راهکار زن شوهردار سعودی برای فرار از سنگسار

یک شاهزاده خانم عربستانی پس از ارتباط نامشروع با یک مرد انگلیسی از این کشور تقاضای پناهندگی کرد.

به گزارش فارس، روزنامه «ایندیپندنت» اعلام کرد انگلیس با درخواست پناهندگی یک شاهزاده عربستانی موافقت کرده است.

این شاهزاده بعد از ارتباط نامشروع با یک مرد انگلیسی از دادگاه خواست با دادن حق پناهندگی او را از مجازات سنگسار نجات دهند. همسر این شاهزاده نیز از خاندان پادشاهی عربستان است که دادگاه از انتشار اسم آنها خودداری کرده است.

شاهزاده عربستانی در سفری به انگلیس با یک مرد انگلیسی غیرمسلمان ارتباط نامشروع داشته و پس از وضع حمل پنهانی به اداره مهاجرت انگلستان تقاضای پناهندگی داده بود که از سوی دادگاه با موافقت روبرو شد.

در سال 1977 نیز یک شاهزاده دیگر سعودی به نام «مشاعل بنت فهد» نوه «محمد بن عبد العزیز آل سعود» هنگام فرار از عربستان به همراه معشوقه خود در فرودگاه دستگیر شد و در سن 19 سالگی به دست خاندان پادشاهی اعدام شد. فیلمی به نام «مرگ شاهزاده» بر اساس این اتفاق ساخته شد که خاندان سلطنتی در واکنش به این فیلم سفیر انگلیس را از عربستان اخراج کرده بود.

