مادر ستار بهشتی در مراسم چهلم پسرش : به بچه ام افتخار میکنم

مادر ستار بهشتی در مراسم چهلم فرزندش :  به بچه ام افتخار میکنم جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
 

همدردی مادر سعید زینالی با مادر ستار بهشتی - رباط کریم، ۲۳ آذر ۱۳۹۱ 

سعید زینالی پس از درگیری های کوی دانشگاه تهران در تیر78 در منزل شخصی بازداشت شد و تا کنون خبری از وی در دست نیست
مراسم چهلم ستار بهشتی (امام زاده محمد تقی رباط کریم )جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
 

شیون‌های مادر ستار بهشتی‌ بر سر مزار پسرش. رباط کریم، ۲۳ آذر ۱۳۹۱ جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
 

+436
رأی دهید
-22

ana123 - اورنج کانتی - امریکا
مردم بی غیرت ما کجا بودن چرا اینقدر سوت و کور ...ولی زنده باشه و سلامت این مادر شجاع تا ببینه انتقام پسرش گرفته شده
جمعه 24 آذر 1391 - 19:21
ghazgholang - لندن - انگلستان
ما هم به پسر شما افتخار می‌کنیم مادر . متاسفانه اینها بهترین جوونای کشورمونن که دارن پر پر میشن :(
جمعه 24 آذر 1391 - 19:56
uk_boy - لندن - انگلیس
الهی فدای تو مادر امیدوارم که هر چی ساندیس خوره از صفحه روزگار محو بشه
جمعه 24 آذر 1391 - 20:04
habilian - قم - ایران
مرگ بر منافق
جمعه 24 آذر 1391 - 19:10
nashmeili - آمستردام - هلند
خدایا خودت دیکتاتور را نابود کن.ملت ایران را از شر این حکومت دست نشانده انگلیس رها کن.
جمعه 24 آذر 1391 - 21:02
Azadikhah - تكسل - هلند
امان از دل‌ها/. وقتی که دم می‌کنند/. وقتی که می‌جوشند/. امان از مادرها/. وقتی در چهلم پسرانشان/. چای می‌آورند/. محمود فرجامی/برای چهلم ستار بهشتی
جمعه 24 آذر 1391 - 21:20
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
ایشان باعث افتخار همه ایرانیان با شرف و آدمهایی که به شرف انسانیت رسیده اند هستند مادر قهرمان.
جمعه 24 آذر 1391 - 21:20
borzoopersia - بیرمنگهام - انگلستان
خامنه ائی عمامه ات را بگذار بالاتر. امان از روزی که این آخوندها سرنگون بشوند.
جمعه 24 آذر 1391 - 19:35
منگوله مشهدی - مشهد - ایران
ما هم به پسرت افتخارها می کنیم. به مردی از تبار مردهای حقیقی. یقینا من در امروز و فرداهای کشورم، سهم پسرت و مردان و زنانی رو که برای امثال من از زندگی و آرزوهاشون گذشتن، با آموزش و تربیت دوستان و فرزندانی که فرهنگ دلاوران سرزمینمون رو در نگاه و نفس هاشون به ودیعه گرفتن، ادا خواهم کرد. متاسفانه من شجاعت و مردانگی کافی برای چنین زیستنی ندارم. زیستنی با فرهنگ :"برای زندگی شایسته حتی یک انسان، از همه داراییت حتی از جانت هم بگذر". اما محاله ببخشم. محاله فراموش کنم. محاله منحرف بشم. و محاله اسیر هوس های ایمن سکوت باشم وقتی بار فریادهای امثال فرزند تو، از بار کوه ها هم بر شونه هام سنگین تره.. .
