انتقادهای نوه اصلاح طلب آیت الله خمینی از نظام حاکم در ایران

روزنامه بریتانیایی « دیلی تلگراف » می نویسد که نعیمه اشراقی، نوه آیت الله خمینی در گفت وگویی با این روزنامه ضمن حمله به رژیم حاکم بر ایران به خاطر انحراف از آن چه که وی «اهداف اصلی انقلاب اسلامی» می نامد، رهبران فعلی ایران را به خاطر جلوگیری از گسترش دموکراسی مورد انتقاد قرار داده و گفته است که احتمال می دهد وی را دستگیر کنند.
 
وی در بخشی از این گفت وگو می گوید که طرفدار باز شدن فضای سیاسی جامعه ایران و آزادی مردم برای ابراز عقاید است. در همین حال به غرب هشدار می دهد که تحریم های شدید علیه ایران فشار زیادی به مردم وارد کرده ولی تاثیر چندانی روی حکومت نخواهد داشت.
 
نعیمه اشراقی از کاربران فعال شبکه اجتماعی فیس بوک است و در مواردی دیدگاه های خود به طرفداری از دمکراسی و اظهار نظرهای انتقادی از حکومت ایران را روی این شبکه منتشر کرده است. او حدود پنج هزار دوست و مرتبط روی شبکه فیس بوک دارد که فقط با استفاده از نرم افزارهای فیلتر شکن غیرقانونی می تواند با آن ها ارتباط برقرار کند.
 
خانم اشراقی می گوید که برای وی مقاومت در برابر رژیم سخت گیرانه ای که توسط آیت الله خامنه ای بر کشور حاکم شده است، حکم یک وظیفه را دارد.
 
نعیمه اشراقی در بخشی از گفت وگو با روزنامه دیلی تلگراف می گوید: «نظامی که پدر بزرگ من (آیت الله خمینی) بنا کرد بر راهنمایی های معنوی برای حکومت استوار بود و مشروعیت خود را از موافقت مردم کسب می کرد. فرضیه حکومتی که امروزه حاکم است، بخش های گسترده ای از جامعه را از حکومت جدا کرده و به انحراف از مسیر اولیه انقلاب منجر شده است.»
 
خانم اشراقی مهندس پتروشیمی است و سال گذشته از حجاب اجباری انتقاد کرده و به اقدامات حکومت برای مسدود کردن دسترسی مردم به شبکه اینترنت اعتراض کرد.
 
وی می گوید: «وقت آن رسیده که حکومت ایران به اجرای موازین دمکراتیک متعهد شده و مقابله با افراد و گروه های خارج از حکومت را پایان دهد. حکومت باید هراس از انتقال فنآوری های جدید ارتباطاتی را خاتمه دهد.»
 
نعیمه اشراقی می افزاید:« فقط در صورت باز کردن مرزهای جغرافیایی و اجتماعی کشور به سوی جهان خارج و جریان آزاد اطلاعات به داخل کشور ما می توانیم پیشرفت و رفاه جوامع ایران را تضمین کنیم.»
 
او می افزاید با وجود تعلق به یکی از خانواده های سرشناس از رهبران انقلاب اسلامی ایران وی نیز از خطر سرکوب آزادی بیان در عرصه اینترنت در امان نیست.
 
وی می گوید:« نه تنها نگران آن هستم که یک روزی نیروهای امنیتی به منزل من بیایند، که در حقیقت فکر می کنم که یک روزی این اتفاق خواهد افتاد و سرنوشت من نیز با سایر آزاد اندیشانی که امروزه پشت میله های زندان هستند تفاوت نخواهد داشت.»
 
ولی وی می افزاید که حکومت ایران در صورت دست زدن به یک چنین اقدامی با اعتراض و انتقاد افراد و جناح های با نفوذ مواجه خواهد شد.
 
روزنامه « دیلی تلگراف » می افزاید که حکومت ایران طرح های پیشرفته ای را برای جدا کردن ایران از شبکه جهانی اینترنت و راه اندازی یک شبکه اینترنتی ملی در دست اجرا دارد. نظام جمهوری اسلامی در همین حال یک نیروی ویژه برای حفاظت و کنترل عرصه مجازی سازمان داده و ده ها نفر از فعالان عرصه اینترنت را بازداشت کرده است.
 
