احمدی‌نژاد: پول در کشور زیاد است/ 300 نفر 60 درصد پول‌ها را گرفته و پس نمی‌دهند

رئیس جمهور گفت: پول در کشور زیاد است ولی متأسفانه عده‌ای خودخواهانه تلاش می‌کنند که پول‌ها را بلوکه کرده و احتکار کنند؛ البته پول وقتی زیاد شده ردپایی از قدرت هم پیدا می‌شود.

به گزارش انتخاب به نقل از فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشورماندر مراسم افتتاح طرح‌های عمرانی استان خراسان رضوی که در محل سالن همایش‌های مجتمع فرهنگی هلال احمر برگزار شد، اظهار کرد: خراسان در ایران جایگاه بسیار ممتازی دارد، وجود نورانی امام رضا (ع) خورشید تابناکی است که همه اندیشه‌ها را رشد داده و به اعتلا می‌رساند.
وی افزود: صدها میلیون دلهای عاشق در شبانه‌روز متوجه این کانون نور و ولایت هستند و همواره این عشق را نثار امام رضا (ع) می‌کنند.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد:ایران کشوری انقلابی و اسلامی و انسانیاست و همچنین مدعیپیروی از اسلام ناب محمدی هستیم، ما ادعا می‌کنیم که پیرو پیامبر و اهل بیت (ع) هستیم و کشوری را بر اساس آموزه‌ها و اندیشه‌های آنها برپا کرده‌ایم بنابراین معلوم است که چنین کشوری باید در همه عرصه‌ها پیشرفته‌ترین و بهترین باشد و الگویی برای همه بشریت به شمار آید

وی تصریح کرد: باید کشور را بدین صورت اداره کنیم که فاصله طبقاتی، نابسامانی و فقر وجود نداشته باشد و باید اجرای عدالت را در این سرزمین جاری و ساری کنیم.

احمدی‌نژاد در ادامه با بیان اینکه یکی از مهمترین نیازها برای آرامش و اعتلای انسان و تربیت نسل‌های متوالی مسکن است، اذعان داشت: در نگاه ما مسکن یک جایگاه تعلیم و تربیت و رشد و شکوفایی و پایگاه اصلی زندگی محسوب می‌شود.

وی تأکید کرد: برای اولین بار تعداد واحدهای مسکونی موجود در کشور از تعداد خانوارهای موجود در کشور بیشتر است و این کار بزرگ برای اولین بار اتفاق افتاده است؛ البته هنوز به نقطه مطلوب نرسیده‌ایم چراکه بالاخره توزیع این واحدها در سطح خانوارها و کشور متوازن و یکسان نیست.

احمدی‌نژاد ادامه داد: زمانی کار تکمیل می‌شود که هر خانواده برای خود یک واحد مسکونی ملکی داشته باشد و این یعنی سکوی اولیه برای حرکت‌های اجتماعی خود در اختیار داشته باشد.

وی ادامه داد: البته این گام اول است گام دوم حرکت برای بهبود کیفیت، معماری و کاربری‌های داخل یک واحد مسکونی است.

* مسکن مهر عقب‌افتادگی‌های تاریخی در مسکن را جبران کرد

رئیس جمهور در ادامه با اشاره به واحدهای مسکونی ساخته شده در قالب مسکن مهر در سراسر کشور اذعان داشت: کار مسکن مهر اقدامی ضربتی بوده و هدف جبران عقب‌افتادگی‌های تاریخی در مسکن بود که با این بحث می‌خواستیم این عقب‌افتادگی‌ها را به صفر برسانیم و از آنجا به سمت جایگاه مطلوب حرکت کنیم.

وی متذکر شد: قطعا ابعاد مسکن، کاربرد مسکن و آرامش‌بخشی مسکن در ایران می‌تواند به الگویی برای همه ملت‌ها تبدیل شود.

