نوجوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان اسرائیلی کشته شد

به گفته پلیس اسرائیل نوجوان کشته شده به اسلحه غیرواقعی مسلح بود

 یک نوجوان فلسطینی به ضرب گلوله سربازان اسرائیلی در کرانه باختری رود اردن کشته شده است.

روز پنجشنبه، ٢٣ آذر (١٣ دسامبر)، سخنگوی پلیس اسرائیل اعلام کرد که بعد از ظهر گذشته، مرزبانان اسرائیلی به سوی یک نوجوان فلسطینی که با اسلحه غیرواقعی آنان را تهدید کرده بود آتش گشودند و او را کشتند.

این واقعه در شهر الخلیل، واقع در کرانه باختری رود اردن روی داد و به گفته سخنگوی پلیس اسرائیل، باعث تجمع اعتراضی فلسطینیان و چند ساعت درگیری بین آنان و نظامیان اسرائیلی شد.

براساس این گزارش، نوجوان فلسطینی با طپانچه ای که بعدا معلوم شد فقط یک اسباب بازی بوده، به یک پاسگاه محل استقرار مرزبانان اسرائیلی در شهر هبرون (الخلیل) نزدیک شد.

سخنگوی پلیس اسرائیل افزوده است که این نوجوان به درخواست ماموران برای ارائه برگه شناسایی خود اعتنایی نکرد و با حمله به سوی یکی از مرزبانان، طپانچه را به سوی سر او نشانه گرفت.

در این هنگام، یکی دیگر از مرزبانان، ظاهرا برای حمایت از همکار خود، به سوی نوجوان فلسطینی آتش گشود و او را از پای درآورد.

 
کشته شدن نوجوان فلسطینی به درگیری بین نظامیان اسرائیلی و معترضان فلسطینی منجر شد

این منبع اسرائیلی افزوده است که تنها پس از کشته شدن این نوجوان بود که ماموران اسرائیلی کشف کردند "طپانچه همراه او یک اسباب بازی فلزی بود که به اسلحه واقعی شباهت زیادی داشت."

منابع فلسطینی گفته اند که فردی که به قتل رسیده شانزده سال سن داشت.

شاهدان عینی تایید کرده اند که پس از کشته شدن این نوجوان، گروهی از اهالی فلسطینی الخلیل دست به اعتراض زدند و به سوی نظامیان اسرائیلی سنگ پرتاب کردند.

روز دوشنه این هفته هم پلیس اسرائیل گزارش کرد که نظامیان اسرائیلی در شمال کرانه باختری به سوی یک مرد فلسطینی که در جریان یک تصادف رانندگی، آنان را با تبر تهدید می کرد شلیک کردند و او را کشتند.

شهر الخلیل، که یهودیان آن را هبرون می نامند، در کرانه باختری رود اردن واقع است.

این شهر محل زیارتگاهی است که یهودیان آن را "غار آباء" و مسلمانان حرم ابراهیمی می نامند و برای پیروان هر دو مذهب مقدس است.

به اعتقاد یهودیان، ابراهیم، فرزندش اسحاق و یعقوب، فرزند اسحاق، همراه با همسرانشان در این محل مدفون هستند.

شهر الخلیل محل سکونت حدود یکصد و شصت هزار فلسطینی مسلمان و حدود پانصد یهودی است که عمدتا در مرکز شهر سکونت دارند و نظامیان اسرائیلی از آنان حفاظت می کنند.