چند هفته پیش، سعید شکریان، فرمانده حفاظت سایبری نیروی انتظامی ایران به خاطر مرگ ستار بهشتی وبلاگ نویس در زندان اوین از کار برکنار شد. اما کنترل پلیس بر شبکه اینترنت و فعالیت کاربران ادامه دارد.
 
روزنامه «دیلی تلگراف» در پایان می نویسد که نعیمه اشراقی به معنایی در حال ایفای نقش پدربزرگ خود (آیت الله خمینی) در دوران قبل از وقوع انقلاب اسلامی است.
 
آیت الله خمینی با سخنرانی های خود در تبعید که به صورت نوارهای صوتی و یا اعلامیه به داخل ایران قاچاق می شد با رژیم شاه مبارزه می کرد.
 
آیت الله خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی پنج فرزند داشت و خاندان وی هنوز هم با در دست داشتن مدیریت بنیادهای خیریه و عهده داری مقام های مشورتی در حکومت نقش مهمی در اداره سیاسی جامعه ایران ایفا می کند.
 
نعیمه اشراقی می گوید که دیدگاه های جسورانه وی در قالب فرهنگی خانواده قابل قبول قلمداد می شوند. وی می گوید:« ما همیشه یک تعادل خوبی بین تعلق به یک خانواده مهم و داشتن دیدگاه های فردی و مستقل را رعایت کرده ایم.»

