حکم به قتل آزادیخواهی !

رهبر ایران، سید علی خامنه ای در بخشی از سخنانش  در در دیدار با شرکت‌کنندگان در اجلاس جهانی اساتید دانشگاه‌هاى جهان اسلام و بیدارى اسلامى،گفت:« دشمن را باید شناخت، ابزارهاى دشمن را باید شناخت، حیله‌هاى دشمن را باید شناخت؛ از کجا وارد می شود؟ ما با این نگاه در قضیه‌ سوریه موضعگیرى کردیم. ما با آمدن خون از بینى یک انسان مسلمان هم موافق نیستیم و دردمان مى‌آید. ما می گوییم آن کسانى که سوریه را به جنگ داخلى دارند می کشانند، مقصرند. آن کسانى که سوریه را دارند به سمت تخریب و برادرکشى می کشانند و کشانده‌اند، مقصرند. همه خواسته‌هاى ملت ها باید از طرق متعارف، معمولى و بدون خشونت هاى اینجورى حل شود.»[i] به نظر می رسد گذاشتن قید مسلمان در کنار انسان توسط رهبر ایران کار زیرکانه ای باشد. زیرا در همین ایران افراد بسیاری کشته و حذف شده اند که آخرین آنها ستار بهشتی بود و آب از آب تکان نخورد و ایشان دردی احساس نکرد. در نگاه علی خامنه ای و سلفش، روح الله خمینی هرکسی در برابر حکومت اسلامی بایستد، کافر است.

بهروز بهبودی
www.bbehbudi.com
contact@bbehbudi.comپیش از این روح الله خمینی در دیدار با شورای پنج نفره جدید صدا و سیمای جمهوری اسلامی در واکنش به حوادث آذربایجان در اوایل انقلاب گفته بود: « این کارهایی است که اشخاصی می کنند که توطئه گرند و از آمریکا و یا از جاهایی دیگر دستور می گیرند.... این مسئله قیام بر ضد اسلام است و قیام بر ضد دولت اسلام است و ما نمی خواهیم که خونریزی بشود، نمی خواهیم که برادرکشی بشود والا این پوسیده ها که نمی توانند این کارها را انجام بدهند.... قیام کردن برخلاف حکومت اسلامی جزایش جزای بزرگی است... قیام بر علیه حکومت اسلامی در حکم کفر است بالاتر از همه معاصی است.»[ii]

سخنان ایشان بسیار شبیه به سخنان سیدعلی خامنه ای در این سخنرانی و هردوی آنها شکل دیگری از حرف های رهبر فعلی ایران در سخنرانی تاریخی اش پس از انتخابات سال 1388 است که خون مردم به خیابان آمده را به گردن کسانی انداخته بود که آنها را به خیابان ها کشانده بودند. آیا خامنه ای با افزودن صفت مسلمان می خواهد بگوید کشته شدگان مسلمان نبوده اند؟ اما حکومت بعثی اسد که حکومتی اسلامی نیست تا ایستادن در برابر آن مرگ را بر آدمی واجب سازد. آن حکم اگر در کشت و کشتار مردم به دست جلادان حکومت ایران قابل اجراست، اینجا در مورد اسد چندان قابلیتی ندارد به همین سبب باید به شرط یا صفت دوم در سخنان خامنه ای توجه داشت. او نیز چون خمینی یک سر ماجرا را  به دشمنان بخصوص آمریکا وصل می کند.

سید علی خامنه ای مدعی دشمن شناسی است و از آنجا که آمریکا و هم پیمانانش از مخالفان حکومت اسد حمایت کرده اند، مخالفان نظام بعثی هم ردیف با دشمنان می شوند. یکی از ملاک های حکومت ایران در دریافت درستی یا نادرستی اعمال آن است که آنها تا چه اندازه دشمن شادکن هستند. با این توجیه متاسفانه مردم ایران سال هاست که هزینه های فراوانی برای سیاست های بی خردانه دولتمردان ایران پرداخت کرده اند و امروز علاوه بر ایرانیان مردم سوریه نیز مجبورند تاوان این سیاست احمقانه را بدهند.