+74
رأی دهید
-51

feminism - لندن - انگلستان
فلسطینی های عشق تفنگ. نوزادانشون هم اسلحه بدست هستند !!! سرباز اسرائیلی مگه کف دستشو بو کرده بوده که اون نوجوان اسلحه قلابی داشته !!! جنگی دگر آغاز شد.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 12:09
tiz bin 4 - پاریس - فرانسه
به درک کا مرد،، می‌خواست با یه تفنگ سربازا رو تهدید نکنه،مگه نمیدونه اونا واسه دفاع از خودشون شلیک می‌کنن حتا اگه تفنگ قلابی باشه
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 11:14
mordkhay - تل آویو - اسراییل
دستشون درد نکنه رود به شرفشون که یک جوجه تروریست رو به درک واصل کردند درود به نگهبانان سرزمین مقدس اسراییل
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 12:17
Azadikhah - تكسل - هلند
حماقت تمام!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 13:25
پرشز-تهران-ایران - تهران - ایران
تل اویو-اسراییل- یکم انسانیت تووجود ادم باشه بد نیست به زور مملکتشون رو غصب کردن همه ی خانوادشون رو جلوی چشماشون میکشن هیچی نیست اون وقت تو از یک جنایت کار حمایت میکنی ننگ برتو
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 13:25
fdsa60 - تهران - ایران
طنین غرش مردان پارسی زمین را به لرزه در خواهد آورد و بزودی ارتش مردان پارسی خاک سرزمین مقدس را آزاد کرده و آنرا ضمیمه خاک کشورهای اسلامی خواهد کرد.و زمین را از لوث وجود این صهیونیست های حیوان صفت پاک خواهد کرد.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 13:43
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
mordkhay - تل آویو - اسراییل بگو ترسیدن به به پسر بچه شلیک کردن از کجا معلوم که این سناریو اسرائیلیها درست باشه کشتنش بعد هم یه تپانچه قلابی گذاشتن تو دستش شما اسرائیلیها مثل موش ترسو هستید اسرائیل هیچوقت کشور نمیشه خاطر جمع باش. شما باید زندگی را با ترس و لرز تا روز مرگ سپری کنید.زنده باد آزادی
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 14:12
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی
به درک.بهشون با اسلحه حمله ور شده اونام زدن دخلشو آوردن.هرجا دیگه و هر کی دیگم بود همین میشد.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 14:57
pull.over - دوحه - قطر
نظرات انسان دوستانه شما واقعا ستودنی است!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 15:14
invisible kid - ریو دو ژانیرو - برزیل
۱ جیره خار کم تر!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 15:15
pooyan21 - رم - ایتالیا
به درک رفت اسکل
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 16:15
Cyrusiii - لیدز - انگلستان
خجالت بکشید یه بچه بیگناه را سربازان اشغالگر کشتن، بعد شما اینجوری حرف میزنید، شرم بر شما.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 17:12
isam - لندن - انگلستان
غلط کرد شامرتیبازی درآورد. یارو تو موقعیت جنگیه بعد شیرین کاری هم میکنه!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 17:07
amo-mohsen - بوگوتا - کلمبیا
وحشی صفت ها
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 18:20
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
به ما مربوط نیست گور بابای‌ هردو!!!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 18:41
exam292 - تهران - ایران
"feminism - لندن - انگلستان" و "tiz bin 4 - پاریس - فرانسه" و "mordkhay - تل آویو - اسراییل" و وطن فروشهای صهیونیسم، شما برای همین یهودیهای اسرائیل به اندازه ی یه .. هم ارزش ندارین!!! اگه متوجه بشه که توی خوابتون هولوکاست رو رد کردید!!! توی همون خواب سرتونو زیر آب میکنه!!!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 14:33
dark snow - لندن - انگلستان
Fdsa60 - تهران - ایران. کلن خوشتون اومده هی از دهن ملت ایران حرف بزنید! کی گفته ملت با اسرائیل مشکل داره؟ فعلن ما بچسبیم به کشور خودمون که هر روز به یمن حضور این مدیران بی عرضه داریم کشته و زخمی میدیم و بچه هامون پرپر میشن! شما هم اگه خیلی مردی بفرما یه قدم مثبت برا بچه های مملکتت بردار که توی سرما دارن تو چادر میخوابن اسرائیل رو محو کردن پیشکشت!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 20:07
