حکم زنی که چهار بار خود را به زیر مترو پرت کرد!

مسافر (ف‌. م) که با تظاهر به خودکشی در ایستگاه‌های مترو باعث ایجاد وفقه در حرکت قطار‌ها شده بود به سه ماه حبس و 10 میلیون ریال جزای نقدی در حق شرکت بهره‌برداری تهران محکوم شد‌.
به گزارش مهر‌، اسفندماه سال 90 گزارشی با موضوع خودکشی به امور حقوقی شرکت بهره‌برداری مترو تهران واصل شد که نشان می‌داد مرتکب خانمی 20ساله است که خوشبختانه به‌طور سالم توسط عوامل شرکت بهره‌برداری مترو از زیر قطار خارج شده است اما اقدام این فرد منتهی به توقف‌های طولانی مدت و وفقه در خدمت‌رسانی شرکت به مسافران شده بود‌.
پیرو این گزارش و با بررسی‌های فنی مشخص شد خانم ف ‌. م برای چهارمین بار متوالی است که این اقدام را در ایستگاه‌های دروازه دولت، شهرری، ملت و خیام در فاصله‌های زمانی مختلف و با اسامی و مشخصات جعلی مرتکب شده و هر بار نیز موجب ایجاد وقفه در خدمت‌رسانی به مسافران شده است‌.
موضوع جهت دفاع از حقوق مسافران مترو و جلوگیری از اقدام مجدد این خانم در دستور کار کارشناسان حقوقی شرکت قرار گرفت و با جمع‌آوری گزارش‌های مربوطه در ایستگاه‌های مختلف و تصاویر دوربین‌های مداربسته ایستگاه مشخص شد که اقدام وی عمدی است‌.
 مدیریت امور حقوقی شرکت شکایتی تحت عنوان ممانعت از حرکت قطار‌ها در دادسرای ناحیه 7 سیدخندان مطرح کرد که در نهایت دادیار شعبه پس از احضار و شنیدن اظهارات خانم ف‌. م و دفاعیات نماینده حقوقی شرکت، مجرم بودن وی را احراز و با صدور قرار مجرمیت پرونده را به دادگاه شهید قدوسی تهران ارسال کرد که شعبه 1040 جزایی آن مجتمع با احضار هر دو طرف و شنیدن اظهارات و دفاعیات در نهایت اقدام به صدور رای بر محکومیت متهم کرده و نامبرده را به جرم ایجاد وفقه در حرکت قطار‌ها به استناد ماده «2» قانون کیفر بزه‌های راه آهن به سه ماه حبس و با اعمال بند «2» ماده «3» قانون نحوه وصول برخی از درآمد‌های دولت به پرداخت 10 میلیون ریال جزای نقدی در حق شرکت محکوم کرد‌.
 

+67
رأی دهید
-32

alborzi - کرج - ایران
بعنوان مجازات باید بندازنش زیر مترو .
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 14:35
afc30 - تهران - ایران
هدفش چی بوده از این کار
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 14:37
feminism - لندن - انگلستان
او را به زندانی بفرستید که مترو نداشته باشد :-)
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 15:15
darkoob-1390 - قم - ایران
چه سگ جونی بوده !!!
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 15:42
bawafa1385 - هامبورگ - المان
اقا عزیز. یک بیماری مزمنی در این ضعیفه های از خدا بی خبر است و ان بیماری حلب توحه است. این ضعیفه ها برای حلب توحه دست بهر کاری میزنند. البته کم عقل بودن انها و یا اینکه اگر تا سن 20 سالگی شوهر یا بهتر بگویم خر برای شوار شدن پیدا نکنند مزید بر علت شده و دست بهر کاری میزنند. که دیوانگی و جنون کمترین ان میباشد. حالا بعدا زا ازدواج ان جفت پرانی انها که داستان دیگری است. که خدا میداند
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 18:41
payamak - منچستر - انگلستان
شهرداری باید برای اینا شوهر پیدا کنه.اینا دارد بی‌ شووریه
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 19:03
dark night - تهران - ایران
خب این بار کمک کنید که قطار بکشدش که از شرش راحت شید.
