معاون سابق احمدی نژاد ، حکم اعدام مهدی هاشمی راهم صادرکرد:پس فرق او با ریگی چیست؟

 

زهره طبیب زاده، که در دولت اول  احمدی نژاد معاون او و رییس مرکز امور زنان بود و اکنون با اخراج از دولت به دلیل عدم ارادت به مشایی نماینده گروه پایداری در مجلس شده، با اعتراض به آزادی مهدی هاشمی از زندان به قید وثیقه، خواستار اعدام او همچون عبدالمالک ریگی رهبر پشین گروه تروریستی موسوم به جندالله شد.

طبیب زاده در مصاحبه با ''شبستان'' (وابسته به وزارت ارشاد) گفت: نماینده تهران با بیان اینکه مهدی هاشمی از رانت پدر استفاده می‌کند، گفت: قوه قضاییه باید حکمی همانند حکم ریگی برای مهدی هاشمی صادر کند.

زهره طبیب‌زاده، نماینده تهران در مجلس با اشاره به عملکرد قوه قضاییه در بحث مهدی هاشمی به خبرنگار پارلمانی شبستان گفت: قانون باید با عدالت و مساوات با همه شهروندان نظام برخورد کند، آیا با کسی که در دادخواست‌اش 13 فقره جرم آمده است و از جاسوسی علیه نظام تا برهم‌زدن امنیت کشور و اختلاس‌های بزرگ مالی در آن است، باید این‌گونه رفتار شود.

وی اظهار کرد: آیا کسی که این جرایم را دارد می‌تواند با قرار وثیقه آزاد شود و یا اینکه بیمارستان را برای اینکه پدر وی با وی ملاقات کند قرق کنند.

طبیب‌زاده تصریح کرد: نفس‌گرفتن مهدی هاشمی وظیفه قوه قضاییه بوده است اما امکاناتی که به وی اختصاص پیدا کرده است خارج از قانون بوده است.

وی ادامه داد: هر بچه غیرمتخصص می‌داند که خوردن دو دیزی چرب و یا چیپس و پفک فردی را که بیماری قلبی دارد را به حالت اغماء می‌برد و نباید مورد استفاده فرد بیمار قرار بگیرد و همه اینها جز وسیله‌ای که وی بتواند از رانت پدر استفاده کند تا اقوام وی را ملاقات کند و با وکیل‌اش به طور آزادانه صحبت کند و زمینه‌های تبانی به وجود بیاید چیز دیگری نیست.

نماینده تهران در خانه ملت گفت: رفتار قوه قضاییه با مهدی هاشمی عادلانه نبوده است، جزم وی مشابه جرم ریگی بوده است ولی چون ریگی پدری نداشت که جزء سران نظام باشد همین که دستگیر شد، اعدام شد ولی چون پدرش جزء سران نظام است پس در مقابل جرم وی این‌گونه رفتار می‌شود.

وی بیان کرد: آیا در جریان فتنه 888 مهدی هاشمی دخیل بوده است یا نه؟ آیا شش نفر بسیجی به دلیل مدیریت وی در جریان فتنه شهید شدند یا نه؟

طبیب‌زاده تصریح کرد: مهدی هاشمی چون از رانت پدر استفاده می‌کند همه نوع آزادی و امکانات را در اختیار دارد و معلوم نیست چه کسی باید به خانواده شش بسیجی که در جریان فتنه 88 به شهادت رسیدند، جواب دهند؟

وی با بیان اینکه مهدی هاشمی مستقیما در جریان قتل‌های فتنه 88 دخالت داشت، گفت: مگر ریگی در تمامی قتل‌ها دخالت مستقیم داشت، در بسیاری از قتل‌ها مباشر بود و مهدی هاشمی هم مباشر بوده است و می‌بینیم که ریگی اعدام می‌شود ولی مهدی هاشمی به قید وثیقه آزاد می‌شود.

