همسایه قدیمی، سارق بود

فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از دستگیری سارقانی خبر داد که به زور وارد منزل همسایه شده و اقدام به سرقت طلا و زیورآلات کرده بودند.

 


به گزارش روز پنجشنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، سرگرد سلمان آدینه وند گفت: با اعلام شکایت یکی از شهروندان ، مأموران کلانتری مرکزی در جریان وقوع یک فقره سرقت منزل قرار گرفته و به منظور بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
 
وی تصریح کرد: مأموران در بررسی های اولیه دریافتند، شب قبل یکی ازخانم های همسایه ساعاتی را مهمان شاکیه بوده و بعد از رفتن وی دو نفر به زور وارد منزل و اقدام بسرقت طلا و زیورآلات وی کرده اند.
 
سرگرد آدینه وند افزود: با توجه به اطلاعات بدست آمده این فرضیه قوت گرفت که سارق باید از آشنایان زن همسایه باشد که بلافاصله وی به عنوان مظنون دستگیر و به کلانتری منتقل شد.
 
این مقام انتظامی با اشاره به ارزش هفتاد میلیون ریالی طلاهای سرقتی، اضافه کرد: متهمه که قصد داشت با تناقض گویی، مسیر تحقیقات پرونده را از واقعیت ها منحرف کند، پس از مواجه شدن با دلایل و مدارک پلیس دو برادرش را بعنوان سارق معرفی و معترف شد، هنگام حضور در خانه شاکیه، بصورت پیامک برادرانش را از تنها بودن صاحبخانه مطلع کرده است.
 
سرگرد «آدینه وند» اظهارداشت: پس از اعترافات زن همسایه در عملیاتی ضربتی سارقان دستگیر شدند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از شهروندان خواست، از هرگونه رفت و آمد با افرادی که به درستی و صحت عملشان اعتماد ندارند به شدت پرهیز کنند.

+32
رأی دهید
-21

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.