فیروزآبادی: غرب برای یک جنگ جهانی برنامه‌ریزی می‌کند

رئیس ستادکل نیروهای مسلح ایران استقرار موشک‌های پاتریوت در ترکیه را "آتش‌افروز" خواند و از آمریکا و اروپا خواست "پاتریوت‌ها را از این منطقه جمع کنند و ببرند". او می‌گوید غرب در حال برنامه‌ریزی برای یک جنگ جهانی است.
 

فیروزآبادی: غرب برای یک جنگ جهانی برنامه‌ریزی می‌کند

سرلشگر حسن فیروزآبادی روز شنبه (۲۵ آذر/۱۵ دسامبر) در جمع فرماندهان عالی‌رتبه نظامی در دانشگاه دفاع ملی، ضمن اعتراض به استقرار سامانه‌ی موشکی پاتریوت در ترکیه، هشدار داد که این گونه اقدامات باعث گسترش بحران در منطقه می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری‌ دانشجویان ایران (ایسنا)، فیروزآبادی گفته است: «هر کدام از این پاتریوت‌ها یک نقطه‌ی سیاه روی نقشه‌ی جهان و برای ایجاد یک جنگ جهانی است و متاسفانه هر روز یکی از کشورهای غربی دارند تصویب می‌کنند که پاتریوتی را به مرز سوریه و ترکیه بفرستند، در حالی که آنها دارند نقشه‌ یک جنگ جهانی را می‌چینند و این برای آینده‌ی بشریت و برای آینده‌ی خود اروپا هم بسیار خطرناک است.»

فیروزآبادی در ادامه‌ی سخنرانی خود تاکید کرد که ایجاد سامانه‌ی موشکی پاتریوت در مناطق مرزی ترکیه به منظور دفاع از اسرائیل در برابر موشک‌های ایرانی و نیز جلوگیری از "حضور روسیه برای دفاع از سوریه" صورت می‌گیرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای امنیت ملی جمهوری اسلامی معتقد است که "استراتژی جدید آمریکا و غرب برای ایجاد جنگ در کشورهای اسلامی" تغییر کرده و اکنون "آمریکا و غرب به استراتژی تروریست‌پروری و حمایت از تروریست‌ها روی آورده‌اند و می‌خواهند مسلمان‌کشی را توسط مسلمان‌ها پیش ببرند".

سرلشکر فیروزآبادی در پایان سخنرانی خود به این نتیجه رسیده که "پاتریوت‌ها تهدیدزا هستند" و به همین دلیل از "عاقلان و نخبگان اروپا و آمریکا و ترکیه" خواسته است، "زودتر از اینکه آتشی برافروخته بشود که کسی قادر به خاموش کردنش نباشد، خودشان این آتش را خاموش بکنند و پاتریوت‌ها را از این منطقه جمع کنند و ببرند".

رئیس ستادکل نیروهای مسلح ایران در شهریورماه سال جاری تاکید کرده بود که "جنگ سوریه، جنگ ایران است".
 

+44
رأی دهید
-36

moci 30 - دوحه - قطر
جاهلیته محض
یکشنبه 26 آذر 1391 - 10:40
mohammad.avaz - تهران - ایران
نه این که شما هیچ‌جا دست ندارین ولی‌ اصل برنامه آمریکا و اروپا در نهایت با انداختن حکومت جمهوری اسلامی هستش ایران هم کشوری هست وسیع و اسلامگرا که سخت می‌شه آنرا بر انداخت
یکشنبه 26 آذر 1391 - 10:56
tak30i - رسلار - بلژیک
بمیر بابا. خوب که خودتون اعتراف می‌کنین برای جلوگیری از حمله موشکی به اسرائیل پاتریوت میذارن.همه دنیا به ما میخندن با این سرداری که ما داریم.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 10:57
pouya irani - بمبیی - هندوستان
گمشو آشغال......بگیرمت می ..
یکشنبه 26 آذر 1391 - 11:23
m4ssod - لندن - انگلستان
تو برو جلو خیکی نمیخواد ز‌ر بزنی‌ مردم به ریش قرمزت میخندن!
یکشنبه 26 آذر 1391 - 11:32
انقلاب دوم - هامبورگ - آلمان
پوزه کثیفتو ببند بابا، اوران گوتان
یکشنبه 26 آذر 1391 - 11:37
Roya.m - تهران - ایران
من نمیدونستم گاوهای اسرائیلی ،قادر به حرف زدن هستن و میتونن صحبت کنن!!
یکشنبه 26 آذر 1391 - 11:39
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
آمریکایی ها باید این هشدار رو جدی بگیرند وگرنه خدای ناکرده سردار فیروز آبادی از روی عصبانیت منفجر شده و امنیت منطقه و جهان رو به خطر میاندازد.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 11:43
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
هرکاری که میکنن امیدوارم که به ریشه کن شدن نسل شما بیانجامه اقایه تانکرفضولات.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 11:55
majid63 - پاريس - فرانسه
خیک و تاپاله.... تو مملکت.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 11:58
فراوانی - قطر - قطر
باز این تیمسار گروهبان گارسیا زر زد حالا چرا گ.....ه مالیده به ریشش پوفیوز
یکشنبه 26 آذر 1391 - 12:08
Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان
شما چرا خودتان را خیس کردید ؟شما که پز می دهید و می گویید همه جور موشک و پوشک دارید دیگر از چه می ترسید ؟به یاری امام زمان همه دوشمنان را به درک واصل می کنیم.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 12:31
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
مرده شور اون سر و ریش حنا کردت رو ببرن مردک مشنگ که باعث ننگ هر ایرانی‌ هستن شماها که پشت فلسفه جاهلانه خود در برابر موعود سنگر گرفته‌اید / تا گوساله گاو شود دل‌ مادرش کباب شود/ شماها به هر چیز از منظر نگاه کوتوله و تاریک خود نگاه می‌کنید به همین خاطر قادر به تشخیص درست نیستید بدانید که موعود از شما بیزار است و فراری/ علت خونریزی و فساد و مشکلات در ایران شما‌ها هستید همانطور علت بر طبل جنگ کوبیدن از سوئ دنیا البته شما مکاران صد چهره برای دوام خود به هر سناریویی متوسل میشوید فعلا که جنگ تالاب تر از خودتان کسی‌ نیست تا چندی بیشتر هوا را فاسد کنید و نفس بکشید.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 12:34
dara20 - تهران - ايران
خفه شو بشکه فاضلاب.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 13:03
kobalt - کرج - ایران
سردار شوما هم برای یه رژیم درست درمون برنامه ریزی کن از دست میری ها.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 16:23
همسایه دکتر شریعتی - ایران - ایران
اینجوری درباره این سردارقضاوت نکنین! این مخفی ترین سلاح ماست چون اگه توی خلیج فارس غرقش کنن کلن تنگه هرمزو می بنده!
یکشنبه 26 آذر 1391 - 20:12
1k adame sadegh - تورنتو - کانادا
تانکر لجن امیدوارم که تو و امسال تو را هر چه زودتر تیکه پارهٔ میکنند چون خیلی‌ پروار شودی لا عقل به درد حیوانات باغ وحش می‌خوری.
دوشنبه 27 آذر 1391 - 03:21
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.