حمایت های ایران، روسیه و چین  از نظام بعثی اسد باعث شده است که ده ها هزار انسان به جرم آزادی خواهی و مخالفت با حکومت اسد در ماه های گذشته در درگیری ها کشته شوند و با این حال سید علی خامنه ای مدعی دشمن شناسی است و به استادان کشورهای اسلامی توصیه می کند تا دشمنان را بشناسند.

خامنه ای در حالی مدعی دشمن شناسی است که با سیاست های غلط خود در مقام بدتر از یک دشمن ایران را به خاک سیاه نشانده است. کیست که نداند احمدی نژاد با حمایت های همین رهبر و اطرافیانش به قدرت رسید و با کشور کرد آنچه کرد؟ کیست که نداند حکم حکومتی رهبری که از برملا شدن اسرار پشت پرده هراس دارد، وکیل الدوله های مجلس ایران را از ادامه راه سوال از رئیس جمهور باز داشت؟ کیست که نداند همین رهبر به سبب گیر بودن پای برخی از مقامات دولتی در ماجرای اختلاس بزرگ اخیر، مجلسیان را از ادامه پیگیری ماجرا بازداشت؟ به این پرسش ها ده ها پرسش دیگر می توان افزود و با این همه سید علی خامنه ای در دنیای کوچک و حقیر خود مدعی دشمن شناسی است و خود و اطرافیانش را به عنوان اولین دشمنان ایران و ایرانیان نمی بیند.

اگر ـ به فرض محال ـ کاری به کشته شدگان جنگ های داخلی سوریه نداشته باشیم، راستی چه کسی جوابگوی ایرانیان کشته شده در سوریه است، کشته شدگانی که در سکوت رسانه ها بی سر و صدا به خاک سپرده می شوند و خانواده هایشان هم نمی توانند درباره چگونگی مرگشان سخنی بر زبان بیاورند.

راستی چگونه همین رهبر دشمن شناس می تواند به آسودگی سر بر بالین بگذارد وقتی پول های ایرانیان در کشورهایی نظیر سوریه، عراق ولبنان ... هزینه می شود تنها به این سبب که در تعریف آقایان  سوریه در خط مقدم مقاومت! قرار دارد و عراق نیز مکان مناسبی برای دخالت های جمهوری اسلامی در مسائل شیعیان و سنیان. آیا جنایتی که اخیرا در مدرسه ای دخترانه در روستای شین آباد اتفاق افتاد، با همین پول هایی که به سوریه، عراق، حماس ، حزب الله و... فرستاده می شود، قابل پیشگیری نبود؟ چگونه وقتی بنابر گزارش های روزنامه های داخلی حدود هزار و دویست مدرسه کپری و آلونکی در کشور وجود دارد، دولت قرارداد ساخت سه هزار مدرسه با عراق می بندد؟ چگونه وقتی یکی از مشکلات مردم بخصوص نسل جوان مسکن است، دولت ایران با عراق قرارداد ساخت مجتمع های مسکونی در بغداد و استان های دیگر را امضا می کند؟

واقعیت آن است که دولتمردان ایران به بی اعتنایی نسبت به سرنوشت مردم ایران و دخالت در امور کشورهای دیگر عادت کرده اند، به همین دلیل در واقعه آتش سوزی مدرسه دخترانه، وزیر محترم! آموزش و پرورش با کمال اعتماد به نفس نه سخنی از استعفا بر زبان آورد نه ناتوانی های وزارتخانه اش در تامین حداقل ها برای دانش آموزان ایرانی را! و چرا چنین نباشد. ایشان وزیر دولتی است که رئیس جمهورش منتصب همین رهبری است که در کمال بی اعتنایی به سرنوشت مردمش تنها به دنبال صدور انقلابی است که امروز غرق در فساد گردیده و با خوش خیالی انقلاب های کشورهای عربی را حاصل تاثیرپذیری از انقلاب اسلامی ایران می داند!