جمعه 24 آذر 1391 - 20:18
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا
اینهائیکه از این رژیم وحشی حمایت می کنند ننگ بر انان باد زنده باد ستارهاو سعیدهای قهرمان ایران زمین که ولایت فقه قاتل نتوانست با شکنجه وزور وتهدید خانواده شت انهار به زمین بزند مجبور شد تا با کشتن انها پشت این قهرمانان وطن را به خاک کند دورود بر تمام شهیدان راه ازادی ملت ایران از دست این وحشیهای دوران که درخت ازادی را با خون خود باور کردهاند این درخت ازادی ریشه در عمق ایران زمین دارد وبه زودی این نظام حاکم را به زباله دان تاریخ خواهد سپرد
جمعه 24 آذر 1391 - 20:21
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
با تسلیت مجدد به خانواده بهشتی و همه خانواده هایی که عزیزان شون رو در راه آزادی ایران از دست داده اند. روزی خواهد رسید که این گریه ها و بغض ها به گلوله های آتشین تبدیل میشه و دودمان خمینی و خمینی صفتان رو به باد خواهد داد. مرگ بر خامنه ای و مزدورانش
جمعه 24 آذر 1391 - 20:31
rezanl - امستردام - هلند
من هم به فرزندان ایران افتخار می‌کنم اینان امامان و پیامبران آینده ملّت ما خواهند بود. مادر خدا بتو صبر دهد
جمعه 24 آذر 1391 - 21:30
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
این در جواب اون قسمتی‌ که این مادر محترم داشت می‌پرسید؛"آخه دین ما مسلمونیه؟این چه مسلمونی؟". می‌خواهم فقط یکی‌ از هزاران آیه که در قران برای کشتن، قتل، شکنجه، تجاوز و غارت مخالفان وجود داره رو بنویسم، و توصیه کنم به همهٔ دوستان که یکم بیشتر قران بخونند، تا بفهمند که این آخوندها مسلمون واقعیی‌ هستند. سوره نسأ آیه ۱۶ که دستور به شکنجه مخالفان میدهد: "و از میان شما، آن مردان و زنانی که (همسر ندارند، و) مرتکب آن کار می‌شوند، آنها را آزار دهید (و حد بر آنان جاری نمایید)! و اگر توبه کنند، و (خود را) اصلاح نمایند، (و به جبران گذشته بپردازند،) از آنها درگذرید! زیرا خداوند، توبه‌پذیر و مهربان است. "
جمعه 24 آذر 1391 - 21:55
apadana_uk2013 - بورن موت - انگلستان
درد به تمامی‌ هموطنان این ملاها باید بدونن که همین مردم بی‌چاره بودن که انقلاب کردن و ۸ جوناشون تو جنگ از بین رفتن به خاطره این مملکت الانم همون جونرو خودشون میکشن جالبه
جمعه 24 آذر 1391 - 22:06
uk_boy - لندن - انگلیس
habilian - قم - ایران مرگ بر تو و هر چی تازی صفته که منافقه آزادی و انسانیت هستین جز کشتن و شکنجه هیچی تو اون کله ..نیست لعنت بر یزیده زمان علی گدا و خاندانه شیره یش انگار وقته ساندیسته برو عوضه قرصه آرام بخش بخور آرومت میکنه
جمعه 24 آذر 1391 - 22:13
azadi-iran - وین - لااتریش
اجب مردم ایران بی غیرت و بی خیال شده اند. چقدر این ملت در جتایات این حکومت دیکتاتوری اسلامی حل شده اند. پس درود به ملتهای که همدرد هموطن خود هستنند. این ملت 33 سال است که مرده است.
جمعه 24 آذر 1391 - 22:19
reza the persian - لیدز - انگلستان
فدات شم مادر الهی نسل هر چی‌ آخوندو جمهوری اسلامی کنده بشه،خدا بهتون صبر بده مادر
جمعه 24 آذر 1391 - 22:23
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
واقعاً دیدن این صحنه ها چه دردناک است! اما از طرفی سند رسوائی و ننگ رژیم خداپرستان و مسلمانهای قرآن و نماز خوان جنایتکار است. بقول مادر ستار این چه مسلمانی است؟ من اگر جای اعضای خانواده اش بودم اصلاً ممنوع میکردم که صدای قرآن از بلندگوها قبرستان بلند شود چرا که مردم ایران قربانی همین دین و قرآن و اسلام هستند. خیلی مسخره است قاتلینش که براساس فرمانهای همین قرآن کشتنش حالا برایش باز قرآن میخوانند. مگر شکنجه گرانش نماز خوان و قرآن خوان نبودند و قبل از کتک زدنش دستشان را با آب وضوی نماز نشسته بودند؟ این دین ضد ایرانی اسلام سیاسی است که به دژخیمان خونخوار رژیم مشروعیت کشتن جوانان ایرانی را میدهد. اینها بوئی از انسانیت و انسان بودن نبردند و در پشت ماسک مسلمانی چهره پلید خود را قایم کردند. روز انتقام ما از این جانیان رژیم فرا خواهد رسید و به سزای اعمال کثیفشان خواهند رسید. ننگتان باد طرفداران رژیم ملاها که دست همگی شما به خون آزادیخواهان ایرانی آغشته است. مرگ بر رژیم فاشیستی اسلامی و نوکرانش!! درود بر شما مادر قهرمان وطن ستاربهشتی که باید هم به غیرت و شهامت فرزندتتان افتخار کنید!
