فرهاد مجیدی پس از عقد قرارداد یک سال و نیمه با استقلال

فرهاد مجیدی پس از بازگشت به تیم استقلال گفت: ‌فعلاً فقط به تیم استقلال و بازگشتم به فوتبال فکر می‌کنم و پس از آن در صورتی که بتوانم کمکی انجام دهم با تمام وجود این کار را برای تیم ملی می‌کنم.

به گزارش خبرگزاری فارس، فرهاد مجیدی در مورد جلسه امشب با علی فتح‌‌الله‌زاده مبنی بر مذاکره برای بازگشت به استقلال گفت: واقعیت این است که برایم بازی کردن در استقلال خیلی مهم بود و دوست داشتم شرایطی فراهم شود که با پیراهن تیمی که سالها در آن فوتبال بازی کرده بودم از دنیای فوتبال خداحافظی کنم. خوشبختانه مذاکراتی با آقای فتح‌‌الله‌زاده انجام دادیم و در نهایت تصمیم به بازگشت من گرفته شد اگر از آمدن من حتی یک هوادار خوشحال شود این موضوع برایم کافی است. قرارداد من با استقلال یک سال و نیمه است و تا آنجا که توان داشته باشم برای این تیم تلاشم را می‌کنم.

 
 
مجیدی در مورد ‌وجود اختلافات گذشته با امیر قلعه‌نویی عنوان کرد:‌ در مورد گذشته سؤال نکنید و در این ارتباط فعلاً حرفی نمی‌زنم.

 
 
وی در مورد اعتراض برخی از هواداران ناصر حجازی به او در مورد بازگشت به استقلال اظهار داشت: من چیزی ندیدم نباید فراموش کنیم که حجازی نه تنها اسطوره من بلکه اسطوره تمام استقلالی‌ها و حتی خود امیر قلعه‌‌نویی است آقای حجازی برای تمامی استقلالی‌ها عزیز است و همیشه در زمان مربیگیری به من لطف داشتند برای من مهم پیراهن استقلال و هواداران این تیم است و اگر می‌دانستم یک هوادار استقلال با آمدن من خوشحال می‌شود این کار را می‌کردم.

 
 
شماره 7 سابق استقلال در مورد شرایط بدنی‌ و اینکه اگر در هفته‌های ابتدایی نیمکت نشین بود از این مسئله ناراحت نخواهد شد، گفت: مطمئناً به دلیل اینکه مدتی تمرین نداشتم دو هفته بدنسازی می‌کنم با یک بدنساز صحبت کرده‌ام و تا شرایطم جسمی‌ام مهیا نشود بازی نخواهم کرد.

 
 
مجیدی در مورد اینکه در ابتدای فصل آیا مسئله کاپیتانی باعث شد به استقلال نیاید، خاطرنشان کرد: چنین بحثی در میان نبوده و دوست ندارم به گذشته بازگردم. کاپیتانی تیم استقلال برایم افتخار است اما شرایطی پیش آمد که باعث شد به استقلال نپیوندم. بحث کاپیتانی در میان نبوده است اگر یادتان باشد در یک مسابقه برای ایجاد همدلی بازوبند کاپیتانی را به دست شریفات که یکی از جوان‌ترین بازیکنان تیم است بستم. کاپیتانی خیلی ارزش دارد اما نه به این اندازه که در استقلال بازی نکنم.

 
 
وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در مورد اینکه آیا با امیر قلعه‌نویی در مورد بازگشت به استقلال صحبت داشته و اینکه در این مدت در کلاس‌های مربیگری شرکت کرده است، اظهار داشت:‌ با آقای قلعه‌نویی و فتح‌‌الله‌زاده صحبت کرده‌ام و آقایان به من گفتند هر زمان شرایط فراهم شود در کلاس‌های مربگیری شرکت کنم، برایم باشگاه استقلال بسیار مهم است و دوست داشتم شرایطی ایجاد شود که در استقلال از فوتبال خداحافظی کنم و باز هم می‌گویم اگر می‌دانستم دل یک هوادار با آمدن من شاد می‌شود برایم بسیار اهمیت داشت.

