احضار وزیر به مجلس برای وام 100میلیاردی به خود و پاداش 50میلیونی به معاونش

شیخ الاسلامی , وزیر تعاون , کار و رفاه اجتماعی

نماینده اردستان در مجلس موضوع سئوال خود از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را مسائل داخلی آن وزارتخانه خواند و گفت: یکی از سئوالات من این است که آقای وزیر وام قرض الحسنه 100 میلیاردی را برای چه دریافت کرده است.

 
احمد بخشایشی اردستانی در گفتگو با مهر، موضوع سئوال خود از عبد الرضا شیخ الاسلامی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی را مسائل داخلی وزارتخانه خواند و اظهار کرد: باتوجه به این که وزیر مسئول کار کشور است و طبقه متوسط به پایین مشکل کار دارند و از این موضوع رنج می برند، چه کسی باید پاسخگوی شرایط موجود باشد.

 
وی افزود: آقای شیخ الاسلامی می گوید من مسئول کار کشور نیستم بلکه وظیفه هماهنگی در حوزه ایجاد اشتغال برعهده من است، که اگر این هماهنگی ها صورت بگیرد خوب است. متاسفانه نه تنها تاکنون اقدامی عملی را برای حل این مشکلات مشاهده نکرده ایم، بلکه مشکلات هر روز بدتر می شود.

 
 نماینده اردستان در مجلس با بیان این که وزیر کار باید فخر دولت باشد، نه مایه سرافکندگی آن، تصریح کرد: مشکلات زیادی در داخل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وجود دارد، از جمله این که لیست 50 نفره ای وجود دارد که هم دانشجو هستند و هم مدیرکل؛ این موضوع به لحاظ قانونی اشکال دارد.

 
وی دریافت وام قرض الحسنه 100 میلیاردی از سوی شیخ الاسلامی و تشکیل مرکز تعاون در یکی از معاونت های وزارتخانه که لابی هایی در آن صورت می گیرد و اختصاص پاداش 50 و 18 میلیون تومانی از سوی وزیر به 2 تن از معاونانش را از دیگر محورهای سئوالات خود از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواند.

 
عضو کمیسیون امنیت ملی خاطرنشان کرد: گویا دراین وزارتخانه خانواده دوستی شدیدی حاکم است، چون از خانم، خواهر خانم حتی تا دوست خانم مسئولان آن در وزارتخانه و ادارات کل استانی آن مثل اصفهان مشغول به کار شده اند، اما وقتی یکی از موکلان ما برای کار معرفی می شود، مسئولان تاکید دارند که جذب باید از طریق آزمون و ... صورت گیرد.

 
احمد بخشایشی اردستانی، نماینده اردستان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس روز سه شنبه هفته آینده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را برای پاسخگویی به این سئوالات به صحن علنی مجلس فراخوانده است.

