مظلومی: امیدوارم مشکلات مجیدی و دخترش حل شده باشد/ رفتن فرهاد به ما لطمه زد

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال با اعلام اینکه رفتن مجیدی از استقلال لطمات روحی و فنی زیادی به این تیم زد،گفت: امیدوارم مشکلات شخصی مجیدی و مسائل دخترش حل شده باشد تا وی با بازگشت خود بتواند به قهرمانی استقلال کمک کند.

 

پرویز مظلومی در خصوص بازگشت احتمالی فرهاد مجیدی به تیم استقلال و همچنین عملکرد تیم ملی در رقابت های غرب آسیا، ضمن بیان مطلب فوق گفت: زمانی که من هدایت تیم ملی ب ایران را در رقابت های غرب آسیا برعهده گرفته بودم تیم اصلی ملی درگیر رقابت های جام ملت های آسیا بود.
 
وی در همین خصوص افزود: در آن دوره علاوه بر اینکه با حضور تیم های قدرتمندی مانند عراق قهران آسیا شده بودیم، همان عراقی که قهرمان جام ملت های آسیا شد، توانستیم پشتوانه خیلی خوبی برای تیم ملی ایجاد کنیم.
 
سرمربی پیشین تیم استقلال تاکید کرد: در هفتمین دوره رقابت های غرب آسیا ما شاهد دوگانگی رفتاری از کادر فنی تیم ملی و کارلوس کروش بودیم، چون اگر برای آنها فقط جوانگرای مد نظر بود چرا با ترکیب کاملا جوان در این دوره از رقابت ها حاضر نشده یا اجازه حضور تیم امید را ندادند؟ کاری که اکثر تیم های حاضر در این رقابت ها انجام دادند.
 
وی افزود: اگر هم بنا بر دفاع از 4 دوره قهرمانی در این رقابت ها بود چرا با ترکیب کامل تر و با تجربه تری در کویت حضور پیدا نکردیم. با توجه به اینکه ما 4 دوره قهرمان رقابت های غرب آسیا شدیم پس کسب نتیجه نیز باید یکی از اهداف اصلی کادر فنی تیم ملی بود نه اینکه در همان مرحله اول حذف شویم. امیدوارم این تیم نصف و نیمه ای که در غرب آسیا شرکت کرد در آینده خروجی خوبی برای تیم ملی اصلی ما داشته باشد.
 
مظلومی تاکید کرد: متاسفانه هنوز شاهد هستیم که مهاجمان تیم ملی در زدن ضربات آخر مشکل دارند و ما در 8 بازی مقدماتی جام جهانی و سه بازی غرب آسیا فقط 4 بار موفق به بازکردن دروازه حریفان خود شده ایم ضمن اینکه مشکل تیم ملی در هنگام ضربات ایستگاهی و ضربات آزاد حریفان حل نشده و می بینیم که دروازه تیم ملی به راحتی باز می شود.
 
وی در خصوص بازگشت احتمالی فرهاد مجیدی به تیم استقلال خاطر نشان کرد: سال گذشته من و فتح الله زاده تلاش زیادی کردیم تا فرهاد مجیدی از استقلال نرود اما او به ما گفت که به دلیل مشکلات شخصی و بویژه به خاطر دخترش مجبور است از استقلال جدا شود. متاسفانه جدایی مجیدی ضربات زیادی از نظر روحی و روانی و همچنین فنی به تیم استقلال زد که در آن مقطع زمانی قابل جبران نبود.
 
سرمربی پیشین استقلال تاکید کرد: امیدوارم مشکلات شخصی و مسائل مربوط به دخترش حل شده باشد تا با بازگشت به استقلال بتواند به این تیم برای قهرمانی در رقابت های لیگ برتر و حضور مقتدرانه در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا کمک کند.
 
وی در خصوص وضعیت تیم استقلال در این دوره از رقابت های لیگ برتر گفت: استقلال در این فصل بازیکنان خوبی جذب کرده و نتایج خوبی را گرفته ضمن اینکه در نیم فصل نیز نشان داده که بازیکنان مورد نظر خود را توانسته به خدمت بگیرد. اگر شرایط به همین شکل باشد این تیم پتانسیل قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ برتر را دارد.
 
مظلومی در پاسخ به این پرسش که آیا در نیم فصل دوم هدایت تیمی را برعهده می گیرد یا خیر گفت: من به هیچ وجه علاقه ندارم در لیگ آزادگان مربیگری کنم، چند پیشنهاد نیز داشته ام اما با تشکر از مدیران باشگاه هایی که به من پیشنهاد داده اند باید بگویم که در حال حاضر ترجیح می دهم استراحت کنم چون در انتخاب تیم باید به تیم های بالای جدول نگاه کرد.