 
 
مجیدی در مورد اینکه امیر قلعه‌نویی در جلسه قرارداد نکونام حضور داشت اما در جلسه امروز او با فتح‌‌الله‌زاده، قلعه نویی نبود، گفت: من فکر نمی‌کنم حضور قلعه‌نویی در جلسه بستن قرارداد لازم باشد به هر حال این سؤال را باید از ایشان بپرسید. البته سؤال شما اصلاً سؤالی نیست که من به خواهم به آن جواب بدهم.

 
 
وی در پاسخ به این سؤال که قبلاً‌ یکسری مشکلات وجود داشته و آیا این مسائل حل شده است، گفت: من با ایشان صحبت کردم و مشکل خاصی وجود ندارد.

مجیدی در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه قبل و بعد از شروع جلسه دو دستگی بین تماشاگران به وجود آمده، گفت: من دودستگی ندیدم اما مطمئن هستم که هواداران آقای حجازی هم از بازگشت من به استقلال خوشحال هستند. هواداران استقلال تیم را دوست دارند، مرحوم حجازی اسطوره ما است و خواهد بود و تصور نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد. مطمئن هستم هواداران مرحوم حجازی هم از بازگشت من خوشحال هستند.

فرهاد مجیدی در خصوص اینکه هواداران استقلال منتظر بازگشت وی بودند،‌ گفت: اتفاقاً یکی از دلایل که باعث شده به استقلال برگردم همین بود.

وی در خصوص اینکه پس چرا استقلال را ترک کرد،‌ گفت:‌ من نمی‌خواهم به گذشته برگردم و تنها اشتباهی که کردم این بود که باید صبرم را بیشتر می‌کردم ولی باز هم تأکید می‌کنم که شرایطی به وجود آمد که نمی‌خواهم در خصوص آن صحبت کنم.

مجیدی صدور بیانیه در خصوص اینکه نمی‌خواهد به استقلال برگردد را تکذیب کرد و گفت: هر صحبتی انجام بدهم، خودم این کار را خواهم کرد و هیچ بیانیه‌ای صادر نکرده‌ام.

وی در خصوص اظهار نظر پرویز مظلومی مبنی بر اینکه شاید اگر مجیدی می‌ماند قهرمان می‌شدیم، گفت: مظلومی یک استقلالی است و مطمئناً اگر استقلال هم نتیجه بگیرد او خوشحال خواهد شد.

خبرنگاری پرسید چه قولی به هواداران استقلال برای دربی می‌دهید که مجیدی گفت: من هیچ قولی نمی‌دهم اما تمام سعی و تلاش خود را می‌کنم که بهترین بازی‌ها را انجام بدهم.

وی افزود: استقلال همیشه جزو مدعیان قهرمانی است ولی تیم‌های دیگری هم هستند که کار کنند و نتیجه بگیرند. بازیکنان استقلال تا نیم‌فصل خوب کار کردند و ان‌شاءالله در پایان فصل کاری کنیم که هواداران استقلال هم خوشحال شوند.

وی در خصوص هم‌گروهی استقلال با تیم‌های عربی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: تیم‌های عربی همیشه از استقلال می‌ترسند و مطمئن باشید که با قدرت پا به آن مسابقات خواهیم گذاشت.

مجیدی در خصوص عکسی که از او در ورزشگاه نیوکمپ منتشر شده است، گفت:‌ شرایطی پیش آمد که من در آنجا حضور پیدا کنم و با مدیر موزه آقای آلفونسو صحبت‌هایی را انجام دادم که بتوانم در آنجا حضور پیدا کنم و از ایشان خواهش کردم که در این کمپ حضور پیدا کند. من در آنجا هیچکدام از بازیکنان مطرح بارسلونا را ندیدم.

وی در پاسخ به این سؤال که در صورتی در کلاس‌های مربی‌گری شرکت کنید آیا لطمه‌ای به استقلال نمی‌خورد، گفت: من در خصوص این مسئله با قلعه‌نویی و فتح‌‌الله‌زاده صحبت کردم و ایشان گفت تا آنجا که بشود به تو کمک می‌کنیم که بتوانی در کلاس‌ها شرکت کنی ولی باید حتماً در کلاس‌ها شرکت کنم و اگر این کار را نکنم در جلسات قبلی که شرکت کرده‌ام غیبت خورده و عملاً مجدداً ‌از ابتدا باید شروع کنم.

