پر درآمدترین خواننده زن در سال 2012

در سال جاری میلادی بریتنی اسپیرز موفق شد با درآمد سالانه 58 میلیون دلاری اش عنوان پر درآمدترین زن در دنیای موسیقی غرب را توسط مجله فوربس از آن خود کند.

                                                 
ملت ایران: در سال جاری میلادی بریتنی اسپیرز موفق شد با درآمد سالانه 58 میلیون دلاری اش عنوان پر درآمدترین زن در دنیای موسیقی غرب را توسط مجله فوربس از آن خود کند.

بیشتر درآمد این خواننده 30 ساله مربوط به برگزاری تور زنده اجرای موسیقی است که درآمدی 68.7 میلیون دلاری برای او به همراه داشته است.

لوری لندرو که از زمان نوجوانی به بریتنی اسپیرز کمک کرد تا به عنوان یک خواننده معروف مطرح شود در این زمینه میگوید:بریتنی خلاقیت فوق العاده ای دارد که پل ارتباطی میان او و طرفدارانش است. این مسئله باعث میشود هر روز بر تعداد طرفداران او اضافه شود . این ستاره موسیقی به زودی ازدواج خواهد کرد و مادر سه فرزند است . او قراردادی 15 میلیون دلاری با تهیه کنندگان برنامه "ایکس فاکتور" امضا کرده است تا به عنوان داور در این مسابقه تلویزیونی حضور یابد.


سال گذشته این عنوان متعلق به تیلور سوئیفت ستاره 22 ساله موسیقی بود و افراد دیگری چون لیدی گاگا ، ریحانا ، کتی پری نیز در این لیست حضور داشته اند. امسال مدونا و بیانسه در رتبه های دوم و سوم این فهرست قرار دارند

+73
رأی دهید
-41

piki82 - تورین - ایتالیا
مجانی هم بلیط بدن نمیرم کنسرت این !! واقعا مسخره و مذخرف هست !
یکشنبه 26 آذر 1391 - 19:39
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
خیلی‌ عجیبه ؟!،، یک خواننده از یک راننده و یک سازنده درآمدش بیشتر است !!!
یکشنبه 26 آذر 1391 - 22:41
bv_mark - اولم - آلمان
خیلی ازش خوشم میاد، فداش بشم
دوشنبه 27 آذر 1391 - 10:44
Tiz bin 4 - پاریس - فرانسه
شوهر نمیخواد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟،بریتنی خوشکله من همیشه موسیقیاشو گوش میکن و خوش آواز
دوشنبه 27 آذر 1391 - 13:15
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.