رویانیان: ژوزه شکایت کرد، ما هم وارد گود شدیم, حالا باید 4 سال دنبال پولش بدود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: سرمربی پرتغالی پرسپولیس شکایت کرد، وکیل ما هم وارد گود شد.

 

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ابتدا در خصوص بازی با ملوان یک شانزدهم نهایی جام حذفی ایران اظهار داشت: بازی تقریبا مهم و سختی را در پیش داریم، اتفاقاتی برای ما در نیم‌فصل اول افتاد و باید در آستانه نیم‌فصل دوم با قدرت به این بازی حساس نگاه کنیم.

وی افزود: اما به نظرم این هم با بازی‌های دیگر هیچ فرقی ندارد، ما در انزلی مقابل ملوان بازی کردیم و آنها هم حالا باید در تهران با ما بازی کنند. اگر بچه‌ها همت کنند و بخواهند قطعا ما برنده بازی هستیم.

رویانیان ادامه داد: خوشبختانه بچه‌های ما بسیار شاداب و سرحال هستند و همه چیز در اردوی ما بسیار خوب و فوق‌العاده است. باید با یک اراده همگانی فردا به پیروزی برسیم.

رویانیان در خصوص جلسه امروز با ژوزه نیز گفت: ژوزه یک شکایتی از ما به فیفا کرده تا الان این حرف را نزده بودم؛ ما هم وکیل‌مان را وارد گود کردیم. این کار به ضرر ژوزه است چون احتمالا چهار سال باید برای رسیدن به پولش بدود.

وی افزود: ما اصرار داشتیم تا با توافق همه چیز درست شود او خودش اصرار داشت ما به او مبلغی بدهیم و با وی توافق نهایی کنیم. بر سر آن مبلغ با یکدیگر نظرمان یکی نبود ایشان حتی 30 درصد به ما تخفیف داد. ما هم به او پیشنهاد دادیم که 50 درصد پولش را بگیرد که اگر موافقت کند با او فسخ می‌کنیم و رضایت وی را خواهیم گرفت.

رویانیان تأکید کرد: ایشان از ما شکایت کرده و گفته پول مرا نمی‌دهند و در ایران بلاتکلیفم، من هم از ادامه این کار هیچ ترسی ندارم و این طور نیست که بخواهد پولش را کامل بگیرد چون حداقل چهار سال طول می‌کشد من از حق پرسپولیس دفاع می‌کنم.

وی درباره دلخوری از بازیکنان پرسپولیس نیز گفت: من به بازیکنان گفتم تا الان اگر ایرادی داشتید می‌گفتید مربی به ما بازی نمی‌دهد و یا ارتباط خوب برقرار نمی‌شود الان دیگر بهانه‌ای در کار نیست، شما هستید و هواداران پرسپولیس.

وی افزود: من بازی جدیدی از آنها ندیده‌ام که بخواهم درباره‌شان قضاوت کنم، اما خسته نیستم و مشکلی هم ندارم.

رویانیان در خصوص اظهارات مسئولان ملوان و کادر فنی این تیم نیز گفت: متأسفانه برخی‌ها پای خود را بیش از گلیم‌شان دراز می‌کنند و درباره پرسپولیس و داوران اظهار‌نظر می‌کنند. الان جوی ساخته‌اند که معلوم نیست بازی 11 به 11 برگزار شود یا خیر. این نشان می‌دهد کارهایی خودشان در گذشته انجام داده‌اند و الان می‌خواهند با پاپوش دیگران را زیر سوال ببرند.

وی افزود: اینها می‌خواهند روی کارهای خود سرپوش بگذارند، این موضوع قابل پیگیری است و من این کار را با قدرت انجام می‌دهم. بر روی این موضوع بررسی اولیه داشته‌ام و باید بگویم رفتارشان خوب نیست. من به بازیکنانی که درباره این بازی صحبت کرده‌اند حرفی ندارم چون باید برای بازیکنان ارزش قائل شد اما برخی دوستان فضاها را پرالتهاب می‌کنند درست است که رقابتی باید فردا انجام شود اما ما همه ایرانی هستیم و باید این را قبول کرد.