* عده‌ای همواره در طول تاریخ هستند که آیه یأس و ناامیدی برای ملت زمزمه می‌کنند

احمدی‌نژاد در ادامه اظهار کرد: در 200 سال اخیر اگر تاریخ سرزمین را بررسی کنیم خواهیم دید که هر وقت کسی افق‌های بلندی را و آرمان‌های بلندی را برای پیشرفت این سرزمین تبیین کرده است عده‌ای همواره در داخل پیدا می‌شدند که آیه یأس و ناامیدی را برای همه ملت تکرار و زمزمه می‌کردند در حالی که ایران دارای همه استعدادها و امکانات برای پیشرفت در همه ابعاد است.

وی افزود: مگر مسکن چه می‌خواهد؛ اگر فرض کنیم در 5 سال آینده 25 متر به هر واحد مسکونی هر خانوار اضافه کنیم کار غیر ممکنی نیست جای این سؤال باقی است که مگر در ایران زمین کم داریم در حالی که یک میلیون و 873 هزار و 500 کیلومتر مربع وسعت ایران بوده و زمین‌های در اشغال شهرها و روستاهای کشور 1.5 میلیون هکتار است بنابراین می‌بینیم که زمین در ایران کم نداریم.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه هیچ کمبود مصالحی در ایران نداریم، تأکید کرد: در سال 85 یکی از مشکلات ما در شورای اقتصاد کنترل نرخ سیمان بود چرا که در آن زمان مجموع ظرفیت تولید سیمان 32میلیون تن بود ولی امروز می‌بینیم که ظرفیت تولید سیمان 86 میلیون تن بوده و تنها در سال گذشته 12 میلیون تن سیمان از ایران صادر شده است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین امروز ظرفیت تولید فولاد نیز بیش از 2 برابر شده است و بالای 20 میلیون تن تولید می‌شود؛ در 7 سال اخیر تولید کاشی سرامیک و لوازم بهداشتی 3 برابر شده و امروز یکی از صادرکنندگان اصلی محسوب می‌شویم.

رئیس قوه مجریه همچنین با تأکید بر اینکه هیچ کمبودی در زمینه نیروی انسانی نداریم، گفت: امروز انواع تخصص‌ها را در ایران داریم پس در این زمینه هیچ مشکلی را شاهد نیستیم.

* پول در کشور زیاد است ولی عده‌ای خودخواهانه به دنبال احتکار و بلوکه کردن پول‌‌ها هستند

رئیس جمهور کشورمان در ادامه در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه هیچ کمبود منابع مالی در کشور نداریم، یادآور شد: حجم نقدینگی امروز در کشور 400 هزار میلیارد تومان است و این پول حداقل 4 بار در سال گردش دارد ولی مشکل اصلی معوقات بانکی است بدین معنا که عده‌ای پول‌هایی را گرفته‌اند ولی پس نمی‌دهند که این عده 3 دسته هستند.

احمدی‌نژاد در ادامه دسته اول را وام‌گیرندگان خرد و دسته دوم را کسانی عنوان کرد که برای پایه‌گذاری تولید و راه‌اندازی کارخانجات در سطح کشور وام گرفته‌اند و اظهار کرد: دسته سوم که بیشترین معوقات بانکی را هم دارند کسانی هستند که به بهانه‌‌های گوناگون برای واردات و صادرات و ... وام گرفته‌اند اما وام را مسترد نکرده‌اند در حالی که کالاها را فروخته‌و پول‌ها را گرفته‌اند؛ متأسفانه در کشور عده‌ای پیدا شدند که فقط به فکر خود هستند و کار را بر هم می‌زنند و همچنین در اجزای حکومت نیز عده‌ای پیدا می‌شوند که از این افراد دفاع می‌کنند در حالی که چرا نباید گفت این افراد پول‌ها را پس دهند.

وی تأکید کرد: 300 نفر در کشور 60 درصد پول‌های کشور را در جیب خود گذاشته و پس نمی‌دهند.

احمدی‌نژاد تأکید کرد: برخی هم در سازمان‌ها و دیگر جاها قانون تصویب می‌کنند که به این افراد وام گرفته نزدیک نشویم جای این سؤال باقیست که چرا نباید این وام‌ها را مسترد کنیم در حالی که عده‌ای خودخواهانه تلاش می‌کنند که پول‌های کشور را بلوکه و احتکار کنند.