+73
رأی دهید
-60

علی فقط کریمی - شیراز - ایران
شاگرد مکتب حجازی بودم.واقعا وقتی کم میاره وهمه بهش پشت می کنن یاد مرحوم حجازی میکنه.خوبه اتیلاحجازی گفت چند روزی صبر می کنم وبعد همه حرف های مجیدی رو رسانه ای می کنم.10 10 3.
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 23:15
zoroye iran - وين - اتريش
مشکلی‌ نبود خانم مجیدی سابق بد از طلاق کلی‌ درایی آقا رو کشید بالا و زندگی‌ خرج داره مجیدی هم حق داشت آخر فوتبالش باید بفکر خودش باشه الان که پیشنهادی از عرب‌ها نداره خوب الان شاگرد مکتب قندلی مافیا می‌شه اصلا هم بد نیست
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 22:39
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
فرناز مجیدی
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 00:40
reza.dk - شاهین شهر - دانمارک
پرویز کلاه گیس، مشکلش حل شد ،فقط می‌خواست بره امارات پیش دخترش یک دفعه سر از قطر در آورد ،بخاطر پول نبود که، الفرناز خیلی‌ باغیرت تر از این حرف هاست که تیمش رو تو نیم فصل ول کنه ،اول فصل هم پیشنهاد مالیش زیاد بود ،الان که بهش بیشتر ندادن ،کی‌ میگه هیچ تیم عربی‌ نخواستش نیم فصل بیرون بود و خداحافظی کرده ،چون از مکتب حجازی بود گفت دور از معرفت هست اگر با کله مرغی کار نکنه ،اسطوره باغیرت
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 23:03
tobayemohabbat - تهران - ایران
کابوس تمام لنگیایی فرهاد
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 01:49
v_asuk - بروکسل - بلژیک
نمی دونم چرا این کیسه ها تا کم میارند اسم ناصرخان خدا بیامرز رو میارند در ظمن ببینید اینها خودشون هم به هم تیکه میندازند تیتر و بخونید.
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 08:42
آبي ترين - تهران - ایران
اتحاد اس اس برای بدست آوردن سومین ستاره .
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 09:13
celtic warrior - سلتیک - اسکاتلند
لنگیها ببندند
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 10:21
shahab46 - هانوفر - المان
این یارو فرناز فقط با عربها حال می‌کنه (الفرناز)
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 10:41
SSi *4*ever - هامبورگ - آلمان
به لنگى هاى فانوس به دست ته جدولى ربطى نداره اس اسیها چى میگن و چیکار میکنن ! خدایى سنگ پاى قزوینم جلوى این جماعت همیشه متوهم خجسته دل کم میاره ! على فک جاروگرشونو ول کردن اومدن راجع به سرورشون فرهاد خان لنگ آتیش زن نطق میکنن ! باز شدن واسه ما کبک ! این عقب مونده ها ! لنگ پول لیس غحرمان ... تو لیگ برتر بمان هر چند باید دیگه امیدوارشون کرد که .. سردار , ترکى , تبانى لنگى تو لیگ میمانى ! فقط اس اس فقط اس اسیها x:
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 10:42
آبی‌ تر از آبی‌ - کلن - آلمان
زودتر بریز آب رو که جزغاله شد،کابوس لنگی که میگن همینه همینه !
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 12:26
Persia parsi - لندن - انگلستان
وقتى تیمى فرناز مجیدى وطن فروش اسطورش باشه واى به حال اون تیم ،آخه تو کدوم تیم معتبر بازى کرده ؟افتخارش چیه بهترین بازیکن آسیا شده؟چند تا بازى ملى داره؟فرناز مجیدى را باید با سامان آقا زمانى مقایسه کرد نه بیشتر
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 18:58
SSi *4*ever - هامبورگ - آلمان
فرهاد جونم چنون آتیشى به جماعت لنگیهاى حسرتى بى فرهنگ شعبون مسلک زدى که تنها اسمت حکم نمک رو زخما و سوختگیهاى عمیقشون رو داره و حق دارن اینجورى از درد و سوزش فریاد بزنن و خزعبل بگن تیم در پیت سیاسى محلى لنگ رو چه اومده مقایسه با سرور همیشگیش تاج کبیر آسیا که حالا بازیکناى داغونش بخواد مقایسه شه دیگه خداشون که على فک جاروگر باشه لیاقتش فقط واکس زدن کفشهاى تو و اس اسیهاست واى به خورده پاهاشون و باقى داغوناشون .. تو تک ستاره فوتبال مایى آهاى فرهاد مجیدى .. تو دریایى ولى ساحل ندارى آهاى فرهاد مجیدى ... تو خورشیدى ولى غروب ندارى آهاى فرهاد مجیدى ... تو کابوس تموم لنگیایى آهاى فرهاد مجیدى ..
جمعه 1 دي 1391 - 08:18
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.