مانکن هایی که در رم دستگیر شدند!

این روزها دزدی ها هم شیوه های جدیدی به خود گرفته اند. صبح روز گذشته سه سارق با شکستن قفل های ورودی یک مرکز طراحی و فروش لباس در شهر رم ایتالیا اقدام به دزدی کردند که البته از شانس بد آنها و همچنین به خاطر بی احتیاطی و سر و صدای زیاد همسایه متوجه شد و پلیس را خبردار کرد.

پیش از آنکه پلیس برسد، این سه دزد توانسته بودند از مرکز «پیزا فیوما» 80 هزار یورو جنس جمع و جور کنند اما غافل از آنکه که پلیس در راه است.

 


دزدها پس از اینکه متوجه شدند پلیس پشت در است، دست به اقدامی ابتکاری دست زدند و تصمیم گرفتند خود را شبیه «مانکن» های فروشگاه کنند. جالب اینکه این سه دزد 55 ساله،‌ 70 ساله و 77 ساله بودند. با این وجود پلیس متوجه نشده بود که آنها مانکن نیستند و فقط خود را به شکل آنها در آورده اند.

اما یکی از این دزدها نتوانسته بود بیشتر تاب بیاورد و بعد از اینکه کمی تکان خورد مورد توجه پلیس ها قرار گرفت و همه چیز لو رفت. سارق های خلاق مجبور شدند پس از دستگیری، سوابق خود را نیز در مرکز پلیس رم لو دهند.

+201
رأی دهید
-14

مستانه شرق - هایدلبرگ - آلمان
فانوس جان و مهربان یلدای شما هم زیبا و پر از خاطره باشه ..متاسفانه ۲ بار لینک زیبایی رو برات فرستادم اما درج نشد........
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 10:45
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.