ربودن ناموفق کودک خردسال توسط عقاب طلایی در پارکی در مونترال کانادا !!!؟؟

در این فیلم ویدئویی که سروصدای زیادی به پا کرده است می توان یک عقاب طلایی را مشاهده کرد که در پارکی در کانادا کودک خردسالی را از روی زمین بلند می کند.

 

 

 

 


به گزارش روز چهارشنبه  خبرگزاری فرانسه، این فیلم ویدئویی کودک خردسالی را در پارک مون-رویال شهر مونترال ایالت کبک کانادا نشان می دهد که در فاصله چند متری مادرش روی چمن نشسته است.
 
ناگهان یک عقاب طلایی به سوی کودک خردسال حمله ور شده  و او را از زمین بلند می کند. خوشبختانه عقاب نمی تواند بیش از چند متر کودک را حمل کرده و او را رها می کند.
 
کودک به گریه افتاده اما کاملا سالم است. این فیلم ویدئویی روز سه شنبه چند ساعت پس از گذاشتن روی اینترنت نزدیک به یک میلیون بیننده داشت که تا کنون تعداد آنها به چند میلیون رسیده است.
 
اما از نظر برخی از کاربران این فیلم ویدئویی مونتاژ است. آنها برای برای نظر خود به ناهماهنگی بین یک بال عقاب و سایه آن اشاره می کنند. با این حال ، عده ای دیگر عقیده دارند که فیلم واقعی بوده  و  مونتاژی در کار نیست.
 
در سال 2001 شبکه BBC فیلم مشابهی را نشان داد که در آن یک عقاب به کودکی سه ساله در ساحل نیوهمپشایر حمله کرده و کودک را از زمین بلند می کند. عقاب توسط  ماموران امداد که در محل حضور داشتند به دام می افتد.
 
عقاب طلایی بزرگترین پرنده شکارچی آمریکای شمالی است که هنگام شیرجه به سوی طعمه سرعتش تا 240 کیلومتر بر ساعت می رسد.
 
ما از هرگونه اظهارنظر در مورد مونتاژ یا واقعی بودن این فیلم خودداری کرده و قضاوت در مورد آن را به عهده کاربران می گذاریم.

