اعتراف هوو به قتل آتشین مرد 2 زنه

جزئیات قتل آتشین مرد 2 زنه با اعترافات هولناک هووی کینه‌جو فاش شد. این زن که همسر دوم پیرمرد بود بدرفتاری‌های وی را انگیزه‌ای در انتقام دانست.

 


وی به روزنامه ایران گفت: 2 سال قبل به خواستگاری‌ام آمد و به عنوان همسر دومش با وی ازدواج کردم اما از همان روزهای نخست زندگی فهمیدم که شوهرم مردی بداخلاق است.

من حوصله درگیری و جر و بحث نداشتم و همیشه در برابر بدخلقی‌هایش کوتاه می‌آمدم ولی پس از گذشت مدتی متوجه شدم، شوهرم با زنان دیگری نیز روابط دارد.

این موضوع در کنار بدزبانی‌اش باعث شد تا از این مرد بداخلاق کینه به دل بگیرم و حتی از ازدواج با وی پشیمان شده بودم تا این که یک روز پیش از قتل با همسرم جر و بحث کردم و چون دیگر طاقت و تحمل زورگویی‌های وی را نداشتم در برابرش ایستادم. وی مرا مورد ضرب و شتم و کتک‌کاری شدید قرار داد و مشاجرات ما تا تاریکی شب طول کشید.

وقتی همسرم به خواب رفت من نقشه شومی به سرم زد و با واژگون کردن چراغ والور، مقداری نفت روی فرش‌ها ریختم و خانه را به آتش کشاندم. بلافاصله از خانه بیرون رفتم و صبح روز بعد زمانی که برگشتم. دیدم مأموران پلیس و آتش نشانان در محل هستند و جسد شوهرم کاملاً سوخته است.

من به تظاهر لباس سیاه پوشیده و در مراسم ختم وی شرکت کردم تا کسی شک نکند. اما بعد از گذشت مدتی پلیس دستگیرم کرد و موضوع لو رفت.

رئیس پلیس خواف به روزنامه ایران گفت: حدود سه ماه پیش با اعلام یک آتش‌سوزی و مرگ مرموز مردی 74 ساله مأموران آگاهی به منظور بررسی موضوع در محل حاضر و با پیکرسوخته و بی‌جان مردی در خانه‌اش روبه‌رو شدند.

سرهنگ محمد یزدانی افزود: مأموران آگاهی ضمن بررسی صحنه جرم و تصویربرداری از زوایای محل حادثه جسد مرد 74 ساله را برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال دادند.

وی خاطرنشان کرد: پس از گرفتن نظریه پزشکی قانونی تحقیقات پلیسی ادامه یافت و با توجه به این که بچه‌های قربانی اعلام داشتند شکایتی در این رابطه ندارند فرضیه‌ای برای کارآگاهان قوت گرفت که این حادثه مشکوک است.

سرهنگ یزدانی افزود: در اعلام نظریه پزشک قانونی، مبنی بر این که قربانی بر اثر نشت نفت از چراغ نفت سوز و ایجاد دود و متصاعد شدن گاز منوکسیدکربن در محیط دچار خفگی شده و سپس بر اثر آتش سوزی جسدش سوخته است، تحقیقات پرونده ادامه یافت.

کارآگاهان پلیس آگاهی با مطالعه علمی دقیق این پرونده، همسر دوم قربانی را به عنوان مظنون دستگیر و بازجویی‌های فنی از وی آغاز شد. این زن 46 ساله در برابر دلایل علمی و پلیسی قرار گرفت که ناچار به بیان حقیقت شد و به ارتکاب قتل اعتراف کرد.

سرهنگ یزدانی گفت: با توجه به نظریه پزشکی قانونی مبنی بر خفگی قربانی پیش از به آتش کشیده شدن وی، زوایای پنهان این پرونده همچنان تحت بررسی و تحقیق کارآگاهان پلیس آگاهی است.

+65
رأی دهید
-24

karkas - اصفهان - ایران
زن بی‌ گناهو زدنش که به کار نکرده ............. حالا دنبلا زوایا پنهان هستن کا باگان دوست پسر داشته سنگسارش کنند
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 23:56
Geelongcat - سیدنی - استرالیا
قضیه کاملا روشن نیست - چطور وقتی‌ نفت روی فرش ریخته شده و هنگام شروع آتش سوزی و داغ شدن محیط، پیر مرده از خواب نپریده؟
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 05:43
ana123 - اورنج کانتی - امریکا
همسرکشی مقوله ای که در ایران روز به روز داره بیشتر میشه وچه قدر راحت و بدون عذاب وجدان یکی نیست به این زن بگه وقتی میری زن دوم یک مرد پیر میشی باید منتظر خیلی مسایل بدتر هم باشی که سرت میاد یکیش همینکه از دستش ذله میشی و میزنی میکشیش بعدش ازت سوالات تخصصی میکنند و مجبوری اعتراف کنی و در اخر هم قصاص بشی
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 06:58
feminism - لندن - انگلستان
74 ساله با 46 ساله !!! 46 ساله و 74 ساله !!! واقعأ چرا برخی از زنها برای خود ارزش و احترام قائل نمیشوند !!! همین که تو رفتی زن دوم این بُـمبِ شهوت شدی ، شخصیتت را تعریف میکند. یعنی بی ارزش که بودی هیچ ، قاتل هم شناخته شدی. اون مردکِ زنباره هم حق مسلم خود میدیده که هر چند تا زن چون تو بخواهد، میتواند ، خــریداری کند !!!
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 16:01
bawafa1385 - هامبورگ - المان
برای این ام المومنین قاتل بالفطره در روز اول سن و سال مطرح نبود مهم این بود که سایه یک نفر بالای سرش باشد. وقنی این قاتل جانور ان سایه دلپذیر را پیدا کرد تازه فیلش یاد هندوستان کرده و یادش امده ان مردک احمق 74 سال دارد. خب مشخص است سن هر چقدر بالا تر برود بهانه گیریو غر زدن. و گاها از رفتار زن حدید مظنون شدن یک امر طبیعی است. حالا ان سایه دلخواه نیست اما سایه زندان تا اخر عمر بالای سرش است
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 16:26
classic - تهران - ایران
نکنین زن و شوهرها!با هم دوست باشین
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 22:15
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.