جمعه 24 آذر 1391 - 22:12
irane aziz - وین - اتریش
نفی الله عزیز،خودتو ناراحت نکن،خوبیه جمهوری اسلامی اینه که وقتی‌ بره،اسلام رو هم برا همیشه با خودش میبره،حداقل تو ایران
جمعه 24 آذر 1391 - 22:54
nashmeili - آمستردام - هلند
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا.....نقی الله ؟؟؟ نه به انتخاب این اسمت ,نه به این کامنتهایی که میگذاری ؟؟با هم نمی خواند . در ضمن ما باید به ادیان هم احترام بگذاریم .چه من که مسلمانم و شما که بهائی هستید.ما باید با هم متحد شویم تا بتوانیم این آخوندهای لاشخور را از ایران پرت کنیم بیرون.آخوندها باید گورشونو گم کنند و از ایران بروند .به امید آزادی ایران.
جمعه 24 آذر 1391 - 22:25
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
habilian - قم - ایران. ننگ بر انیمال کبیر امام راحلت که این کلمات عربی‌ پر از بوی خون اسلامی را رایج کرد منافق-مفسد فی الارض که هزاران نفر را به خاک و خون کشاند!! و تو اسلامی تکرار میکنی‌-!!!۱
جمعه 24 آذر 1391 - 23:48
Dorsa72 - لوند - سوئد
به داشتن چنین مادران و شیرزنانی در کشورم میبالم، درود بر تو و آرزوی صبر برات خواهانم.
جمعه 24 آذر 1391 - 23:51
bita tehrani - ونکوور - کانادا
نقی‌ الله/ جناب لطفا به دین دیگران احترام بگذارید و آیه‌های قرآن‌شان را اینجا مگویید که هر چه بخوانند و نپسندند،میشود توهین به دین‌شان و اعتقاد شان! این جماعت هنوز زحمت خواندن قرآن را هم به خود نداده اند! راستی‌ شما به این جماعت بگو که بهائی هم مسلمان است! اینها الفبای ادیان را هم نمیدانند!!!
شنبه 25 آذر 1391 - 00:47
lord-uk - بیریستول - انگلیس
منم به نوبه خودم به این خانواده عزیز تسلیت میگم ان همه ملت دیدن ولی‌ بازم ساکتن توف به این ملّت بی‌‌ غیرت بیاد که میبنن بازم دارن نگاه میکن حیف تو ستار و امثال تو که برای این ملت که هیچ ارزش برای خودشون قائل نیستن خلایق رو هرچه لایق
شنبه 25 آذر 1391 - 01:07
Saaami - استکهلم - سوئد
دلم آتیش گرفت...خدا لعنتتون کنه
شنبه 25 آذر 1391 - 01:47
arian_blue - رشت - ایران
nashmeili - آمستردام - هلند ...تو که خارج هستی پس ببند .. از دور میگه لنگش کن تو که ایرانی نیستی پس ...
شنبه 25 آذر 1391 - 03:38
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
bita tehrani - ونکوور - کانادا. بیتا جان این اسلامیها ۲ نوع هستند و هر ۲ گروه در پی‌ تثبیت این دین که ایرانی‌ را رسوای خاص و عام کرد! یکی‌ با فحش گروه دیگر با بهانه ی اینکه من مسلمانم احترام!! دقیقا مثل یک نازیست که بگوید به اعتقاد من بها دهید!! ولی‌ مگر به مغز آکبند اینها فرو میرورد!!!
شنبه 25 آذر 1391 - 04:28
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
چقدر غریبانه , این ملت بی غیرت عرب پرست و مرده پرست واسه یه مرده 1400 سال پیش سینه میزنند و زنجیر میزنند پاه برهنه از روی آتیش میدوند ولی کور هستند ستار بهشتی "شهید زمان" را نمی بییند, زهرا و زینب خاک پای این مادر و دختر هم نخواهند شد. لعنت تو روحت خمینی لعنت تو روح اول و آخرتون از اون بزرگ بزرگه تا اون نطفه بسته شده؛ لعنت تو روح کسی که از این بی ناموسهای بی وجدان آدم کش و جنایتکار حمایت بکنه.
