مشت زنی در پارلمان جدید اوکراین

جلسه هفتمین دوره پارلمان اوکراین با کشمکش و مشت زنی برخی از نمایندگان آغاز شد.
به گزارش روز پنجشنبه جام جم آنلاین به نقل از یورنیوز، ائتلاف مخالفان به رهبری ملی گرایان افراطی دو تن از نمایندگان پدر و پسر بنامهای اولکساندر تبالوف و آندرِی تبالوف را از صحن مجلس بیرون راندند تا نتوانند در مراسم سوگند شرکت کنند.
 
نمایندگان مخالف دولت، تبالوف پدر و پسر از ائتلاف مخالفان مظنون به پیوستن به “حزب مناطق“، حزب رئیس جمهوری ویکتور یاناکویچ بودند.

اعضای حزب “سوبودا“، آزادی، نیز با پتک، نرده های پیرامون ساختمان پارلمان را شکستند. آنها پارلمان را از آن مردم و نرده های محافظ را مانع دستیابی آزادانه مردم به آن و از این روی آن را نالازم می دانند.
 
در هرج ومرج پیش از مراسم سوگند نمایندگان پارلمان جدید، دختران فمنیست و جوان اوکراینی نیز خود را بی نصیب نگذاشتند و در مقابل پارلمان با بدنهای برهنه ظاهر شدند.
 
ویکتور یاناکویچ، رئیس جمهوری اوکراین، میکولا آزاروف را برای دومین دوره نامزد پست نخست وزیری کرده است. قرار است نمایندگان اوکراین به وی و نیز سخنگوی جدید پارلمان رای دهند.
 
تحلیلگران می گویند اکثریت در هفتمین دوره پارلمان اوکراین با ائتلاف حامی رئیس جمهوری، ویکتور یاناکویچ، به رهبری حزب حاکم “مناطق” وی خواهد بود.جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
 

 

