اظهارات محمدحسین خزعلی علیه برادرش مهدی

مهدی خزعلی

محمدحسین خزعلی، فرزند آیت‌الله خزعلی در گفتگو با «نسیم» اظهار داشت پدرم از مهدی قطع امید کرده است.

محورهای گفتگوی «نسیم» با محمدحسین خزعلی، فرزند آیت‌الله خزعلی به شرح ذیل است:

- چند روز پیش یک خانمی با منزل حاج آقا تماس می گیرند و مادر بنده به گمان اینکه این خانم واسطه مهدی است با وی گفتگو می کند چرا که حاج خانم جواب تلفن مهدی و اعضای خانواده وی را نمی دهد و در این مدت چند نفر را واسطه کرده است .

- در این گفتگوی تلفنی مادر بنده با قاطعیت پاسخ سئوال های این خانم را می دهد، این خانمی که بعدها مشخص شد خبرنگار یکی از رسانه های اپوزیسیون است برخی از قسمت های مصاحبه را حذف و یا تحریف کرده است. - قطعا مادر و پدر بنده از رویه‌ای که مهدی در پیش گرفته است ، ناراحتند. - پدر من در ابتدای موضع گیری های مهدی بارها تلاش کرد که وی رویه خود را اصلاح کند اما بعد از اینکه مشاهده کرد مهدی قصد اصلاح ندارد از وی قطع امید کرد. - وقتی به پدرم اطلاع دادند که ظاهرا مهدی اعتصاب غذا کرده، حاج آقا گفتند حتی اگر اعتصاب غدا بکند، حتی اگر از این اعتصاب غدا هم بمیرد من کاری با وی ندارم، نه حمایتی می کنم، نه سفارشی می کنم، نه پیگیر کارش هستم.

- برادرم مهدی اخیرا با بنده تماس گرفت و گفت برای روز 13 آبان فراخوانی از سوی برخی نهادها به منظور تاکید بر آشتی ملی و صلح و دوستی قرار است برگزار شود و از من خواست که از این فراخوان حمایت کنم . مهدی به من گفت که این تجمع بر خلاف قانون نیست و مجوز قانونی آن کسب شده است. بنده هم با این شرایطی که مهدی گفت پذیرفتم. اما متاسفانه بر خلاف حرف مهدی مسائلی در این بیانیه مطرح شد که برخلاف تفکر من بود . در این بیانیه آمده بود در فلان ساعت با نماد و لباس سیز بیاید و علیه سیاست های نظام راهپیمایی کنید و حتی جمله ای زده بود با عنوان سخنی با حاکمیت و ... که با طرز تفکر بنده مخالف بود.

- مدت ها پیش بنده از دفتر خالی مهدی با موافقت وی استفاده کرده بودم ولی او بعدها مدعی شد که باید اجاره دفتر او را بپردازم. - مهدی برای اینکه من را تحت فشار بگذارد یک لیستی تهیه کرد و مدعی شد که من به وی 11 میلیون تومان بدهکار هستم. جالب اینجاست که وی در شرح بدهکاری من آورده که این بدهکاری به علت اجاره دفتر کار وی و حق بیمه ای است که وی برای من حساب کرده است که من حتی از این موضوع با خبر نبودم.

- مهدی چندبار به عنوان دریافت طلب خود به خانه بنده و حاج آقا آمد و حتی باعث تکدرخاطر پدر نیز شد و در یک پیام مکتوب که گذاشته بود نوشته بود که بدهی بنده به وی 61 میلیون است . یازده میلیون تومان اصل پول و 50 میلیون تومان هم سودی که به این پول تعلق گرفته است !

- من کارشناس مسائل سیاسی نیستم و به فعالیت هنری مشغولم. اخبار را می شنوم و گاهی اوقات پیگیری می کنم ولی احساس کردم که آقا مهدی قصد دارد من را وارد مسائل حاشیه ای کند برای همین لازم دانستم که از یک رسانه رسمی اعلام کنم که من نه هم خط مهدی هستم ، نه با وی هم جهت هستم، نه مثل او فکر می کنم و علاقه ای هم ندارم وارد سیاست بازی بشوم . چون با وجود این همه کارشاس صاحب نظر و متخصص هنوز خودم را در جایگاهی نمی بینم که نظر سیاسی بدهم حتی با شناختی که از مهدی هم دارم او را هم در حدی نمی بینم که درباره مسائل سیاسی اظهار نظر کند.