جمعه 1 دي 1391 - 00:39
rezgar - لینشوپینگ - سوئد
کاش میشد این خانم ف . م را به من معرفی میکردید تا مثل دختر خودم ازش دفاع میکردم و کل اتهامتش را بلاعوض پرداخت میکردم.
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 22:54
robinsson77 - استکهلم - سوئد
کامنتها بسیار سخیف و ناانسانی هستند. bawafa1385 - هامبورگ - المان)) مرد ناحسابی آدم سالم و سیر این کار رو میکنه؟!!!! این آدم از بدبختی و نداری و فقر و درموندگیه که اینکار رو کردە. فهمیدنش آی کیوی بالا نمیخواد. ضمنآ ضعیفه ها همیشه نقش همسر(زن) رو ندارن، مادر و خواهر و دخترت هم جزو ضعیفەها محسوب میشن. حالا هی فش بده ضعیفەها رو. متاسفم از طرز فکرت چون فاجعه اینجاست که آلمان زندگی میکنی و بازم تعاریفت ایناست که بالا تلاوت کردی. تا زمانیکه وضعیت تعاریف ما از انسانیت و شرافت و غیرت و ... تعاریف شما کامنتگذارها باشه وضع ایران همین خواهد بود. درد فقط از آخوند و دین و نیست، از فرهنگه گه ماست.
جمعه 1 دي 1391 - 18:39
bawafa1385 - هامبورگ - المان
robinsson77 استکهلم سوئد اقای معلم اخلاق خوب دقت کن بنوشته هایت. خوب توجه کن بوعظ و خطابه ات. تازه اگر منصف باشی خواهی دید که چقدر از مرحله پرت و دور هستی. من نمیدانم زندگی کردن در المان با ایران چه فرقی داره. من فکر میکنم سرکار از ان دسته افرادی هستی که بدلیل زندگی در فرنگ خودت را تافته حدا بافته میدانی. المان زندگی کردن یا سوئد وعظ کردن چه تاثیری در اصل و ماهیت تفکر شخصی افراد دارد. و مهمتر اینکه چرا از کلمه ضعیفه حون تو صورتت افتاد. معلم اخلاق انسان درست حسابی : تعجب میکنم که هنوز معنی و مغهوم درست کلمه ضعغیفه را درک نمیکنی.چند بار برای افرادی مثل سرکار نوشتم و توضیع دادم که یک معنی و مفهوم ضعیفه بکسانی اطلاق میشود که از نظر عقلانی ضعیف و در رسیدن خون به شریان های مغزی نارسائی و مشکل دارند. پر مسلم است فرد مذکور اگر دارای درک صخیخ معری باشد دست باینگونه حرکات های ابلهانه ای نمیزند. جناب معلم اخلاق بادت باشد نارسائی مغری و حرکات ابلهانه همیشه از احمق هائی سر زده میشود که هیچگونه تسلطی در کردار ورفتار و گفتار خود ندارند.دقت فرمودید جناب سکونت گزیده در فرنگ یا نه
شنبه 2 دي 1391 - 12:48
mobareze khamoosh - پردیس - ایران
bawafa 1385 منظر ایشون این بود که در جهان اول زندگی‌ میکنی‌ و تفکرات زامبی داری،اگر ایران زندگی‌ میکردی دیگه چه عقب افتاده‌ی بودی،ضمنا لزوما همه زنها مثل مادر و خواهر شما یا زنهایی که با شما نشست و برخاست کرده اند نیستند(محض اطلاع)
شنبه 2 دي 1391 - 20:01
robinsson77 - استکهلم - سوئد
bawafa1385 - هامبورگ - المان) من ادعایی ندارم، انتقاد کردم. باز هم میگم، کامنت سە خطیت بسیار زننده و سخیف بود. سفسطه نکن و منظور از ضعیفە رو توضیح نده. بله، من معتقدم کسیکه برابری جنسیتی رو لااقل در کشور مدرنی مثل آلمان دیده، نباید زن رو حقیر و ضعیف ببینه. انسان، انسانه چه زن چه مرد تنها فرقش آلت تناسلیشه. ضعیفه، عاجزه و.. تمامآ اسامی شناختە شده و معروف فرهنگ شرقیه. باید قبول کنیم کە اگر فرهنگ ما داغون و افتضاح نبود الان در به در کشورهای دیگه نبودیم. لااقل میشه اون یه ذره خوبیهای فرهنگ خودمون رو با خوبیهای فرهنگ کشورهایی که توش مقیم هستیم قاطی کنیم و یه چیز درست ازش دربیاریم. فرهنگ ساختەی دست خودمونه، کاملآ قابل تغییر و ارتقاست. در ضمن کسیکه مشکل مغزی و نارسایی داشته باشه محق این نیست که تو ی عاقل فرهیخته! بهش توهین کنی. اگه دور و برت رو نگاه کنی میبینی که توی همون آلمان، اینجور افراد با بالاترین امکانات و شرایط ازشون نگهداری میشه. اما خداییش با جملە آخرت موافقم "نارسائی مغزی همیشه از احمق هائی سر زده میشود که هیچگونه تسلطی در گفتار خود ندارند". ملتفت شدید جناب فرنگ رفتە اما ندیده!!!