+303
رأی دهید
-55

kamran2103 - لندن - انگللستان
فکر میکنم خانم یک هواى بلند پروازانه در سر دارد.
جمعه 1 دي 1391 - 03:07
naderan - یوتوبوری - سوید
شما خجالت نمیکشید که خمینی دجال چه بلایی سر ایران ایرانیان اورد.یک ایران سر بلند .را در دنیا معروف ترورست و یا حامی ترورست کردید.مردم بخاطر نون جان همدیگر را.خودتان خجالت نمیگشید مردم را دیگر ازار ندهید.خفه بشید .نسلتان را خدا نابود کند.
جمعه 1 دي 1391 - 04:20
naderan - یوتوبوری - سوید
مردم ایران روزی عاشورای ایرانی سر شما بوجود میاوردن تا هزاران سال دیگر فراموش.
جمعه 1 دي 1391 - 04:33
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
کسی که به جمهوری اسلامی .. بود کلاغ .. دریده بوده/ هر چی بر سر ایران ایرانی آمده از گور پدر بزرگ تو بلند شده آتش تو اون گورش بباره , مرتیکه به همه چیز. دوباره انگلیسها چه نقشه ای برای ایران دارند که تو را علم کردنند به قول دائی جان ناپلئون دست انگلیسها تو کاره .
جمعه 1 دي 1391 - 04:36
naderan - یوتوبوری - سوید
پوفیوزها خمینی دجال میخواست به ایران معنوایات بیاموزد یعنی مردم نداشتن پدر بزرگ.بیسواد که حرف عادی زندن را بلد نبود.خودتان برید بیبنید.چه زرهای میزد.گرامر فارسی را.در مدرسه گلاس اول ابتدایی بهتر حرف میزنن.خفه بشید خفه بشید خفه بشید.تا مردم فراموش.
جمعه 1 دي 1391 - 04:29
nangbarvelayat - دالاس - آمریکا
خانم شما بهتره که نظر ندید. چون که پدر بزرگ شما بعد از محمد عرب بزرگترین جنایتکار و شارلاتان جهان بود.
جمعه 1 دي 1391 - 06:11
a.ahooraei - کلن - آلمان
این تیکه واسه کی کار میکنه؟ حالا هر کدوم از اینها یه اردنگی به پشتش خورده و دستش از قدرت و پول ملی کوتاه شد ، اومده و حرف از حقوق پایمال شده ملت میگه. اینها انگار همه مث هم آغل هاشون الاغ تشریف دارند و نمی دونهد که همگی اینها در آوردن و گسترش و پایدار کردن این حکومت دیکتاتوری دست داشتند.
جمعه 1 دي 1391 - 05:36
Roya.m - تهران - ایران
حالا این خانوم هم با کلی لنز و آرایش اومده میخواد با این کارها و حرفهاش معروف بشه ، تو اگه راست میگی بگو بابابزرگت که یه قاتل بالفطره و جانی بوده ، غلط کرد! حالا خدا میدونه این دیگه چه نقشه یی هست که ریختن که خانوم با کلی آرایش بیاد و تو صفحه فیس بوکش عکس لیدی دایانا رو بزنه و بنویسه : دایانا الگوی من هست بعنوان یک زن !
جمعه 1 دي 1391 - 05:53
توفیق - سیاتل - آمریکا
نعیمه خانوم، یک کمی‌ تاریخ ۳۵ سال گذشته ایران رو بخونی‌ می‌فهمی که اون بابابزرگت چیزی غیر از همین رژیم فعلی‌ نمی‌خواست. خانوم خوشگله با اون چشمات، همون زمان اون آقا بود که شروع کردن به "یا روسری یا توسری" گفتن. علت شورش آقا در سال ۴۲ میدونی‌ چی‌ بود؟ شاه به زنها حق رای داد و این به مذاق آقای خمینی خوش نیامد. ایشون دستور کشتار بیش از ۴۵۰۰ نفر زندانی سیاسی رو در سال ۶۷ صادر کرد. ایشون، طبق گفته‌های آقای مهندس بازرگان، تحریکات مرزی با عراق راه انداخت که جنگ شروع شد. ایشون می‌تونست جنگ رو بعد از پس گرفتن خرمشهر تموم کنه اما گفت این جنگ ۲۰ سال هم طول بکشه واستادیم (ارواح عمه اش). برو آبجی‌ یک کمی‌ مطالعه کن بعد بیا اینجا صحبت از اصلاح طلبی کن. اصلاح طلبی! چه حرف مسخره ای! این نظام ساخته بابا بزرگ شما سر تا پاش از همون اول گندیده بود و چیزی توش نیست که قابل اصلاح باشه، باید از ریشه کندش!
جمعه 1 دي 1391 - 06:14
gone with wind - دزفول - ایران