وی گفت: پول در کشور زیاد است؛ ولی وقتی پول زیاد می‌شود ردپایی از قدرت هم پیدا می‌شود، برخی به نام کارگر و کارخانه پول می‌گیرند ولی برای خود تلاش می‌کنند و پول در دست خودشان است.

رئیس جمهور کشورمان در ادامه در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه باید با سرعت ایران را بسازیم با اشاره به دو بخش سرمایه‌گذاری‌ها و زیرساخت‌ها اشاره کرد و اذعان داشت: باید هر چه زودتر راه ، راه‌آهن و بیمارستان که پایه زندگی است را تمام کنیم و البته باید همه دست در دست هم کمک کنند. بخش دوم نیز سرمایه‌گذاری‌ها است.

وی افزود: کشور ایران کشوری است که سالیانه می‌تواند 200 میلیارد دلار صادرات غیر نفتی داشته باشد، ما کشوری هستیم که 36 میلیون هکتار زمین کشاورزی در اختیار داریم بنابراین می‌توانیم به صادرکننده مهمی در زمینه‌های صنعتی و معدنی و محصولات کشاورزی تبدیل شویم که این نیز نیازمند کمک همه جانبه و همت بلند است.

وی ادامه داد: امسال ان‌شاء الله 270 کیلومتر متوسط آزادراه در کشور ساخته می‌شود که این بدین معنا است که می‌توان گفت در 7 تا 8 سال این دو دولت متوسط ساخت آزادراه بیش از 145 کیلومتر است.

* ویژگی مهم صنعت خراسان رضوی مردمی بودن آن است

احمدی‌نژاد در ادامهدر بخش دیگری از سخنان با اشاره به جایگاه خراسان رضوی در سطح کشور اظهار کرد: استان خراسان رضوی در زمینه عمران و آبادانی و دیگر عرصه‌ها رشد بسیار خوبی داشته است؛ ویژگی مهم صنعت خراسان رضوی این است که صنعت آن توسط مردم پایه‌گذاری شده است.

امروز شاهدیم که خراسان رضوی رتبه چهارم را از نظر صنعت در کشور دارد ولی به لحاظ استعداد شایسته است که رتبه اول را کسب کند و این نیازمند همکاری و همدلی همگان است.

احمدی‌نژاد در ادامه با اشاره به تلاش دشمنان برای جلوگیری از پیشرفت جمهوری اسلامی ایران گفت: بالاخره دشمنان بشریت برای اینکه ایران پیشرفت نکند تلاش می‌کنند چراکه از پیشرفت ایران وحشت دارند.

وی افزود: آنها خیال می‌کنند وقتی جلوی فروش نفت را گرفتند ایران از پیشرفت باز می‌مانند در حالی که در اشتباه هستند چراکه ظرفیت ایران تنها نفت و گاز نیست.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: مکهمترین ظرفیت ایران، همت، خاک، فرهنگ و اندیشه ما است. در همین خراسان رضوی معادنی وجود دارد که ارزش‌ آنها چندین برابر ذخایر و منابع نفتی است ولی تاکنون ناشناخته مانده و بهره‌برداری نشده است.

وی در خاتمه گفت: شرط پیشرفت امروز هم‌افزایی و همکاری است، امروز باید همه کمک کنند نه اینکه مانع پیشرفت شوند، دشمنان هم کوچک‌تر از آن هستند که بتوانند به ساحت ملت بزرگ ایران توهین کنند.

