نقش نفت در بودجه جدید ایران

بی بی سی: رئیس جمهوری ایران به سنت همه ساله خود پایبند بوده. ۱۰ روز از موعد تحویل بودجه سال آینده گذشته. اما هنوز از این لایحه خبری نیست. و این در حالی است که به خاطر تحریم ها، درآمد ایران از فروش نفت تقریبا نصف شده و ایران با شرایطی بی سابقه برای تامین مخارج اش روبه روست.

علی قدیمی گزارش می دهد.

+54
رأی دهید
-43

mohammad.avaz - تهران - ایران
بد بخت شدیم رفت
یکشنبه 26 آذر 1391 - 14:52
delmorde - یوتوبوری - سوئد
ای تو روحت خمینی گور بگور بشی که به همین زودی خواهی شد و قبرترا به موال منتقل خواهند کرد. ای لعنت بروحت خامنه ای خدا لعنت کند پدر و مادرت و فرزندان و همسرت را ای تف بروی فرد فرد دولتمردانت که بعلت بی سیاستی و عدم لیاقت مدیریتی در دستگاههای دولتی اقتصاد ایران را بنابودی کشاندید تا ما مردم باشیم که دیگر به جامعه اخوند بها دهیم حماقت و ناشایستگی خود را بخوبی نشان دادید شما بجای بهبود کشور دست بدزدی و چپاول و بذل و بخششهایی زدید که ذره ای برای کشور نفع نداشت که هیچ نابودمان کردید. چون خود بی ارزش بودید ایران و ایرانی را در دنیا بی ارزش نمودید. دیگر نه کشاورزی داریم نه ان جزیی صنایع دستی. حالا از پولهایی که بخارج دزدیدید کشور را اداره کنید!؟ این دلقک هم زر بیخود میزنه.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 16:24
moci 30 - دوحه - قطر
اول که انقلاب شد و حمله به سفارت امریکا و شعارها به ضد امریکا دادن.امریکا اولین تهدید را تهدید اقتصادى کرد کفت تومان هفت تومان و میرسونم هزار تومان تو جواب امریکا کفتن امریکا هیج غلطى نمیتواند بکند که جه زود رسوند هزار تومان و الانم که دیکه حرفش نزن,دیدید حالا که امریکا غلطشو کرد
دوشنبه 27 آذر 1391 - 05:26
mash meti - تهران - تهران
delmorde - یوتوبوری - سوئد عزیزه دل تمام مونیتورم تفی شد که. کل فضای اتاقم هم که بد بو کردی.فک کن اگه این رژیم بره کی جاش میاد؟فک کردی نفر بعدی بخاطر امثال منو تو انقلاب میکنه؟نه داداشه من .نه.بخاطر نفته. بخاطر پوله.
دوشنبه 27 آذر 1391 - 10:25
hamed004 - آبادان - ایران
وقتی خاست سر حکومت بیات با شعار ما پول نفت را روی سفره میاریم پیش اومدن حالا نیومد هیچ تازه از سفره ما میگیرن تا مخارجشون تامین کنن
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 07:16
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.