"تبرج" سردار رادان در زیر چکمه‌های زنان ایران

سردار رادان برای نخستین باردر سال ۱۳۸۶  از واژه "تبرج" در طرح امنیت اخلاقی استفاده کرد. وی قرار گرفتن چکمه بر روی شلوار را تبرج دانست که باید با آن برخورد می‌شد. حال پنج سال از آن سخنان گذشته و باز هم زمستان از راه رسیده است.

برای دیدن تصاویر کامل این گزارش , بر روی عکس زیر  کلیک کنید

 

+202
رأی دهید
-41

vahid_ - گلاسگو - انگلستان
با همون چکمه ها بزنید تو دهنه امام نقی و جدو اباد هر چی امام،، امام زاده ،، آخوند و بسیج
دوشنبه 27 آذر 1391 - 21:16
amir-amir - تورنتو - كانادا
چه لبخند وقیحانه اى به این خانم مى کند یکى از جنایتکاران رژیم جمهورى اسلامى که دستش به خون جوانان وطن آلوده است
دوشنبه 27 آذر 1391 - 21:21
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
اشغال‌های این دین زیر شکمی چون بیماری سادیسم جنسی‌ دارند از چکمه دستکش از هوایی که زن تنفس می‌کند دچار بحران شهوانی میشوند و بلافاصله از کشور خل و چلها زادگاه دینشان یک کلمه ی عربی‌ می‌‌آورند برای حقانیت کثافت خود!!!!! تبرّج!!
دوشنبه 27 آذر 1391 - 21:45
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
( ?! )-- موش کور بخوره این خانوم رو !، چه عشوه خرکی میاد برای سردار سرکوبیان ؟!!،، خوب به چهره این دو تا نگاه کنید و لب خونی و چهره نگاری کنید ؟!، سردار سرکوبیان از خانوم سوال میکنه که در انتخابات جدیدی که قرار است برگزار بشه ، آیا رأی میدی ؟!،، خانوم یک عشوه خرکی میاد و میگه بله که میدم !، چرا که نه !!!،، خانوم میگه سردار به جون مامانم خیلی‌ دوستت دارم !، سردار یک لبخند ملیحی می‌زنه و یک عشوه کرگردنی میاد و میگه ؛ منم دوستت دارم نازگل بلا !!، سردار سوال میکنه ، آیا در انتخابات گذشته ، باتوم ما را خوردی ؟،، خانوم اینبار لب‌ها رو قیطونی میکنه و عشوه بوقلمونی میاد و میگه ، من نه ، ولی‌ خیلی‌ از دوستام و همکلاسی هام خوردند !!،، سردار میگه انشا الله خدا قسمتتون کنه !!، خانوم میگه انشا الله !، در این جا این خانوم ناز گلی‌ برای اینکه برای سردار سرکوبیان سنگ تموم بذاره ، با ناز و قمیش میگه ؛ سردار ، باتوم شما گله ، هر کی‌ نخوره خله !!، و سپس هر دو طرف با لبخند رضایت بخش از جملات رّد و بدل شده از هم جدا می‌شوند و سپس فیلمبردار دوربین را قطع میکنه و یک پاکت ساندیس به خانوم جایزه میده !!!
دوشنبه 27 آذر 1391 - 21:16
ghomar baz - کوپنهاگ - دانمارک
بنده همین‌جا و در این زمان فتوا می‌‌دهم که استفاده از چکمه جز واجبات است.(هر چه زیباتر باشد، ثوابش هم به مراتب بالاتر است.)
دوشنبه 27 آذر 1391 - 21:48
hamid shojaei - تهران - ایران
پس مهناز افشار رفیق رادان بوده ، عجب ، بگو چرا این قدر هواشو دارن ، البته که خوب حتما صیغش کرده ، ......
