا
"این سازمان از اوایل دهه ۸۰ شمسی، اعلام کرد که در مبارزاتش مشی مسلحانه و خشونت‌آمیز را به کنار نهاده است "!!!!!زهی خیال باطل!! شما کافیست که در همین سایت یک انتقادی از مجاهدین بکنید ببینید چگوونه با شما رفتار میشود و این در زمانیست که هنوز هیچ کاره و منفور و طرد شده هستند حال اگر قدرت بگیرند و مورد انتقاد قرار بگیرند آنوقت است که باید گفت صد رحمت به سپاه قدس و صدام و استالین و هیتلر و و و ...!!"سگ زرد برادر شغال است" از نظر مردم ایران هر دو این سازمان‌ها منفورند.
جمعه 1 دي 1391 - 19:26
borzoopersia - بیرمنگهام - انگلستان
این پیروزی بزرگ را به بر و بچه های خوب سازمان مجاهدین شادباش میگویم و برای همه آنها آرزوی سرافرازی و کامیابی دارم. من مجاهد نیستم اما به عنوان یک ایرانی (آتیست) بیخدا مجاهدین را یک میلیون بار بر آخوندها ترجیح میدهم. سرانجام دولت کانادا سر عقل آمد و تروریست های واقعی را شناخت.
جمعه 1 دي 1391 - 19:30
garmsari - یورک - بریتانیا
جفتشون خاین به مردم ایران هستند.این مجاهدین خاین بودند که همراه با اخوندا به کشور خیانت کردند. تف به جفتشون.
جمعه 1 دي 1391 - 19:33
net_shayan - تهران - ایران
لولن اصلا کانادا کیه که بیاد سپاه قدس ایران بزاره تو لیست سیاه خودش اونم اون سپاه قدسی که این همه به کشور و ملت ایران خدمت کرذه است که یکی از خدمت های کوچیک دستگیری ریگی تو هواپیما بود مگه این چیز کمیه در صورتی که امریکاو چند کشور همایش می کردن همین سپاه قدس نباشه این امریکایی ها که همه ی کشور های اطراف ما رو گرفتن مثل عراق افغانستان ...2 روز دیگه میان ایران می بینی دارن ..... واقعا برا بعضی از مردم متاسف که این حرفا رو می زنن
جمعه 1 دي 1391 - 19:56
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
اگه نکته مثبتی در پرونده سازمان مجاهدین خلق باشه فقط مبارزه مسلحانه بر علیه رژیم ایران بوده. حالا چه از طریق عراق و یا هر طریق دیگه ای مهم نیست. متاسفانه مردم ایران در طرفداری و مخالفت با هر کسی و هر چیزی افراط و تفریط میکنند. تا زمانیکه شاه فقید حاکم بود شاه شاهان بود، بعد خمینی جلاد رفت تو ماه و شد امام سیزدهم، حالا هم سد علی گدا شده نماینده دائمی خدا روی زمین. اگه رجوی هم به قدرت میرسد همین داستانها بود. بهتر نیست بجای این منافق و چرت و چرت گفتن ها چشمهاتون باز کنید و مطالب دیگران رو نشخوار نفرمایید!!!
جمعه 1 دي 1391 - 21:04
ramin-cph - کپنهاگ - دانمارک
ببینید اگه تمام دنیا یک دست منافقین کثیف و لجن رو تائید کنند باز هم پیش مردم ایران کثیف‌ترین و کثافت‌ترین انسانهایی هستند که نمونش خودشونند.بیخودی خودشونو خسته می‌کنن ،حل ملت از این مجاهدین بهم می‌خوره.
جمعه 1 دي 1391 - 21:08
Cyrusiii - لیدز - انگلستان
عکسو نگاه کنید، همه بالای ۶۰ !!
جمعه 1 دي 1391 - 21:46
tajrishi - نیویورک - آمریکا
خوشم میاد تا اسم مجاهدین میاد این ساندیس خورها مثل بید تنشون شروع به لرزیدن می‌کنه.ای ساندیس خورها چه بخواین چه نخواین مجاهدین آخوند هارو سرنگون می‌کنن
جمعه 1 دي 1391 - 21:47
ramin-cph - کپنهاگ - دانمارک
آقای نمیدونم پرزپرسیا از انگلیس کدوم پیروزی ،حالت خرابه برو خودتو بکش.این مجاهدین اونقدر تو ایران منفور هستم که خدا هم بپره پایین کسی‌ این مجاهدینو به اونجاشم حساب نمی‌کنه. پیروزی؟؟؟ از اون دری که خودت میدونی‌!!!!!