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
 

+130
رأی دهید
-28

Draglion007 - لولیو - سوید
اینها هم از نژادِ وحشیِ روسی هستن،،، جالبه که اینها به مردم آسیا میگن وحشی !!!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 12:44
delmorde - یوتوبوری - سوئد
مردمان مدعی تمدن، اینها بخشی از اروپائیانند. اکراین جزو اروپاست و خود را اروپایی میدانند و متمدن اروح باباشون.می خوان در پارلمانشان باهم تصفیه حساب کنند!!؟؟
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 12:53
goleshab - اوگسبورگ - المان
این پسره ولادمیر نمیدونمچیچی اونجا چکار میکرد دیگه ؟
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 12:56
payamak - منچستر - انگلستان
بابا فیلم دخترای فمینیستو می‌ذاشتی این عرق خورا که دیدن نداره
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 14:01
Behnam1978 - شتوتگارت - المان
این بیشتر به جنگه زنانه شبیه بود تا مشت زنی‌..لول
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 14:20
Azadikhah - تكسل - هلند
چه آبرو ریزی شد!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 14:43
bazmag - مجارستان - مجارستان
من یک سال اونجا زندگی‌ کردم. اونها یکی‌ از بی‌ فرهنگ‌ترین مردمانی هستند که دیدم. من اینو هیچ وقت نمیگیرم که چرا زنان اوکراینی‌ میخوان اعتراض کنند لخت میشن!!! چند وقت پیش جلوی سفارت هند اعتراض کردند که چرا به دختران مجرّد اوکراینی‌ ویزا توریستی نمیدن، بعدش جلوی سفارت لخت شدند!یا یه گروه موسیقی‌ شون به نشان اعتراض لخت شد، یا یه گروهی در خیابان کریشتیک لخت شدند هاهاها با این کاراشون معلومه درمورد دختراشون که به این راحتی‌ لخت میشن چه فکری میکنند دیگه!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 16:11
Cyrusiii - لیدز - انگلستان
اروپا تمدنش کجا بوده آخه،..تا ۱۰۶۶ که اینا مثل گراز زندگی‌ میکردن.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 17:14
بیایید رستم باشیم - کیف - اوکراین
لااقل مجلسشون نماینده های واقعی مردم هستند نه همه نماینده های رهبر ، این دموکراسیه
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 19:14
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی
اصلا عجیب نیست.اگه یک بار این بدشانسی نصیبتون بشه که سفر برید اوکراین از این جور چیزها تعجب نمیکینید.کشوریه خیلی عقب مونده،قدیمی و داغون و کاملا غیر پیشرفته و فقیر.اصلا حس میکنید وارد زمان قدیم شدید.همه چیز فکسنی و درب و داغون هست.هیچکی انگلیسی بلد نیست و همه اجناس و مارکهاشون هم مال کشور خودشونه و اثری از جنسهای بین المللی نمیبینید! تازه این کیف پایتختش اینجور بود وای بحال شهرستانهاش.بیخود نیست تو اتحادیه اروپا راش نمیدن.هرچند تقریبا همه کشورهای دیگه شرق اروپا هم فکسنی و عقب مونده و داغونن اما اوکراین دیگه افتضاحه.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 18:48
Behnam1978 - شتوتگارت - المان
مثل جاده‌هاشون میمونه.به درد نخور
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 21:01
jaredyouk - لندن - انگلستان
مشکلی‌ که با دعوا حل می‌شه چرا با مصالحه؟
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 21:42
fdsa60 - تهران - ایران
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی-خیلی جالب تعریف کردی واقعا از خنده روده بر شدم.آخه ما یه همسایه داریم زنه اکراینی هست اگه بدونی چه افه کلاسی میزاره!!! همش هم میگه اکراین اروپاست فرهنگش خیلی بالاست.جالبه یه دوست روس داشتم بهش گفتم این اکراینی ها چطور آدمی هستن یکم منو نگاه کرد بعد گفت ماتو کشورمون به اکراینی ها میگیم (پشت کوهی)
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 23:48
Davidoff - خارکوف - اوکراین