وی در خصوص صحبت‌هایی که پیرامون حاشیه‌های حضورش در استقلال توسط برخی از هواداران مطرح می‌شود، گفت: هواداران استقلال این تیم را دوست دارند و مطمئن هستم از تیم حمایت می‌کنند تا در آسیا هم بتوانیم موفق باشیم.

مجیدی در پاسخ به این سؤال که آیا در نیم‌فصل دوم کاپیتان استقلال هستید، گفت: اصلاً مهم نیست و من نمی‌دانم چرا چنین بحث‌هایی مطرح می‌شود شاید ابتدای فصل چنین صحبت‌هایی مطرح شد اما من نمی‌خواهم در مورد این مسئله زیاد صحبت کنم بازیکنان استقلال بازیکنان بزرگی هستند و هر کدام می‌توانند کاپیتان استقلال باشند رحمتی کاپتیان تیم است و تجربه حضور در تیم ملی را دارد نکونام نیز در تیم حضور دارد و پژمان منتظری نیز سال‌ها در این تیم زحمت کشیده است. هنگامی که به استقلال آمدم بازیکنانی در این تیم وجود داشتند که از من بیشتر در این تیم بازی کرده بودند اما امیرحسین صادقی بازوبند کاپیتانی را به من داد. او فرهنگ خودش را نشان داد که در باشگاه بزرگی پرورش پیدا کرده است. این مسئله احترام به پیشکسوت بود و خواهش می‌کنم چنین مسئله‌ای را بزرگ نکنید.

وی در خصوص اینکه چه زمانی در تمرین آبی‌پوشان شرکت خواهد کرد، گفت: فردا یا پس فردا در تمرینات حاضر خواهم شد.

مجیدی در پاسخ به این سؤال که آیا قبول دارید در فوتبال ما حسادت و چشم و هم چشمی وجود دارد،‌ گفت:‌ در کل فوتبال دنیا چنین مسئله‌ای است و فقط در ایران چنین مسئله‌ای نیست همه جای دنیا و در تمام باشگاه‌ها چنین مسائلی مطرح می‌شود.

وی در پایان صحبت‌هایش در خصوص اینکه آیا ممکن است به پیشنهاد تیم ملی هم فکر کنید، گفت: شما اجازه بدهید در استقلال بازی کنم و بعد از آن ببینم که چه می‌شود. اگر بتوانم به تیم ملی هم کمک بکنم با تمام وجود این کار را خواهم کرد.