دوشنبه 27 آذر 1391 - 21:01
dracula - ترانسیلوانیا - رومانی
هر چیزی که زیبا و شیک هست باهاش مخالفن و یه کلمه عجیب عربی براش میسازن.اتفاقا چکمه های بلند روی شلوار از شیکترین چیزهاییه که یه زن میتونه بپوشه.اگه من زن بودم چکمه بلند میپوشیدم تا زانو و تازه زیرش هم شلوار نمیپوشیدم فقط یه مینی اسکرت اسکینی تا چشم بعضیا دراد.ههه
دوشنبه 27 آذر 1391 - 22:55
Benika - برن - سوئیس
دین و مذهبی‌ که پایه و اساسش ...باشه معلومه که زیر ضربات چکمه هم دوام نمیاره.‌هی هی هی
دوشنبه 27 آذر 1391 - 20:35
espirit - اتویل - آلمان
بیشتر اینها روانی هستند. کافی است کمی درکتابهای روانشناسی مطالعه کنید مخصوص آن قسمتهایی که به قاتلها و روان آنها پرداختند. آنها اینطور حساسیتهای عجیب غریب به تکه لباسهای مختلف دارند. خودتان مطالعه کنید متوجه میشوید منظور من چیست. متأسفانه اینها در سطح بسیار گسترده ای این پریشانی روانی خود در جامعه ضعیف و ساده لوح ما گسترش دادند.
دوشنبه 27 آذر 1391 - 23:20
سبز باشيد - اكلند - نيوزيلند
vahid_ - گلاسگو - انگلستان. اتفاقا بر عکس با همین جکمه ها باید زد تو دهن خودت
دوشنبه 27 آذر 1391 - 22:42
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
اصلا" تبرج یعنی چی؟ اگر زنان ایران یک کم شل میامدند الان تو سرهمه یه برقعه بود.
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 00:02
perspolisi - سیدنی - استرالیا
این مهناز افشار اینقدر رادان رادان میکرد منظورش این کرگدن بود؟ مارو باش فکر میکردیم عاشق بهرام رادان شده. حیف بهرام که تو اصلا بخوای عاشقش بشی‌.
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 03:31
shahram_khan - قزوین - ایران
vahid_ - گلاسگو - انگلستان. اخ گفتى دلم خنک شد!
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 06:03
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
نظر بازی کردن چندش آور کرگدن رادان با هنرپیشه ائی که نقشش را تا اینجا خوب آماده به گونه ائی که کرگدن رادان را وادار کرده بی‌ اعتنا به اراذل و اوباش پیرامون خود هم چنین نگاه دوربین ذات حـ... ش را نشان دهد. به همین خاطر همه را امثال خود بند تمبان کوتاه میبینند و در پس هر گونه پوشش و حرکتی داستان و حدیثی ساخته و مردم را به اسارت در آورده‌اند. تعظیم و ‌کرنشی که به مهناز افشار کردی کوتاه است خمّ شو و خاک کفّ چکمه ائی که غریزه آت را میجنباند را سرمه چشمت کن تا سوئ آن در نظر بازی و ح... آت بیشتر شود.
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 07:01
akbarboy - تبریز - ایران
خداییش این چکمه ها خیلی جذابن هر چه بیشتر این خانما بپوشن واسه ما هم بد نمیشه یه چشم چرونی که به ما میرسه ولی خودمونیم واسه خانمای قد کوتاه ضایست قد بلندا بپوشن واسه ما هم دید زدنش بهتر میشه
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 07:54
nikiniki12 - ماینز - المان
حمید شجاعی، چرا شما مردهایئ ایرانی‌ سریع برای یک هنرپیشیه زن ایرانی‌ انقدر زود حرف در میارید؟؟؟ جدا که!!!
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 08:43
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
سبز باشید - اکلند - نیوزیلند. اونجا هم دنبال امام کانگورو میگردی ،،، امثال شما آخوندا و بچه بسیجی ها خارج و هم به گندید کشیدید .
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 11:23
Kamran631 - لیون - فرانسه
با این مردک ملعون، احمد رادان خیلی‌ کار داریم، در روز آزادی ایران !!
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 13:01
mohandes57 - تهران - تهران
vahid_ - گلاسگو - انگلستان ، امام اومده تا حیواناتی .... به زندگی انسانی هدایت کنه !نه اینکه بخوری بخوابی و نزدیکی کنی.هرچند امان از روی که انسان از حیوان پست تر شود!. مشکل شما با دین بخاطر اینه که دین میخواد مثل انسان زندگی کنی...