یکشنبه 3 دي 1391 - 01:16
neda.2009 - استکهلم - سوئد
bawafa1385 - هامبورگ - المان - ممنون از اینکه یه تعریف جدید از ضعیفە ارائە دادی، با این تعریفی که خودت فرمودی احتمالآ اولین کسی که لایق نام ضعیفە است خودتی. ضعیفه جان اگه آلمان و ایران تفاوتی ندارن میتونی برگردی همون ایران، چون حرفای ضد زن و توهین آمیزت اونجا بیشتر خریدار داره.
یکشنبه 3 دي 1391 - 10:40
bawafa1385 - هامبورگ - المان
Robinsson77 استکهلم سوئدسرکار معنی سفسطه را نمیدانی یا ازموارد استفاده ان مشکل داری. سرکار با تجاهل به سفسطه از مواردی صحیت میکنی که مورد بحث ما نیست.شما از کشور المان و مردم ان صحیت میکنی بدون انکه اطلاع داشته باشی اگر فرد احمق و عقب مانده ای به منافع ملی کشور ویا شهر صدمه بزند انرا از وسط پا اویزان میکنند.شما با سفسطه و بازی با کلمات میخواهید بیک فرد عقب مانده و مجنون صفت که بار ها با اعمال احمقانه خود سبب اخلال در نظم عمومی و تاخیر در کارهای روز مره مردم شده حنبه حقانیت بدهی. اگر شما هم مشکلات داشتن دانشجو و عقب افتادن کرایه خانه و هزاران مشکلات دیگر را داشتی هیچوقت در یک سایت مجازی از فرد عقب مانده دیوانه ای که با انجام کارهای احمقانه خود سبب ازار دیگران و شهر و گشور گردیده حمایت نمیکردی. جز انکه بگوئیم با اینگونه افراد همحوانی داشته ای.حال بحرفهاب من ایمان اودری که ادم های احمق تسلطی در گفتار و کردار خود ندارند. باز هم با شما صحبت خواهم کرد
یکشنبه 3 دي 1391 - 15:39
bawafa1385 - هامبورگ - المان
robinsson77 استکهلم سوئدقسمتی از کامنت ترا مینویسم.حوبیهای فرهنگ خودمان را با خوبیهای فرهنگ کشوری که در ان مقیم هستیم و الا اخر.تا وقتی که برای شما برای یک فرد مجنون که علاقمند به خودنمائی است و با حرکاتش سبب بهم ربختگی کار و زندگی هزاران نفر که هزاران بدبختی و تعهد دارند در یک سایت محاری از ان حمایت میکتی.چطور قادر خواهی بود مانند مردم المان که منابع کشوری اعم از اقتصادی و اجتماعی بر هر چیز دیگر ارجعیت داردوقابل احترام میباشد هماهنگ شوی در دنیائی که سرنوشت هزاران مسافر مترو سرگردان برای شما دارای احترام نیست و قادر بتجزیه و تحلیل صدمات حاصل از انجام این فرد احمق نیستی و از یک فرد دیوانه احمق دفاع میکنی چطور قادر خواهی بود از مسائل بزرگتر و حامعتر دفاع نمائی من یادگرفتم از انسانهای والا و از خانم های واقعی مانند سعیدی سیرجانی نازنین دفاع کنم نه از هز اکله ضعیفه دیوانه مخبط ایا فکر نمیکنی نارسائی مغزی فقط در ان زن دیوانه که بار ها هزاران مسافر را سرگردان نموده نمیباشدحال بحرف های من رسیدی که معتقدم نارسائی مغزی و گفتار ابلهانه از احمق هائی سر زده میشود که تسلطی در گفتار خود ندارند