+53
رأی دهید
-66

ali1111 - تهران - ایران
دوستان دقت فرمودید از ساندیس خورهای قبلی‌ این سایت که همگی‌ می‌شناسیم زیاد خبری نیست و جدیدا آنها با آی دی‌های جدید کامنت میگذارند!!
جمعه 24 آذر 1391 - 23:05
من حرف حساب می زنم - تهران - ایران
اگر راست میگید سربازان گمنام امام زمان ته چاهی را بفرستید برن پولها را پس بگیرند فقط بلدید یه پیرزن داغدیده را کتک بزنید !!!! اند مردانگی سربازهای ساندیس خور و مزدوران لباس شخصیتان همین است !!! اگر ... دارید برید پولهای مردم را از محتکران پس بگیرید نه اینکه ضعیف کشی کنید واقعا مردم ایران غیرت را خورده و انسانیت را قی کرده اند !!!! به قول معروف خلایق هر چه لایق !!!!! لیاقت مردم بهتر از یک مشت دزد وحشی چپاولگر بی همه چیز و ذوب شده در ولایت خون آشام قرن علی شیره ای چیزی دیگری نمی تواند باشد !!!!!
جمعه 24 آذر 1391 - 23:25
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
" رئیس جمهور خاطر نشان کرد: در همین خراسان رضوی معادنی وجود دارد که ارزش‌ آنها چندین برابر ذخایر و منابع نفتی است ولی تاکنون ناشناخته مانده و بهره‌برداری نشده است." خب اگر تا حالا شناخته نشده پس این خودش از کجا میداند؟ علم غیب دارد یا نکند باز دیشب در بغل امام زمان خوابیده؟ این بیمار روانی از حرف مفت زدن خسته نمیشود و فعلاً از سوی بیت رهبری تحمل میشود تا دوره اش به سرآید. تازه بعد از هفت سال حکومت کردن فکر از بین بردن فاصله طبقاتی در ایران افتاده و اعتراف میکند چه اوضاع کشمشی از خودش به ارث گذاشته! خب تو اگر واقعاً مرد هستی و دلسوز طبقه ندار بیا اسامی این 300 نفر را لو بده تا مردم ببینند که نورچشمی های خامنه ای هستند یا نه ؟ چرا جرعت نمیکنی بگوئی که این ثروت 60 درصد در دست سپاه است؟ اگر جمعیت ایران را 75 میلیون حساب کنید حالا حساب کنید 300 نفر میشوند چند درصد مردم ایران که 60 درصد ثروت ایران را به جیب زدند. میشود 0.0004 درصد! اینو میگویند جمهوری عدل اسلامی که به جامعه کاپیتالیست غربی گفته زکی!
شنبه 25 آذر 1391 - 00:17
potatis - مالمو - سوئد
این طرز حرف زدن و تکرار دروغ های ۸ ساله به مردم از نظر من بزرگترین توهینه، آیا مردم ایران ذره ای شخصیت واسشون نمونده که اینقدر توهین را تحمل میکنند !؟
شنبه 25 آذر 1391 - 01:10
compatriot - تورنتو - کانادا
بمیر.
شنبه 25 آذر 1391 - 01:51
parviz1 - کترینگ - انگلستان
این حرف چه معنی‌ داره؟اگر دزدیدن که بگیرید و مگر قانون نیست ؟بدیدش دست قانون.اگر هم که از خودتون و ملاها و انگلها هستن که موضوع تازه آی نیست و ۳۳ سال هست ملت میدونن و تازه میدونن که رهبر تمام اینها خود مقام مازن رهبری یا عنتر ی یا به قول همه همان گدا علی‌ شیره هست و تو هم شریک و به‌‌ ایشان ارادت و دستبوس همین مرتیکه جنایتکار دزد بیناموس و.. هستی‌.پس خفه شو و عوامفریبی هم نکن.
شنبه 25 آذر 1391 - 02:58
naderan - یوتوبوری - سوید