به رغم همه این ادعاها مردم سوریه راه خود را پیدا کرده اند و آنها نیز مانند مردم کشورهایی چون مصر و تونس به آزادی و دموکراسی خواهند رسید حتی اگر حکومت های ضد دموکراسی چون ایران، به سرکوبگران یاری برسانند و روند رسیدن را کندتر کنند. برخلاف خوش خیالی دولتمردان ایران بیداری مردم سوریه، بیداری اسلامی نخواهد بود همانطور که این بیداری در کشورهای دیگر چنین بود. بی شک مردم سوریه اجازه نخواهند داد، اسلامگرایان افراطی بر قدرت چمبره بزنند، همانطور که مردم مصر اخوان المسلمین را وادار کرده اند حتی اگر به تظاهر و ریا به اصول دموکراسی تن در دهند و در مقابل خواسته های دیکتاتور مآبانه کسی چون مرسی ایستاده اند. ایستادگی اخیر مردم مصر در برابر خواسته های اقتدارگرایانه محمد مرسی خود دلیلی است بر ابطال خواب های نادرست جمهوری اسلامی و پریشان بودن آنها.

تا پایان کار اسد در سوریه راه زیادی نمانده است این را حتی از شایعات موجود در باره گرفتن پناهندگی برای اسد، این جنایتکار علیه بشریت، در کشورهای آمریکای لاتین می توان فهمید، سرنوشتی که کم و بیش برای برخی از نازی ها با تفاوت هایی رقم خورد. مردم سوریه تا رسیدن به دموکراسی فاصله زیادی ندارند، اما متاسفانه مردم ایران هزینه های فراوانی را در این راه پرداخته اند.

بی شک پس از اسد یکی از بازنده های  اصلی همه رویدادهای سوریه، جمهوری اسلامی ایران است. نظامی که بی توجه به منافع مردمش، در خوش خیالی های کودکانه مدعی دشمن شناسی است و در این راه مردمش را قربانی خواب های پریشان خود می کند. آری برای رسیدن مردم سوریه به دموکراسی، مردم ایران هم هزینه های فراوانی پرداخته اند، حتی در برخی موارد بیشتر از مردم سوریه!

بهروز بهبودی

ونکوور–  جمعه 14 دسامبر 2012

[1]. نک: https://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=21741، پنج‌شنبه، ۲۳آذر ۱۳۹۱
[1]. روزنامه اطلاعات 19 آذر 1358.
 