sarah1 - نیویورک - امریکا
16 ساله بوده همچین .. خورده خوب اگه بزرگ میشد بمب به خودش میبست پس....به درک که مرد
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 19:39
فريادزيره آب - اهواز - ایران
من نمیدونم چرا اینایی که دارن خودشونه برا فلسطینی خفه میکنند چرادرخبرقبلی که درمورد درخواست عفوبازجوی ستاربهشتی بودنظرنداشتین ؛حالا وطن فروش کیه ؛مرد نیستن؛ستارمظلومانه مرد یا این فلسطینی?
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 21:14
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
Cyrusiii - لیدز - انگلستان. بچه ی بیگناه غلط کرد با اسلحه مبارزه کرد!!! مثل سارق یک بانک !! پلیس از کجا بداند تفنگ حقیقی‌ نیست؟؟؟؟؟؟ این درد اسرائیل شما رژ‌یمیها و اسلامیها را کشت!! گفتم گوربابای هردو!! مردی برو ایران با رژیمی‌ مبارزه کن که بعد از کشتن ستار بهشتی در مراسم ۴۰ او مادر بینوایش را مجروح کرده! گور بابای فلسطین دزد ثروت ایران!!!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 21:45
Cyrusiii - لیدز - انگلستان
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه. مرد حسابی‌ تو کشور خودش تو شهر خودش، اگه دوست داشته باشی‌ با اسلحهٔ واقعی‌ هم بیاد تو خیابون یا دشت. اصلا سربازی اسرائیلی غلط کردن اونجان که بفهمن حقیقی یا نه. تو انگار حالیت نیست.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 23:50
GIDMORE - تل آويو - اسرائيل
بهتر... یه بز کمتر. یه هی کمتر...
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 23:56
feminism - لندن - انگلستان
exam292 / کدوم وطن ، وطنی که بدست آخوندها و تازی نژادانِ شال به سر اشغال شده و توسط کاسه لیسان و جیره خوارانی چون تو به نیستی و نابودی کشانده شده !!!!!!! مملکتی که برای بیان کردن عقیده ات حلق آویز میشوی ارزانی تو و دیگر شکنجه گران اوین !!! به تو چه ربطی داره که نظر من و دیگران چیست !!! یاد بگیر که به نظریات دیگران دست درازی نکنی. بیا نظرت را درج کن و بعد هم برو.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 22:58
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی
Cyrusiii - لیدز - انگلستان. صدات رو بیار پایین بیخود از یه مشت تروریست عقب مونده حمایت نکن.اجداشون زمینها رو فروختن رفتن و پولشو خوردن حالا توله هاشون اومدن میخوان با تروریست بازی پس بگیرن.اونم زمینهایی که از قبل از اسلام مال اسراییلیا بوده.حرفهات خریدار نداره فقط همون تروریستها و فلسطینیا مگه تاییدت کنن.به جهنم که توله تروریست رو نفله کردن.
جمعه 24 آذر 1391 - 03:35
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
آنهائی که خودشون را واسه مظلومیت جوان فلسطینی پاره میکنند , یک کم به فکر جوانان ایران باشند , ستار بهشتی را توی زندان با مشت و لگد شهید کردنند مظلوم نبود و مظلوم نمرد و شما ها همه لال بودید که ازش دفاع کنید , پسر فلسطینی با اسلحه سرباز اسرائیلی را تهدید کرده اگر هم اسلحه قلابی بوده در واقع تحریک کرده , و سرباز هم روحش خبر نداشته که اسلحه قلابی است شلیک کرده , در واقع نظام فلسطین پسر بچه را طعمه اهداف خودش کرده که از اسرائیل آتو بگیره و خودش را توی دنیا مظلوم نشان بده . روش اسلام بی حیا گری وقربتی بازی است.
جمعه 24 آذر 1391 - 03:54
alibabatabrizi - تبريز - ايران
به امید روزی که جنایت کاران کثافت این خاخام‌ها و این صهیونیستها تکه تیکه بشن واقعا توف به روشون با اون مو‌های کثیفشان خیلی‌ نامرد هستن کجایی آای هیتلر دامت گرم بیا یه حالی‌ به اینها بده تا جیگرمون حال بیاد
جمعه 24 آذر 1391 - 05:35
sascha - سن هوزه - امريكا
من فقط تیتر خبر خوندم و حالا این سوال : خوب که چی‌ ؟ درسته که انسان ولی‌ که چی‌؟ آیا میگین جوان ایرانی‌ توسط زندانبان ایرانی‌ مورد تجاوز قرار گرفت؟ زیر شکنجه کشته شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایرانی‌ توسط ایرانی‌ !!!!!! به ما چه فلسطین ... گندش می‌کنن یه چیزی‌رو ...روزی ۱۰۰ نفر تو ایران توسط ایرانی‌ کشته میشن و مورد اذیت قرار میگیرن فلسطینی ککشم نمیگزه حرص آدم در میاد از بعضی‌ خبرا واقعا ،،،،
جمعه 24 آذر 1391 - 06:03
exam292 - تهران - ایران
"GIDMORE - تل آویو - اسرائیل" تو یه صهیونیسم جنایتکاری.. ولی یه عده وطن فروش دارن جنایتهای امثال شمارو تایید میکنن ...
