مجری معروف تلویزیون در انتظار حکم دادگاه

یک مجری برنامه های تلویزیونی که متهم است بعد از اغفال دختری جوان با وی رابطه برقرار کرده است در انتظار رأی دادگاه است.

                                                     مجری معروف تلویزیون در انتظار حکم دادگاه

به گزارش خراسان، اوایل آبان دختر جوانی با مراجعه به شعبه ۷۸ دادگاه کیفری استان تهران از یکی از مجریان تلویزیون به اتهام اغفال و فریب شکایت کرد. شاکی در اظهاراتش گفت: این مجری می گفت مجرد است و به من علاقه مند شده است اما مدتی بعد پدرم مجله ای را دید که در آن با این مجری و همسر و فرزندانش مصاحبه شده بود. بعد از آن بود که فهمیدم فریب خورده ام و همه حرف های این مرد دروغ است. به دنبال ثبت این شکایت این مجری به دادگاه احضار شد.

پدر دختر فریب خورده در حاشیه برگزاری دادگاه به خراسان گفت: حدود ۲ سال قبل زمانی که این مجری در حال اجرای برنامه زنده بود دخترم از طریق شماره اعلام شده از تلویزیون پیامکی به این برنامه فرستاد. بعد از این ارتباط این مجری از دخترم می خواهد با او تماس بگیرد. بعد از اولین تماس او به دخترم می گوید صدایش شباهت زیادی به صدای نامزد سابقش دارد. بعد از سفر وی از دخترم خواست به استقبالش به فرودگاه برود. او وقتی دخترم را در فرودگاه دید با ظاهرسازی به زمین افتاد و خدا را شکر کرد و گفت: چهره دخترم هم شبیه چهره نامزد سابقش است. به این ترتیب طولی نکشید که از دخترم خواستگاری کرد و رابطه آن ها با یکدیگر ادامه پیدا کرد. در این بین یک روز او مدعی شد مشکلات شدید مالی دارد و در چنین وضعیتی دخترم از یک موسسه مالی - اعتباری برایش صد میلیون تومان وام گرفت و حتی ۴۰ میلیون تومان هم سفته از دخترم گرفت. از سوی دیگر این مجری دخترم را همراه با خودش به مسافرت می برد و چند بار با او رابطه برقرار کرد. این ماجرا ادامه داشت تا این که مدتی قبل مجله ای را دیدم که در آن مصاحبه ای از او و همسر و فرزندانش چاپ شده بود. از دیدن این مصاحبه شوکه شدم. وقتی این مجری فهمید دستش برایمان رو شده است تهدید کرد که سفته ها را به اجرا می گذارد. آن زمان بود که ما از وی شکایت کردیم.

در آخرین جلسه محاکمه متهم که روز چهارشنبه پشت درهای بسته در شعبه ۷۸ دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد بعد از تفهیم اتهام به این مجری او بار دیگر خودش را بی گناه اعلام کرد و گفت فقط در یک سفر کاری با شاکی همراه بود. در این جلسه قاضی باقری با اخذ آخرین دفاع از این مجری همراه با مستشاران دادگاه وارد شور شد و قرار است به زودی رأی خود را اعلام کند.