+597
رأی دهید
-52

baharmazaheri - عجمان - دبي
این قاتل هم مثل خمینی گور به گور میشه ،،،،،،،،، چهره کریه خامنه منقلی گواه پلید بودن و خونخوار بودنش است منبع فتنه در خا ورمیانه با حیله گری سیاسی فراوان زور‌های آخر را میزند دشمن اصلی ایران خود زنازاده جاه‌طلب است نفرین به دیکتاتور چلاغ که عصاره جنایت کاران است...........
یکشنبه 26 آذر 1391 - 10:22
baharmazaheri - عجمان - دبي
با تشکر از دکتر بهبودی .............. شکست سوریه یعنی شکستن رژیم فاسد ترک خرده اسلامی ننگ آور!!!!!!!!!
یکشنبه 26 آذر 1391 - 10:26
Behnam1978 - شتوتگارت - المان
در همهٔ کشورهای اسلامی همین خر تو خر است.و جمهوری اسلامی ، دخالت کردن به حریم کشور‌های دیگه مریض می‌باشد.اصلا کارش همینه.،متأسفانه
یکشنبه 26 آذر 1391 - 10:30
monsefi - تهران - ایران
با سلام به همه آزاداندیشان جهان. جناب آقای بهبودی دقیقا مطابق سخنان رهبر ایران سخن می گوید و با شناخت دشمن اصلی خود یعنی مردم شریف ایران، بر ضد این مردم مقاله می نویسد و هر کسی که تحت ظلم و ستم است از نظر ایشان دیکتاتور و هر کسی که در راستای اهداف ظالملا نه حرکت می کند برحق است. لطفا کمی منصف باشید.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 10:33
m.noor - شارجه - امارات
با درود. من یکی‌ که فردای انقلاب اینها رو نمیبخشم شاید قبلاً فکر می‌کردم باید بخشید اما حالا نه فقط قبرستان .م.ن
یکشنبه 26 آذر 1391 - 10:43
شهادت - تهران - ایران
و این بود تحلیل سیاسی یک کودک 60 ساله
یکشنبه 26 آذر 1391 - 10:56
داماهی - بندرعباس - ایران
بزرگترین ومخرب ترین دشمن ایران وایرانی همین آخوندهای دجال وگجستک هستند.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 11:46
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
حتما واژه مسلمانی در فرهنگ تو جاهل وقیح، دزدی و مال مردم خوری و خیانت و جنایت است / معاویه زمان حالا بشار اسد چون با تو تروریست دستش در یک کاسه است مسلمان است اما ندا و سهراب و دیگر محبوسین و کشته شدگان ناا مسلمان خودت و دیگران را راحت کن و بگو ما اجازه نمیدهیم خون از بینی‌ یک تروریست بیاید، شما که تمام نماد مسلمانی از نوع خودتان را به ظواهر می‌دانید بشار اسد با اون زن و اون نحوه زندگی‌ مسلمان است و مردم ‌شیعه ایران نامسلمان/ تو معاویه زمان دشمن شیعه هستی‌ آنهم ‌شیعه ایرانی‌. ...!!/.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 11:58
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
دست شما درد نکند. نه فحش نه توهین .بلکه با سخن این الودترین حکومت تاریخ ایران و ایرانی‌ را رسوا کردید. مجبور نیستیم با تفکر فکری این شخص موافق باشیم. ولی‌ سخن حساب جوابی‌ ندارد. باعث حیران نیست که ماله کاشان شروع خواهند کرد و او را با خائن ، وطن فروش .امریکهی، اسرهیل خواهند نامید. اسلام مخالف بیداری می‌‌باشد . بی‌ دلیل نبود که بعد از اشغال ایران در ۱۵۰۰ سال پیش. کتاب سوزی آغاز کردند ، گویند همام‌های کرمان را ۳۰ روز با سوختن کتاب گرم می‌‌کردند . دلیل: اگر مخالف قران باید سوزانده شوند .اگر موافق قران .ما قران داریم .اتیاجی به این‌ها نیست. ۲۰۰۰ سال دانش ، پزشگی . آرشیتکت، و ستاره و نجوم شناسی‌ را در ارز ۳۰ روز نابود کردند. و هنوز هم دست بر نداشته هند . وارثان ننگین این‌ها هنوز در سایت خود را معرفی می‌‌کنند
یکشنبه 26 آذر 1391 - 12:31
rezgar - لینشوپینگ - سوئد
اقای بهبودی لقب رهبر ایران یا رهبر کنونی ایران به قد و قیافه خامنه ای نمیاید از زبان کسی مثل شما بعید است به خامنه ای رهبر ایران بگوید چون همه ما شاهد هستیم خامنه ای از طرف مردم ایران به رهبری بر گزیده نشد بلکه انتصابی از طرف چند اخوند این بلا برگزیده شد و میتوان به جای لقب رهبر ایران گفت رهبر نظام اخوندی اشغالگر ایران.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 13:08
