دیدار گهر و استقلال لغو شد , برگزاری بازی در روز شنبه

بارش شدید باران در شهر دورود باعث لغو دیدار تیم‌های گهر دورود و استقلال شد.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، طبق برنامه قرار بود تیم گهر دورود ساعت 13:30 در ورزشگاه تختی دورود و در مرحله یک هشتم جام حذفی به مصاف تیم استقلال برود اما بارش شدید باران و آب گرفتگی شدید زمین باعث شد که دیدار دو تیم گهر و استقلال امروز برگزار نشود.

داور و ناظر مسابقه امروز پس از بازدید از زمین ورزشگاه جلسه ای برگزار کردند و در نهایت با تنظیم صورتجلسه ای باعث شد که مسابقه دو تیم با 24 ساعت تاخیر و روز شنبه برگزار شود.

یدالله جهانبازی داور این مسابقه به فارس گفت: به دلیل ادامه بارش باران امروز شرایط برگزاری بازی نیست و بازی به فردا موکول می‌شود.

هواداران گهر در خیابان‌های دورود/ 3 هزار نفر به خانه بازگشتند


حدود 3 هزار نفر از طرفداران گهر پس از لغو بازی به خانه های خود بازگشتند.

 

  

 

  حدود 3 هزار نفر از طرفداران تیم گهر دورود که برای تماشای بازی تیمشان مقابل گهر از صبح امروز به ورزشگاه تختی رفته بودند پس از لغو این مسابقه به خانه های خود برگشتند.

این هواداران در خیابان های شهر دورود به حمایت از تیم خود پرداخته و از عدم برگزاری مسابقه ناراضی بودند.

مسئولان برگزاری مسابقه به دنبال خالی کردن آب از چمن و پهن کردن محافظ روی زمین هستند تا دیدار دو تیم فردا بدون مشکل برگزار شود.

+42
رأی دهید
-8

bozorg - همدان - ایران
چه اصراری بازی تو یه روشتا برگذار بشه نمیدونم چیو میخوان ثابت کنن البته زور هستش بیشتر بیچاره ملت ایران که همیشه حسرت بدل خیلی چیزان
جمعه 1 دي 1391 - 11:29
Tourkan - کپنهاگ - دانمارک
لرها یک از مهمان نوازترین مردمان دنیا هستند، شاید اولین باشند، اکثر تیم‌های فوتبال ایران دولتی هستند، دولت رژیم ۳۰ میلیارد تومن به هر کمک از تیمهای استقلال، پیروزی، سپاهان داده اما کّل بودجه "گهر درود" ۲۰۰ میلیون تومن بود. قبل از ‌واگذاری این تیم
جمعه 1 دي 1391 - 12:19
ضدسرخابي - سانتا انا - امریکا
سناریو قهرمانی دو تیم سرخابی از حالا زده شده استق در لیگ و لُنگ در حذفی .لنگ با بازی کردن ٣ تا ٤ بازی در تهران قهرمان حذفی خواهد شد و استق با تغییر در برنامه ها قهرمان لیگ. اخه این دو تیم فقط با اینکارها خواهند توانست مقامی کسب کنند تیمهای دولتی هستند و طرفدارانشان و خو د بازیکنان از بنیانگذاران ساندیس هستند در اخه هم می روند آسیا ابروی ایرانیها را خواهند بُرد و از عربها سوسمار خور سوراخ می شوند و اب ساندیس به زمین خواهد ریخت اب ساندیس یعنی ابروی این دو تیم و طرفدارانشان .
جمعه 1 دي 1391 - 17:42
nagharekot - سنندج - ایران
به امیدقهرمانی تیم پرسپولیس
جمعه 1 دي 1391 - 20:25
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.