علی مطهری: محال است ستار بهشتی به مرگ طبیعی مرده باشد

نماینده اصولگرای مجلس با بیان اینکه سؤالش از وزیر کشور درباره مرگ ستار بهشتی است، گفت: لازم است وزیر کشور و فرمانده ناجا از خانواده ستاربهشتی، مردم و رهبر انقلاب عذرخواهی کنند.

علی مطهری در گفت‌وگو با خانه ملت، با بیان اینکه سؤالم در روز سه‌شنبه هفته آینده (۵ دی) از مصطفی محمدنجار وزیر کشور درباره مرگ ستار بهشتی است، گفت: هنوز ابعادی از این اتفاق روشن نشده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری درگذشت این وبلاگ‌نویس در نهاد زیرمجموعه وزارت کشور،‌ افزود: تغییر رئیس پلیس فضای تبادل اطلاعات تهران (فتا) از سوی فرمانده نیروی انتظامی گرچه قابل تقدیر است؛ اما برای جبران این موضوع کافی نیست و باید اقدامات بیشتری انجام شود.

وی ادامه داد: کمترین خواسته ما از وزیر کشور،‌ عذرخواهی وی و فرمانده نیروی انتظامی از خانواده ستار بهشتی،‌ مردم ایران و رهبر معظم انقلاب و مجازات بدون اغماض عاملان این حادثه و اجرای لوازم حکم قضایی از قبیل پرداخت دیه و غیره است.

مطهری با بیان اینکه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هنوز نحوه مرگ ستار بهشتی را اعلام رسمی نکرده، تصریح کرد: محال است بهشتی به مرگ طبیعی فوت کرده باشد؛ خصوصا که وی جوانی با بنیه جسمی قوی بوده است.