+274
رأی دهید
-10

freepersia - کلگورلی - استرالیا
تا حالا دقت کردید که کثافت و رذالت از قیافه این انسانهای مفتخور و عوضی‌ میباره.
جمعه 24 آذر 1391 - 15:07
parviz1 - کترینگ - انگلستان
آی‌ بابا.شما چرا ناراحت شدید.مگر مدیریت جمهوری اسـ... با برنامه رینی پیش نمیره. باید هم نتیجه این چنین باشه.رهبر دزد و جنایتکار و. رئیس جمهور و دولت مندان هم باید از رهبر یاد بگیرن و همان برنامه رینی را پیش ببرن.اینها میخوان دنیا را هم همینجور مدیریر و برنامه رینی کنن.ببه جان شما و روح اون خمینی هندیزاده راست میگم.
جمعه 24 آذر 1391 - 15:10
احتراز - دورف - آلمان
اسمش روش هست دیگه وزیر رفاه اجتماعی خوب باید تو رفاه باشه. دزدهای حرومی
جمعه 24 آذر 1391 - 15:26
sharafYabi - بیمبه - انگولا
چه جالب، ملت وقتی‌ وام ۲۰،۰۰۰$ میخواهند، باید با کلی‌ دنگ و فنگ، خانه‌شان را هم گرو بگذارند. این قبیله دزد و در لوای اسلامی، خودشان به خودشان وامهای بدون برگشت صد میلیون دلاری و سه میلیارد دلاری میدهند. بهشت دزدان، کشتار آینده و فرزندان ایران.
جمعه 24 آذر 1391 - 16:25
sepherdad - سیدنی - استرالیا
گویا دراین وزارتخانه خانواده دوستی شدیدی حاکم است، چون از خانم، خواهر خانم حتی تا دوست خانم مسئولان آن در وزارتخانه و ادارات کل استانی آن مثل اصفهان مشغول به کار شده اند،
جمعه 24 آذر 1391 - 16:31
mehraban1980 - تهران - ایران
اقای وزیر کار مسوول کار کشور نیست بیخود به ایشون گیر ندید ایشان به احتمال زیاد برای بیکاری که در کشور ایجاد کرده همچین پاداشی برای خودش و معاونینش در نظر گرفته و امثال من هم اینقدر ازمون دادیم پیر شدیم و هیچ امیدی هم برای پیدا کردن کار نداریم.
جمعه 24 آذر 1391 - 16:33
fekreazad - گتنبرگ - سوئد
برای خرید بخاری گازی برای تمام مدارس ایران!. حالا یکی خواست مثل حضرت علی بی سرو صدا یه کار خوب بکنه ها!
جمعه 24 آذر 1391 - 17:12
hassan5 - تهران - ایران
کدام وزیر سالم و غیر خلافکار داریم که الان نماینده اردستان بند کرده بوزیر کار؟؟؟کل مسئولین نظام اسلامی دزد و خلافکار میباشند. گر حکم شود که مست گیرند.......
جمعه 24 آذر 1391 - 17:34
gone with wind - دزفول - ایران
دلاک را کردن کدخدا! اول سر مادر خودش را تراشید!!!. حالا شده حکایت ما و این دزدان سر گردنه!. این اقایان از بس در بچگی در فقر و نداری زندگی کرده اند اگر همه ایران که هیچ همه دنیا را به انها هم بدهند سیر نخواهند شد زیرا حالا که شکمشان پر شده چشمان حریصشان پر نمی شود!!!!
جمعه 24 آذر 1391 - 17:44
delmorde - یوتوبوری - سوئد
اقا عبدالرضا خان گوش به این حرفها نده بابا این نماینده دلش از جای دیگه پره وگرنه دلسوز کارگر و غیره نیست ترسی هم نداشته باش وقتی پسرهای رهبر ترلیارد تریلیارد می چاپند و به خارج حوله می کنند و موقعیکه همه سران مشغولند چرا سرتو کلاه بره. الحمدالله رب العلمین خوان نفت گسترده و تو هم یکی از سهامداران خربزرگ هم که رئیس و حامی شماها تا میتونی بچاپ که ممکنه فردایی نباشه و تو بی نصیب. سیبیل این بابا رو از پولیکه از کارگران بعنوان حق بیمه و بازنشسیگی میگیری که بحمدالله کم نیست چرب کن خفه میشه بقیه را هم بده برهبر تا هواته داتشته باشه.بعدهم خزینه رو خال و الفرار اینجا رهبر دارتت و اونجا دولت کانادا.
جمعه 24 آذر 1391 - 17:49
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
دزد که شاخ دم نداره٬
جمعه 24 آذر 1391 - 20:14
Azadikhah - تكسل - هلند
اونوقت یک نفر از مردم عادی بخواد وام بگیره ۲۵ تا فرم باید پر کنه!
جمعه 24 آذر 1391 - 21:01