شنبه 25 آذر 1391 - 06:57
raha1984 - هامبورگ - المان
افتخار هم داره مادرجان باید به خودتون و پسرتون ببالید وقتی ملتی ۳۰ و خورده ای ساله در خواب خوش خرگوشی هستند و ذلت و زور و توسری خوردن و پس گردنی براشون شده عادت !!
شنبه 25 آذر 1391 - 09:58
marka - گرگان - ایران
نقی اله سیدنی استرالیا . من توی کامنت قبلی هم به شما عرض کردم شما کاری به ادیان نداشته باشید بخاطر اینکه جنابعالی برداشتتون از همه چیز تیتر وار هستش .در مورد آیه های قرآن هم دقیقا همین کار رو انجام میدین که این درست نیست در واقع وقتی سوره نسا رو مثال میزنید .لطف کنن سوره رو از ول تحلیل کنین .مثل این میمونه درضمن که من یه قسمت از گفته های شما رو بگیرم بگم و کلهم حرفها وگفته های شما رو تغییر بدم .آیه های قرآن باید متواتر خونده بشه وگرنه معانی و برداشتها درست در نمیاد .در ضمن جنابعالی تفکرات ضد مسلمانی رو بزاری کنار فکر کنم یکم روحیاتت بهتر میشه .
شنبه 25 آذر 1391 - 08:20
درود بر آزادی - کایزرسلاترن - آلمان
habilian-قم-ایران - بترس از روزی که به اسم آزادی توی میدون آزادی پاره پاره بشی . بترس جوون . اینقدر ازین رژیم سرتاپا کثافت حمایت نکن .
شنبه 25 آذر 1391 - 08:30
eddy59 - مونیخ - آلمان
لطفا کسی به این habilian - قم - ایران. حرفی نزنه ایشون موجی هستن مخش معیوبه ....با تشکر
شنبه 25 آذر 1391 - 09:26
ghafas - مشهد - ایران
الهی دستت بشکنه اونی که این مادر رو سوزوندی .الهی خیر نبینین .همین کارها رو می کنین که آدم حسابتون نمی کنن هیچ جای دنیا
شنبه 25 آذر 1391 - 10:37
farhad_dayan - پاریس - فرانسه
این جنایت تو تاریخ ایران همیشه در ذهن مردم باقی‌ میماند و بترسید از روزی که مردم تک تکتان را را کام مرگ فرو ببرند و انتقام همهٔ جنایتهارو از شما بگیرند
شنبه 25 آذر 1391 - 10:46
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
نشمیلی ؛آمستردام - هلند..اولا که من که بی‌ احترامی نکردم،آیه قران رو نووشتم.بدبختی م ایرانی‌‌ها همینه دیگه.یک نفر یک بار زحمت نداده به خدوش ببینه تو این کتاب چی‌ نوشته ،همه هم ادعا میکنند از خود محمد اهم مسلمون تارند.در ضمن، هرجا دیدی یک مسلمون حرف از احترام میزانه بدون زورش به طرف نچربید یا دستش بهش نمیرسه.حالا همین شما که با لحن بی‌ احترامی فرض کردی من بهایی هستم،از من می‌خوای بهت احترام بذارم!!!