یکشنبه 3 دي 1391 - 17:30
bawafa1385 - هامبورگ - المان
mobarez khamosh پردیس گرج. نازنین در فرهنگ ما ایرانیها خانم به انسانهای واقعی که دارای شرف و شخصیت خانم هستند اطلاق میشود. زیرا خانم دکتر خانم دکتر است و لا غیر. خانم مهندس خانم مهندس است و لا غیر.خانم کارشناس ارشد خانم است و لا غیر فرق نمیکند در ایران باشد یا در فرنگستان. زنیکه هم زنیکه است فرق نمیکند در ایران باشد یا در فرنگستان. حال هرکس شخصا یابد ببینید در گحای کار قرار داردو ادعا از پشت این جعبه جادوئی یک ادعا ست .بازی با کلمات حد اقل کاری است که بسیاری از افراد پست این جعبه جادوئی انجام میدهند . باید دید در کحای کار قرار دارید . راحت تر بگویم بی ریشه بی خاصیت. مصرف کننده مزاحم. سربارو سو استفاده گر در تمام دنیا معنی خودش را داردو و زن ومرد نمیشناسد. این شماها هستید که خیال میکنید فرقی است بین زن و مرد. نسرین ستوده نسرین ستوده است. این را نمیشود بابازی کلمات لقب دیگری دارد. سیمین بهبهانی سیمین خانم است نمیشود با کلمات بازی کرد و اراحیف بان نسبت داد.پس یرای اطلاع شما میگویم باز میگویم برای اطلاع شما گفتم. اره نازنین میارز بی شمشیر
یکشنبه 3 دي 1391 - 16:48
bawafa1385 - هامبورگ - المان
Robinsson77 استکهلم سوئد چرا از گفتن ضعیفه بفردی که از نظر روخی روانی واقعا ضعیف و بار ها با جرکات جنون امیزش سبب ایجاد احلال در کار یک عده مردم زحمت کش شده حون در صورت شما افتاد من سئوالم این است که چرا از ادم های جانی و جنایت کار که بدلیل نداشتن تفکرات سالم اجتماعی بک شهر ی را به لجن کشیده است دفاع میکنی و سئوالم این است چرا از خود موضوع و خبر حرف نمیزنی چرا با سفسطه کاریها اصل قضیه را لوث میکنی ایا غیر از این است که میخواهی حرفی برای گفتن داشته باشی.شما از کشور المان و مردم ان صحیت میکنی بدون انکه اطلاع داشته باشی اگر فرد احمق و عقب مانده ای به منافع ملی کشور ویا شهر انها صدمه بزند انرا از وسط پا اویزان میکنند. اگر شما هم مشکلات داشتن دانشجو و عقب افتادن کرایه خانه و هزاران مشکلات دیگر مسافران مترو را داشتی هیچوقت در یک سایت مجازی از فرد عقب مانده دیوانه ای که با انجام کارهای احمقانه خود سبب ازار دیگران و شهر و گشور گردیده حمایت نمیکردی. جز انکه بگوئیم که از نظر فکری با اینگونه افراد همحوانی داشته ای.حال بحرفهاب من ایمان اودری که ادم های احمق تسلطی در گفتار و کردار خود ندارند.