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
شهادت - تهران - ایران:و این بود تحلیل سیاسی یک کودک 60 سال ???حالا چرا اسم خود را شهادت گذاشته‌ای ؟ اینقدر عجله نکن. این همه شهید ؟ خدا پیغام داده با با یواش یواش ،من از کجا این همه حوری باکره خلق کنم ؟ هر کدام که ۱ یا ۲ نمیخواهید بلکه ۷ تا . من که کارخانه حوری سازی ندارم. آخر مگس مغز کجا بی‌ خود سخن گفته. مثل خرس رقاصان آخوندا به بینی‌ شما حلقه بسته‌اند . حلقه را می‌‌کشند بر ماتت خود نشسته و گویند برقص برقص .ساندیس بگیر . تو را چه به تفسیر برو بدو برنج زلزله زده‌ها‌ را بدزد یا صندوق صدقه را خالی‌ کن . تو را چه به این سخنان
یکشنبه 26 آذر 1391 - 16:56
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
شهادت - تهران -----شهادت که عاشق شهادتی خدایت خود گفته من مکارترینم---اگر به جای ۷۰ حوری که تو و تروریستهای انتحاری دلشان را صابون زده اند ۷۰ رامبو منتظرت باشند چه؟؟؟و حوریها از دور انگشت ۶۰ نشانت دهند!!!!
یکشنبه 26 آذر 1391 - 21:05
anty mola - اربیل - عراق
این اسم شهادت فریبی بیش نیست ،دست شما مرتجعین اسلامی رو شده است بدبخت .............
دوشنبه 27 آذر 1391 - 01:18
m_h_gol - تهران - ایران
درود بر آقای دکتر بهبودی عزیز .
دوشنبه 27 آذر 1391 - 03:32
PERSER68 - فلوریدا - امریکا
شهادت تهران. تو مثل اینکه لذت می‌بری از هو کردنت تو این سایت!؟برو فکر نون کن که خربزه آبه !!!
دوشنبه 27 آذر 1391 - 04:13
monsefi - تهران - ایران
با سلام. همه مردم از کوچک و بزرگ و خوب و بد خواسته یا نا خواسته از این دنیا خواهند رفت و جه بهتر که انسان در راه هدف و اعتقادات خود بمیرد که این شهادت است. سعی کنید به اعتقادات یکدیگر احترام بگذارید اگر آزاده اید.
دوشنبه 27 آذر 1391 - 06:19
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
monsefi - تهران - ایران. یک نازیست---یک فاشیست-یک‌حزب‌اللهی‌یک تروریست اسلامی در راه الله با کشتن کافر!!!!!!‌یک عضو القاعده یا طالبان هم در راه اعتقاد می‌میرد پس احترام بگذاریم؟؟؟ هنوز پی‌ نبرده یی دینت چه دریای خونینی در ایران به راه انداخت؟؟؟ مطالعه کن به جای کامنت!!!
دوشنبه 27 آذر 1391 - 16:06
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
monsefi- تهران - به نظر شما به اعتقادات طالیبان و اوساما بن لادن و تروریستهای مسلمان که براساس اعتقاد اسلامیشان مردم بیگناه را به کشتن میدهند هم باید احترام گذاشت؟ آزاده بودن بی این معنی نیست که افکار و ایدیولوژی یا اعتقادات خلاف آزادی و عقل ستیز را هم باید تحمل کرد و احترام گذاشت! اگر قرار بود به اعتقاد یگدیگر احترام گذاشته میشد آنطوری که جنابعالی میفرمائی ( فکر کنم منظور شما انتقاد نکردن به عقیده اسلامی باشد چونکه مسلمانها از این انتقادها وحشت دارند ) پس باید مردم عربستان هنوز بت پرست بودند و محمد پیامبر اسلام به بت پرستی مردم آنزمان احترام میگذاشت و چیزی نمیگفت چونکه بت پرستی اعتقاد مردم بود و آنزمان از دید مردم آنزمان محمد بر علیه خدایانشان کفر میگفت. آیا خلاف این است؟ اگر اعتقادی پوچ و حتی خطرناک است مثل ایدیولوژی فاشیسم که نه تنها نباید بهش احترام گذاشته شود بلکه با آن مبارزه کرد چونکه برتری نژادی بر نژاد دیگر بدلایل احمقانه ترویج میشود که هدف آخر چنین ایدیولوژی جنگ برتری طلبی و به برده گی کشیده شدن گروهی انسان توسط گروه دیگر است. پس هر اعتقادی را نباید کورکورانه احترام گذاشت!
دوشنبه 27 آذر 1391 - 16:39
مهر آسا - تهران - ایران