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 09:07
Iran man azad - آلمیره - هلند
خاک تو سر خودش با اون طرز فکرش بابا تا کی این کوته نظران به مملکت ما حکم رانی میکنن خدا لعنتتون کنه
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 16:06
Sappho - اصفهان - ایران
داد از فوت فتیش جناب رادان !! مخصوصا وقتی با وحشتناک ترین سادیسم ها آمیخته بشه !! امیدوارم همه ی بیمارای جنسی که خودآگاه نیستند از این بابت یا این که به صورتی که آزاری به کسی نرسه ، کامل ارضا بشن ! یا حداقل از یه نوع درمان استفاده کنند !!
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 16:56
hooman2012 - تهران - ایران
بابا دو تا عکس گذاشتن دیگه چرا به امام نقی بی احترامی میکنید؟ چرا برای اعتقادات دیگران احترام قائل نمیشی آقای روشنفکر؟
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 18:15
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
mohandes57 - تهران - تهران. . لول ،،، امامان امدن به انسانها یاد بدن زانهارو به خاطره پوشیدن چکمه ببرن زندان انجا صیغه عقد بخونن بعدشم هر روز ۱۰۰ با ر بش تجاوز کنند ،،، همه ...هارو جمع میکنم میندازم تو اشغال دونی .
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 18:04
perser68 - فلوریدا - امریکا
mohandes57تهران_تهران. اشتباه نمیکنی‌ که شاید خودت جزو کسانی‌ هستی‌ که نیاز به هدایت داری!؟میشه یه نمونه از انسانیت دین رو برای من بگی‌!؟شاید من به راه راست هدایت بشم!!!نکنه تو هم معتقدی این دینی که امروز جهنم درست کرده برای مملکت دین واقعی‌ نیست و شما منتظر دین خوشکل تری هستین!؟
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 19:59
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
hooman2012 - تهران - ایران. امام خمینی و خامنیه یی میشن نمونه یک امام نقی برای نسله ۵۰۰ ساله آینده ،،، اونا هم میگن بابا اینا آدما ی خوبی بودن...بهشون بی احترامی نکنید ،،، بندازید اشغال دونی این چیزارو ..امام نقی و تقی و حسین و حسن ،، خرگوش ،، گاومیش و امام بز و خر ،، این چیزارو
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 23:53
mohandes57 - تهران - تهران
vahid_ - گلاسگو - انگلستان،perser68 - فلوریدا - امریکا. فکر میکردم بسیار با فکر تر از این باشید که اعمال اخوندها رو به حساب اسلام بزارید. شما سنگ کی رو به سینه میزنید؟تو همون سرزمینی که شما هستید جرم و جنایت نمیشه؟همشو به حساب حضرت موسی و عیسی میزارند؟. دین واقعی چیزی جز انسانیت از آدم نمیخواد و هر کی با دین واقعی مشکل داره در اصل نمیخواد مانند انسان زندگی کنه. بنظر نمیاد هر کاری خواستن کردن و هر چی خواستن خوردن و با هرکی همبستر شدن معنی واقعی ازادی باشه. همیشه افرادی بودند که از دین برای اهداف خود سوئ استفاده کردن اما دلیل به اهانت به اصل دین نمیشه و اینو هر انسان پاک سرستی میدونه!
