یک سایت اسرائیلی : برخورد نظامی هواپیماهای اسراییلی و نیروهای نظامی ایران در آذربایجان؟

برخی از رسانه های اسراییلی از احتمال برخورد نظامی بین هواپیماهای بدون سرنشین اسراییلی حاضر در کشور آذربایجان و نیروهای نظامی ایران در این منطقه خبر داده اند.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ سایت خبری دبکا با اشاره به بازداشت شش نفر که آذربایجان آنها را جاسوس ایران خوانده عنوان کرده است، این شش نفر در تلاش بودند تا پایگاه های نظامی ای که دولت آذربایجان به طور اختصاصی برای هواپیماهای بدون سرنشین خریداری شده از اسراییل را بیابند.

این سایت اسرائیلی می افزاید: این جاسوس ها در حالی دستگیر شده اند که مقداری پول نقد، روادیدهای تقلبی، اسلحه های اتوماتیک و همچنین دستگاه های الکترونیکی بسیار پیشرفته برای مکان یابی فرودگاه ها و همچنین دستگاه های الکترونیکی که پرواز هواپیماهای بدون سرنشین را دچار اخلال میکنند را به همراه داشته اند.

لازم به ذکر است بازداشت شش شهروند ایرانی باعث شد تنش شدیدی در روابط ایران و جمهوری آذربایجان به وجود بیاید.

این پهپادهای ساخت اسرائیل از نوع «هرمس 10» هستند. جمهوری آذربایجان به تازگی 10 فروند از این پهپادها را از اسرائیل خریداری کرده بود.

به گزارش انتخاب به نقل از دبکا، فایل مقامات اسراییلی در حال حاضر شکی ندارند که جمهوری اسلامی ایران در تلاش است تا پهپادهای اسراییلی که در اختیار آذربایجان است را زمینگیر کند.

+87
رأی دهید
-18

Tourkan - کپنهاگ - دانمارک
رژیم جسارت این غلط‌ها را ندارد
جمعه 1 دي 1391 - 13:22
Azadikhah - تكسل - هلند
جمهوری اسلامی و اسرائیل برای ملتشان و جهان مضر میباشند!
جمعه 1 دي 1391 - 15:25
sting68 - گنبد - ایران
اسرائیل دنبال اغاز یک جنگ جهانی سوم با مرکزیت خاورمیانه هست............حکومت جمهوری اذربایجان هم داره برادر کشی راه میندازه با هدف تجزیه و اشوب در استانهای اذری زبان کشورمون..............شما دوستان بهتره اینو بدونین که دشمنی دولت جمهوری اذربایجان با ما ایرانیان چیزی در حد صدام حسین ملعون هست
جمعه 1 دي 1391 - 15:36
kobalt - کرج - ایران
کلمه احتمال توی تیتر حذف شده و خواننده فکر میکنه برخورد صورت گرفته این روش نشریات زرد زیبنده این سایت نیست .انشالله که گربه بوده باشد
جمعه 1 دي 1391 - 16:56
farahnoush - ساری - ایران
اگر پهپاد های نظامی اسرائیل از اذربایجان وارد اسمان ایران بشوند , منهدم می شوند ! جمهوری اسلامی هیچ وقت فرصت ضایع کردن اسرائیل از دست نمی دهد !. کشور اذر بایجان خیلی احمق خودش وارد دعوای ایران و اسرائیل می کند .. چون حتی ترکیه هم طرفش نمی گیره !
جمعه 1 دي 1391 - 18:39
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.