+52
رأی دهید
-122

pars_iran - دوسلدرف - آلمان
اوووووووو. برادرند‌ها ، با هم نمی‌سازند ،
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 15:03
amir-amir - تورنتو - كانادا
بهتر است که زیپ دهانت را بکشى و اظهار نظر نکنى وقتى که مى گوئى نمى دانم و نمى خواهم به من مربوط نیست و علاقه ندارم بنشین ور دست بابات و دعاى ندبه ات را بخوان تا بلکه امام به خواب رفته ات بیدار شود و از چاه جمکران سر بیرون کشد
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 15:05
doctorparsa - تهران - ایران
خاک بر سرت موجود بی ارزش و مفلوک. با این سخنان ثابت کردی چرک زیر پای مهدی هم نیستی
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 15:11
میکایل - مالمو - سوئد
شرف برای جماعت آخوند نمانده،حتا،برای فرزندان خویش،آخوند دین فروش به اینها میگن،بخاطر پول،به اسم دفاع از دین از فرزند خودشون هم نمیگزرند،عذرا ایل،بابا خزعلی،رو تحویل نمیگیره،چه برسه دکتر خزعلی،
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 14:43
سهیل ایرانی - اصفهان - ایران
آره بابا راست میگه مردم ایران در حد مسایل سیاسی نیستن. جنتی و احمد خاتمی و نقدی و حاج منصور ارضی و خمینی و علی گدا و کوسه و مموتی که از دانشگاه سوربن پاریس دکترای سیاست و اقتصاد گرفتن باید سیاست‌های کلان کشور را تعیین کنن.
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 16:02
arash_1932 - مشهد - ایران
خاک بر سر تو و پدر احمقت که مثل کبک می ماند.
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 17:14
amo-mohsen - بوگوتا - کلمبیا
تو که راس میگی!باشه!
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 17:56
vabaye akhondi - ایران - ایران
برو بمیر پسر مردشور خودتو باباتو ایلو تبارتو ببرن
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 18:33
paksan - آمریکا - آمریکا
ایشون می خواد اظهارات مادرش که بدون هماهنگی زده شده ماست مالی کنه چون تو این خانواده ها زنTمادر یا خواهر یا همسر حق اظهار نظر نداره و باید تو پستو باشه حالا یک نفر تونسته حرف دل مادر مهدی خزعلی رو ضبط کنه همین بس که بدونیم اگر مهدی خزعلی مثل پدر و برادرانش چشمهاشو رو ظلم و بیداد می بست الان یا سفیر بود یا مجوز شبکه ماهواره ای داشت و کلی امکانات دیگه و اینها هم مستلزمه اینه که توهم بشینی سر سفره نظام ولایت و حرام خوار بشی و این آقا مهدی که جبهه و جنگ رفته برای دفاع از ایران و درس خونده و باسواده زیر بار این نمی ره که دوروز زندگیش رو به حرام خواری همچون پدر و برادرانش بگذرونه و تندرو هم نیست آدم منطقی خوش اخلاق و در عین مذهبی بودن حکومت دینی رو نقد می کنه آگاه به حقوق دیگران و آدم بسیار معقول و مدافع آزادی و عدالته و این چیزی که نمی شه خریدش.حرفاش و رفتارش اصلاح طلبه و عاشق قدرت و پول و دنیا نیست که اگر بود راه آسانتری جلوی پاش بود حالا این برادرش میگه می خواسته ازش سود یا ربا بگیره؟!فقط میشه خندید به این حرفای بچه گانه ببین نون حروم چکار می کنه برادرت میشه گرگ درنده
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 20:33
ekman - شیراز - ‫ایران
پدر پفیوز جنابعالی اقرار کرد کهبه در رژیم پادشاهی مامورین اطلاعات انسان تر از این گدا گودوله‌های آخوندی بودند،چرا این حرف را زده،چون بازهم هر چند حیوان صفت باشد،اما بعنوان یک پدر به رفتار شکنجه گر‌‌ها با پسرش معترض بود.تو هم مثل پدرت فعلا منافع شخصی خودت را میخواهی‌ حفظ کنی‌،و یا مثل خر (به خر توهین نشود)مغزت تهی است.
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 21:58
مانفرد - ایران - ایران
تحکیم و استحکام خانواده رو باید از این پیر خرفت خرعلی یاد رفت.پدر ریشه پسر رو داره میزنه /داداش داره فبر برادرشو میکنه/ننه هم لابد در حال پختن حلوای هر سه چهارتاشونه.
جمعه 1 دي 1391 - 11:38
abbash555 - تهران - ایران
من که نشنیدم ولی شاید درد دلش راگفته وحالا زن بیچاره ؟
جمعه 1 دي 1391 - 19:22
Iran e azad - هورتن - نروژ
این بر تو زندان حتما ازش امضا میگیرند که ایشان ۶۱ میلیلون به شما به خاطر هنرتان بدهکار است. حیف مهدی که تو برادرش باشی‌،البته تو صد‌ها برادر در حفاظت اطلاعات و سپاه داری،مهدی را واسه چی‌ میخواهی‌! تازه مهدی بی‌ تربیت خاطر پدر را هم که اذیت کرده!!!!
دوشنبه 4 دي 1391 - 07:16
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.