شنبه 25 آذر 1391 - 13:27
kordman - بردا - هلند
تا تافن این مذهب من دراوردی صفوی به زباله دان تاریخ نپیوندد واین مفت خوران ازگرده ایرانیان بنام عاشوراوهزار کوفتوزهرمار دیگرپایین کشیده نشوند این زالوان همچنان تقدس نمایی می کنندومادران ایران زمین راعزادار می کنند.خداوند تورا ای بنیان گذار این رژیم جهل و جنایت به دوزخ افکند که روی هرچه دیکتاتور را سفید کردی ای فرزندخلف ابن صبا کجا تیمور چنگیز و سکندر چنین کردند تف به گورت واین سیستم کفراموزت نگ برخامنه ای این فرزندخلفت ای پیروان شیطان باشد تا دوباره سرزمین اهوراییم خورشیدبار دیگر طلوع کند.مادرزجهایت درونم را سوزاند باشد تا خواهرم انتقام ستارت رابگیریم
شنبه 25 آذر 1391 - 14:11
mehrvaz - استکهلم - سوید
وای که اگر جای جای این سرزمین پر بود ار شترانی چون تو مادر ، کفتاران همه دم لای پا میگرفتند و به سوراخهای متعفن تاریخی خود می خزیدند.درود به شیرزنانی چون تو.درود درود درود
شنبه 25 آذر 1391 - 14:33
mehrvaz - استکهلم - سوید
وای که اگر جای جای این سرزمین پر بود ار شیرانی چون تو مادر ، کفتاران همه دم لای پا میگرفتند و به سوراخهای متعفن تاریخی خود می خزیدند.درود به شیرزنانی چون تو.درود درود درود
شنبه 25 آذر 1391 - 14:36
bita tehrani - ونکوور - کانادا
مادر عزیز ستار .کاش مسلمانی همه مثل مسلمانی تو بود.شما انسانهای پاکدل و ساده بسیار قابل احترامید.من از رنجی‌ که میکشی چه بگویم که زبانم ناتوان است.استار تو رفت ولی‌ ستار‌ها هنوز هستند.ستار‌هایی‌ که مظلومیت‌شان از قصه حسین و کربلا خیلی‌ بیشتر است.کاش آن قصه‌ها و افسانه‌ها را دور میریختیم و برای مظلومان عصر حاضر شیون می‌کردیم که این مادران شکسته دل تنها شیون نمیکردند....وای بر ما.
شنبه 25 آذر 1391 - 15:19
bita tehrani - ونکوور - کانادا
ی‌شان فرو رفته اند.البته اینکه جز کدام دسته باشند،هم بستگی به این دارد که سواره باشند یا پیاده! مسلمانان زمانی که از پاسخ در برابر سوالات منتقدان و مخالفانشان عاجز میباشند یا به زور متوسل شده و آنها را مجازات می کنند و در جایگاهی که قدرت در اختیار ندارند به روشی بزدلانه فریاد سر می دهند که به "ایمان و اعتقادات" آنها توهین می شود تا شاید با این روش، منتقدان را به سکوت بازدارند. در آخرین حربه که اتفاقا باعث انبساط خاطر هم بود،به منتقدان این دین مبارک انگ صهیونیست زدند!! کاش این هموطنان ما به این سوال پاسخ میدادند که آیا این فریب و سفسطه برای وادار کردن به احترام به اعتقاد دیگران به نظر خودشان مسخره و توهین به شعور خودشان به حساب نمیآید که یک هندی از آنها بخواهد به گاو پرستی ش احترام بگذارد؟ اینکه با ادرار گاو خودش را میشوید را به حساب پاک بودن خود و نجس بودن دیگران بگذارد؟!. آیا مثلا باید به عقیده هیتلر هم احترام گذاشت ؟.
شنبه 25 آذر 1391 - 15:14
bita tehrani - ونکوور - کانادا
اسلام تنها یک دین نیست بلکه یک ایدئولوژی دیکتاتوری هم هست. به ادیان و عقایدی که به دیگران احترام میگذارند میشه و باید احترام گذاشت ولی‌ نه به عقایدی که حتی اجازهٔ زندگی‌ رو هم به شما نمیدن. هر عقیده و ایدئولوژی قابل احترام نیست، عقیده ای به نام اسلام که به پیروانش دستور قتل مخالفان و قطع دست و پای انان را میدهد چطور میتواند قابل احترام باشه؟ احترام مال زمانیه که احترام متقابل هم دریافت کنی ،نه اینکه اعتقادی که قراره بهش احترام بذاری هر روز با چماق توی سرت بزنه و بهترین سالهای زندگی و جوانیت را به باد بده و ،به هر طرف خواستی بری مثل یه دیوار جلوت ظاهر بشه، و اصلا چطور میشود به اعتقاداتی که تو را نجس و مستحق مرگ میداند احترام گذاشت؟چطور میشود این همه خشونت و سنگدلی ریشه در اسلام را توجیه کرد و توقع احترام به این چنین دینی راداشت؟که آنقدر سوراخ سنبه دارد که از خامنه یی و مصباح یزدی تا ملا عمر دیوانه و امثال آنها از آن به عنوان دستاویز برای کشتن انسانهای بیگناه استفاده کنند.و در سر خیال خام حوری بلوری بپرورانند
