آیا امشب آخرین شب دنیاست؟

حتما این شایعه را شنیده اید که امشب آخرین شب دنیاست و فردا در حقیقت دنیا به آخر می رسد! نظریه های مختلفی درباره اینکه چرا دنیا به آخر می رسد هم وجود دارد. از برخورد یک شهاب سنگ، تا جنگی هسته ای. اما چیزی که کمابیش در همه این نظریه ها مشترک است ریشه آن است. عده زیادی از کسانی که معتقدند دنیا به پایان می رسد دلیلش را تمام شدن تقویم قوم مایا می دانند. اما آنطور که ویل گرانت در گزارشش می گوید، فرزندان امروزی مایاها چندان با این نظریه ها موافق نیستند.

آیا امشب آخرین شب دنیاست؟ 

+72
رأی دهید
-96

amir-amir - تورنتو - كانادا
مژده , عزرائیل به جنتى پیام داده که چند سال دیگر به شما اجازه نفس کشیدن مى دهم پس وقتى که جنتى زنده بماند بدانید که اتفاقى نخواهد افتاد
جمعه 1 دي 1391 - 14:39
parastooeshge - توکیو - ژاپن
خیلی وقت دنیا تمام شده
جمعه 1 دي 1391 - 14:42
bavar88 - آمستردام - هلند
چه قدر زیبا است این جمله که *با یاد خدا دلها آرامش می‌گیرد*. کسانی‌ که به خدا باور ندارند هر لحظه زندگی‌ آنها پر از کابوس نابود شدن هستند و دلی‌ پر آشوب و هراسناک دارند. ولی‌ مؤمنین هم در این دنیا و هم آن دنیا شاد هستند.
جمعه 1 دي 1391 - 14:49
mountainman - استکهلم - سوئد
ما زنده ایم
جمعه 1 دي 1391 - 15:09
Behnam1978 - شتوتگارت - المان
خدا رو شکر.امشب همگی با هم میمیریم.
جمعه 1 دي 1391 - 15:22
raha1984 - هامبورگ - المان
چقدر یک انسان میتونه احمق و بیکار باشه که به این موضوع حتی فکر بکنه !!!
جمعه 1 دي 1391 - 15:22
Kamran631 - لیون - فرانسه
خدا شفا بده !! امشب هیچ اتفاقی‌ نمیفته، راحت بخوابید !! چون که قرار بود دنیا امروز صبح به آخر برسه !!
جمعه 1 دي 1391 - 15:23
ghazgholang - لندن - انگلستان
آقا یا خانوم باور ۸۸ .. معلومه که شما به اخرت اعتقاد داری . واسه همینه که فک میکنی‌ کارت درسته و هرکی‌ باهاتون هم عقیده نیست می‌زنین نابودش می‌کنین. اون افرادی که تو ایران اسلحه دستشونه و تو درگیریا خیلی‌ راحت یه گوله خالی‌ می‌کنن تو مخه جوونای مردم دقیقا کسا‌یی هستن مثله خودت که به اخرت باور دارن و خیالشون راحته که کاری که می‌کنن خدا پسندانست..
جمعه 1 دي 1391 - 18:07
bawafa1385 - هامبورگ - المان
باید نتیجه گرفت مذهب یک تخیل است. و یک عده رجاله اجمق هائی را که درک و شعور شان درحدود ان تحیل است دور خود جمع نموده و هرگونه چرت و پرتی را بخورد مریدان خود میدهند باین دلیل است که مذهب با علم مخالف است باین دلیل است که شما حق تفکر دیگری را ندارید.باین دلیل و هزاران دلیل دیگر است که طیف مذهبی افرادی دگم. متعصب. بک بعدی. کوته بین کم بین و اصلا نابینا هستند و فقط خودو افکار خوشان را دوست دارند. حالا دام افاضاته های این تفکر که فردا دنیا باخر نخواهد رسید چه خواهند گفت. مطمئن باشید ایات عظام انها یک سری مزخرفات از جمله اینکه خدای تبارک و تعالی بانها وحی نازل نموده که فعلا برای اتمام کار دست نگهداشتم و با اینکه ما با ارتباط با خدای تبارک و تعالی خواهش کردیم فعلا جناب خدا کوتاه بیا و این تصمیم را بگدار برای یک روز دیگر و هراران چرت و پرت دیگر اقا. عزیز. نازنین تا سعی دارید خر نشوید. اگر خر شدید هر کس شما را بار میکند. تنها راه نجات انسانها از دست اینگونه اراجیف در دنیا فقط بالا بردن سطح درک و شعور و همچنین خرد شخصی میباشد واسلام علیکم و رحمت الله برکاته
جمعه 1 دي 1391 - 15:23
zolm setiz - رم - ایتالیا
bavar88 - آمستردام - هلند. میشه شما از طرف خودت فقط صحبت کنی..من یه خداناباورم...وخیلی هم آرامش دارم...به مرگ هم نمی اندیشم و اگر مردم دیگه همه چی تموم شده..پس می بینی که در اشتباهی...اون خدایی که تو باهاش به آرامش می رسی برای من یک موجود مریضِ روانپریشِ!!
جمعه 1 دي 1391 - 20:24
Behnam1978 - شتوتگارت - المان
باور۸۸ - آمستردام - هلند...,,,,,shoma باور دارید که مؤمنین با یاد خدا آرامش دارند...اشتباه میکنی‌ عزیز.مؤمنین بیشتر دلهره دارند،چونکه همیشه به مرگ و مردن فکر می‌کنند...اونهایی آرامش دارند که به مرگ و مردن فکر نمیکننند.پیروز باشی‌
جمعه 1 دي 1391 - 22:48
danial nabi - استكهلم - سوئد
باوفا۱۳۸۵ - هامبورگ - المان فکر کردی بنیان گذار این تفکر دروغی، که امروز دنیا به اتمام می‌رسد، مذهبی‌ بوده و حتی مسلمین خطاب می‌کنی، بلکه این تفکر سیونیستی و شیطان پرستی ‌ست . جهت اطلاعت.
جمعه 1 دي 1391 - 21:47
metiuk - بردفورد - انگلیس
باور۸۸ - آمستردام - هلند. من که به خدا اعتقاد نداریم ولی‌ مطمئنم که از تو خیلی‌ خوشحال ترو دلم بدون آشوب ترو بدون هراس ترم تو هراس داری که یه موقع بری جهنمو از حوریهای بهشتی‌ بی‌ نسیب بمونی .
جمعه 1 دي 1391 - 22:45
saman sepehr - لوییزیانا - آمریکا
بدون شک امشب آخرین شب دنیاست.فقط ساعت‌هاتون رو کوک کنید صبح خواب نمونید.صبح هزار تا کار نکرده برای انجام دادن دارید.
شنبه 2 دي 1391 - 00:50
morid - بوشهر - ایران
پیروزی خرافه بر علم دقیقا همین امشب است.شک نکنید!!!
شنبه 2 دي 1391 - 12:30
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.