+160
رأی دهید
-11

فريادزيره آب - اهواز - ایران
خودمونم میدونیم به مرگ طبیعی نمرده حالا فهمیدی تو ؛البته نمیدونم نظر مرید؛مسیح؛ اسپیدر؛رومانو؛بروتهرو...چیه?آخر فهمیدن این بنده خدابدست کیا کشته شد یانه?
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 22:27
فريادزيره آب - اهواز - ایران
خودمونم میدونیم به مرگ طبیعی نمرده حالا فهمیدی تو ؛البته نمیدونم نظر مرید؛مسیح؛ اسپیدر؛رومانو؛بروتهرو...چیه?آخر فهمیدن این بنده خدابدست کیا کشته شد یانه?
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 22:27
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
چه کشف مهمی!!!!!
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 22:28
garmsari - یورک - بریتانیا
لعنت خدا به شما حـ...ا.
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 22:34
azadi-iran - وین - لااتریش
جالب که تمام حرفها و راه ها به ولایت فقیع ختم می شود. ادم میکشند و تجاوز میکنند بعد یک نماینده مجلس ولایت فقیه می آید و می گوید باید از خانواده مقتول عذرخواهی کرد. یک ادم بلند نمی شه تو دهنی به این اقای ریشو بزند.
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 22:40
میکایل - مالمو - سوئد
آقای مطهّری ، فقط ستار بهشتی‌ نیست،جوانان این مملکت چند تا،چند تا،در خانه‌های مخفی‌ وزارت اطلاعات بقتل میرسند کوجا ی کاری هر چه ایرانیست،سر به نیست میکنند،سری به اوین بزن.
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 23:46
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
بی پدر مادرهای عوضی همون رهبرت دستور قتل را داده؛ مردم فریبی تا چه حد.
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 23:47
compatriot - تورنتو - کانادا
زحمت کشیدی خودت تنهایی‌ به این نتیجه رسیدی یا مخت هم بهت کمک کرده؟ رهبر معظم و اطرافیان یا علی‌ چلاق و چهل دزد؟!
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 01:04
datis - سن دیگو - امریکا
به چه دلیل از رهبر عذر خواهی‌ کنند، علی‌ چلاقه خودش دستور شکنجه و تجاوزرو داده. تو هم کاسه لیسی‌ نکن هم از توبره می‌خوری هم از آخور، گور باباتون،
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 00:44
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
فریادزیره آب - اهواز - ایران .. قربون دهنت، گٔل گفتی‌..درود
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 00:45
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
از رهبر انقلاب معذرت بخوان؟!!! این دیگه چه فرمشه؟!! خود رهبر فرزانه قلاده سگها رو باز کرده که پاچه بگیرن! (با معذرت از سگهای محترم)
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 04:29
sange_sabor - نامور - بلژیک
اینم بازم یکی دیگه از مفتخورهای خمنیی چلاغ است می‌خواد رهبر چلاقو بی‌ گونا نشون بده ..در صورتی‌ کیه این همه جونرو میکشنن یا زندانو شکنجئو ......و غیره به دستور رهبر چلاقه حرومی و به اسم اون می‌شه اینا این همه جنایت می‌کنن
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 01:30
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
اگر تمام مدت هم تظاهر به عدالت کنید تا زمانیکه از جنایت کار اصلی‌ که رهبر جانیتان است جنبدری کنید دام خروس نمایان است / صد البته که به مرگ اصلی‌ نبوده/ حالا باید از رهبر جانیتان که علناً در نماز جمعه بعد انتخابات دستور کشتار مخالفین به تقلب را میدهد باید عذر خواهی‌ کنند برو عمو جان و خودت را رنگ کن/ تنها شرط پذیرش شما به عنوان انسان و مسول متعهد اقرار کردن به این است که رهبر تان جانی است می‌باشد غیر از آن مگر شورش ۵۷ چند تا رهبر داشت که خمینی خون آشام بود دیگر اطلاق واژه رهبر انقلاب به این پیرمرد هاف هافو دگر چه حکایتیست.
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 01:14
ali-s - تهران - ایران
بازم دمش گرم که توی فضای خفقان و سرکوب داره حرف حساب میزنه
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 05:48
mehraban1980 - تهران - ایران
شما گفتید طبیعی ما هم باور کردیم امیدوارم این بلایای طبیعی سر همه مسوولین این کشور بیاد
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 07:29
saman sepehr - لوییزیانا - آمریکا
آره ولی‌ جگر می‌خواد ایران باشی‌ و ساز مخالف بزنی‌ وگرنه این طرف آب که ماشاا.. همه سوپرمن هستند.
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 07:30
kambizian - تهران - ایران
چقدر این مرد باهوشه
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 09:11
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
این یا خر است یا خودش را به خری زده. "از رهبر انقلاب معذرت خواهید". امسال تو و رفسنجانی‌ نمی‌‌تواند این ابلیس زمان خامنه‌ای را خارج از گود گذارند. و گویند رهبر اطلاع ندارد. دست این قاتل تا آرنج آلوده به خون ایران و ایرانی‌ می‌‌باشد. از این قاتل چهره انسان نسازید. حالا ما نمی‌‌خواهیم سپا و بسیج آلوده را با ساواک مقایسه کنیم. ساواکی‌ها دست کم همان تر بودند قابل مقایسه با این یاران حسین نمی‌‌باشند . ولی‌ به یاد آن زمان می‌‌افتم که می‌‌گفتند .شاه و اشرف هم از کارهای ساواک اطلاع نداشتند
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 09:22
ANTI JAHL - هامبورگ - آلمان
آقا همه رو ول کنید بچسبید به این رهبر، بی‌چاره از زمانی‌ که ستار فوت شده دستش لقمه گرفته شب و روز نداره دیگه، ۴۰ روز خواب به چشم آقا نیومده، توروخدا ازش عذر خواهی‌ کنید وگرنه به روحیش لطمه می‌خوره.
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 10:12
amoo uk - لیدز - انگلیس
بچه مردمو میکشن بد از علی‌ گدا عذر خواهی میکنند ، علی‌ گدا خودش اینرو به جون مردم انداخته ، بی‌ شرفهای .
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 13:44
PARVANE1 - برنموث - انگلستان
اون رهبر بی‌ ناموس به همه چیزت بیاد از مادر دل‌ شکسته‌ی ستار و مردم عذر خواهی‌ کنه. بسه دیگه خجالت بکشید.
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 12:27
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.