یکشنبه 3 دي 1391 - 18:35
bawafa1385 - هامبورگ - المان
neda 2009 استکهلم سوئد جالب اینجاست تمام تعبیر های شما و بهتر بگویم تفسیر های شما در حد دم دماغ شما هاست.این اظهارات شما غیر منطقی و عیر اصولی و در حد تفسیر های قهو ه خانه ای است. کحای کامنت های من ضد زن است . کدام مطلب من ضد زن است . دیدگاه وقتی ضعیف باشد تفسیر ها هم در همان حددیدگاه ضعیف خواهد بود لذا لفظ ضعیفه بحق برای اینگونه افراد که دیدگاه ضعیف دارند کاملا صادق است . تمام کامنت های من منطقی و بر علیه افرادی که بنخوی از انحا مرتکب حنایت و خیانت میشوند حال اگر طرف بحث در خبر یک زن یا فرد مونث مییاشد گناه از ان زن جنایتکاری است که اقدام بخیایت وجنایت نموده.حمایت شما از جانیان بمعنی همحوانی و همفکری با این طبقه است و و ضدیت من با ادم های خائن
یکشنبه 3 دي 1391 - 22:04
Iran e azad - هورتن - نروژ
به جا ی این محکومیت ازش میپرسیدید دردش چیه! واسه بازی که خودش را زیر قطار ننداخته!!!!!! از قاضی صلواتی تقاضا میکردید که با رافتی که ایشان دارند به کار این خانوم هم رسیدگی میکرد و حکم اعدام / مرگش را سریع صادر میکرد تا بیچاره اینقدر آواره این مترو آن مترو نمی‌شد و کار کارکنان شریف مترو را سخت تر نمیکرد!
دوشنبه 4 دي 1391 - 07:26
robinsson77 - استکهلم - سوئد
bawafa1385 - هامبورگ - المان) عجب زجەای زدی توی کامنتات، با حرفایی که زدی مطمئن شدم کسیکه تفاوتی بین زندگی ایران و آلمان نمی بینه و نباید در اصل و ماهیت تفکریش تغییری ایجاد بشه و یا اگر کسی مزاحم مردم بشه رو از وسط پا آویزان میکنند!!! آلمان زندگی نمیکنه. اما اگر اونجا زندگی می کنی و این طرز تفکرت باشه که دیگه وامسیبتا. باز هم در مورد زنان از همون کلمات سخیف اکله و ضعیفه استفاده کردی، این نشون میده بحث با تو فایدەای نداره. خوبه اگررر اروپا باشی وگرنه ایران بودی چی بودی!!! یه جملەی مشهوری هست از هنرمند جاودانه چارلی چاپلین که میگه: "شاید بتوانی کسی را که خواب است بیدار کنی اما کسی که خود را به خواب زده هرگز...! " پیشنهاد میکنم چند وقت دیگه خودت یه نیم نگاهی به نوشتەهات بندازی، شاید اونموقع با یه دید بدون غرض و کینه، خودت رو قضاوت کنی.
دوشنبه 4 دي 1391 - 13:26
robinsson77 - استکهلم - سوئد
Iran e azad - هورتن - نروژ) باهات موافقم. کامنتت طنز جالب، اما تلخی بود. اگه قاضی صلواتی لطف میفرمودند احتمالآ با یه حکم اعدام، سنگسار یا پرتاب از بلندی مشکلات این شهروند درمونده و کارکنان مترو رو حل میکرد :/
دوشنبه 4 دي 1391 - 15:51
bawafa1385 - هامبورگ - المان
robinsson77 استکهلم سوئد این شما ها هستید که زندگی در کشور دیگری ماهیت تفکرتان را عوض میکند. و علت ان هم مشخص است . یادت باشد تا زمانیکه در جهت حنایت کاران و خیانت کاران فکر میکنی و به تعبیری با افکار ضعیفت حرکات ضعیف دیگران را تائید میکنی لفظ ضعیفه شایسته شماست باور کن حرفم را
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 09:43
robinsson77 - استکهلم - سوئد
خیانتکاران و جنایتکاران؟!!!! چه برداشت باحالی از کامنتهام کردی، معلومه که خیلی حالیته!!! میدونی چرا دایناسورها منقرض شدن؟ چون مثل تو فکر میکردن. انعطافشون در حد خیکشون بود !
