احمدی‌نژاد: سپاه بخشی از اموال خود را واگذار کند

 

رئیس جمهور ایران: امروز در همه بخش‌های صنعتی و عمرانی شاهد جهش‌های قابل توجهی نسبت به سال ۸۴ هستیم

محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور ایران، روز پنج‌شنبه ضمن دفاع دوباره از سیاست‌های اقتصادی دولت خود تاکید کرد که برای تقویت ارزش پول ایران تلاش کرده است. او همچنین از سپاه پاسداران خواست تا برای کمک به پیشرفت کشور بخشی از اموال خود را واگذار کند.
 
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌ جمهوری، محمود احمدی‌نژاد، عصر پنج‌شنبه، ۲۳ آذرماه، در همایش سراسری فرماندهان و مدیران قرارگاه خاتم‌الانبیای سپاه پاسداران با اظهار این‌که وزارتخانه‌ها با واگذاری اموال و زمین‌های خود به سازمان اموال، می‌توانند به پیشرفت کشور کمک کنند، گفت: «سپاه نیز اموال و زمین‌های فراوانی در تهران و شهرهای مختلف در اختیار دارد که می‌تواند بخشی از آن را تبدیل کرده و مورد استفاده قرار دهد.»
 
وی در ادامه در حمایت از سیاست‌های اقتصادی دولت خود تأکید کرد که ایران از اقتصاد «هفدهم» دنیا «به سرعت به سمت جایگاه پانزدهم» در حال حرکت است.
 
محمود احمدی‌نژاد در حالی این سخنان را بیان کرده است که یک روز پیش از آن، ۲۲ آذرماه، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، نیز با حضور در قرار‌گاه خاتم‌الانبیا گفته بود: «باید بپذیریم که نقدینگی در کشور مشکل تورم را ایجاد کرده است و این تورم ربطی به تحریم‌ها ندارد و به ساختار اقتصادی کشور مربوط می‌شود که باید علاج شود».
 
علی لاریجانی از سپاه خواست تا وارد صحنه شود و افزود که سپاه با سرمایه‌ای که دارد می‌تواند «گره‌های» اقتصادی ایران را باز کند.
 
علی‌رغم تأکید رئیس مجلس شورای اسلامی بر نامطلوب بودن شرایط اقتصادی، رئیس جمهور ایران ۲۳ آذرماه گفت: «امروز در همه بخش‌های صنعتی و عمرانی شاهد جهش‌های قابل توجهی نسبت به سال ۸۴ هستیم.»
 
وی همچنین از تلاش «دشمن» برای متوقف کردن پیشرفت‌های اقتصادی ایران سخن به میان آورد و افزود: «برخی نیز در داخل کشور با طراحی دشمنان همراهی کردند که ارزش پول ملی را پایین بیاورند، اما دولت با این مسئله مخالف بوده و در صدد تقویت ارزش پول ملی است.»
 
محمود احمدی‌نژاد در حالی بر مطلوب بودن شرایط اقتصادی در ایران تأکید دارد که بانک مرکزی نرخ تورم در ماه آبان را بیست و شش و یک دهم درصد اعلام کرده است. این نرخ فروردین‌ماه امسال ۲۲ درصد اعلام شده بود.
 
در همین حال ۲۱ آذرماه نیز محمدحسن ابوترابی‌فرد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، از افزایش نقدینگی ایران به «۴۰۰ هزار میلیارد تومان» خبر داد.
 
رئیس کل بانک مرکزی ۱۹ شهریورماه حجم نقدینگی در ایران را «۳۸۷ هزار میلیارد تومان» اعلام کرد که رقم جدید حکایت از افزایش ۱۳ هزار میلیارد تومانی نقدینگی در عرض سه ماه دارد.