خانم اشراقی!. شاید گفتن حقیقت یک فضیلت اخلاقی باشد اما فکر نمی کنید خیلی دیر شده باشد زیزا شما و امثال شما با استفاده از رانت دولتی به تمام ارزوهای دنیایی خود رسیده اید و حالا وجدانتان بیدار شده است که این دردی از من و امثال من که دوست داشتیم لااقل کاری داشته باشیم و همانطور که حتی کلاغها هم لانه دارند ما هم جایی می داشتیم که برای لحظه هم که شده با خودمان تنها باشیم!!! دوا نمیکند !!!. پدربزرگ شما و همفکرانش به نام ازادی سر ازادی را بریدند و به نام دین نان مردم را!!!. پدر بزرگ متوهم شما مانند اسلاف تکلیف گرایش بعنی استالین و مااو به نتایج اعمال خود فکر نکرد و ملت بزرگ ایران را در چاهی افکند که اسکندر و اعراب جاهلیت وچنگیز خان در طول 2500سال موفق به انجام ان نشدند!!!. به همان خدایی که فقط نامی از ان مانده اگر من جای شما و خانواده شما مببودم یا تا حالا از شرم خودکشی می کردم یا اعتراضم را انقدر علنی می کردم که دستگیر و زندانی شوم تا ندامت و بیزاری خود را از اعمال این از خدا بی خبران به گوش عالم و ادم برسانم!!!!!!!!
جمعه 1 دي 1391 - 05:59
olagh3kaleh - منچستر - انگلیس
اوفففف عجب تیکه ای‌ بکن بنداز دور این حجاب لعنتی رو راحت کن خودتو
جمعه 1 دي 1391 - 07:05
htafas - مادرید - اسپانیا
پدر بزرگت ایرانو نابود کرد و جوانهای رشید و خوبشو کشت ،کدوم انحرف؟پدر بزرگت سر دسته منحرفینه..خجالت نمی‌کشی؟ بهترین کاری که میتونی‌ بکنی‌ اینه که بگی از این که همچین پدر بزرکی داشتی احساس شرم میکنی‌..
جمعه 1 دي 1391 - 06:51
مهرداد2538 - تهران - ایران
ما دیگر به ماتحت بچه اعتماد داریم ولی به دهان طایفه خمینی اعتماد نداریم.
جمعه 1 دي 1391 - 07:08
میکایل - مالمو - سوئد
،،من که نففهمیدم موضوع چی‌ بود، فقد خودشو نگا ه کردم،اهسنلخا لقین ماشاالله به زن ایرانی‌ که کردنش تو کیسه
جمعه 1 دي 1391 - 07:31
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
اهداف اصلى انقلاب با پدربزرگ گوربه گورت همینى بود که الآن میبینیم. همچین از انحراف حرف میزنه انگار بابا بزرگش از اینها بهتر بوده یا دستش به خون بیگناه آلوده نبوده یا بنیانگزار بدبختى در ایران نبوده. گور پدر تو با اون بابا بزرگ ت.
جمعه 1 دي 1391 - 08:02
mehdighr - اهواز - ایران
واقعا خوشکله ، زیبایی آدم رو جذب میکنه ، دلت میخواد بشینی ساعتها نگاهش کنی
جمعه 1 دي 1391 - 08:07
jalal50 - بیرمینگهام - انگلستان
چه نازه .
جمعه 1 دي 1391 - 08:20
متفاوت - شیراز - ایران
این فنچ از کجا پیداش شد . ببین بچه جون بلایی که آقا جون گوربگور شدت سر این مردم آورد 1000 تا از تو گنده تر نمیتونه جبران خسارت کنه پس بشین سر جات زر مفت نزن . یعنی خفه شو.
جمعه 1 دي 1391 - 08:30
applejuice - تورونتو - کانادا
چه خوشگله
جمعه 1 دي 1391 - 08:40
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
عجب آدمای کثافتی در هر لباسی پیدا میشند ،، یعنی پدر بزرگ کثافتت مشروعیتش از مردم کسب میکرد ،، کلاه بردار بی همه چیز ،،،، پدر تو قاتل دجال آدم کش بود هر چی صدای اپوسسیون خفه کرد ،، تف تو روحه کثیفش ،،، دیکتاتوری نفهم که ایران به ۱۰۰۰ سال قبل برگردند ،، جمع کنید این اصلاح طلبی که لکه ننگی هستید در تاریخ ایران ،
جمعه 1 دي 1391 - 09:04
فضول میرزا - استكهلم - سوئد
اونوقت ایشون از کدوم قصابی گوشت میخرند؟
جمعه 1 دي 1391 - 09:10
Tiz bin 4 - پاریس - فرانسه
توف تو گور اون خمینی و تو روح همه فکو فامیلش کا ما هر چی‌ می‌کشیم از اون ملئونه.با این دموکراسی و جمهوری آوردنش
جمعه 1 دي 1391 - 08:21
goleshab - اوگسبورگ - المان
عذر میخوام خانوم می‌تونم بپرسم شما کدوم آرایشگاه تشریف می‌برید ؟
جمعه 1 دي 1391 - 09:31
rezgar - لینشوپینگ - سوئد
هر وقت این خانم اشراقی توانست حجابش را پرت کند و خودش را از بند حجاب راه کند میتواند از ازادی دیگران دفاع کند!
جمعه 1 دي 1391 - 09:49
Tiz bin 4 - پاریس - فرانسه