+200
رأی دهید
-86

behbahani - اهواز - ایران
خوش آمدی فرهاد جان.از اینکه میبینم در مصاحبه ات مواظب سئوالهایی هستی که احتمال اختلاف را بالا میبرد و هوشمندانه پاسخ میدهی از صمیم قلب خوشحالم.تنها خواهشی که از تو بعنوان هواداری که از زمانی که خودم را شناخته ام استقلالی بوده ام اینست که از فردا که به تمرین میروی تا زمانی که در استقلال هستی مواظب ارتباط با امیر خان باشی و سوژه دست دشمن ندهی.همانقدر که شما برای استقلال افتخارآفرینی قلعه نوعی هم بوده،تو با آمدنت پازل افتخارآفرینان استقلال را تکمیل کردی و این باعث نگرانی خیلیها میشود و منتظرند که کوچکترین حرکتی یا حرفی بین شما و امیرخان بوجود بیاید که آگراندیسمان کنند میدانم حرفه ایتر از این حرفهایی اما مطبوعات و رسانه های ما گاهی نقش مخرب را دارند.دلم میخواهد باور کنی که اختلافات هر چند کوچک دل هواداران را به درد میآورد.سعی کن یکطرف اختلاف تو نباشی.دوست داریم و همیشه بهت افتخار میکنیم.
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 00:12
zardast01 - لیورپول - انگلیس
فرهاد عزیز با آمدن تو نه فقط یکی استقلال بلکه بیش از ۴۰ میلیون استقلا لی خوشحال شدند با وجود تو ما به ستاره سوم رو سینه مان میاندیشیم با تمام وجودم دوستت دارم
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 00:33
uk_boy - لندن - انگلیس
داش فرهاد به خونه خودت خوش اومدی و با حضوره داش فرهاد دنیا واسه لنگی از امشب تموم شد هه هه هه هه لنگی بشین تا صبح منفی بده هه هه هه هه
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 00:54
Labe karoon - شیین - نروژ
به خاطر پول دست استقلال رو گذاشت تو حنا و رفت برآ عربا بازی کرد حالا برگشته تا برآ خودش اسم و رسمی‌ پیدا کنه!!
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 01:04
lord-uk - بیریستول - انگلیس
ﻭاﻱ ﻛﺎﺑﻮﺱ ﻟﻨﮕﻴﺎ اﻭﻣﺪ
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 01:06
mahdi_tala - لندن - انگلیس
اینقدر میگن هوادار ررررررررر آخه چه به مردم میرسه . جز اینکه از صبح بری پشت در ورزشگاه وایستی .. اگه مردم مجیدیرو ببینن شاید سلامم علیک نکنه.
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 01:12
lucina - تهران - ایران
تو کابوس تموم لنگیایی اهای فرهاد مجیدی ♥♥♥♥♥
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 01:20
zoroye iran - وین - اتریش
1- جنتی ۳۸ ساله به کیسه برگشت پارسال بخاطر پول رفت و گریه طرفداران رو بخاطر پول ندید گرفت الان هیچ تیم عربی نخواستش برگشت و کیسه کش حمام شد ، میخوام یاد آوری کنم برای بعضی از مردم ما که زود همه چیز رو فراموش میکنند هیچ وقت یادم نمیره موقع شادی زیر پیراهنش عکس شیخ عرب رو گذاشته بود و یا وقتی تیم ملی دوعتش نکردن در کنفراس مطبوعاتی امارات گفت :ایران رو ولش کن گور پدر ایرانو ایرانی و گفت من دیگه دوست ندارم برگردم ایران چه برسه برای تیمش بازی کنم!!! خارج از کنفرانس خبری وقتی خبرنگار ایرانی پرسید چرا جلوی این عربها اینطوری گفتی مگه تو ایرانی نیستی ! با لحن هجومی و زننده و تند گفت به تو ربطی نداره.
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 02:03
zoroye iran - وین - اتریش
2- این بابا تو جونیش هم بازیکن درجه ۲ بود و بازیهای ملیش زیر صفره حالا این العربیة رو بعلت نداشتن اسطوره بزرگش میکنند اگه اسطوره این عرب پرست پولیه پس حتما استاد جهان پهلوان کریمی خداس .مصاحبه چند ماه قبل :افتخار میکنم شاگرد مکتب ناصر خان هستم ، با لمپن ها کار نمیگنم مصاحبه امروز ناصر خان کیه ؟؟؟ عشق است قندلی و فتل نوحه تقلبی. این هم از آفتاب پرست نون به نرخ روز خور عاشق پول عرب پرست الفرزانة العربیة این جماعت مفلوک دلشون به کی خوشه هنوز اشکاشون خشک نشده بقول مظلومی گفت الان مشکل دخترش حل شده هاهاها کیسه کشهای اسطوره ندیده . 10-10-3 , 666666
