محاکمه عامل آزار و اذیت و قتل زن معلول

در ادامه تحقیقات مشخص شد ، مقتول آخرین بار همراه مرد جوانی دیده شده است. با کشف این سرنخ تحقیقات تجسس ها برای شناسایی هویت مرد جوان آغاز شد و ماموران سرانجام متهم به نام امیر دستگیر شد.
قانون- مرد جنایتکار که پس از آزار و اذیت زن معلول او را به قتل رسانده بود، به زودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می شود.
 
به گزارش مهر، در این پرونده امیر متهم است سال گذشته زنی را به نام آرزو در بخش گلستان رباط کریم به قتل رسانده است.
 
ماموران پلیس پس از اطلاع از قتل این زن تحقیقات خود را برای افشای راز جنایت آغاز کردند. در بررسی ها مشخص شد عامل یا عاملان جنایت پس از خفه کردن این زن جسد او را در محل خلوت رها کرده بودند.
 
با شناسایی هویت زن جوان مشخص شد آرزو چندی قبل با مردی آشنا شده و با ازدواج کرده بود. اما پس از مدتی همسرش با این ادعا که آرزو مشکل ذهنی دارد او را ترک کرده و به محلی نامشخص رفته بود. زن جوان نیز پس از آن جستجو برای یافتن شوهرش را آغاز کرده بود.
 
در ادامه تحقیقات مشخص شد ، مقتول آخرین بار همراه مرد جوانی دیده شده است. با کشف این سرنخ تحقیقات تجسس ها برای شناسایی هویت مرد جوان آغاز شد و ماموران سرانجام متهم به نام امیر دستگیر شد.
 
او در بازجویی ها با اعتراف به قتل زن جوان گفت: مقتول به دنبال شوهرش می گشت و من به بهانه اینکه از شوهرش خبر دارم او را به خانه ام بردم. در آنجا او را مورد آزار و اذیت قرار دادم . زن جوان سپس تهدید کرد علیه من شکایت می کند به همین خاطر او را کشتم.
 
با تکمیل تحقیقات ، برای متهم کیفرخواست صادر شد و پرونده به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. مرد جنایتکار به زودی در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه خواهد شد.

+87
رأی دهید
-11

ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
باغ وحش --دین-- ملّا---- آن-------قلّاب ۱۳۵۷
یکشنبه 26 آذر 1391 - 13:28
tehrangoli - تهران - ایران
دستش درد نکنه
یکشنبه 26 آذر 1391 - 14:35
gherti - ها سلت - بلژیک
به معلول هم رحم نمیکنند خوب باز کنید ۴ تا سکس شاپ که اونجا خالی‌ کنند خودشونو!!!
یکشنبه 26 آذر 1391 - 14:19
farzanesmaili - گرگان - ایران
معلول ؟ این که چیزی نیست اینجا به مرده هم رحم نمیکنند.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 22:11
shana - خ - ایران
tehrangoli - تهران - ایران. خوشت اومد ؛ امید که نوبت به عزیزان خودت بشه
دوشنبه 27 آذر 1391 - 20:41
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.