ستاره‌های کشتی ایران آذربایجانی می‌شوند!

 

رجا: پس از استخدام دستیار موفق محمد بنا از سوی فدراسیون کشتی آذربایجان حالا خبر می رسد  مدیران این فدراسیون در تلاشند با ارائه پیشنهادهای نجومی و سرسام آور برخی ملی پوشان کشتی ایران را وسوسه کنند تا به این ترتیب ستاره های کشتی ایران را به خدمت خود درآورند.

به گزارش رجانیوز،در حالی‌که هنوز امضای مربیان ایرانی تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان خشک نشده، حالا خبر می‌رسد که تعدادی دیگر از کشتی‌گیران قصد عزیمت به کشور آذربایجان را دارند. البته حضور کشتی‌گیران با مربیان در آذربایجان بسیار متفاوت است.

مربیان قرارداد حرفه‌ای امضا می‌کنند مثل بسیاری از مربیان شاغل در رشته‌های مختلف ورزشی اما ورزشکاران برای حضور در ترکیب تیم ملی هر کشور نیاز به تغییر ملیت و گرفتن پاسپورت یک کشور دیگر دارند که این موضوع به لحاظ اخلاقی رفتار بسیار ناجوانمردانه‌ای است که در سال‌های اخیر هم چندین بار شاهد آن بودیم.

مسوولان فدراسیون کشتی آذربایجان که سال‌های قبل هم با پیشنهادهای وسوسه‌انگیز و پول‌های نفتی، اقدام به جذب کشتی‌گیرانی نظیر سامان طهماسبی و مسعود هاشم‌زاده ملی‌پوشان سابق کشتی ایران کرده بودند، حالا نقشه جدیدی را کلید زده‌اند و با پیشنهادهای میلیاردی خود به دنبال جذب کشتی‌گیران جدیدی از کشورمان هستند.

شنیده می‌شود مسوولان فدراسیون کشتی آذربایجان با پیشنهادی 500 هزار دلاری به یکی از قهرمانان ایرانی کشتی جهان، قصد به خدمت گرفتن این کشتی‌گیر را دارند. قرار است این کشتی‌گیر در اواخر هفته جاری برای مذاکره با مسوولان آذری به این کشور سفر کند.

بی توجهی مسوولان باعث شده تا استعداد‌های ناب کشتی ایران از سر ناچاری تسلیم پیشنهادهای میلیاردی کشور رقیب شوند. در سال‌های گذشته هم فدراسیون ادعا می‌کرد که کشتی‌گیران برای حضور در تیم ملی کشور دیگری باید از ما رضایتنامه بگیرند و ما هم به آنها رضایتنامه نمی‌دهیم و به این ترتیب آنها نمی‌توانند کشتی بگیرند.

در حالی که آذربایحانی‌ها با لابی خود توانستند فیلا را به این تصمیم تیم خود راضی کنند و هاشم زاده با وجود مخالفت فدراسیون ایران در جهانی ترکیه در سال 2011 کشتی گرفت. امیدواریم که این بار خیلی جدی مسوولان مراقب سرمایه‌های کشتی باشند.

+122
رأی دهید
-41

بت شکن - مونترال - کانادا
وقتی‌ دولت و فدراسیون‌های ورزشی برای یک قهرمان ملی‌ تره هم خورد نمیکنند چرا نروند، اگر نروند حماقت محض است!!حکومت ایران نوکران دسبوسی مثل رضازده را میخواهد نه انسان‌های آزاده!!
جمعه 1 دي 1391 - 13:31
artman - توکیو - ژاپن
با اینکه من خودم آذری هستم و ربان مادریم هم آذری هستش، اما باید گفت که متاسفانه کشور آذربایجان یکی از کثیف ترین کشورها تو زمینه رشوه و دلال بازی و قاچاق و سیاه بازی هستش، همین چند وقت پیش تو رده بندی فاسدترین کشورهای دنیا جزو بدترین ها بود.
جمعه 1 دي 1391 - 14:41
secular - لندن - بریتانیا
این اذربایجان هم بدجور داره از خا**هاى ما اویزون میشه،،، یکى نیس بگه ،برو در خونه خودتون بازى کن بچه:)))
جمعه 1 دي 1391 - 15:06
boomfang - آبادان - ایران
بزار بروند یه پولی در بیارن بنده خداها
جمعه 1 دي 1391 - 16:22
vesna - مسکو - روسیه
عزیز من این موضوع به لحاظ اخلاقی رفتار بسیار ناجوانمردانه‌ای است که در سال‌های اخیر هم چندین بار شاهد آن بودیم یعنی چی?بزا برن واسه یه کشوری کشتی بگیرن که قدرشون را بدونن نه واسه این اخندهای مفتخور و دزد. دمشونم گرم که همچین پیشنهادی هم به بچه هامونم دادن
جمعه 1 دي 1391 - 17:22
f3rsh - آمستردام - هلند
اگه بروند کار اشتباهی‌ نکرده اند
جمعه 1 دي 1391 - 18:37
tabarzinn - یوله - سوئد
یک ورزشکار تعهد نکرده تا آخر عمر نوکرِ جمهوری اسلامی باشه، به خصوص هر موقع ورزشکار‌های ایرانی‌ مسابقه مهمی‌ رو بردن ازشون تشویقی نشد و پیروزی به حساب شبِ غدیر یا تولّدِ فلان امام گذاشته شد...یا رو پیرهنشون به خطِ خرچنگ قورباغه یه اسمِ عربی‌ نوشتن...
جمعه 1 دي 1391 - 19:18
poriyaye_vali - دوحه - قطر
اخه چرا نرن؟؟تیم ملی کشتی فرنگی ایران میاد قهرمان کشتی فرنگی المپیک میشه ولی مربی این تیم استاد محمد بنا بخاطر مسائل مالی باید تمرین تیم رو ترک کنه ....!!!!!!هرچی پوله دارند میریزند به حلقوم این فوتبالیستهای بی خاصیت...خداییش پولها حق تیم کشتی فرنگیه که قهرمان المپیکه یا فوتبالی که تیم ملی در اخرین رده بندی در رتبه 60قرار داره.. ؟؟؟؟!!!!!!
جمعه 1 دي 1391 - 21:03
paksan - آمریکا - آمریکا
آذربایجان هم یک قطعه از ایران بوده و هست و چه بهتر که بچه های ایران بروند آنجا تا بلکه نسل روسها و زبونشون که خیلی ریشه دوانده اونجا با زبان شیرین و تاریخی پارسی و آذری دوباره ریشه هاشون رو پیدا کنند
شنبه 2 دي 1391 - 07:10
saman sepehr - لوییزیانا - آمریکا
وسنا - مسکو - روسیه - بالاخره کار خوبی‌ هست یا نه‌ ؟!!!!! موافقی یا مخالف؟!!!!!!!!!!
شنبه 2 دي 1391 - 08:47
vesna - مسکو - روسیه
saman sepehr - لوییزیانا - آمریک عزیزم شما اون مطلب خبری را اول بخونید
شنبه 2 دي 1391 - 17:14
skyblue - خوزستان - ایران
خوب کاری کردند.
یکشنبه 3 دي 1391 - 12:55
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
اگه برن ناجوانمردیه؟ولی اگه بمونن ودرسالهایه اینده که دیگه نمیتونن کشتی بگیرن واسه دراودن خرج زندگی خانوادهشون دستفروشی کنن وخجل زن وبچه باشن خیلی جوانمردن؟
یکشنبه 3 دي 1391 - 12:44
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.