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی - این نوشته های تخیلی شما باعث انبساط خاطر و شادیمان گشت! دوست عزیز! این چرندیات دیگه چیه برای خودت ردیف کردی؟ با یه سرچ ساده در اینترنت هر آدم غیر تحصیل کرده ای هم میفهمه که این چیزهایی که شما گفتی حداقل برای 25 سال پیشه (دقیقا همانند همان زمان رومانی و چک و مجارستان و لهستان و ..!).شخصا از زندگی در اینجا کاملا راضی هستم و با اینکه همسرم ایتالیایی هست ولی زندگی در اینجا رو ترجیح میدم. تمامی امکانات لازم برای یک زندگی خوب هم در اختیار هست (همانند دیگر کشورهای اروپا). لطفا یا نظر ندید یا حداقل قبلش اطلاعات 20 سال پیشتون رو آپدیت کنید!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 23:57
dkdk - اسلیس - دانمارک
قابل توجه بیگانه پرستان و وطن فروشان.که در این سایت کاملاً شناخته شده هستند.بازم می‌گید ایرانیها وحشی هستند؟؟...‌های وطن فروش.(هرزه تنها مختص زن نیست.بلکه مرد هرزه نیز بسیار است.)
جمعه 24 آذر 1391 - 02:52
perspolisi - سیدنی - استرالیا
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی . شک کردم که تو اروپا زندگی‌ میکنی‌، مسلما به کشوری که شما مشخصاتش رو دادید، ازاجهٔ برگزاری جام ملت‌های اروپا رو (۲۰۱۲) نمیدن. به قول دوستمون یه کم تحقیق و فکر قبل از حرف زدن بد نیست
جمعه 24 آذر 1391 - 04:05
Davidoff - خارکوف - اوکراین
bazmag - مجارستان - مجارستان - دیگه همه اروپا می دونند که مرکز صنعت پورنوی اروپا همین مجارستانه! دخترای اوکراینی برای شرکت در فیلمهای پورنو به مجارستان میرن چون تو اوکراین ممنوعه! پس شما دیگه لطفا اظهار فضل نفزما! در ضمن اون گروه موسیقی در مسکو بود و لخت نشدند بلکه در کلیسا موسیقی راک اجرا کردند الان هم تو زندانند!
جمعه 24 آذر 1391 - 09:03
Davidoff - خارکوف - اوکراین
fdsa60 - تهران - ایران - دوست گرامی دقیقا همانند همین نظر روسها رو اوکراینی ها دریاره روسها دارند! دشمنی روسها و اوکراینی ها تاریخیه! اوکراینی ها هم به به روسها میگن "شغال"! بنابراین به حرف دوست روس تون توجه نفرمائید! همین روسها این اوکراینی ها را بدبخت کردند! من از اوکراینی ها دفاع نمی کنم و حتی ازشون خوشم نمیاد ولی این ذهنیتی که شماها دارید کاملا اشتباهه! اینجا الان واقعا دارن سعی می کنند به استاندارد های اروپا نزدیک بشن و مقدار تغییراتی که در 6-5 سال گذشته شده در هیچ کشوری ندیدم.مطمعنا اگر اوکراین مشکلی بود بازی های یورو اینجا برگذار نمیشد درصورتی که به بهترین نحو ممکن برگذار شد! موفق باشید
جمعه 24 آذر 1391 - 09:08
فراوانی - قطر - قطر
این نتیجه و ثمره کمونیست است
جمعه 24 آذر 1391 - 11:57
sasan1309 - کرمان - ایران
چرا صحنه های بزن و بزن و مشت کاری را نشان ندادید. تمام کانالها نشان دادند:سانسور!!!
جمعه 24 آذر 1391 - 16:07
shahab46 - هانوفر - المان
گور پدر اکراین، ولی‌ مجلسی که داخلش درگیری نباشد میشود مجلس ایران همه دست نشانده و دزد همه با هم میخورند حداقل اینها دو گروه هستند این طرف قضیهٔ را هم نگاه کنید
جمعه 24 آذر 1391 - 16:35
agha_ehsan - تهران - ایران
Cyrusiii - لیدز - انگلستان - اگه اروپا تمدن نداره پس تو اون خراب شده چیکار می کنی؟ بقول تو تا هزار سال پیش مثل گراز زندگی می کردن! تو نگاه کن ببین امروز چطور زندگی می کنن. تو همون اروپای بی تمدن ببین زن چقدر ارزش داره٬ احترام به حیوانات چقدر مهمه ٬ عقل حاکمه نه خرافات و ..
شنبه 25 آذر 1391 - 07:13
bazmag - مجارستان - مجارستان
آقای که از اکراین دفاع میکنی‌!. بگو ببینم تو اکراین جرات داری وقتی‌ هوا تاریکه تنها بری بیرون؟ در نظر هم داشته باش که اونجا زود شب می‌شه، یعنی‌ بیش از نصف روزو باید تو خونت ببونی...اونجا به ماها میگن چرنی بلد یعنی‌ سیاه...خارجیهارو میزنند غارت میکنند توی خیابان و مترو...پلیس شب‌ها اصلا تو خیابونها نیست. پلیس رشوه میگیره...به بهانه نداشتن پاسپورت می‌گیرد بد پول میگیره ولت میکنه. معلم‌ها تو دانشگاه نمره میفروشن، دختران روسپی تو خیابون کریشتیک کارت ویزیت شونو پخش میکنند. تو همون خیابون کریشتیک که مرکز شهر شب‌ها نمی‌شه تنها قدم زد..شلوارتو در میارن اگه کلّه سیاه باشی‌. بازم بگم؟
دوشنبه 27 آذر 1391 - 12:22
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.