شنبه 25 آذر 1391 - 15:16
eddy59 - مونیخ - آلمان
mehrvaz - استکهلم - سوید چی شود آخر؟ شترانی یا شیرانی؟
شنبه 25 آذر 1391 - 16:29
sara_k - كريستيانساند - نروژ
جگرش سوخته جگرش سوخته ...وای وای نصیب گرگ بیابون نکنه ....سیاست سخته و کثیف حتا توی اروپا و آمریکا هم نبأد واردش بشی‌ ،،،، سیاست جز قربانی چیز دیگه به دنبال نخواد داشت
شنبه 25 آذر 1391 - 16:21
marka - گرگان - ایران
نقی الله سیدنی استرالیا . اما آیه 16سوره نسا :برا روشن شدنت اول آیه 15رو میگم باب موصوعش یکی است نفرماید و از ز نان شما (یعنی من و بقیه مسلمونا )پس شامل حال بقیه ادیان نمیشه ،کسانی مرتکب عمل ناشایست شوند یعنی زنا کنن یا همون خیانت کنن(که حتما از نظر شما اشکالی هم نداره)باید بر آنها 4شاهد آورد .اگر بر زنای زنان شهادت دادن آنان را در خانه هایشان حبس کنید تا مرگشان فرا رسد .این آیه در مورد زنان شوهر داره که حکم خداوند در آیه با آوردن 4شاهد یعنی سه نفر هم باشه حکم به زنا بی اعتباره .در آیه 16که جنابعالی فرمودین دقیقا همین مورد هستش ولی در مورد زن یا مرد مجرد هست .که 4شاهد و زدن تازیانه که همون حد میباشد که اونم شامل حال بلاد مسلموناست نه شما . واما تمام آیات قرآنی وتمام سوره هایی که به قول شما در مورد خون ریختن بماند تفسیرش برا کامنت های بعدی.حال چند سوال :به نظر یه غیر مسلمان زنی که به شوهرش خیانت کنه مجرم نیست .یا نه تعدد زوجیت برا زنا در آن واحد در دیگر ادیان اشکالی نداره اگه داره .برای مسلمونا که خوندی کشتن نیست بلکه تنبیه بعدم طلاق بدون مهریه . آیا زنا با کسی که هیچ علاقه به طرف مقابل نداره در دیگر ادیان جرم نیست .یا هر که به هر کیه ،قانون جنگل حکم فرماست .
شنبه 25 آذر 1391 - 22:31
ghafas - مشهد - ایران
لینک مدیا بذار برامون یوکی ..از خدا بترس
شنبه 25 آذر 1391 - 23:41
Tourkan - کپنهاگ - دانمارک
ما هم پشت رایانه خیلی‌ مبارز هستیم و چنین و چنان می‌کنیم! فردا هم چند نفر این کیس را میدهند میاند پناهنده میشوند تا پاس پناهندگی گرفتند برمی‌گردن ایران تا پوز اروپای شدنشان را بدهند، مارنانی چون ستار کشته میشوند نامهربانانی چون ما نظارگر هستیم، و بی‌ شرفانی هم بد از گرفتن پناهندگی به خدمت رژیم میروند.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 01:59
m_h_gol - تهران - ایران
bita tehrani - ونکوور - کانادا > بیتا جان چقدر زیبا سخن گفته ای . درود بر تو .
یکشنبه 26 آذر 1391 - 05:25
bita tehrani - ونکوور - کانادا
m_h_gol - تهران - ایران/ سپاس از تو عزیز. البته کامنت مرا یکی‌ قیچی کرده.باور کنید سالم بود از زیر دست من اومد بیرون! سپاس از ARTEMIS عزیزم که مثل همیشه عالی‌ و مقتدر مینویسد.آن قسمت قیچی شده کامنت من خطاب به شما بود ارتیمس جان.
دوشنبه 27 آذر 1391 - 06:30
ghafas - مشهد - ایران
یوکی به خاطر من لینک مدیا بذار ...من می خوام ببینم و دانلود کنم .
دوشنبه 27 آذر 1391 - 08:03
bita tehrani - ونکوور - کانادا
این آخوند جدید را ببین! تفسیر در حد کودکستان! بگو باز هم بخندیم.
دوشنبه 27 آذر 1391 - 09:56
irane aziz - وین - اتریش
بی‌ تا تهرانی‌ عزیز. بسیار زیبا و متین
دوشنبه 27 آذر 1391 - 12:35
bita tehrani - ونکوور - کانادا
irane aziz سپاس از لطف شما هموطن عزیز.
دوشنبه 27 آذر 1391 - 21:53
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.