احمقی نژاد تا زمانی گاوی مثل شما در ایران رییس جمهور هست. همینه.هنوز زنت اجازه.نداد افشاه کنی تا دیر نشده.وکرنا تا زنده هستی پشیمان میشوی چرا خایین ایران را طبق گفته.خودت که کاغذ در جیبت هست الان وقتش هست.تنها با این کار نسلت نجات میابن.
شنبه 25 آذر 1391 - 04:17
kobalt - کرج - ایران
مموت اگه کاره ای هستی برو پس بگیر اگه هیچ.. نیستی شر و بکن وبرو حوصله سر بر شده دیگه این حرفای صدتا یه قاز تو هر روز بگم و میگم ومیگن وشکایت ز این و از اون حرفای خاله زنکی بابا یه کلام بگو ریاست جمهوری پشم فلان هم نیست تو این جمهوری سلطانی شم هم تا حالا دلاکی میکردی خلاص
شنبه 25 آذر 1391 - 05:05
razmandeh - استکهلم - سوئد
فکر کنم این اولین حرف راستی که این جانور زده
شنبه 25 آذر 1391 - 05:25
farnia - تهران - ایران
میدونید واقعیت چیه ؟ همه حرف های این مردک بیخود نیست . مثلا وقتی میگه سیصدنفر راست میگه . همین هدایتی به اسم ورزش و ... هزارتا ولخرجی میکنه همین الان بالای 500 میلیاردتومن بدهی بانکی داره !!! ولی یکی نیست بگه همین اقا زمان جنگ خرید اسلحه میکرده برای رژیم !!! مموتی خداییش این سیصدنفر 299 تاشون سابقه سپاهی نداشتن ؟ تو خودتم که سپاهی بودی ؟ مارو سیاه میکنی ؟ به دارو دسته تو کم رسیده صدات دراومده ؟ کو لیست افشاگری ات که هی میگفتی بزودی میگم میگم ؟ ؟؟؟ دیگه نگو .. وقتت تموم شد .. بذار نفر بعدی ملت رو بذاره سرکار!!!!!
شنبه 25 آذر 1391 - 05:09
mash meti - تهران - تهران
آقای احمدی نژاد واقعا فکر میکنم شما ترسویی وبخاطر جان بی ارزشت راجب به اون چند نفر صحبت نمیکنی و یا اینکه این هم یکی از دیپلماسیهای کثیفه که با این اطلاعات از صاحبان قدرت اخاذی کنی چون هیچ دلیلی وجود نداره که به کسایی که بهت رای دادن و تو رو به اینجا رسوندن نگی این آشغالای شغال صفت چه کسایی هستن
شنبه 25 آذر 1391 - 05:28
Cyrusiii - لیدز - انگلستان
۲نفر اینجا نظر دادن که نظر جفتشون ربطی‌ به حرفهای احمدینژاد نداره، ..بعد هم میگید ما فلان و ما بیسار. کار از ریشه خراب است. داره خرابتر هم می‌شه. این بابا هرچی‌ باشه داره راستشو میگه. مملکت نیاز به کسانی داره که نه به سود شخصی‌ فکر می‌کنن نه به ایدئولژی گندیده، حالا چه دین چه غیر دین. خیلی‌ کم آدم تو ایران دیدم که فقط و فقط به فکر‌ سود شخصی‌ خودش نباشه. همین دفعه من ۵ماه ایران بودم، یه آقای اومد‌ نشست تو یه مجلس، شروع کرد به حرف زدن، که من ۴۰ میلیون تومان مالیات برام اومده رفتم ۵ میلیون رشوه دادم کردمش ۱۱ میلیون. نیم ساعت بعد همین آقا داشت شکایت میکرد که برا عمل آپاندیس پسرم ۳میلیون پول دادم، چرا نباید مفتی باشه..........با این ملت می‌شه چکار کرد آخه. به قول سعدی...ببری مال مسلمان و چوو مالیات ببرند........بانگ و فریاد بر آری که مسلمانی نیست
شنبه 25 آذر 1391 - 05:57
paksan - آمریکا - آمریکا