خانم اشراقی همون آشی که اون پدر بزرگ ناخلفِ هندی زادتون تو کاسه این ملت۳۳ سال پیش گذاشت و تمام اموال و جان مردمو نابود کرد بسته،کشور به جای پیشرفت ۱۰۰۰ سال عقب افتاده،کافیه یه نگاهی‌ به عربای خلیج بندازین تا تفاوت این بی‌ مبالاتی کا اون لعنتی به حق مردم ایران کردو‌ ببینین،اونم یه خونخوار بود کا خودش گفت هما را بکشید هر کسی‌ که مخالف ماست،توف تو روحش تا ابد
جمعه 1 دي 1391 - 10:09
دل سوخته - اریزونا - امریکا
در کثیف بودن رژیم فعلی هیچ جای شک و شبهه ای وجود ندارو و بخاطر ادامه حکومت دست به بدترین جنایات میزند همچنان که شاهد هستم . و خانم نعیمه اشراقی هم فکرش اشتباه هست که دستگیرش می کنند و به زندان میفته چون حکومت اگه اینکار و بکند ضربه ای اساسی بخودش میزند ولی خیلی راحت مثل احمد خمینی که شب سالم باشد و صبح روز بعد به انواع مشکلات جسمانی ( از کار افتادن کبد ریه کلیه و ... ) که نتیجه اش بجز مسموم کردن باسم هست نصیب این خانم میکنند
جمعه 1 دي 1391 - 10:30
compatriot - تورنتو - کانادا
وی می گوید:« ما همیشه یک تعادل خوبی بین تعلق به یک ""خانواده مهم"" و داشتن دیدگاه‌های فردی و مستقل را رعایت کرده ایم.» !!! انقلاب بابا بزرگ گور به گوریت شما‌ها را قاطی‌ ادمها کرد!
جمعه 1 دي 1391 - 10:46
bavar88 - آمستردام - هلند
در تاریخ ایران زمین اگه یک مرد برای استقلال ایران آمده باشد اون هم امام خمینی است. روحش شاد و دشمنانش.....
جمعه 1 دي 1391 - 10:55
feminism - لندن - انگلستان
نعیمه خانم ، نعیمه جان ، شما هم که تبلیغ از فلان مُـدِ غرب میکنید. نغوذ و فی الله، با این سخنانِ عریان و نااسلامیِ شما الساعه پیکر نحسِ پدربزرگِ بداصل و ناپاکزادتان در گورش به رعشه افتاده و بندری میرقصد !!! پدربزرگتان آلت الله خمینی ، گفت که : اسلام بر سر زن مَنَت گذاشتَه . «ای زن های محترم، بیدار بشوید، توجه کنید بازی نخورید، گول این شیاطین را که می خواهند شما را به میدان بکشند نخورید، اینها فریبنده اند ...، به اسلام پناه بیاورید، اسلام برای شما سعادت ایجاد می کند -----ز زرشک، آلت الله خمینی ، پدربزرگ گور به گور شده ات بود که دمکراسی دینی را به سرزمین ایران هدیه داد حال تو آمده ای ندبۀ شکایت را سر میدهی .
جمعه 1 دي 1391 - 11:03
robinsson77 - استکهلم - سوئد
خمینی کثافت خونخوار زمانه
جمعه 1 دي 1391 - 11:24
Tiz bin 4 - پاریس - فرانسه
دزفول ایران. واقعا زیبا مطرح کردین ،البته خودم رو میگم که یه کم دستش به دهانش می‌رسید از ایران بیرون اومدم تا حداقل این بی‌ عدالتی‌ها رو از نزدیک نبینم
جمعه 1 دي 1391 - 11:58
htafas - مادرید - اسپانیا
چند میلیون ایرانی‌ آواره دنیا و بیش از یک میلیون ایرانی‌ کشته و ۷۰ میلیون بدبخت و مملکت عقب افتاده و بی‌ اعتبار و دود شدن ثروت کشور دستگل پدر بزرگ منفورته،،همیشه لعنت و نفرین این مردم پشت سرتونه
جمعه 1 دي 1391 - 12:13
irane aziz - وین - اتریش
نئه ویث ویند - دزفول - ایران. مرسی‌،مرسی‌
جمعه 1 دي 1391 - 13:17
بت شکن - مونترال - کانادا
با درود به افکار و عقاید شما خانوم زیبا که بر عکس خیلی از خانوم‌های زشت رو که همجسان مجرد خودشان را تا سنّ ۴۰ سالگی برای خروج از کشور بی‌ عقل اما در ۹ سالگی برای ازدواج عاقل و مکلف میپندارند، با این که میتوانید بهترین توجه و الطاف این حکومت را شامل حال خود کنید مشروط بر این که زبان به کام گرفته و از حاکمیت فعلی‌ حمایت کنید اما پرچم مبارزه و آزادی را بر افراشته اید تبریک میگویم. ضمناً سئوالی که در ذهن من و حتماً در ذهن این خانم هم از دوستان کامنت گذار پیش میاید این است که (اگر یکی‌ از اعضای یک خانواده راه خلافی را در پیش گرفت آیا می‌بایست کلّ خانواده را مورد سرزنش، بازجویی و مجازات قرار داد)؟؟!!
جمعه 1 دي 1391 - 13:19
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
خفه خون ب بگیر توله ی کثافت!!! همین آرایش برای تو آری!!! برای دیگران نه!!!! ...اصطبل شاه به گور کثیف پدر بزرگت!!!!