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
+301
رأی دهید
-30

kaveh tehranpour - لندن - انگلستان
این ویدئو تقلبیه!new scientist را چک کنید.
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 23:34
سروش ۳۰ - لیدز - انگلستان
خیلی‌ خوب درست شده
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 23:52
fariba azizi - پاناما سیتی - پاناما
این مربوط به یه پروژه دانشجویی تو آمریکاست که دنشجوها با کامپیوتره ۳ بعدی ساختن ،حقیقت نداره.
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 00:09
ghafas - مشهد - ایران
من بودم حتما می مردم .حتی با کابوس این اتفاق برای فرزندم
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 00:16
amir-amir - تورنتو - كانادا
این بچه هاى معصوم دیگر امنیت جانى ندارند در زمین و مدرسه هدف گلوله دیوانه هاى جنایتکار قرار مى گیرند یا در آتش مى سوزند و یا دزیده مى شوند و یا از هوا این مرغک چسى هم فکر بچه دزدى در سرش است
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 00:19
bita tehrani - ونکوور - کانادا
ساختگیه. یک پروژه دانشجوی بوده
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 08:36
htafas - مادرید - اسپانیا
تقلبی بید ،، ولی‌ قشنگ درست شده
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 09:15
kobalt - کرج - ایران
راست و دروغش را نمیدونم اما یادمه که در اطراف اصفهان چنین اتفاقی برای یه بچه 3یا4 ساله افتاد که بعدا تکه های استخوان وکفشش رو بالای کوه پیدا کردن اما کارشناسان حیات وحش اون رو بعید دونستن الله العلم.
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 09:31
goleshab - اوگسبورگ - المان
وایییییی یا خدا دلم ریخت یکی‌ بهم کمک کنه !
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 09:43
فراوانی - قطر - قطر
این فیلم حقیقت داره یا نه من نمیدونم ولی چند سال پیش در ایران روز سیزده بدر در اصفهان عقاب یک بچه خردسال را برد وتمام جراید هم نوشتند
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 11:17
kitaro - تهران - ایران
این چرت و پرتا چیه؟؟. کامپیوتر 3 بعدی چیه؟؟. من تا بحال تو هیچ فیلم هالیوودی چند میلیارد دلاری هم همچین صحنه طبیعی ندیدم اونوقت چندتا دانشجو همچین صحنه ای خلق کردن؟؟؟؟. توروخدا قبل از کامنت گذاشتن فکر کنین!!!!.
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 11:49
Behnam1978 - شتوتگارت - المان
شوخی‌ نیست ۴۰۰ ساعت وقت صرف کردند تا این کلیپ رو درست کردن
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 12:30
emetis83 - استکهلم - سوئد
kobalt - کرج - ایران......خبر کاملا ساختیگه.عقاب های گونه های مختلفی دارن.گونه هایی که در ایران هستن از نظر جثه به هیچ وجه توانایی شکار طعمه با اون حجم و وزن رو ندارن.متاسفانه یه عده از بی اطلاعی عموم مردم سواستفاده می کنن برای نشر اینجور شایعه ها.خیلی فرهنگ احترام به طبیعت و حیواناتمون در ایران درسته با اینجور حرفا مردم رو بیشتر هم از حیوانات می ترسونن
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 12:57
hemed - سن ديگو - امريكا
ثانیه ۴۴ و ۴۶ سایه بچه رو با سایه مرده و عقاب مقایسه کنید، من رشته کامپیوتر هستم، و تا اندازه اشنا به این منتژا، واقعی‌ نیست
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 13:37
potatis - مالمو - سوئد
ما ایرانیها قربونش برم همگی متخصص فتوشاپ و جلوه های ویژه هستیم! به نظر من که این فیلم کاملا واقعی هستش و به قول kitaro - تهران - ایران حتی توی فیلم های چند میلیون دلاری هالیوودی هم صحنه هایی به این طبیعی نمیتونن خلق کنند.
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 15:42
olagh3kaleh - منچستر - انگلیس
این عقابها اینقدر قوی هستن که می‌تونن یه بچه گوزن کوچیک رو بلند کنن این بچه که تو این فیلم بود اینقدر بزرگ نبود که عقاب نتونه بلندش کنه یه کم مشکوک به نظر میاد
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 15:51
potatis - مالمو - سوئد
در ضمن ایشون هم بابای بچه هستند نه مامانش (مگر اینکه زن های کانادا ریش داشته باشند)
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 15:45
elynaz - مونترال - کانادا
این که فرانسوی حرف میزد بیشتر !!یا فرانسوی زبان بود !!بعدشم اصلا انگار نه انگار..واساده فیلم گرفته تا لحظه آخر آخرش برای طبیعی بودن دوربین میندازه پأیین‌ها ها ...اخرهس میره طرف بچه به جای این که بره بچه رو بغل کنه..میگه فقط خوبی‌ !!؟؟ آخرش میگه کجا رفت کوش (عقاب) !!!؟؟؟شما باشین باورتون می‌شه کسی‌ هم که نزدیک بچه بود اصلا ندید بچهش رو بگیره یکمک کنه فیلمبردار هم که خدا زیادش کنه ..ای بابا ..راستو دروغ رو سر هم می‌کنن به خورد ملت میدان
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 16:08
bita tehrani - ونکوور - کانادا
kitaro - تهران - ایران /اخبار گفت ما بی‌ تقصیریم.برای من هم عجیب بود.هر چه بوده کارشان را خوب انجام داده اند!
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 17:27
اصفهان زیبا - اصفهان - ایران
هر اتفاق عجیبی .انیمیشین نیست.این نمونه چند بار اتفاق افتاده
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 17:34
antikaselis - اصفهان - ایران
این فیلم تقلبی است . اگر مجلات علمی را مطالعه کنید درمیابید که چنگالهای عقاب در هنگام شکار طعمه میتواند حتی فولاد را سوراخ کند.حال چگونه است که این پسر بچه کشته نمیشود؟
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 19:14
فضول میرزا - استكهلم - سوئد
kitaro - تهران - ایران / دوست گرامی، حالا چون شما تا بحال در هیچ فیلم چند میلیارد دلاری هالیوودی همچین صحنه ای رو ندیدی، باید همه قبول کنن که این طبیعیه؟ بله همونطور که چند نفر دیگه هم قبلا اشاره کردند این پروژه سالانه دانشجویان رشته انیمیشن دانشگاهی در مونترال کاناداست! در این مورد یا در گوگل سرچ کن و یا به اینجا نگاه کن https://www.aftonbladet.se/webbtv/nyheter/djurnatur/article15964155.ab
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 19:29
potatis - مالمو - سوئد
خیلی جالب بود فضول میرزا - استکهلم - سوئد مرسی از لینک، خوب الان میتونم بگم دیگه هیچ فیلمی معتبر نیست! چون واقعا دیگه نمیشه فرق بین طبیعی و مصنوعی رو تشخیص داد، در ابتدای ثانیه ی ۳ واسه یک لحظه نصف بال عقاب محو میشه و تو ابتدای ثانیه ۱۱ سایه عقاب پرش میکنه که مشخص میکنه فیلم تقلبی هستش.
جمعه 1 دي 1391 - 03:34
kobalt - کرج - ایران
emetis83-متشکر از توضیحت این مورد فقط شنیده های من بود اما گونه های جانوری غیر بومی جدیدا تو ایران زیاد شده از شیر آفریقائی تا عقاب آمریکایی توسط برادران قاچاقچی وارد میشه پس اگه یه روز خوندی که تمساحی تو کانال آب بلوار کشاورز برودری رو بلعیده تعجب نکن وبا اطلاعات کلاسیک ردش نکن اینجا ایرانه.
جمعه 1 دي 1391 - 16:39
leila leila - گوتنبرگ - سوئد
چند سال پیش هم تو اصفهان این اتفاق افتاد و عقاب یه نوزاد رو با خودش برد ، خیلی‌ وحشتناکه
جمعه 1 دي 1391 - 17:33
emetis83 - استکهلم - سوئد
kobalt - کرج - ایران.........بله متوجه منظورتون شدم ولی حیوانات قاچاق رو به عنوان حیوان خانگی وارد میکنن و اگه هم در طبیعت غیربومی رها شن خیلی زود از بین میرن.مگه اینکه یه تعداد قابل توجهی باشه که چنین چیزی در مورد عقاب خیلی بعید به نظر میرسه.این خبری که شما میگی خیلی خیلی قدیمی ست زمانیکه هنوز قاچاق حیوانات اینقد مد نشده بود و من خیلی اخبارش رو دنبال کردم و هیچ گزارشی از مشاهده چنین عقاب بزرگی در ایران وجود نداره و محیط زیست صد در صد ردش کرد....نمیدونم والا بچه رو بردن خودشون سر به نیست کردن داستان براش ساختن جوجو اومد نی نی مون رو برد :D
شنبه 2 دي 1391 - 19:15
g4ndom - لندن - انگلستان
خدای خیلی ترسیدم
یکشنبه 3 دي 1391 - 00:53
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.