جمعه 1 دي 1391 - 21:19
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
agnostic - هانوفر - آلمان این مهم نیست که غربی ها چه تصمیمی گرفته اند بلکه ما باید خودمان بدانیم که چه میخواهیم. این سوال شما را بارها از ایرانی های دیگه هم شنیده ام که غربی ها چه برنامه ای برای ایران دارند و آیا میخواهند مجاهدین را به قدرت برسانند!!! برای من اصلا مهم نیست که مجاهدین و یا سلطنت طلب ها و یا حتی آخوندها در ایران فعالیت سیاسی کنند ولی حاکم شدن یک حزب و یا گروه خاص بطور مطلق به دیکتاتوری منجر میشه و مردم ما خودشان از این افراد بت میسازنند و چماقی بر سر خود میزنند.
جمعه 1 دي 1391 - 21:16
dbsh3000 - يوتبوري - سوئد
این پیروزی رو به مجاهدین و همه هوادارانشان تبریک گفته و برای سوزش رادیو فردا و ساندیس خورای سایت چند قالب یخ
شنبه 2 دي 1391 - 00:40
antieslah - وین - اتریش
چه دردی از ملت ایران دوا میشه ؟
شنبه 2 دي 1391 - 00:27
borzoopersia - بیرمنگهام - انگلستان
ramin-cph - کپنهاگ - دانمارک--شما چند تا ساندیس بخور تا اون مغز فندقیت یک کم گردوئی بشه. منفورتر از آخوند و توله آخوند ..تو ایران پیدا نمیشه. ...کار تو و رهبرت علی گدا تمومه.
شنبه 2 دي 1391 - 00:48
farahnoush - ساری - ایران
هیچ کس شما ها رو تو ایران ادم حساب نمی کنه بغیر از جمهوری اسلامی !
شنبه 2 دي 1391 - 03:10
agnostic - هانوفر - آلمان
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان - دوست عزیز، اگر ما خودمون می‌دونستیم که حال و روزمون الان این نبود. مشکل اینجاست که اکثریت قریب به اتفاق مردم ایران آمادگی حکومت قانون رو ندارند بلکه مایل به حکومت یک آقا بالاسر هستند. در همین سایت به وضوح در کامنت‌های کاربران میتونید این موضوع رو مشاهده کنید زمانی‌ که اسمی از شاه یا پسرش میاد چطور دوستان شروع به قربون صدقه رفتن میکنند و آرزوی برگشتِ رضا شاه دوم رو میکنند. عده دیگه هم که عاشق سینه چاکِ رهبرِ فرزانه هستند. تا حالا شاید فقط یکی‌ دو مورد اینجا دیدم که صحبت از حکومت قانون و دموکراسی‌ واقعی‌ کرده باشند.
شنبه 2 دي 1391 - 04:48
hossein-87 - تهران - ایران
tajrishi - نیویورک - آمریکا - عمو جون،تو ایران کسی واسه این انگلا تره هم خورد نمیکنه.شما خودشو ناراحت نکن!
شنبه 2 دي 1391 - 06:51
پریستوک - تهران - ایران
تف به شرف نداشته ی قدس و مجاهد، با نظر agnostic - هانوفر - آلمان کاملاً موافقم
شنبه 2 دي 1391 - 09:27
tajrishi - نیویورک - آمریکا
درود بر سازمان مجاهدین خلق ایران و هوادارنش و سلام بر همه آزادیخواهان.‌ای ساندیس خورها به فکر ۱ لونه موش باشید که مجاهدین در راه هستن و مجاهدین قسم خورده‌اند تا حکومت آخوندها را سرنگون نکنن و حق مردم دربند کشیده ایران رو از حلقوم آخوندها بیرون نکشند از پا نخواهند نشست. هیچ قدرتی‌ در جهان نمی‌تواند مانِ اینکار بشود. پیروز باشید
شنبه 2 دي 1391 - 12:03
tajrishi - نیویورک - آمریکا
درود بر کسی‌ که واقعا آزادیخواه و قلبش برای مردمی میطپه که زیر فشار فقر خرد شده و ۱ قدم در راه آزادی دموکراسی و سرنگونی این آخوندها و ساندیسخورها بر میدارِ از هر گروه، دستِ و مرامی‌ که هست.اگه بوی تففن این حکومت رو نمیدی ۱۰۰ تا فحش به مجاهدین بده اشکالی‌ نداره ولی‌ اگه ۱ فحش هم به این آخوندا ندادی اونوقته که معلوم می‌شه ساندیس خور هستی‌.