رویانیان ادامه داد: این موضوع را به صورت جدی پیگیری خواهیم کرد. اصلا هر اتفاق ناجوانمردانه‌ای را پیگیری می‌کنم از هواداران هم می‌خواهم با حضور گسترده خود در بازی فردا صد در صد از پرسپولیس بدون اهانت و توهینی حمایت کنند. ما دوست نداریم مثل دیگران باشیم که 90 دقیقه در ورزشگاه‌ها فحش می‌دهند. فرهنگ ما یعنی پرسپولیس و هوادارانش بالا است و باید با صبر و حوصله تیم خود را حمایت کنند. من از هواداران می‌خواهم که پشت این بچه‌ها باشند و در این شرایط حساس باز هم مثل کوه پرسپولیس را تنها نگذارند.

وی در پایان در پاسخ به سؤالی آیا خودتان هم به آزادی می‌روید یا خیر گفت: 10 بار هم گفته‌ام تا وقتی که ورزشگاه‌ها کاملا جو آن ارزشی و اخلاقی نباشند نمی‌توانم به ورزشگاه بروم اما کنار ورزشگاه می‌روم و سپس بر می‌گردم.

+74
رأی دهید
-58

lucina - تهران - ایران
اوه اوه جانـــــــــــــــم ؟ فرهنگ کیا بالاست؟ نه بابا،چشم بسته غیب گفتیا :))))) اخه همه دنیا میدونن که بی تربیت ترین تماشاگرا رولنگه ته جدولی داره .اخه سردار دو زاری تو رو چه به نطق ؟ بدو برو کارت سوختاشون رو شارژ کن تا امپر بازیکن هات نزده بالا . الا فرهاد غزال تیز پایم / مکن سوراخ لنگ با وفایم. منم شیث رضایی پرسپولیسی/ نما رحمی بحال ناله هایم. ته جدول نشسته مات و زارم / ازین ماتی بگو کی در می آیم. تو گفتی آی بدو بسکه دویدم / شکسته ساق های هر دو پایم !
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 23:25
tintin - بروکسل - بلژیک
اینم شد حرف آخه مرتیکه... حالا باید دنبال پولش بدو ..واقعا که.... آدم حالش بهم می‌خوره از آدمای پستو کثیفی مس شماها که حرمت هیچی‌ رو نگاه نمیداریدو فقط به فکر منافع خودتونیدو بس... باعث ننگ جامعه آید شما جنایتکارا... با افتخارم میگه که به استادیوم نمیرم... چی‌ باید دیگه گفت از دست این ...اعصابم خورد شد ....اه .
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 01:07
Labe karoon - شیین - نروژ
کسر 12 امتیاز و لیگ 1 جاتونه.
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 00:55
arshia83 - ریبه - دانمارک
آدم لجنی هستی‌..خودت اومدی از ژوزه کلی‌ تعریف کردی حالا که موقع پول دادن رسید باهاش اینجوری میکنی‌...
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 00:56
آبي ترين - تهران - ایران
مردک بی خاصیت پررو.خوشم اومد ژوزه حال همه لنگیای عقده ای رو جا آوردمخصوصاً حال علی کریمی رو .
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 05:23
amirehsan1 - آمستردام - هلند
منظورت اینه که توی گودال وارد شدی نه گود؟!
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 05:48
shekan - تهران - ايران
مردک حراف . برو سهمیه بنزین رو اعلام کن .
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 11:18
pull.over - دوحه - قطر
درود بر سردار رویانیان.
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 13:01
bozorg - همدان - ایران
دروغگوهای کثیف پول ژوزه میدی خوبم میدی چون درو هستی و اینجا جلو طرفدارا پرسپولیس خودتو گوسفند جلوه میدی از این حرفا میزنی اغا گرگه خودتم خوب میدونی پولشو میدی با احترامم میدی
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 12:52
kobalt - کرج - ایران
سردار مگه به دادسرای تهران شکایت برده که چهار سال طول بکشه.
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 20:15
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.