+127
رأی دهید
-17

بت شکن - مونترال - کانادا
شما که معتقد هستید مردم وضعشان خوب است! چرا سپاه واگذار کند، بگویید مردم واگذار کنند تا شما ۲ دستی‌ تقدیم اسد، خالد مشنگ، حسن نصرالله، چاوز و و و کنید.
جمعه 24 آذر 1391 - 17:54
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
نه تنها تمام قدرت نظامی در اختیار سپاه است بلکه قدرت اول اقتصادی را هم در دستش گرفته و منوپول یا انحصار خیلی چیزها را دارد و قدرت اصلی در ایران دست سپاه است که حتی خامنه ای هم را رو انگشتشان می چرخانند و باید سیاستش را با سران سپاه هماهنگ کند. اصلاً کسی یا خبرنگاری جرعت میکند در ایران بپرسد که ثروت سپاه چند میلیارد دلار است و از کجا میاید و به کجا میرود؟ از تلفن و مخابرات ایران که دست سپاست بخاطر جاسوسی کردن و گوش به حرفهای مردم دادن تا واردات و صادرات ایران هم دست سپاه است. این سازمان قدرت مافیائی شده مثل مار هشت سر که خوب میداند پول بر دنیا حکومت میکند. ثروتهای بنیاد مستضعفین کجا میرود؟ اصلاً سپاه صاحب چه کارخانه هائی و چه تاسیساتی است و چرا؟ اینها در دوران جنگ ایران و عراق چهارتا کشته دادند از رو بی عقل خودشان حالا فکر میکنند که صاحب ایران شدند و هستند و همه چیز باید مال آنها باشد. سند مالیکت ایران را به اسم سپاه کردند و دم مموتی گرم که شهامت گفتن چنین خواسته ای را داشت که دارد میگوید سپاه دست از چاپیدن مردم و مافیای اقتصادی بردارید.
جمعه 24 آذر 1391 - 18:49
uk_boy - لندن - انگلیس
سلام من عضو جدیدم
جمعه 24 آذر 1391 - 20:07
uk_boy - لندن - انگلیس
سلام من عضو جدید هستم خوش امدم اما ساندیس خور نیستم lol
جمعه 24 آذر 1391 - 20:50
dara20 - تهران - ايران
کار رژیم وقاحتی به جایی‌ رسیده که سرکردگان حکومت فاسد اسلامی از مزدوران دست ساز خویش گدایی میکنند. مگر سپاه مزدوران پاسدار این ثروت افسانه‌ای را از پدرانشان به ارث برده اند؟ یاا شاید این سازمان عظیم مافیایی که قرار نبود وارد سیاست و اقتصاد شود با کمک امداد‌های غیبی امام زمان مرحوم به این ثروت دست یافته؟
جمعه 24 آذر 1391 - 21:28
massoudoslo - اسلو - نروژ
سپاه ایران را واگذار میکند ولی دارایی و ثروت خود را هرگز واگذار نمیکند چونکه اموال و دارایی که از فروش نفت و ذخائر ملی درست کرده همه و همه شخصی و خانوادگی و طایفه ای و حزبی شده .
جمعه 24 آذر 1391 - 22:23
poriyaye_vali - دوحه - قطر
uk_boy - لندن - انگلیس..خوش اومدی///یه روز رضا شاه رفته بود به یه پادگان سر بزنه .از سربازا اوضاع واحوالشونو میپرسه ..سربازا میگن غذا نداربم ،لباس نداربم..رضاشاه میگه : همه سربازا یه صف بایستند ومقداری برف رو به اولین سرباز میده وبهش میگه برف رو دست به دست کنید تا اخرین سرباز ..وقتیکه تکه برف به اخرین سرباز میرسه چیزی ازش نمیمونه!!!!!!!!!....رضا شاه میگه :من بودجه رو تعیین میکنم ولی تا بدست شماها برسه چیزی از ان باقی نمیمونه!!! اینه حال وروز امروز مردم ایران...از ماست که بر ماست
جمعه 24 آذر 1391 - 22:25
compatriot - تورنتو - کانادا
uk_boy - لندن - انگلیس - خوش آمدی بیا تو بیرون بده. :). مگه سپاه هم اموالی داره؟ مال دزدیه متعلق به ملت ایرانه هنوز نمیدونی?!
شنبه 25 آذر 1391 - 01:55
farnia - تهران - ایران
کجای دنیا سراغ دارین دیوارپادگان ها رو خراب کنن نونوایی ، داروخانه ، بازار میوه بزنن و اجاره بگیرن ؟ کجای دنیا رو سراغ دارین زیرزمین مسجد رو سالن کنن کرایه بدن برای بیلیارد ، فوتبال و ... ؟؟؟ کجای دنیا رو سراغ دارین رئیس جمهورش و سرانش از یه نیروی نظامی اش رسما بعنوان مرکز سرمایه یاد کنن و بگن خواهش میکنیم پول هایی رو گرفتی و از قبل قرارداد با دولت گیرت اومده پس بده ؟؟؟؟ راستی پلیس فدرال آمریکا هم کار اقتصادی میکنه ؟؟ بیاد ما ایرانی ها یادش بدیم برن بانک افتتاح کنن . مگه شهرداری الان بانک شهر و صندوق ... نداره ؟ ایران کلاً یک جزیره مستقل از دنیاس و فیلم دنیا روی آب رو باید برای ما بسازن .
شنبه 25 آذر 1391 - 05:15
naderan - یوتوبوری - سوید
احمقی نژاد گاو مردم بخاطر چه حرفی زدی رای دادن زمانی که دیدن شما در رسانه یک .اعلام رسمی کردی من افشاه گری در مورد دزدهای دولتی میکنی.میخواهی در اینده سر افکندهنباشی واز مردم خجالت نکشی وقت زیادی نداری مرد باش مردانه زندگی کن.
شنبه 25 آذر 1391 - 05:38
Cyrusiii - لیدز - انگلستان
poriyaye_vali - دوحه - قطر....راست میگی‌ به خدا. یادمه زمان شاه مجلس ۳بار بودجه راه لار جهرم را تصویب کرد، هر ۳بر بودجه حتا به پیمانکار نرسید تو راه خوردن رفت.
شنبه 25 آذر 1391 - 06:01
bakhtiyar - گوتنبرگ - سوئد
ناکس این دم آخرنزدیک رفتنش فیلم درآورده.میخاد شاید خودشو یه قهرمان ملی جابزنه.
شنبه 25 آذر 1391 - 06:39
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
اموال سپاه؟؟؟یک مشت بی‌ سرو پا دزد قاتل گورشان کجا بود که کفنشان باشد!!!!! پول چپاول و دزدی پول خون ملت است!!!!!دقیقا مثل اجداد کثافتشان از عربستان ۱۴۳۳ سال پیش با حمله به کشورهایی چون ایران و مصر و چپاول اموال این ۲ کشور قدرت گرفتند!!!
شنبه 25 آذر 1391 - 10:21
exam292 - تهران - ایران
uk_boy - لندن - انگلیس: مگه تو خارج از کشور هم ساندیس خور داریم(ساندیسش خارجیه !!!)
شنبه 25 آذر 1391 - 16:34
kobalt - کرج - ایران
بیا تنبون فیروزآبادی مال تو.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 16:15
Kamran631 - لیون - فرانسه
سپاه باید تمام اموال مردم ایران رو بهشون برگردونه، + آزادی !!
دوشنبه 27 آذر 1391 - 14:30
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.