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 02:05
zardast01 - لیورپول - انگلیس
کابوس و قاتل پرسپولیس برگشت تا کور شود هر آن کس که نتوان دید
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 05:01
آبی ترین - تهران - ایران
فرهاد 4 تایی بازگشتت به اس اس مبارک.لنگیا هنوز تو کف 4 تایی
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 05:18
1QAZ - سیدنی - استرالیا
پیوندتان مبارک،فرناز جونم اینا و امیر قندلی،امیدوارم که کلتون بره تو هم،شاخ تو شاخ شید،این بار هم باشید نایب بر حق فدراسیون آقا سیّد علی‌،در جدول، آورین حاشیه سازان
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 09:17
Khoda boze - تبریز - ایران
بابا تو این تیم بى سر و پا! یه مرد پیدا نمیشه!! این فرهاد گفته بود من مکتب حجازى هستم و بعد با پاچخوارى برگشت. مکتب حجازى اگه بودى پس بافورت کو..
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 09:29
celtic warrior - سلتیک - اسکاتلند
سوزشیها کجاهستند
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 10:22
celtic warrior - سلتیک - اسکاتلند
سوزشیها کجاهستند
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 10:22
pull.over - دوحه - قطر
شاگرد مکتب حجازی! زرشک!
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 10:47
shahab46 - هانوفر - المان
خیلی‌ مودبانه بگم خودتون ترجمه کنید از لیس زدن کاسه عربها خسته شده
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 10:28
abdolmalek - رامسر - ایران
اینکه میگفت من دیگه بر نمیگردم و غزل خداحافظیشو خونده بود..!!!پول چه کارا که نمیکنه!
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 11:41
SSi *4*ever - هامبورگ - آلمان
فرهاد جونمممم عاشقتممممممم ♥♥♥♥ تو به اس‌ اس‌ برگرد و نخاله ها رو تحمل کن منم به جمعِ حامی‌‌های تو و اس‌ اس‌ِ عزیزمون هه هه مطمئنم با بودن تو انرژی و انگیزهٔ لازم رو برای همراهی دارم چون تو تک ستارهٔ فوتبال مایی آهای فرهاد مجیدی ... تو خورشیدی ولی‌ غروب نداری آهای فرهاد مجیدی .. تو کابوسِ تمومِ لنگیایی آهای فرهاد مجیدی ... دوستت دارم تا خودِ خدا فرهاد جونمممم ♥
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 11:31
Saeid_021 - تهران - ایران
zardast01 - لیورپول - انگلیس 40 میلیون از کجا امده شما تیمه صدر بودید 4000 هزار نفر میرن ورزشگاه بعد 40 میلیون هوادار دارید .......................................راستی فرناز امد البته عربا درست از سرش برداشتن خدایی پولی که میریختن به پاش براشون برقصه استقلول رو از یادش برده بود فرنازه مکتب حجازی وای خدا این بود میگفت من با امیر قلعه مرغی کار نمی کنم مکتب حجازی رو هم فهمیدیم .................
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 11:34
آبی ترین - تهران - ایران
behbahani - اهواز - ایران. با نظر شما کاملاً موافقم. هنوز چند ساعتی از اومدن فرهاد به اس اس نگذشته که کلیه روزنامه ها و سایتهای منتسب به لنگیهای عقده ای و توهمی شروع به نوشتن خزعبلات در شان تیم در پیت خودشون کردند. غافل از اینکه کلیه هوادارهای اس اسی وقتی پای موفقیت تیمشون و سابقاً از رو بردن لنگیهای عقده ای باشه متحد و یکدست میشن. اینکه نوشتم سابقاً چون واقعاً دیگه بردن و گرفتن حال لنگیا خیلی پیش پا افتاده و لوث شده .به امید سومین قهرمانی اس اس در آسیا با همدلی و یکدستی کلیه بازیکنان ، کادر فنی ، مدیران ومسولان و از همه مهمتر هواداران آبی دل اس اس.
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 11:51