حقیقت مثل آفتاب از پس ابرها بیرون خواهد آمد ننگ به همه وطن فروشان بی غیرت اجیر بی بی سی و امثال آنها که با دروغ پردازی می خواهند ذهن ملت ایران اسلامی را منحرف کنند - به کوری چشم همه دشمنان رهبری مثل سید علی خامنه ای دارم - رهبر اگر فرمان دهد جان را فدایش می کنم
دوشنبه 27 آذر 1391 - 19:18
فریدون شیرازی - شیراز - ایران
توی سوریه نوکران جمهوری حیوانی اسلامی یا نوکران قطر و عربستان میجنگند و مردم بدبخت میمیرند.بیخود سنگ سگ تازیان سلفی و حیوانات ال قاعده از چچن و یمن و عربستان و حرامزادگان وهابی را به سینه نزنید.این حیوانات سگ تازی وهابی مثل اخوندهای حـ... خون ایرانیان را مباح میدانند.
دوشنبه 27 آذر 1391 - 21:10
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
مهر آسا - تهران - ایران. فکر کردی با این نام کاربری که بوی ایرانیت میدهد میتوانی‌ افکار تهوع آورت را پنهان کنی‌؟؟؟ مزدور حقیر ساعتی ۷۰۰۰ تومان؟؟کور خوانده یی --ازگل
دوشنبه 27 آذر 1391 - 21:49
perser68 - فلوریدا - امریکا
مهر آسا_تهران ایران. ننگ به تو و رهبر نکبت تو خامنه‌ای متعفّن که هنوز بعد از۳۳سال همچنان به مزدوری افتخار میکنی‌!!!از ملت اسلامی تو چیزی جز یه مشت دزد آدم کش باقی‌ نمونده که نفس‌های آخرش رو میزننه و این مردم ایرانن که تو و رهبر چلاق تو رو به گنداب تاریخ پرت خواهند کرد!!!
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 03:18
a.ahooraei - کلن - آلمان
تمامی گفته های ایشون متین اما آقای بهبودی شما که در گفتار خودتون می گویید که مردم عرب انقلاب کردند و بعد می گویی بر علیه مرسی به خیابان ریختند آیا فکر نمی کنید ایگونه انقلابها هدایت شده اند و نه 100% از بطن مردم شکوفا شده باشند؟ اینهایی که توی لیبی و تونس و مصر و سوریه تحولات میخواهند آیا اینها صد در صد نیروهای مردمی بوده اند و آیا از منبعی تغذیه نمی شوند؟ درسته که مردم این کشورها از دولت صد مردمی خود ناراصی اند اما باید وجدان داشت و دست اجنبی را هم دید.اگر مردمی هستی و ایرانی پاکزاد و و وطن دوست هرگز نباید دست در دست دشمن به جنگ با دشمن مردم ایران این سید علی و مشتی گدا گشنه رفت چرا که اینهم آینده ای نخواهد داشت و تا زمانی که مردم پشت جنبشی نباشند آن جنبش محکوم به نیستی و یا در دست دشمن اداره خواهد شد.به تاریخ بنگرید تمام افرادی که پشتوانه ملی و مردمی خود را از دست دادند و مبدل به دیکتاتور شدند همگی به دیار نفرت و پستی سپرده شدند.
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 00:49
monsefi - تهران - ایران
با سلام به کسانی که نظر من را خواندند و جواب دادند. شما بین اعتقاد و حماقت فرق قایل شوید. تنها چیزی که ارزش کشته شدن دارد ارزش های الهی است و مسایلی که شما مثال زدید در فاز عرایض من نبود و شهادت کمال مرگ دنیایی است که با فکر و تحلیل همراه است. آنطور که امام حسین فرمود که اگر تمام دنیا در مقابلش بود باز به همان راه حرکت می کرد. در ضمن باز توصیه می کنم به هم و اعتقادات یکدیگر احترام بگذاریم ولی آن را نقد کنیم.
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 07:18
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
monsefi- تهران- ایران- دیدید که من حدسم درست بود که منظور امثال شما که توصیه به احترام عقاید دیگران میکنند یعنی خواهشناً به اسلام و مسلمانها انتقاد نکنید و بگذارید در آب گل آلوده خود ماهی بگیرند و کاسبی مان با اسلام بیشتر رونق یابد. مسلمان از کی تا حالا اهل فکر و تحلیل است یا شده؟ 1400 سال دنبال خرافه پرستی رفتن بس نبوده و میفرمائید بگذاریم مسلمانها در خواب جهالت خود بمانند تا منافع یک طبقه فریبکار مسلمان به خطر نیفتد. اصلاً هیچ ضرورتی هم ندارد که روشنفکران آگاه ایرانی به خرافات اسلامی احترام بگذارند و دهنشان را ببندند بنام احترام گذاشتن به عقاید ( خرافات ) یکسری مسلمانهای ناآگاه و نادان که وطن آریائی ما را به اشغال نامردانه فرهنگ اسلامی عربها درآوردند و ثروتهای ملت را چپاول کردند و میکنند. شما اگر طرفدار امام حسین عرب هستید بروید در عراق زندگی کنید و شرّتان را از ملت ایران کم کنید و برایش خیلی راحت کمربند بمبی ببندید و با کشتن دیگران شهید شود و راه امام حسین را ادامه بدهید کی جلویتان را گرفته؟ قتل و غارت در دین مسلمانان است همانطور که اشاره کردی. در ادامه
