محمد بنا اردوی فرنگی‌کاران را تعطیل کرد

مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی و سرمربی تیم بزرگسالان اردوی فرنگی‌کاران را تعطیل کرد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، در حالی که قرار بود سومین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی از امروز با حضور نفرات دعوت شده آغاز شود، محمد بنا مدیر تیم های ملی و سرمربی تیم ملی بزرگسالان که روز گذشته (چهارشنبه) پس از دیدار با خانواده اش، از اسپانیا به ایران بازگشته است دستور به عدم برگزاری این مرحله از اردوها در موعد مقرر داد.
 
بنا که از مشکلات مالی فدراسیون کشتی و اوضاع نا به سامان این فدراسیون ناراحت است اجازه آغاز این اردو را نداد. قرار است رسول جزینی، مربی تیم ملی کشتی فرنگی عصر امروز جلسه ای را با حجت الله خطیب، سرپرست فدراسیون کشتی  برگزار کنند که در صورت توافق لازم، مرحله جدید اردوهای تیم ملی فرنگی بزرگسالان از شنبه از سر گرفته خواهد شد در غیر اینصورت به نظر می رسد بنا بر تصمیمش مبنی بر عدم برگزاری اردوی تیم ملی پافشاری داشته باشد.
 
کادر فنی تیم های ملی کشتی حدود 4 ماه است که حقوقی دریافت نکرده اند و جوایز فرنگی کاران در رقابت های عمومی هم با کسر مالیات بر خلاف جوایز آزادکاران پرداخت شده است.
 
این در حالی است که کشورمان در اوایل اسفندماه میزبان جام جهانی کشتی فرنگی است. تیم ملی کشتی فرنگی، مدافع عنوان قهرمانی 3 دوره گذشته جام جهانی است.

+71
رأی دهید
-9

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.