+112
رأی دهید
-39

Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
اگه به من بود، هیچ کدوم از سران این رژیم رو اعدام نمیکردم. همه را در باغ وحش تهران پشت نرده ها و میله ها نگه میداشتم تا مردم از اینها همانند حیوانات وحشى دیدن کنند. بزرگترین لذت رو میشه انوقت از دیدن و تماشا کردنشون برد. اعدام کافى نیست. یک بار میمیرند و بعد از یک هفته همه میرن پى کارشون. ولى اینجورى هر دفعه عشقت کشید میتونى برى باغ وحش و هر چى تو دهنته بهشون بگى. البته این خانم هم جایش پشت همون میله هاست. کنار بقیه شون
جمعه 1 دي 1391 - 13:04
ehsan1987 - تهران - ایران
بچه کوسه اعدام باید گردد...
جمعه 1 دي 1391 - 13:17
بت شکن - مونترال - کانادا
کسی‌ که به هاشمی‌ ...ده‌‌‌ بود کلاغ ...دریده بود!!!
جمعه 1 دي 1391 - 13:25
piki82 - تورین - ایتالیا
ببین چطوری در مورد اعدام حرف میزنه...واقعا زنها اگر قدرت داشته باشن از مردها خیلی خونخوارتر و بی رحم تر هستن ! (:
جمعه 1 دي 1391 - 14:10
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
هر بچه غیرمتخصص می‌داند که خوردن دو دیزی چرب و یا چیپس و پفک فردی را که بیماری قلبی دارد را به حالت اغماء می‌برد.. حیف نیست این فاطی کماندوی نابغه توی ایران زندگی میکنه!!! این موجود انگل اجتماع به معاونت رئیس جمهوری هم رسیده!!! البته مموتی چیه که معاونش باشه.
جمعه 1 دي 1391 - 13:32
alborzi - کرج - ایران
گور پدر و اجداد مهدی هاشمی ولی آزادانه صحبت کردن با وکیل مگر جزء حقوق قانونی هر فرد نیست ؟
جمعه 1 دي 1391 - 13:42
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا
رفسنان جانی گفته بود بچه مرا مثله دیگر بچه هائیکه در زندان هستند رفتار کنید مثله ستار بهشتی یعنی اعدام کنیدنمی دانم چرا نکردند
جمعه 1 دي 1391 - 14:07
میکایل - مالمو - سوئد
البته،خدائیش این فاطمه کماندو راست میگه چرا زندانیانی‌ها‌ای که سخت مریض مثل عبدلفتاح وکیل عزیز زندانی بیکس حتا به بیمارستان هم نمیبرند اما این گردن کلفت را با یکر اشاره میبرند لعنت بتو آخوند.
جمعه 1 دي 1391 - 14:09
alirezagho - تهران - ایران
اون شوهرتو باید اعدام کنن که توی میمونو گرفته
جمعه 1 دي 1391 - 14:33
wpcdez - تهران - ایران
برو جمع کن کثافت هاشمی مرد اول این مملکته کجا بودید وقتی جنگ شد این بسیجی های هم می گی شهید نشده اند به درگ واصل شده اند شهید هیچوقت به روی ملتش اسلحه نکشید
جمعه 1 دي 1391 - 14:45
saye20 - تهران - ایران
ای آدم بی منطق و تندرو بزار دادگاهی تشکیل شود و جرمش ثابت بعد طبق قانون با او برخوردشود درضمن برای شما خیلی متاسفم آقای مهدی هاشمی را باریگی یکی کرده اید مگر جنایت کرده هرکه تواین کشور آقای خامنه ای و رئیس دولت را نقدکند از نظرشما باید اعدام شود چرا ضریب تحملتان را بالانمی برید مادامی که کسی اسلحه نکشد حق ندارید اورا بگیرید زندان یا اعدام کنید این راهم نص صریح قران می گوید وهم نامه ای که حضر ت علی (ع) به مالک اشترنوشت تازه من فکر می کنم شما ریگی توکفش دارید می خواهید بدون دادگاه و وکیل اورا اعدام کنید مطمئنم که اطلاعاتی درمورد گروه شما و ولی فقیه تان خامنه ای و احمدی نژاد دارد می ترسید همه چیز افشاشود و نتوانید بیشترازاین چپاول کنید
جمعه 1 دي 1391 - 14:17
parastooeshge - توکیو - ژاپن
عزیزم زهره جان ازکی قاضی شودی ما خبر نداریم جگر؟ به قول اقا احمدی یک حرف از مادر عروس هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهههاه؟
جمعه 1 دي 1391 - 14:47
hamed0020 - قم - ایران
فتنه 888 کی هست دقیقا؟
جمعه 1 دي 1391 - 14:51
montaghed - کلن - آلمان
خاک بر سر اون ولد زنایی که اونشو میکنه تو اون تو بدبخت کثافت که به درد کردن هم نمی خوری الاغ بو گندو .. ننگ بر ما که چه شیپیش هایی شدن وزیر و کیل. خدایی هست ؟؟؟.
جمعه 1 دي 1391 - 14:56
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
بگو فرق تو با ریگی چیه ،، شما همتون از یک قماشیت ،،، حالا خوبه مهدی هاشمی که اونم شیاد هست یکم شکل و شمایلش به آدمها میخوره ولی شماها چی ،،عجب خر تو خری هست تو این حکومت احمقها و حیوانات وحشی و جنگلی
جمعه 1 دي 1391 - 14:57
sting68 - گنبد - ایران
نوبت باند مافیایی شما خانین غارتگر هم میرسه......................یا امام زمان حق ما رو از اینها پس بگیر
جمعه 1 دي 1391 - 15:38
kasra persia - لندن - انگلیس
فریاد خاموش به خدا من هم چندین ساله که به همین طرح فکر می‌کنم گوشه‌ و کنار هم تلویزیون‌هایی‌ باشه که از زمانی‌ که بچه گدایی بیش نبودند و تا زمان حمله دوم اعراب به ایران در سال ۵۷ و تمام قول و وعده‌هایی‌ که دادند به مردم نشون بده
جمعه 1 دي 1391 - 16:48
abdolmalek - رامسر - ایران
همتون از یه قماشین...لعنت به همتون
جمعه 1 دي 1391 - 17:20
azzar - آمستردام - هلند
این خانم بهایی است
جمعه 1 دي 1391 - 19:14
saman sepehr - لوییزیانا - آمریکا
حاشیه‌ای در این متن بود که مورد توجه قرار نگرفت.این یارو زندان بوده یا سفره خانه سنتی؟قلیان هم کشیده بوده یا نه؟هرکس زندان بره همین سور و سات براه هست؟اگر هست پس منهم دیزی هوس کردم با نوشابه, البته بدون شیشه اش!!!!
شنبه 2 دي 1391 - 01:17
kambizian - تهران - ایران
6 تا بسیجی .!!!!!!!!!!!!!!!!!!! از مردم چند نفر کشته شدند؟؟؟؟؟؟
شنبه 2 دي 1391 - 08:39
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.