bita tehrani - ونکوور - کانادا
احضار وزیر بی‌ لیاقت دزد به مزرعه هویج....دوستان گرامی یادتان هست که ایشان در مصاحبه یی گفته بود که وزارتخانه آاش با کمبود کار روبروست چون همه مردم در رفاه هستند؟! از هویجان محترم خواهش می‌کنم ایشان را ببخشند،وزیر از روی بیکاری این کار را کرده!
جمعه 24 آذر 1391 - 21:39
darkoob-1390 - قم - ایران
مهریه زنشه به شما چه !!!
جمعه 24 آذر 1391 - 21:54
a.ahooraei - کلن - آلمان
گویا این نماینده فزرتی خودشون هم سعی داشتن دست آشنایانشون را یه جایی بند کنند و وام واسشون بگیرند اما پل تنگ بود و خر ایشون ازش رد نمی شد بهمین دلیل معترض شدند.
جمعه 24 آذر 1391 - 21:59
manel - دلفت - هلند
این بابا رو ۲۰ سال پیش وقتی‌ معاون عمرانی استان هرمزگان بود میشناسم اون موقع کارش درست بود
جمعه 24 آذر 1391 - 22:20
massoudoslo - اسلو - نروژ
این بی پدر اولا ۱۰۰ میلیارد تومان را چه کرده و به چه دردش میخورده و دوما چقدر تا حالا از این وام به مردم برگردانده !!؟ نمیدانم چرا در جمهوری اسلامی وقتی که حیف نان های مسول وام میگیرند دیگه هیچی از وام رو برنمیگردونند ! این نهایت بی لیاقتی و فساد جمهوری اسلامی است که وزیر توانسته اینقدر پول وام بگیره !!
جمعه 24 آذر 1391 - 22:32
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
33 سال است که چشم انقلابیون سال 57 به این دزدی ها وجنایات روشن است ولی همه را زیر سبیلی رد میکنند که به اشتباهشون اعتراف نکنند, یه مشت آشغال نفهم چه بلائی سر یک کشور و ملتش آوردند. من که به سهم خودم ازشون نمی گذرم امیدوارم که آب خوش از گلو شون پائین نره , هر چند پائین همه نمیره همشون اگر خیلی ایمان به انقلابشون داشتند شهید شدند آنهائی هم که فقط واسه مطرح بودن انقلاب کردنند الان در بدبختی به سر میبرند و انقلابشون هم دزدا بالا کشیدن . بیخود نیست کتاب مزرعه حیوانات تو ایران ممنوع است.
شنبه 25 آذر 1391 - 03:02
sama128 - شیراز - ایران
فقط یک چیز میتونم بگم کثیف ترین حکومت از زمان خلقت زمین تا هم اکنون و تا روز قیامت تنها و تنها همین جمهوری غیر اسلامی ایران هستش که در عصری که عصر فرهنگ آزادی بیان تمدن ارتباطات و ... مسائل دیگر هستش که نسبت به گذشته چنین چیزهایی نبوده در لقای دین و دینداری چنان ضربه ای را به دین زده که 124000 پیغمبر مجددا ظهور کنند و تنها برای ایران بیایند این کشور دیگر درست بشو نیست که نیست . کثیف ترین کشور در چپاول دزدی غارت آدم کشی زنا فحشا فساد اداری و غیر اداری و ......... به برکت ولایت مطلقه بقی
شنبه 25 آذر 1391 - 06:36
bakhtiyar - گوتنبرگ - سوئد
ای حروم لقمه بیسواد دزد.دقت کنید یه همچون جانور هایی فقط در دولت فخیمه اسلامی رشد میکنند.آنچنانکه سوسک در فاضلاب.فقط به حکم اینکه مردک متظاهرا اسلامگراست.من بیانات این مردک رو در باب اشتغال تو روز نامه ها خوندم.مزخرفاتی....
شنبه 25 آذر 1391 - 06:53
bakhtiyar - گوتنبرگ - سوئد
ای حروم لقمه بیسواد دزد.دقت کنید یه همچون جانور هایی فقط در دولت فخیمه اسلامی رشد میکنند.آنچنانکه سوسک در فاضلاب.فقط به حکم اینکه مردک متظاهرا اسلامگراست.من بیانات این مردک رو در باب اشتغال تو روز نامه ها خوندم.مزخرفاتی....
شنبه 25 آذر 1391 - 06:53
arash 11 - تهران - ایران
چه نمکدون هم هستن خودشون از کارهای نکردشون تشکر هم میکنند خندمونم دیگه نمیاد به این بامزگیهاشون تف تو روحت خمینی
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 11:07
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.