شنبه 2 دي 1391 - 12:41
tajrishi - نیویورک - آمریکا
حسین-۸۷-تهران ایران- عمو اگه اینجوری پس چرا انقدر این آخوندها از مجاهدین وحشت دارن. اینها از ترسشون از بچه ۱۴ سالِ تا مادر بزرگِ ۷۰ ساله رو اعدام کردن. این آخوندا مثل جّن که از بسم‌الله میترسه از این مجاهدین میترسن. آیا تا بحال شنیدی از ۱ گروه مخالف دیگه اسمی بیارن؟ ایران به دست مجاهدین آزاد خواهد شد و به دست صاحبانش یعنی‌ مردم اداره خواهد شد.این ساندیس خورها و پاسدارانِ شب پرست رو مثل اشغال جارو خواهند کرد.
شنبه 2 دي 1391 - 12:30
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
agnostic - هانوفر - آلمان ممنون از جواب منطقی و بیطرفانه شما. متاسفانه همینطوره که فرمودید. امیدوارم سطح آگاهی مردم ما بجایی برسه که بجای افراط و تفریط به حقایق و واقعیت های جامعه بپردازند.
شنبه 2 دي 1391 - 18:31
hossein-87 - تهران - ایران
tajrishi - نیویورک - آمریکا - اسم میبرن چون درست یا غلط همه شون رو تار و مار کردن.مجاهدین هم که دائم از طرف آمریکا و سایر کشورها حمایت میشه.اینهمه آدم کشی های مجاهدین رو شما شاید سنت نخوره و یادت نیاد.شما فقط کافیه به چهره اعضای گروه کثیف مجاهدین یه نگاه کنی.چهره های مسخ شده و بی منطق. تمام تشویق ها و شعار هاشون آدم آهنی واره. اگر به صحنه هایی که از کره شمالی پخش میشه دقت کنی، میبینی عین همن!با این تفاوت که اونا لباساشون تیره س،مجاهدین روشن.در کل،نظر شما هم محترم،ولی خوشبختانه هنوزم که هنوز مردم جنایات این پست فطرت ها چه بعد از انقلاب و چه در زمان جنگ ایران و عراق رو فراموش نکردن.اون پسرخاله من نبود که با دشمن ایران دست دوستی داد و اینهمه جوون رو تار و مار کرد!اگر آزادی یعنی مجاهدین،من جونم رو برای احمدی نژاد بو گندو هم میدم
یکشنبه 3 دي 1391 - 06:59
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
جای هر گروهی که یک میلیونیم به اسلام اتکا داشته باشد فاضلاب !!! همین و بس!! فر ق نمیکند کدام گروه!!!
یکشنبه 3 دي 1391 - 12:49
farahnoush - ساری - ایران
tajrishi - نیویورک - آمریکا. اها پس هر کسی با مجاهدین خلق نباشد با ساندیس خور هاست !. خجالت هم خوب چیزی اون موقع که با صدام دستتون تو یه کاسه بود ! بماند که در عملیات مرصاد چقدر از بچه های این مرز و بوم کشتید !. اعدام ها , ترورها و بمب گذاری هاتون به کنار !. چیزی که نشون می ده شما متعلق به ایران نیستید و این طرز حرف زدنتون !. چون نسل جدید ایران به همه در ایران اجازه حرف زدن می دهد حتی ساندیس خورها و حزب الله وجمهوری اسلامی و حتی شما مجاهدین خلق ( منافقین ) که دستتون به خون خیلی ها الوده است !هرچند که همه در اینجا از شماها متنفرند !
یکشنبه 3 دي 1391 - 19:37
tajrishi - نیویورک - آمریکا
فرحنوش - ساری - ایران- من کی‌ گفتم هرکی‌ با مجاهدین نیست ساندیس خوره؟ من گفتم اگه ۱۰۰تا فحش به مجاهدین بعدی اشکالی‌ نداره ولی‌ اگه ۱ فحشم به آخوندا ندادی اونموقع معلوم می‌شه که ساندیس خوری. پس تو که انقدر اطلاعاتت زیاده پس چرا یادت نمیاد از ساله ۶۰ - ۱۰۰۰۰۰ مجاهدو اعدام کردن چیزی نبود حالا این پاسدارای آدم کش شدن مردمِ ایران ولی‌ مجاهدین شدن قاتل.ادر قانون دموکراسی در تمام کشورهای آزاد میگه کسی‌ که به دیگران اجازه حرف زدن نمید و آزادی دیگران رو سلب می‌کنه اجازه نداره برای دیگران تصمیم بگیر.