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 13:48
paydar22 - لاهه - هلند
شرت میبندام که نقشه جیب بری تو کار بوده
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 23:29
bawafa1385 - هامبورگ - المان
robinsson77 استکهلم سوئد این مهم نیست که تراوشات مغز تو چه میباشد . مهم این است که من چه میگویم.مهم نیست که یک زن سرگردان عاشق خود نمائی با اعمالش سبب در هم ریختگی وضعیت کاری هم میهنان من شده. مهم این است که افرادی مثل سرکار که ادعای هماهنگی فرهنگ متمدن غرب را با تمدن نیم بند ما داری در رابطه با یک زنیکه سرگردان اینگونه فکر میکنی. مهم نیست که در کشور ما حانوران فراوان هستند. اما مهم این است افرادی مثل سرکار با بازی با کلمات باینگونه حانوران حق حیات میدهی. مهم این است که منافع اکثر هموطنان برای شما مهم نیست. لذا تفکرات ضعیف شما شایسته ...
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 07:53
robinsson77 - استکهلم - سوئد
اتفاقآ همین تفکر سلب حق حیاته که مردم رو به این روز درآورده، چون اگه همه به درد همدیگه واقف میشدن و مشکلات رو با صبر و تحمل حل میکردن الان این وضعیت اسفناک رو در ایران نداشتیم. این شکل و ترکیب افکار جنابعالی رو حجت النکبت لاریجانی با تمام قوا داره اجرا میکنه. روز نیست که دەها و صدها بدبخت فلک زدەی گرسنه که از ناچاری و نبود کار و بیمه و.. مجبور به خلاف میشوند و در زندانها بسر میبرن رو به چوبەهای دار آویزون نکنه. مشکلات باید ریشەای حل بشه. نبایست آدمی به نوک دماغش نگاه کنه و مشکلات رو از زاویەی دماغ تفسیر کنه.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 20:42
robinsson77 - استکهلم - سوئد
bawafa1385 - هامبورگ - المان) لطفآ نمایندەی هموطنانت نشو و نظر خودت رو بدە. نه تنها من، شاید خیلیهای دیگر از افاضات شما دچار تهوع شوند. برعکس شما باور دارم که همه حق حیات دارند حتی یه سوسک. خدا رو شکر هنوز انقدر از خودراضی و خودشیفته نشدم که مانند جنابعالی به کسی حق حیات ندهم. اون زنیکه هم هموطنته جناب تراوشات. همه انسانند با مشکلات و دردهای متفاوت. جناب پر از قدرت و تفکر، اگر ضعیفه بودن با همدردی با درد مردم جنایت و خیانت محسوب میشه همون بهتر که کسی از خرد پر از انسانیتت بهرەای نبره.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 20:42
bawafa1385 - هامبورگ - المان
robinsson77 استکهلم سوئد.باعث تاسف شد که با ذکر حقایق و واقعیات اجتماعی این برگه مدیریت حمایت از هموطنان را از من سلب نمودی. واقعا حیف شد . چون بنا بدستور سرکار ما فکر میکنیم و بنا بدستور سرکار فکر کردن هم از ما سلب میشود.حال لطفا برای یکبار دیگر از شما خواهش کنم این برگه نمایندکی خمایت از هموطنان را بما عطا کنی. اما باز هم قول میدهم فقط در جهت تقویت و تکامل فکری جامعه حرف بزنم و مطمنا هیچکاه حمایت از جانوران خائنین. جنایت کار ها.خیانت کار ها سخنی بر زبان نخواهم اورد.عزیز نازنین. لطفا این نمایندگی را از ما حذف نکن بی وفا
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 09:10
robinsson77 - استکهلم - سوئد
bawafa1385 - هامبورگ - المان) باشه عزیز متراوش باوفا، این برگه رو بهت اعطا میکنم بلکه از این به بعد بجای پس رفت به دوران نئاندرتالها، به زمان حال و آینده فکر کنی و تعاریف جدید و جرم و حکم صادر نکنی :))))
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 19:08
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.