جمعه 1 دي 1391 - 13:41
faghat zartosht - شیراز - ایران
شک نکنید که یه طرف تخم و ترکه این خوشکل خانم لبنانیه.کاملا مشخصه.اکثر سران رژیم ایران هر کدوم یه زن یا صیغه لبنانی دارن
جمعه 1 دي 1391 - 15:38
siya41 - تهران - ایران
حاج خانوم مث اینکه قتل های سالهای 59و61و67رایادتون رفته یا اونارا عین دموکراسی میدونی.آب که سربالابره قورباغه ابو عطا میخونه.
جمعه 1 دي 1391 - 15:49
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
بت شکن - مونترال - کانادا. آقای محترم؟؟ اگر یکی‌ از افراد فامیل شما جزو اعدامیون-سنگسار شدگان----دختران تجاوز شده قبل از اعدام بود!!!!! باز این نظر معتدل را نسبت به این ماده کفتار داشتید؟؟؟ یا زیبایی چهره اش باعث این کامنت بوده!!!!
جمعه 1 دي 1391 - 16:16
Azzar - آمستردام - هلند
merci : ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه
جمعه 1 دي 1391 - 19:21
اواره وطن - نیکوزیا - قبرس
گور بابای خودتو و اون بابا بزرگ هندی زاده ملعون خائن دروغ گوت ( حجاب اجباری هرگز اب و برق مجانی ...........)برین گم شین بابا مردم دیگه هوشیار شدند گول شما شیادای عرب پرست رو نمیخورند ....................
جمعه 1 دي 1391 - 19:35
*Fanoos* - ایران - ایران
چقدرم خوشگله woow!
جمعه 1 دي 1391 - 21:23
mani.irani - ایران - ایران
هیچ می دونید این خانم چه کارس؟ بنده از نزدیک این خانم زیبا رو رو میشناسم. ایشون تو میدون نوبنیاد سهامدار و مدیر امور مالی یه شرکت نفتی بزرگه به اسم شرکت مهندسی نفت کیش. همین 2 سال پیش با رابطه و زیر میزی یه مناقصه رو برای دو فاز توسعه پارس جنوبی به قیمت 8 میلیارد دلار برنده شدن! بسیار امروزی و سانتی مانتاله و به عمرش چادر نپوشیده. از اون ... های دنیاس که زیر دست هاشو از سگ پست تر میدونه. قسم میخورم که خودم دیدم مهندس هایی رو که تو مناطق عملیاتی جنوب ایران جون میکنن و این خانم زورش میاد بیشتر از ماهی 300 هزار تومن بهشون حقوق بده! ریاکاری رو بسیار خوب از پدربزرگ لجنش به ارث برده. لابد یه نقشه هایی تو سرشه که داره واق واق میکنه! تف به ذات خودتو اون بابا بزرگ نجست که این مملکت رو به ...کشیدید.
جمعه 1 دي 1391 - 22:16
sefead - لندن - انگلستان
شما نگرانِ عدم دموکراسی در ایران نباش، بابا بزرگت هم نگران همین یه قلم جنس بود که پدر هر چی‌ ایران و ایرانی‌ رو در آورد. شما اول هویت خودت رو مشخص کن. چادر سیاه و ایرانی‌ با هم جور در نمی‌آد حاج خانم!
شنبه 2 دي 1391 - 01:03
bakhtiyar - گوتنبرگ - سوئد
شرم کن که از این خاندان پلید هستی.چه رویی داری که میای علنی پا مصاحبه.توو حسن گنده شکم و احمد گریان ملعون هر سه دغلکارید که البته از اون گوربگوری ارث بتون رسیده
شنبه 2 دي 1391 - 09:20
Tiz bin 4 - پاریس - فرانسه
آقای معنی‌ ایران . مرسی‌ بابت اطلاعات .اینا پستن حالا چی‌ شده کا سوهرش اجازه داده بیاد وق وق کنه نمیدونم.لعنت بگور اون بابا بزرگت هر واگت رفتی‌ قبرستون لعنت منم بهش بفرست
شنبه 2 دي 1391 - 09:20
همیشه مبارز - تهران - ایران
شیفته خوشکلی اش نشین این کثافت اگه آرایش نداشته باشه به همون کریهی پدر بزرگشه
شنبه 2 دي 1391 - 11:36
kobalt - کرج - ایران
خانم جان برو آتیش نسوزون فتنه بپا نکن همون ارثیه57 برا هفت نسلمون بسه این کامنتها رو بخون تا بفهمی درد نسل امروز چیه و از چه زاویه ای به سیمای شما ببخشید افکار شما مینگرند.
شنبه 2 دي 1391 - 20:32
a.ahooraei - کلن - آلمان
انقلاب بشه ، این هرجا بره من در تعقیبشم تا حرصم را که از بابا بزرگش دارم توش خالی نکنم دست ازتعقیبش بر نخواهم داشت. حالا شوهرش حساب کارش را بکنه و یا اینکه خودمون می کنیم.
یکشنبه 3 دي 1391 - 22:07
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.