+209
رأی دهید
-21

Kamran631 - لیون - فرانسه
به امید روزی که بشریت از دست ۲ سیستم حکومتی ظالم و دیکتاتوری به طور کامل رهایی یابد - ۱- کومونیسم -( چین، کره شمالی، برمه ، ... ) و ۲-اسلامی ( عربستان سعودی، ایران، یمن، مالی، ...) !!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 12:56
tiz bin 4 - پاریس - فرانسه
به این راحتی‌ رفته رابطه بر قرار کرده،دمش گرم،البته از عربه هم خسته شده بودههها،
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 13:14
بت شکن - مونترال - کانادا
آفرین به این زان شجاع ساختار شکن، ببینید در دربار عرب‌ها چقدر فساد هست که چنینن زنانی از دل‌ دربار بهشان ضربه میزنند! چطور خود مرد‌های هرزه اشان با داشتن زن و فرزند با هر تعداد زنی‌ از هر نژاد و دینی که بخواهند عشق بازی میکنند وقتی نوبات به یکی‌ از زنهایشان می‌افتد باید سنگسار شود؟؟ درود بر این شیر زن!!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 13:22
razmandeh - استکهلم - سوئد
باز هم بگید جمهوری اسلامی ایران دیکتاتوریه!!!! دختر حداد عادل همین کار را کرد ولی‌ خامنه‌ای کردش پرنسس و بچه مو طلائی انگلیسی شد نوه‌ خامنه‌ای و آینده جهان اسلام
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 14:02
exam292 - تهران - ایران
حکومت عربستان صد در صدر مورد حمایت استکباره(اسلام آمریکایی)، به همین خاطره که هرجنایتی تو بحرین انجام داده و میده، اونایی که مدعی هستند کرولال شدن!!!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 14:21
مانفرد - ایران - ایران
نوش جون انگلیسیه.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 14:56
Cyrusiii - لیدز - انگلستان
نه اعدام کار درستیه نه سنگسار. رابطهٔ اینجوری هم نه برای زن شوهردار درسته نه مرد زندار. نمیدونم شما شجاعت را تو چی‌ میبینی‌، شاید تو خیانت !!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 17:10
amonbede - تهران - ایران
وقتی یک زن عرب از یک مرد عرب خوشش نمیاد و به زور باید اونو تحمل کنه نتیجش میشه همین (این یعنی عربها به قدری کثیف و نجس هستند که خودشون همدیگه رو نمیخوان) خیانت کار خوبی نیست اما سزای این کار هم سنگسار نیست
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 17:34
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
چگونه است که برای مردان عربستان طبق این دین ننگین زیر شکمی سفره گسترده است ۴ زن رسمی‌ از ۹ سال به بالا و بینهایت معشوقه ولی‌ برای زن سنگسار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نوش جانش این رابطه!!!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 18:39
massoudoslo - اسلو - نروژ
بسیار هم کار خوبی کرده (منظورم هم دوست پسر داشتنش و هم فرار از دست عرب ها ).
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 18:44
paksan - آمریکا - آمریکا
در هر صورت واسه زنهایی که دنیایی ندارن این هم روشی است که دادگاها رو مجبور به دادن اقامت بدهند .شاید زنه خودش هم دلش نمی خواسته چنین کاری کنه ولی چه راه دیگه ای برای اقامت گرفتن برای عربستانی ها هست ؟ اگر بگویند شکنجه می شوند باید ثابت کنند و چون روابط عربستان با انگلیسها خوبه صددرصد جواب نمی گیره پس بهترین کار اینه ریشه کار رو بزنی حداقل بقیه عمرش رو مثل آدم زندگی می کنه ،مگر انسان چند بار زندگی می کنه ؟در سیستم اسلامی (تمام فرقه هاش) زن یعنی هیچی واقعاً دنیایی ندارن و هر چی تلاش کنند باید آخرش یه شیخی یه بی دینی پیدا می شه همه تلاشها رو می بره زیر سوال و اون موقع می شه وای اسلام داره از بین می ره وای اسلاماااااااا .یعنی با تمام چادر و روبنده و بگیر و ببند بازم فساد و چشم چرانی و هرزگی مردان مسلمان بسیار بیشتر از سایر کشورهاست و هر چقدر نفی می کنند بدتر از بدتر شده نمی دونم اشکال اسلامه یا قوانین خدا یا اینکه اینا شیخ پیخا خودشون این قوانین رو اضافه کردن به اسلام چون 80 درصد کار یک مرد مسلمان شده زن بازی و حسودی از داشته های دیگران.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 18:55
sarah1 - نیویورک - امریکا
حالا خانومه میره اسلام رو صادر میکنه, شاید هم جاسوس
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 19:21
maziar hezarshamshir - بوخلت - آلمان
کامران۶۳۱ از لیون_ فرانسه، گًل گفتی‌ رفیق. دقیقا درسته. فقط میترسم از اینکه بشریت هرگز آن روز را نخواهد دید!!!! علتش هم اینه که این ۲ نوع سیستم حکومتی، وسیله‌ای برای فروختن و تجارت اسلحه از طرف کشورهای آزاد با دموکراسی به این دو وحشی هاست که سالانه یک بیزینس میلیاردی است. حقیقت تلخ این است که آزادی و اسارت، بدی و خوبی‌، همیشه مکمل همدیگه بوده‌اند.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 17:45