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
خوش اومدی فرهاد مجیدی به خونت چشم کسانی که نمیخواستن ببیننت و مدام چرند پشت سرت میگفتن کوررررر اگه فرهاد به خاطر پول رفته بود الان هنوز پیشنهادهای خوبی اونور آب داره پس چرا قبول نکرد؟ بعضی ها از شدت ترس و وحشت از شنیدن نام این بازیکن سن فرهاد لنگ سوراخ کن رو اشتباه میگن(فرهاد 36سالشه نه 38)! چیکار کنن دگ هم بخاطر 4444444444 گلی که چپوند به لنگا و بعد از آن 4انگشتش جادو کرد و هی 4تا 4تا خوردن و هم اینکه باورشون نمیشد این بازیکن بخواد برگرده به تیم مورد علاقه اش(از امشب کابوس پشت کابوس برای لنگا هر شب در سینماهای تهران و شهرستانها هه هه). به هر حال یه عده لنگی متوحمی اند دیگه کاریشون نمیشه کرد باید تو احوالات خودشون سیر کنن تا زنده بمونن.فرهاد لنگ سوراخ کن فرهاد لنگ سوراخ کن فرهاد لنگ سوراخ کن فرهاد لنگ سوراخ کن فرهاد لنگ سوراخ کن فرهاد لنگ سوراخ کن فرهاد لنگ سوراخ کن فرهاد لنگ سوراخ کن فرهاد لنگ سوراخ کن فرهاد لنگ سوراخ کن فرهاد لنگ سوراخ کن
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 14:33
shah_par - شیراز - ایران
عجب.... واقعاً پرسپولیسی ها تو فکر افتادن....شاید هم به لرزه افتادن... بنده به عنوان یک استقلالی نامتعصب ، دوستدار بی چون و چرای حجازی پاک هستم. دوستدار فرهاد هم هستم.....اینکه واسه پول رفت و چی و چی . بماند... الان که با ما است... ستاره سوم آماده درخشش باش...........4444
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 14:04
dave07 - سیدنی - استرالیا
توکه ۱۲ جدول نشستی لطفا مودبانه ببند. هروقت رتبت یه رقمی شد بیا با سرورت کل کل کن. حالا فعلا شما به همون یحی‌ صوتی و علی‌ دنبه بچسبین دسته دو نرین امسال نمیخواد در مورد مجیدی اظهار نظر کنید. به دوستانه تاجی هم بگم، مجیدی هم مثل خیلی‌‌های دیگه عاشق پوله. بهتر بود نمیومد بجاش یه مهاجمه دیگه میگرفتن مثله عماد رضا یا حالا هرکی‌ دیگه. اینکه هی‌ میگفت دلیلشو نمیگمو فعلا دیگه برگشتنش چی‌ بود؟
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 15:41
ايذه سرور استقلاليها - ایذه - ایران
ما بختیاریها استقلالى بودن را مایع ننگ میدونیم . در فرهنگ فرهنگ ما فحش معنى نداره
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 16:28
ايذه سرور استقلاليها - ایذه - ایران
اخى اسطوره ندیدها... مکتب استفراق (فحش فحش)تو شهر ما استفراقى یعنى جزامى ایدزى. خلاصه یعنى فس
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 16:16
celtic warrior - سلتیک - اسکاتلند
لنگیهابرن درموردتیم ته جدولی ودرپیت خودشون حرف بزنند که هرقدرهم توسط سیاسیون حمایت بشه هیچ نمیشه روباهیان ههههههه لنگ ههههههههه لنگیها ههههه
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 17:53
SSi *4*ever - هامبورگ - آلمان
dave07-سیدنى-استرالیا هاهاها رتبه ى 12 اونم 12.12 بودن کار هر کسى نیست که فقط از لنگ پول لیس بر میاد و بس :))))على آقا فک جاروگرشونم که دیگه دیدین که باز یه دسته گل نه نه یه درخت بزرگ با میوه هاش تهیه کرد و رفت عذر خواهى کرد و بهشون اضافه شده ببینیم از این رتبه 12 تو سال 2012 نجاتشون میده بفرستتشون دسته یک مثل استیل آذینشون هاهاها D: لنگ پول لیس غحرمان تو لیگ برتر بمان ... :)))) فقط اس اس فقط اس اسیها x:
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 19:23
Ghom.666 - قم - ایران
Sh_par شیراز.. اتفاقا حجازى خدابیامرز هم شیراز را خیلى دوست داشت!! بخاطر تل درجه یکش .
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 22:20
آبی‌ تر از آبی‌ - کلن - آلمان
