دستگیری مدیران یک شرکت خودروسازی در ایران به اتهام کلاهبرداری

 

شرکت رخش خودرو دیزل در تبریز است

خبرگزاری های ایران می گویند که در پی شکایت بیش از ۸۰۰ نفر از یک شرکت خودروسازی در تبریز در شمال غرب ایران، مدیر عامل و اعضای هیات مدیره این شرکت به اتهام کلاهبرداری و خیانت در امانت و حیف و میل وجوه دریافتی از ثبت نام کنندگان پیش خرید کامیون، بازداشت شده اند.

بر اساس گزارش ها، این شرکت رخش خودرو دیزل نام دارد و در حال حاضر دفاتر آن مهر و موم است.

مقام های محلی قضایی برای مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت رخش خودرو دیزل، مبلغ سی میلیارد تومان وثیقه تعیین کردند اما به دلیل ناتوانی آنها از تامین این مبلغ، آنها روانه زندان شدند.

طبق مدارک این شرکت، متقاضیان پیش خرید خودرو، بیش از ۱۷۲ میلیارد ریال به حساب این شرکت واریز کرده اند اما گزارش خبرگزاری های ایران حاکی از آن است که این مبلغ توسط مدیرعامل و اعضای هیات مدیره صرف خرید وسیع املاک و یک شرکت تراکتور سازی شده است.

این شرکت بر اساس گزارش خبرگزاری های ایران بیش از ۱۵۵ میلیارد ریال به بانک های ایران بدهکار است.

شرکت خودروسازی رخش خودرو دیزل در وب سایت خود می گوید که یکی از اهدف این شرکت تولید خودروهای ارزان قیمت با کیفیت بالا بوده و مدیران شرکت تلاش داشته اند بخشی از بازار خودرو در کشورهای همسایه را هم به دست بیاروند.

+74
رأی دهید
-3

Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان
هر دم از این باغ بری میرسد،تازه تر از تازه تری میرسد
یکشنبه 26 آذر 1391 - 04:14
kobalt - کرج - ایران
تمام شرکتهای خودرو سازی ایران کلاه بردارن فرغون رو رنگ میکنن به قیمت بنز میفروشن مردم ما هم ماشاالله تو صف میایستن و میخرن
یکشنبه 26 آذر 1391 - 05:29
boomfang - آبادان - ایران
با این آشغال چینی میخان بازار بدست بیارن!!!!واقعا سیستم بانکی ایران دارای یه سوراخ بزرگه
یکشنبه 26 آذر 1391 - 05:48
طالب حق - تهران - ایران
رهبر که دزد باشه از مردم چه انتظاری داشته باشیم ؟ الان کمتر کسی پیدا میشه که به فکر کندن از دیگران و خوردن نباشه به دو دلیل . یکی این که مردم وقتی میبینن مسئولین مملکتشون دزدی میکنن و کلاه برمیدارن و دروغ میگن ، از شریف بودن و سالم زندگی کردن نا امید میشن و رویه مسئولین رو دنبال میکنن . دوم این که فقر و نداری باعث میشه مردم به هر دری بزنن تا یه لقمه نون گیر بیارن حتی اگه به قیمت خوردن مال و حق دیگران تموم بشه . واسه آخر این داستان خیلی نگرانم . نمیدونم به کجا خواهیم رسید .
یکشنبه 26 آذر 1391 - 06:27
moci 30 - دوحه - قطر
مملکت شده بخور بخور,از سال 88 که خیلى جیزها کشف شد,دیکه علنا دارن میخورن یعنى هر کى میتونه بخوره بخوره,هر کى قدرتش بیشتره بیشتر بخوره,,,بخور بخور دو لوبى بخور
یکشنبه 26 آذر 1391 - 07:21
reza.28 - لندن - انگلستان
اصلا اون ماشین فروختنش کللاهبرداریه ،قیافه ماشین دادمیزنه چه بلایی سره خریدارش میاد
یکشنبه 26 آذر 1391 - 09:38
انقلاب دوم - هامبورگ - آلمان
اختلاس‌های میلیاردی دیگه تو ایران عادی شده، لطفا از این خبرها ندید چون عظما یه وقت خدای نکرده به اونجاشون بر می‌خوره، کشش ندید دیگه! ‌ای بابا....
یکشنبه 26 آذر 1391 - 11:51
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
دراین مسابقه بچاپ بچاپ همه سعی خودشون رومیکنن که عقب نمونن ولی دلیل اصلی گیرافتادن این مدیران نپرداختن حق بالا دستی ها بوده یعنی همون جریان کدخدا رابساز ده را بتاز.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 12:20
DEHLIZAN - فنلاند هیلسینکی - هلسینکی فنلاند
دیگه کجا مونده که هنوز کلاهبرداری نکردن رهبر کلاهبردار رییس جمهور دزد وزیر دزد وکیل دزد خودرو سازی دزد تعاونی دزد کمته امداد امام لعنت ا لله دزد شهردار دزد قاضی دزد مجلس دزد معاون دزد راحت اسم حکومت رو بنویسید حکومت دزدان اسلامی به سرکردگی علی گدا معروف به علی چلاق ،،،علی سگدست و بیت ایشان و ارازل و اوباشها با تکنیکهای پیشرفته کشش ندین،،،،بزارین مسولین کارشون رو بکنن
یکشنبه 26 آذر 1391 - 13:52
tehrangoli - تهران - ایران
منم اگه قدرت داشته باشم می خورم و می چاپم و می ذارم می رم اون سر دنیا عشق و حال!
یکشنبه 26 آذر 1391 - 14:39
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.