+115
رأی دهید
-12

sama128 - شیراز - ایران
من از مسئولین بسیار محترم سایت خواهشمندم تقاضا می کنم استدعا دارم که اسامی این افراد کثیف ( فرزاد جمشیدی و امثالهم ) را حتما برای مردم خوب ایران قید کنند تا با واقعیات نظام غیر مقدس جمهوری اسلامی ایران آشنا بشوند فکر نکنند هر کسی که ریش داشت عمامه داشت یقه را تا ته بست و تسبیح در دست گرفت برای رضای خداست نه 30 سال از ان قلاب اسلامی گذشت ولی خوشبختانه چهر کثیف اینگونه افراد برای جامعه و مردم ایران زمین مشخص شد و فهمیدند که این افراد چه آخوندش چه غیر آخوندش فقط و فقط برای سیاهنمایی و سیاهکاری و برای کاسبی ریش و پشم گذاشته و عمامه سر کرده است حنای این افراد برای مردم دیگر رنگی ندارد و بس .
یکشنبه 26 آذر 1391 - 11:03
bakhtiyar - گوتنبرگ - سوئد
خاک بر سر ت با این دخترت.ببخشید ها آخه جفتتون صمعکارید. دهنتون رو طاق باز گذاشتید واسه ...........هوایی
یکشنبه 26 آذر 1391 - 11:12
Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان
شکایت از این آدم ها بی فایده هست چون برای ورود به صدا و سیما باید به این آقایان وصل باشید .این مجری احتمالا آدم گردن کلفتی هست و شکایت هم بی نتیجه هست.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 12:27
arashmmb - تهران - ایران
خاک تو سر عوضیت کنن واقعا خجالت نمیکشی بهتر گمشی که دیگه کسی نبینتت عوضی ریا کار .میمون
یکشنبه 26 آذر 1391 - 12:41
طاطا - تهران - ایران
هر دو نفر این ماجرا آدمای کثیفی هستند. بیشتر از همه فرزاد جمشیدی به دلیل جانمازی که آب میکشه . اون دختر هم اگر آدم حسابی بود که به مرد زن دار چراغ سبز نشون نمیداد. مطمئنا اون دختر هم به این دلیل بهش رو داده چون فکر کرده طرق کاره ایه و شاید جایی به دردش بخوره. متاسفانه این نوع طرز فکر خیلی بین زنهایی که پشتوانه خانوادگی خوبی ندارن و یادگرفتندمثل انگل آویزون مردها باشند جا افتاده و هر کسی در هر رابطه ای فقط به فکر نفعیه که میبره اصلا به فکر صدمه ای که ممکنه به اون شخص یا خانواده اش وارد بشه فکر نمیکنه. خلاصه اینکه بی وجدانی و بی مسئولیتی توی جامعه بیداد میکنه .
یکشنبه 26 آذر 1391 - 13:22
DEHLIZAN - فنلاند هیلسینکی - هلسینکی فنلاند
اخه دختره بی شعور هنوز نه بدار بود نه ببار بود تو رفتی باهاش عشقولانه خوابیدی خاک تو سرت کنن که خیلی زود خر شدی
یکشنبه 26 آذر 1391 - 13:29
najairani - قطر - قطر
(....ازسوی دیگر این مجری دخترم راهمراه با خودش به مسافرت می برد وچند بار با اورابطه برقرار کرد)جنابعالی اونجا تشریف داشتید؟باباهه خیلی خوش غیرت بوده وتا عکس زن وبچه یارو رو ندیده با این موضوع مشکلی نداشته.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 13:29
classic - تهران - ایران
آخ که دلم خنک میشه وقتی دست این ریا کاران دلق برای مردم رو میشه. مردم خیلی هاشون ظاهر بینن . من همون اول ازین .. حالم بهم میخورد. واقعا حیف پول مردم که بدن به امثال این تا یه سری دری وری بگن توی تلویزیون. حرفاش نه فعل داره نه فاعل . فقط چون پول مفت میدن بهش اینم هی حرف مفت میده بیرون. آخه بی شرفا 4 تا برنامه بسازین کار و این چیزا به جوونا یاد بدین
یکشنبه 26 آذر 1391 - 13:54
Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان
classic_فکر می کنید این مجریان تلویزیون چه کسانی هستند همه از فامیل های آقایان هستند که با پارتی بازی وارد صدا و سیما شده اند.من که اصلا اهل فیلم و تلویزیون نیستم ولی شما 5 دقیقه تلویزیون را روشن کنید و همه کانالها را جستجو کنید اگر یک آدم درست و حسابی با قیافه شبیه انسان دیدید من به شما جایزه می دهم.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 18:05
arashkrsi1 - تهران - ایران
حالا این آقا کی هست؟؟؟.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 18:21
m.n.s - کرج - ایران
عجب پدری حساب رابطه هارا هم دارد که چند بار رابطه بر قرار کردن ظاهرا خوش بودی خوش غیرت ؟ این همه مسافرت میبرد دخترت را تو نگفتی دختر جوان و مجرد با یک مرد برای چند شب و روز چه معنی دارد ؟ تو مرد نبودی نمیدانستی؟؟ اگر عکس زن و بچه اش را نمیدیدی شاید یکروز دخترت حامله تشریف میاورد خدمتت . حالا کار به دادگاه کشیده هنوز اسمش را فاش نمیکنید؟؟؟
یکشنبه 26 آذر 1391 - 18:28
farzanesmaili - ایران - ایران
arashkrsi1-تهران-تهران ، ایشان جناب آقای فرزاد جمشیدی هستند!!!!
یکشنبه 26 آذر 1391 - 22:17
farnia - تهران - ایران
خیلی ها فکر میکنند فرزاد جمشیدی است ولی نه !!!! فکرشو هم نمیکنید !!! احمدزاده مجری ریشو و حزب ا... است !!!!
دوشنبه 27 آذر 1391 - 05:08
ghafas - مشهد - ایران
خدای من برنامه اش رو اون شبی دیدم کپ کردم
دوشنبه 27 آذر 1391 - 08:12
ehsan 2182 - اصفهان - ایران
خود دختر هم بی تقصیر نیست باید عفت خودش حفظ می کرد
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 03:39
asal55290 - مشهد - ایران
مقصر اصلی بنظر من خود دختره چرا قبل از برقراری رابطه که پدرش هم حسابشو داره فکر نکرد...
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 08:16
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.