این احمق ترین رئیس دولت که با این آمارها سرمایه دارها رو فراری می ده احمق تمام دنیا واسه سرمایه این سرمایه دارها فرش قرمز انداختن و تمام دنیا برای اینکه تعداد سرمایه دارهاشون بیشتر بشه قانون های ساده تر و بهتر می زارن این طرف همه رو فراری می ده.شما نمی خواد جوش پولدارا رو بزنه قوانینی بزار که رانت رو حذف کنه یعنی اختصاصی کسی نتونه کار کنه اگر بازارها باز بشه و همه بتونند وارادات و صادرات کنند و دولت ها سیستم ضد انحصار دارند و تلاش می کنند کسی نتونه با استفاده از قوانینی که همه نمی دونن یا دور زدن قوانین به پول برسند اگر این موضوعات درست بشه مالیاتی که این سرمایه دارها می دن بسیار خوبه واسه کشور و هم بزینس و تولید و خرید و فروش سرمایه دارها در هر صورت ایجاد کار می کنه و نفع به مردم می رسه نه اینکه اگر این 300 نفر را نگاه کنیم 299 نفر از وابستگان و ارتباط دارن با سپاه و بسیج و وزارت اطلاعات و دولت و شرکتهای شبه دولتی آستان قدس و شرکتهای پوششی سپاه هستند و این افشاگری ها بیشتر توف سربالاس
شنبه 25 آذر 1391 - 06:36
massoudoslo - اسلو - نروژ
حرف یه من ۲ زار یه رایس جمهور اینطوریه که اینجا میخونیم !! انگاری که مردم نمی دونستند که پول ها و ثروت ایرانیان در چنگ چند نفری توقیق شده !! از اول هم همینطور بوده . خوب این اقا اگه راست میگه و فکر میکنه که خیلی زور و جرات اجرای حق رو داره چرا نمیره پول ها رو پس بگیره ؟ مگه این مشک رایس قوه مجریه کشور نیست؟ یا اینکه هنرش فقط برا اسرائیل وآق واق کردنه و دلش رو برا لبنان و فلسطین سوزوندن و حرفای وارونه زدنه؟ رایس جمهور باید بره شجاعت و غیرت رو از مادر ستار بهشتی یاد بگیره .
شنبه 25 آذر 1391 - 07:23
bita tehrani - ونکوور - کانادا
احمدی‌نژاد: پول در کشور زیاد است ۳۰۰ نفر ۶۰ درصد پول‌ها را گرفته و پس نمی‌دهند.... ما آن پولها را لازم داریم.برادر هوگو برای شیمی‌ درمانی ش به پول احتیاج داره،گفتیم عجالتاً یک بیمارستان ۲۰ طبقه بسازن براش.پول کم آوردیم.بودجه بیمارستان فوق تخصصی کربلا و نجف هم به خنسی خورده،حسن نصر الله هوس جنگ جدید کرده،صورت حساب داده.حماس هم مهریه جدید خواسته،این بار نرخش را بالاتر برده.کمک به برادران مسلمان سومالیایی و برادران خونی بومیان کانادا هم وظیفه هر انسانی‌ است.بشار جان هم که عزیز دل رهبر هست و باید براش آدمکش فرستاد.پوتین هم دوباره عشوه خرسی آمده،باید سبیلش را چرب کنیم،برادران چینی‌ هم که البته راضی‌ کردنشان از اصول دین ماست....اولاد مشایی هم میخوان بیزینس جدید بزنن،آمریکای جنوبی،کازینو،از ددی پول خواستن.بازجو‌های محترم و زحمتکش اوین هم که حقی‌ به گردن ما دارند.باید از خجالت زحمات شبانه روزی‌شان در بیائیم،غذای مقوی برایشان بخریم که قوت داشته باشند در راه ولایت بکشند و خون بریزند.....حالا دیگه آخوند و سپاهی و بسیجی‌ و سپاه قدس و برادران ۷ هزار تومنی بماند.......
شنبه 25 آذر 1391 - 09:05
hankooksaram - تهران - ایران
همش از دارو دسته خودت و آقازاده ها و بیت رهبری و فرزندان رفسنجانی و ایت اله زاده ها هستند...سهمتو بهت نمیدند شاکی شدی؟ 7 سال خودت و گروه مافیای اطراف خودت خوردید حالا بازم میخوای؟!