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 11:17
برای رهایی - ایران - ایران
mohandes57تهران..شما کاملا درست میگی چون امامان و دین اومدن که خیلی چیزها را به قول شما به حیوانات یاد بدن ..حیوان که بلد نیست به زن دیگری تجاوز کنه. خب باید یادش داد . حیوان که بلد نیست عقیده اش رو با شمشیر به کسی تحمیل کنه . خب باید یادش داد ..و خیلی چیزهای دیگری که که هیچ حیوانی بلد نیست و نبوده که امامان شما انجام دادند..دین و امامانت نقطه مقابل انسانیت هستند
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 09:30
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
mohandes57 - تهران - تهران. دین چیزی جز انسانیت نمیخواهد ،،، !!!! ،،، واست یک نمونه از انسانیت در اسلام مثال میزنم با لینک ----. از این هفته قرار شد که در جلسات انجمن کتاب جوان مسلمان و دنیای متجدد از سید حسین نصر رو باهم بخونیم علاوه بر تفسیر.جلسه قبل یک بحثی پیش اومد در مورد اینکه چرا حضرت علی اینقدر مورد بغظ مردم بوده و هست. خوب حرفایی رد و بدل شد بین ما. از این صحبت شد که به حضرت علی میگن قتال العرب کسی که عرب رو کشت ، و دیگه اینکه حضرت علی از بس که خوب بود و از بس که فرامین پیامبر رو بدون چون چرا کامل اجرا میکرد مورد بغض و حسادت قرار گرفتند. بحث به اینجا رسید که مثلا حضرت علی به دستور پیامبر و پس از یک سلسله دستورات حکومتی گردن ۷۰۰ نفر از یهودیان رو زاد...https://anjoman-saarbreucken.mihanblog.com/page/3
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 14:59
mohandes57 - تهران - تهران
hooman2012 - تهران - ایران. دوست خوبم از هرکی اندازه شعورش توقع داشته باش،این بنده خدا از گلاسکو با با خانواده و پدر مادر و پدر بزرگ و مادر بزرگ خودش هم همینطوره چون از زمانشون گدشته،خودشم وقتی ....شد چند ساله دیگه پسرش میریزتش اشغال دونی.
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 12:29
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
mohandes57 - تهران - تهران. دین چیزی جز انسانیت نمیخواهد ،،، !!!! ،،، واست یک نمونه از انسانیت در اسلام مثال میزنم با لینک ----. از این هفته قرار شد که در جلسات انجمن کتاب جوان مسلمان و دنیای متجدد از سید حسین نصر رو باهم بخونیم علاوه بر تفسیر.جلسه قبل یک بحثی پیش اومد در مورد اینکه چرا حضرت علی اینقدر مورد بغظ مردم بوده و هست. خوب حرفایی رد و بدل شد بین ما. از این صحبت شد که به حضرت علی میگن قتال العرب کسی که عرب رو کشت ، و دیگه اینکه حضرت علی از بس که خوب بود و از بس که فرامین پیامبر رو بدون چون چرا کامل اجرا میکرد مورد بغض و حسادت قرار گرفتند. بحث به اینجا رسید که مثلا حضرت علی به دستور پیامبر و پس از یک سلسله دستورات حکومتی گردن ۷۰۰ نفر از یهودیان رو زاد...https://anjoman-saarbreucken.mihanblog.com/page/3
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 15:03
tehrangoli - تهران - ایران
vahid_ - گلاسگو - انگلستان. گفته هاتو باید با آب طلا نوشت! ای قربون اون دهنت و قربون اون دستت که اینا رو تایپ کردی! مریدتم تا ابدالدهر!
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 22:17
jahangir404 - تهران - ایران
vahid_ - گلاسگو - انگلستان-آقا وحید کی بریم سنت یوهانا مارکت یه آبجو بخوریم با هم ؟؟؟:-)))))))))
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 05:42
mohandes57 - تهران - تهران
vahid_ - گلاسگو - انگلستان. شما اول به من بگو خدا رو قبول داری یا نه؟. بعدش چطوره هر چی از خوبیها نوشتن رو جعل تارخیو گدشت زمان و تحریف میدونی اما هر کی به بدی حرفی زده به اون استناد میکنی؟. این روش ،روش درستی برای اثبات حقایق نیست،چون با هر چی مخالفی اونو جعل میدونی و با هرچی موافقی اونو درست میدونی.
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 10:06
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
jahangir404 - تهران - ایران. هر وقت که دوست داشتی میریم =)
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 11:08
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
mohandes57 - تهران - تهران. . دوست عزیز من خدا رو قبول داشته باشم یا نه این به شما ربط نداره ،، ولی بدون دین هر جا باشه ،، انسانیت و عقل و خرد اونجا جایگاهی نداره .
جمعه 1 دي 1391 - 00:02
Islam zoda - تورنتو - کانادا
اسلام خود شیطان است. آیه بقره روی سقره..
شنبه 2 دي 1391 - 04:42
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.