لنگی‌های سوزشی خودشون رو چند تیکه کردند ! آره بابا بسوزید که ایندفعه واقعاً حق دارید،آخه فرهاد لنگ سوراخ کن اومده.تو کابوس تموم لنگیایی آهای فرهاد مجیدی.فسطوره خاله زنکه میگفت عزیز محمدی ...کیییه کییییه ژوزه و دنیزلی و استیلی و سکونشینی ور دل زنش و لگد به ساک و فحاشی و کتک زدن داور و الحبیبی یا الاهلی یا شیخ.. آلزایمر هم بد دردیه،بسوز حال کنیم
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 00:47
dave07 - سیدنی - استرالیا
اره اس‌ اسی جان، اینها با اینهمه پولی‌ که اورت خرج کردن و باهاش بازیکنو داور خریدن مثله خر تو گٔل گیر کردن. الان هم که ژوزه جون بنای ناسازگاری گذشته و گفته اگه پولمو ندین به فیفا میگم که بیاد چوب ..... بقیشم که خودت میدونی‌. حالا فعلا یحیی سوتی رو عشق که بیاد یه چنتا بازی دیگه رو هم ببازه بد بره بگه من که تیمو نبسته بودم بذارین ساله دیگه هم مربی باشم و این گونه هست که لنگه همام هرسال ته جدول جفتک میندازه
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 02:59
ايذه سرور استقلاليها - ایذه - ایران
ابى تر از ..کلن . المان.....فکر کنم سوز ٦٦٦٦٦٦٦٦ تا که حجازى بدبختو. بابتش سرطان گرفت و تو ١٠ دقیقه ١٠ نفره ٣خوردن کم. نباشه . حالا تو هم به خودت فشار نیار که تو کشور غریب اگه بلاى. سرت بیاد. ...!!!!
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 11:44
SSi *4*ever - هامبورگ - آلمان
سلتیک جان سلام آقا خوبی‌ ؟ خوشحالم که میبینم هستی‌ و کماکان کارت میزنی‌ من که حوصله کل کل نداشتم ولی‌ با برگشت عشقم فرهاد♥ انگیزه پیدا کردم چون این اس‌ اس‌ رویای من بود فرهاد عشق خان♥ امیر خان ♥ رحمتیِ حجازی آقا مجتبی‌ آقا جواد لالیگایی .. ها‌ها راستی‌ من دیگه تمشک نیستم چون اونی‌ که اونو پیشنهاد داده بود دیگه تو زندگیم نیست ولی‌ این آی دی ابتکار خودمه قشنگه نه ؟همیشه اس‌ اسی هاها :)))) اس‌ استه آقا D:
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 14:04
SSi *4*ever - هامبورگ - آلمان
"على آقا فک جاروگر" همونیه که توی فوتسال به تماشاگرها فحش ناموس داد و علی منصور ما گوشش رو کشید و انداختش بیرون. همونیه که داور رو کتک زد و تف کرد توی صورت داور و دوسال محروم شد. همونیه که باعث ننگ و آبروریزی ایران و ایرانی شد توی جام جهانی. همونیه که بازیکن خودی رو مسخره میکنه. همونیه که پیراهن مهاجم حریف رو میگیره برای مسخره کردن دروازبان خودی. همونیه که به تماشاگرهای تراکتور فحش میده با دست بهشون اشاره میکنه و تبریز نمیره از ترسش.همونیه که هیچ مربی‌ای باهاش کار نمیکنه و همیشه اخراج میشه ، اسطوره اخراجی.همونیه که باند درست میکنه تا مربی و خبرنگار تحریم کنن. همونیه که هر کار خیری انجام میده (توجه داشته باشین از نظر لنگی خریدن آدامس و امضا کردن دفتر کار خیر هست) ازش عکس‌های اچ دی بیرون میاد (آقای دوربینی) بارزترین مشخصه اش هم اینه که زود توبه میکنه و میگه من گفتم ؟ کی‌ گفتم ؟ :))) خلاصه کریمی و 40 دزد بغداد ، کریمی و سگ آقای پتی بل ، کریمی و سقوط هواپیما، کریمی و فک جادویی .. لنگ پول لیس غحرمان تو لیگ برتر بمان :)))) فقط اس اس فقط اس اسیها x:
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 14:04
آبی‌ تر از آبی‌ - کلن - آلمان
ایذه - ایران. جیزه! حواست باشه میسوزی! ۱۲.۱۲.۱۲ ، ۵ ساله آخر فصل زیر سرورتون ارتزاق می‌کنید،چوبله هم اینقدر دنبه،گرد و قلنبه؟
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 16:11
celtic warrior - سلتیک - اسکاتلند
آره عزیزیم اسم خوبی گذاشتی خوشحالم که دوباره نظردادی
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 16:24
ramin.s - رستم آباد گیلان - ایران
تو خورشیدی وغروب نداری اهای فرهاد مجیدی
شنبه 2 دي 1391 - 21:55
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.