بازجوی ستار بهشتی از خانواده وی تقاضای عفو کرد

وکیل ستار بهشتی از ملاقات تعدادی از نیروهای پلیس فتا با خانواده وی خبر داد و گفت: در این دیدار یکی از بازجویان وبلاگ نویس از خانواده وی تقاضای عفو و بخشش داشت.

گیتی پورفاضل درباره ملاقات تعدادی از عوامل مرگ ستار بهشتی با خانواده وی اظهار داشت: شنبه هفته جاری این ملاقات در حضور وی و خانواده موکلش صورت گرفته است.

وکیل خانواده ستار بهشتی ادامه داد: طی این ملاقات یکی از بازجویان وبلاگ نویس از خانواده وی تقاضای عفو و بخشش داشت.

گفتنی است؛ ستار بهشتی وبلاگ نویسی است که در فاصله روزهای 11 تا 15 آبان ماه سال جاری در بازداشت پلیس فتا به سر می‌برد که طی همین مدت در بازداشتگاه فوت کرد.

+45
رأی دهید
-109

pesar iran - بریزبن - استرالیا
کثافت‌های اشغال،حالا که دیگه تو این مورد حداقل تمام دنیا متوجه شدن و آبروی نداشتشون بیشتر از قبل رفته به غلط کردن افتادید؟چطور روزهای اول خانواده بی‌چاره رو اذیت میکردید.حالا تقاضای عفو می‌کنید.میرسه اون روز که جواب جنایت‌هاتون رو بدید.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 13:05
بت شکن - مونترال - کانادا
چرا باید عفو کنند؟ از زمان شروع قتل‌های زنجیره‌‌ای اولیأ دم همه دگر اندیشان و مخالفان که به دست عوامل این حکومت کشته شدند را بخشیدند اما یک بار شد که این عقده ایها یکی‌ را ببخشند؟، چه میشد اگر این عزیزانی که در سلول‌های انفرادی یا پوسیدند و یا به قتل رسیدند را عفو میکردند؟ آیا نظام سقوط میکرد؟ مثلا اگر نسرین ستوده را آزاد کنند نظام از هم میپاشد؟ من اگر جای اولیأ دم ستار بهشتی‌ بودم عفو می‌کردم منوط بر این که آنها هم زندانیان سیاسی را بی‌ قید و شرط آزاد کنند. اگر در بخشیدن لذت است چرا این لذت نسیب خود حکومتیان نشود؟
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 13:12
parviz1 - کترینگ - انگلستان
ببخشید از اینکه پسرتو کشتم!!!!!!!!!!!! طرف انتقاد کرده کشتینش.اونوقت کسیکه عدم میکش باید آزادانه بگرده و با گردن کلفیی و تهدید که دخترئو می‌بریم و بهش تجاوز می‌کنیم و میکشیم اگر بخوای حرف بزنی‌ و هزار جور تهدید و چونک حالا موضوع جهانی‌ شده میخواین ماله مالی کنید .طرف آنقدر زدید که اثر شکنجه و خون مردگی همه جای بدنش بود و کفنش هم خونی بود و حالا می‌گید از ترس مرده!!!!!!! چه شکنجه‌ها وحشیگری‌ها کردید که جوان ملت از ترس جان میده ؟ تًف و لعنت بگور و روح اون خمینی و این علی‌ شیره و تمام مزدوران و انگلها و دزدان و ...........
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 13:23
amoo uk - لیدز - انگلیس
موقع انتخابات شد و گرگها میش شدن تا بعد انتخابات فرمایشی باز گرگها به جون مردم بد بخت تر از همیشه میفتن ,و مزدور و ساده لوحان پای صندوق رای .
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 14:36
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
عفوش نکنند. البته اگه واقعا اعدامش هم بکنند بقیه حساب کار یه جوری دستشون بیاد. حـ... مگه تو به اون رحم کردی
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 15:07
sange_sabor - نامور - بلژیک
چه رویی دارن این حرامیها بچه مردم رو از آمد میکشن بعدشم تقاضای بخشش می‌کنن خدا ازتون نگذره چون خدا میدون چنتا از این جو نهارو زیر شکنجه رنج دادید بعدش به همین راحتی‌ میخواید قسر در برید پست فطرتهای اشغال
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 15:24
sharafYabi - بیمبه - انگولا
مگر شما در حین شکنجه به فکر عفو و بخشش بودی؟ ببخشنند و شما به جوان کشی ادامه بدهی؟
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 15:28
hassan5 - تهران - ایران
قبل از بخشیدن لااقل باز جو توضیحات کامل از نحوه شکنجه ای که باعث مرگ شد وضمنا نام اامر اصلی این جنایت . را فاش کند(البته همه میداند که قاتل اصلی خامنه ای میباشد)
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 17:00
massoudoslo - اسلو - نروژ
از این قاتل نباید گذشت چرا که فقط جان ستار بهشتی را نگرفت بلکه کارش و ممر در آمدش از کشتن آزادی و بقیه کسانی که مثل ستار هستند .
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 18:42
azadi-iran - وین - لااتریش
این ادم کشان بسیچی و سپاه و کمیته ای (پلیس قضایی) قابل بخشش و رفعت نیستند. و جالب که بعد به قتل رساندن مردم و تجاوز و .....! حکومت بخیال خودش با این کار میخواهد برای سر پوش روی جنایتش و عوام فریبی یک نقر از این مذدوران را برای عفو فدا میکند. به نظر من مادر ستار بهشتی نباید اصلا اجازه ملافات به اینها بدهد. تا اگر وجدانی سراغشان امد با این وجدان ناراحت عذاب داۀم داشته باشند.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 20:10
فريادزيره آب - اهواز - ایران
نمی دونم اینجورموقع هاچرا اسپیدر مشهدو مسیح پسرمریم و مریدبوشهرو لندن بروتهرو یکی دیگه جدیدأ اومده ؛اسمشه یادم رفت ولش هر...که بود؛لال میشن
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 21:06
ab5534 - هلسینکی - فنلاند
اگر خانواده ستار آن جنایتکاران را عفو کند، ما مردم ایران هرگز آنهارا عفو نخواهیم کرد و در موقع آنهارا به سزای اعمال ننگین شان خواهیم رساند
جمعه 24 آذر 1391 - 07:00
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.