دوشنبه 4 دي 1391 - 01:24
tajrishi - نیویورک - آمریکا
فرحنوش - ساری - ایران - حالا شما از کی‌ آمار مردم ایرانو داری که مخالف مجاهدین هستن. یا حرفای خودتو بجا مردم ایران قالب میکنی‌. احمدی نژاد هم میگه ۸۰% رای آورده. لول
دوشنبه 4 دي 1391 - 01:27
FARAHNOUSH - ساری - ایران
tajrishi - نیویورک - آمریکا. برادر عزیزم جمهوری اسلامی اسم اینگروه در پیت هی تکرار می کند چون بخاطر خیانتشون میان مردم ایران منفورند ...تا بگوید ادم حسابی ها با من مشکل ندارند بلکه تروریستها و دیوانگان مشکل دارند !. من خیلی ها رو دیدم که می گند اگه قرار مجاهدین و توده ای ها بیان روی کار توی ایران بهتر همین اخوندا بمونند !. می دونی که مجاهدین قبل اینکه پناهنده صدام بشوند در مازندران و چند شهر قیام مسلحانه کردند که مردم روشون ایستادند ...!توی امل یک میدان به نام همین قضیه و جانفشانی های مردم است !. تا حالا دیدی جمهوری اسلامی بگه من فریدون فرخزاد ,شاپور بختیاری ,جناب قاسملو یا .. کشته باشم !نه چون اینها محبوب مردم ایران بودند اما با افتخار می گه من فلان مجاهد کشتم .. چون می دونه مردم ایران از اینا متنفرند !
دوشنبه 4 دي 1391 - 06:15
farahnoush - ساری - ایران
tajrishi - نیویورک - آمریکا. من سال 1368 بدنیا اومدم در کشور ایران و در دولت جهموری اسلامی ایران ! . برادر من شما تو امریکا زندگی می کنی اما من تو ایران زندگی می کنم نفرت از مجاهدین نه جمهوری اسلامی و نه سپاه پاسداران این مردم با نقل کردن جنایت هاشون تو ایران به من دادند همونطور که نفرت از انقلابیون متعصب 57 رو !. شما اول مسئولین رژیم شاه بدون محاکمه عادلانه کشتید ...( جناب خلخالی ) .. بعد کشتار مردم ترکمن صحرا و کردستان و ال اخر !. من خیلی خوب از تجاوز زن ها تو زندان های جمهوری توسط سپاه پاسداران در اون زمان وتواب ها می دونم !. و همچنین می دونم به بهانه عملیات مرصاد ( یعنی خیانت مجاهدین خلق )ایت الله خمینی هزاران نفر بخاطر اعتقاد به مجاهدین خلق , مارکسیست کشته شدند ! بدبخت ها فکر می کردند دروغ می گویند وقتی از خیانت مجاهدین بهشون می گفتند!. این نفرت از مجاهدین خلق از مردمم به من رسیده است! مثل همون نفرت از عربا و عمر و مغولا !.
دوشنبه 4 دي 1391 - 23:55
farahnoush - ساری - ایران
من خودم به شخص با توهین به هیچ قشری موافق نیستم ! و در کامنت هام هیچ گاه حرف رکیک به هیچ قشری نزدم اما از مجاهدین خلق متنفرم ! از اخوندا هم متنفر نیستم چون اخوندای خوبی مثل اقای منتظری دیدم و دیو صفتان کراواتی مثل مسعود رجوی هم دیدم !من از سیستم موجود در کشورم متنفرم !. تازه طرفدارای مجاهدین خلق همشون برو بچ 15 ساله بودند !گروهی که بخاطر اعتقاداتش به طرفداراش می گه در اروپا خودسوزی کنند هیچ فرقی با این ذوب در ولایت های اقای خامنه ای ندارند !اینها دستشون به قدرت نمی رسد وگرنه کم جرم و خیانت و ظلم نکردند !
دوشنبه 4 دي 1391 - 23:55
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.