nejaat2006 - لیدز - انگلستان
هوس سفید کرده بوده، از قهوه ای خسته شده بیچاره
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 20:14
kian iran - واشینگتن - امریکا
بت شکن-مونترال-کانادا-اگه یک زن هم بخواد مثل مرد هرزه عمل کنه اسمش میشه زن هرزه نه شیر زن!! هرزگی هم برای مرد ه هم برای زن. اینکه شما کاری رو نفی میکنی و ازش بیزاری ولی برای تلافی خودت همون کار رو میکنی نشونه حماقته نه شجاعت.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 20:20
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
kian iran - واشینگتن - امریکا. اگر شما در کشوری باشید و مرد!!!!! همسرتان ده‌ها معشوق داشته باشد و شما به عنوان یک مرد نه حق جدایی داشته باشی‌ و نه حقوقی تا آخر عمر تنها می‌مانی؟؟؟؟؟یا به نوعی انتقام میگیری ؟؟؟؟ این هرزگی نیست!!!نجابت !!در این مورد خریت است!!!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 21:26
ba ham bashim - آذربایجان - ایران
ها ها یارو انگلیسیه. عربها ما تحت "لورنس (عربستان)" رو مورد سرزنش قرار دادند حالا این یارو هم به خون خواهی ( "خ" را "ک" بخوانید) لورنس یه حمله ای به ما تحت آل سعود کرده که هم حرومش باشه هم حلالش. این انگلیسیها رو باید از منطقه انداخت بیرون تا اینقد حق ما ایرانیها رو نخورن.
جمعه 24 آذر 1391 - 01:38
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
kian iran - واشینگتن - امریکا/ هرزه گی نکرده برای آزادیش بها؛ داده. هرزه گی اونه که یه همسر خوب و متین و داشته باشی زندگی شیرین داشته باشی و مشکلی هم نداشته باشی ولی دائم چشمت دنبال اینو اون باشه , قید همسر و فرزند را بزنی بری دنبال خواسته های نفسانی خودت ولی ایشون خودش را از زندان و اسارت آزاد کرده .
جمعه 24 آذر 1391 - 03:43
kian iran - واشینگتن - امریکا
آرمتیس-پاریس- فرانسه- دوست عزیز انتقام و عمل متقابل راه حل مناسبی برای مبارزه بر علیه یک پدیده زشت و نادرست نیست. من اگر در کشوری بودم و همسری داشتم و همسرم ده ها معشوقه داشت و من هیچ حقی نداشتم مطمئناً با عمل به همان روشی که ازش بیزارم به دنبال بدست آروردن حقوق و شخصیت از دست رفته ام نبودم. این راهش نیست باید از روش درست استفاده کرد. روش درست یعنی تلاش،روشنگری و تربیت.اگه ما به فکر انتقام و عمل کردن به روش نادرستی که خودمون قربانی اون هستیم، باشیم هیچوقت نتیجه ای عایدمون نمیشه اما اگه از راهش وارد شیم شاید خودمون نتیجه رو نبینیم اما مطمئن باش فرزندان ما و یا فرزندان فرزندان ما روزی به حقوق خود که پایدار خواخد بوددست خواهند یافت و اون موقع به ما افتخار خواهند کرد.
جمعه 24 آذر 1391 - 05:03
exam292 - تهران - ایران
"ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه" تو و امثال تو دارن خلط موضوع میکنن!!! هر موجودی روی زمین وظیفه ای داره، که باید انجام بده...افکار شماها نظم طبیعت رو بهم میرنه.. زن باید کانون مهر و لطافت در محیط خانه باشه ولی در غرب چنین نیست!!!
جمعه 24 آذر 1391 - 06:32
Azadikhah - تكسل - هلند
عجب خانم زرنگ و باهوش هستند!
جمعه 24 آذر 1391 - 15:19
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
kian iran - واشینگتن - امریکا. گرامی‌ آیا شما شرایط این کشور کثافت را می‌دانید؟؟؟ که با زن همسر دختر و مادر مثل یک حیوان رفتار میکنند؟؟ وقتی‌ در کشوری اسلام زده ۹۹ در صد مردان چون خدای فرضی‌ آسمان هستند و زن فقط یک عروسک بستر نه بیش!!! چه مبارزه یی؟؟؟ در یکی‌ ۲ دهه ی پیش‌یکی‌ از دختران درباری))))پرنسس میشا))) فقط به جرم عدم قبول ازدواج اجباری و فرار با معشوقش گردن زده شد!!!!آن وقت زنان از طبقه ی عادی چه!!!!!
جمعه 24 آذر 1391 - 18:12
kian iran - واشینگتن - امریکا
رویان-کالیفرنیا- امریکا- دوست عزیز صفات اخلاقی مطلق هستند شما نمیتونید بگید دروغ بده اما اگه شرایط ما رو مجبور کنه خوبه، نمیتونید بگید غیبت کردن بده اما اگه پشت سر یه آدم بد غیبت کنیم اشکالی نداره، نمیتونید بگید دزدی بده اما اگه از یه دزد دزدی کنیم اکار بدی نکردیم. اگه شما اینجوری فکر میکنید پس چه فرقی با اخوند ها داری؟؟!! معمولاً اسلام گراهای تند رو و در راس اونها آخوندهای اشغالگر از این حرفها میزنن برای اینکه راه دررو داشته باشن باری فرار از توضیح به مردم و قبول مسئولیت. موفق باشی
شنبه 25 آذر 1391 - 01:48
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.