شنبه 25 آذر 1391 - 08:47
bakhtiyar - گوتنبرگ - سوئد
دقت کنید به ادبیات سخنرانیش.ما گیر کیا افتادیم.بیسواد دروغگو.بی شخصیت.دغلکار.بد بارت.کوسه ریش.بی چاک و دهن.خرافاتی . فناتیک.شیشه نزده متوهم شده.ابله
شنبه 25 آذر 1391 - 10:21
mohandes57 - تهران - تهران
این کثافت دروغ گو 8 ساله میخواد اسامی مفسدان افتصادی رو بگه! آدم مگه میتونه چقد کثافت دروغ گو باشه؟!
شنبه 25 آذر 1391 - 10:52
oghab - هلسينكي - فنلاند
فراموش نکنید همین احمدی نژاد شاه دزد جمهوری اسلامی را رسواکرد.واین حرفش هم دقیقا دست روی مشکل بنیادی دراقتصاد امروز می باشد .. دعاکنید مشائی رئیس جمهور بشه .. واقعه بین باشید ازحزیون گوئی 34 سال است بجائی نرسیدیم
شنبه 25 آذر 1391 - 12:53
dara20 - تهران - ايران
بانکها برای پرداخت تنها نیم میلیون تومان وام از فرد متقاضی چندین و چند مدرک و سند و ضامن معتبر میخواهند و در صورت عدم بازپرداخت اقساط وام ماند عزرائیل بر سر فرد خراب میشوند و مصادره اموال میکنند آنوقت این ۳۰۰ نفری که ملیجک رژیم عنوان میکند چه کسانی‌ و با چه پیشینه و وابستگی هستند که حتی حکومت نیز توان مقابله با آنان را ندارد؟ بی‌ شک گاوهای فربه ولایت و توله سگان پس افتاده ملاها را شامل میگرداند که در برابر‌شان لال شده اید و توان برخورد ندارد والا اگر اینان از تجار و یا مردم عادی بودند از دار ورونه آویزانشان میکردید. حکومت فاسد اسلامی را یک مشت اوباش ریشوی ریاکار، دزد، مردم فریب، شیاد، جنایتکار و ولد زنا اداره می‌کنند و تو نیز یکی از آنان هستی‌.
شنبه 25 آذر 1391 - 13:07
طاطا - تهران - ایران
واقعا برای اون دسته ای از کاربران که میگن احمدی نژاد درست میگه متاسفم. یعنی واقعا کسی باور میکنه این بی پدرمادر از اینا نباشه. یکی از فاسدترین و کثیف ترین و بی مسئولیت ترین دولتهای تاریخ ایران دولت این مردک بود . این سیاست کثیفش هست که با سخنرانی و وعده و وعید سر مردم روگرم کنه و کمکی کنه برای گرم کردن تنور انتخابات بعدی. ولی افسوس که میدونم باز این مردم گول میخورن.
شنبه 25 آذر 1391 - 14:10
اواره وطن - نیکوزیا - قبرس
ali1111 - تهران - ایران دقیقا همینطوره که میگین . مسیح پسر مریم . عنکبوت سایت از مشهد.......این ساندیس خورا با ایدی جدید دوباره در صحنه هستند البته زود خودشونو لو میدند و از کامنتهای ابلهانشون شناسایی میشند
شنبه 25 آذر 1391 - 18:03
اواره وطن - نیکوزیا - قبرس
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان بسیار بجا گفتین موافقم
شنبه 25 آذر 1391 - 18:06
sharafYabi - بیمبه - انگولا
مشایی باید برگردد به همان قریه و زندانی که مدتی ترتیب دختر بچه‌های نازنین، هموطن، بی‌ تجربه و ظاهرا مجاهد را میداد. توهم ریاست جمهوری ملت ایران برای یک مازندرانی هموطن فروش؟. دمت رو به آب دادی، پولهایی را که دزدیدین و خوردین بس نیست؟ فتنه گران؟ "با پوزش از هم وطنهای خوب مازندرانی."
یکشنبه 26 آذر 1391 - 02:09
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.