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 15:54
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
monsefi- تهران- ایران- تو اصلاً امام حسین را میشناسی که چه ضد ایرانی بوده و در چند جنگ در تهاجم اعراب به ایران خونهای مردم مقاومت کن ایران که زیر بار زور اسلام اجباری نمیرفتند را ریخته که حالا مثل مغز شستشو داده شده ها دم از شجاعت عرب صحرا نشین 1400 سال پیش میزنی. برای آگاهی تو نگاهی به کتابهای افشاگری اسلامشناسی دکتر مسعود انصاری و علی میرفطروس و دیگر محققین در سایت " آزادی ایران 2 " بکن! برای نمونه در دنباله سخنی از گفته های امام حسین جانت می آورم از کسی که محقق معتبر اسلامی است. از حسین بن علی، امام سوم شیعیان، کتاب سفینة البحار و مدینة البحار و مدینة الاحکام و الاآثار، نوشته حاج شیخ عباس قمی،صفحه 164. : " ما از تبار قریش هستیم و هواخواهان ما عرب و دشمنان ما ایرانی ها هستند. روشن است که هر عربی از ایرانی بهتر و بالاتر و هر ایرانی از دشمنان ما هم بدتر است. ایرانیها را باید دستگیر کرد و به مدینه آورد، زنانشان را بفروش رسانید و مردانشان را به بردگی و غلامی اعراب گماشت. " به متن عربی معادلش به صفحه 56 کتاب -شیعه گری و امام زمان -اثر دکتر مسعود انصاری مراجعه کنید. درادامه
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 16:17
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
این کتاب و دیگر کتابهای افشاگری در باره اسلام و ممنوعه در ایران را در سایت- آزادی ایران 2 " مجانی دانلود کنید یا انلاین بخوانید! خیلی از واقعیات تلخ اسلام و امامان اسلامی به ما ایرانیها هنوز گفته نشده و ملت ایرانی در بیخبری نگه داشته شدند چونکه به سود و نفع کاسبکاران دینی حاکم است که مردم خام و ناآگاه نگه داشته شوند تا به بازار دین فروشی اسلامی لطمه وارد نشود چونکه اسلام منافع قشر مبلغش را تامین میکند. بدبخت ایرانیانی که به دشمن خود اعتقاد و ایمان آوردند! بیهوده نیست که خامنه ای ملعون مبالغ نجومی و سرسام آور از پول نفت ایرانیها را برای تبلیغ اسلام عربها خرج میکند تا میخ قدرت خود و مزدورانش را در ایران محکمتر بکوبد و یکسری ایرانیهای مسلمان ناآگاه هم گول و فریبشان را میخورند و در عمل میبینند که بنام خدا و اسلام چه ظلم و ستم و جنایاتی میکنند این عرب زاده های پست فطرت! به امید برچیده شدن بساط کاسبی ملاها با ابزار اسلامشان هرچه زودتر از سرزمین ایران ما!.
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 16:27
perser68 - فلوریدا - امریکا
monsefiتهران ایران. نه اینکه شما آخوندا ۳۳ ساله برای کسی‌ احترام قائلید!!!نکنه در مغز منجمد آخوندی شما زدن و کشتن و تجاوز وسنکسار قطع دست و پا و چشم در آوردن اسمش احترامه!؟یا با بطری جواب اعتراض رو دادن جزو فرموده‌های حسین مظلوم تو!؟مثل اینکه بد جوری تو و رهبر تریاکیت به در دسر افتادید احساس می‌کنید که شمارش معکوس شروع شده!؟نمیخواد افتضاح این رژیم آدم خور اسلامی جذامی رو ماست مالی کنی‌!؟ برید همتون شهید شید که آسون‌ترین راه فرار از چنگ مردمه و خیال خودتون و همه رو راحت کنین!!!
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 17:34
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.