جمعه 24 آذر 1391 - 06:05
akbarboy - تبریز - ایران
gidmore تل اویو 1-خیلی پررویی 2- یه تعداد از دوستان تو سایت اگه یکم دلو جروت داشتن میتونستن به قصاب ماهری تبدیل بشن البته مشخصه که کارشون هم سلاخی انسان بود 3-دیدن بعضی نظرات مشمئز کننده تو سایت باعث میشه ادم یه کم در مورد خط فکریش که مخالفت با حکومت ملایان تجدید نظر کنه4-قبول کنید یه سری دوستان شاید تحت تاثیر روزای سختی که موقع مهاجرت از ایران براشون پیش اومده نیاز به روانشناس دارن اما خودشون نمیخوان قبول کنن5 اگه یه بار دیگه نظراترو بخونید متوجه یه تعصب شبیه تعصب کور اعراب جاهلی میشید باید گفت حالا که اعراب میخوان متمدن بشن فارسهای جاهلی دارن پا به عرصه میزارن در کل برای بعضیا که بویی از انسانیت نبردن و دچار نژاد پرستین متاسفم بدون شک فارس زبانهای ایرانی جزو نژاد پرسترین افراد دنیا هستن اما اینکه به چیشون مینازن من یکی در عجبم به اهرام ثلاثه یا تاثیر گذاری در انقلاب صنعتی یا .............
جمعه 24 آذر 1391 - 08:28
Rommel - سیدنی - استرالیا
Those who deny freedom to others, deserve it not for themselves. این گفته آبراهام لینکلن مصداقِ بارزِاستبدادزدگیِه ایرانیانِ حاضردراین صفحه هست که نمایانگرِبی شعوریِه ماوَراءتصورِایشان هم می باشد.این کفتارصفتان درحالیکه زندگیِه سگی نه به بدیِ زندگیِه فلسطینیان دارند، کماکان دراین مصاف مانندِدوستانِ نونِ به نرخِ روز خورِآفتاب پرستِ غربیِشان اززورگوحمایت نموده، نفعی درهمدردی با آواره نمیبینند. چونکه خشم و لگدپرانی و سنگ اندازیِه وکامیکازیگری آواره بسیار در نظرایشان به دور از تمدن است. ولی شهرک سازی در خاکِ غصبی، پاسخ دادن به موشکهای مضحکِ دست سازِفجربا آتشِ تهیه سنگینِ توپخانه یا تانکِ مِرکاوا یا با موشکهای هلیکوپترهای آپاچی وبمبهای فسفری و امثالهم...چندان منافاتی با حقوق بشرندارد! توف به گورتان اگرخود را نوادگانِ کوروشِ کبیر(رضوانُ ألله تعالی علیه) بنامید.
جمعه 24 آذر 1391 - 08:34
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
Cyrusiii - لیدز - انگلستان. تو خودت را جر بده برای همان فلسطینی که مثل انگل ۳۳ سال است از ثروت ایران کوفت می‌کند!! مرد هم خودتی‌!!!!
جمعه 24 آذر 1391 - 10:09
akbarboy - تبریز - ایران
artemis اقا جون چرا مسایلرو با هم قاطی میکنی در اینکه فلسطین تو این سالها مشکلات زیادیرو برای ما بوجود اورده شکی نیست اما تو باید در مورد خبریکه میخونی نظر بدی نه اینکه سیاستو تحلیل کنی به همه چیز به چشم نژاد پرستیو وسیاست نگاه کردن کار سطح پایینیه سعی کن خودتو بکشی بالا
جمعه 24 آذر 1391 - 13:24
Azadikhah - تكسل - هلند
exam292 - تهران - ایران:اینجا تا کم میاری به بقیه تهمت میزانی‌؟ چیکاره هستی‌؟ کلانتری،داروقه هستی‌ یا مامور اطلاعات هستی‌!؟اینها هم اینطور تهمت بدون سند و مدرک به کسی‌ نمیزنند!دستگاه وطن شناسی‌ داری؟ خودتو اول چک کن! اصلا شما هیچ حقی‌ نداری اینجا به کسی‌ با این بی‌ادبی حرف بزنی‌!!. !...((!ادب هم خوب چیزی هست. میدونی‌ ادب یعنی چی‌؟
جمعه 24 آذر 1391 - 15:36
Cyrusiii - لیدز - انگلستان
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه..Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی..شما ۲تا هیچی‌ حالیتون نیست. حیفه عدم که وقتشو صرف حرف زدن با شما کنه. همین آخوندا از سر آدمی مثل شما هم زیادن. لیاقت بیشتر از این هم ندارید.
جمعه 24 آذر 1391 - 17:54
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
Rommel - سیدنی تو هم بیخود میکنی‌ نام کورش ایرانی‌ را با کلمات عربی‌ از سرزمین مادریت عربستان آلوده میکنی‌!!! گور بابای‌ فلسطینی!!
جمعه 24 آذر 1391 - 17:49
Rommel - سیدنی - استرالیا
اهFartemis بهت برخورد ؟ فکرمیکنی اسم اساطیریونانی روخودت گذاشتی همه یادمون میره تو نوفل لوشاتو کی به اون پدرِانقلابیت پناهندگی داد. همونی که قاتل بختیار رو دودستی تحویلِ دولتِ انقلابیه امامتون داد. شماها از سعودیها پستترهستید.حداقل اونها با هویتشون مشکل ندارن. شماها............اون که شاهِ معلوم الحالتون بود.. جشن را مینداخت میگفت کوروش لالاکن که ما بیداریم بعد بدو میرفت سرمزار فامیلهای عربت تومشهد مُجَنّس مراسم گلابپاشی رو نظارت که! اون بیانات ملوکانه دی ماه۵۷ وقتی دید زرتش دار غمسور میشه که یادته: ملت ایران ای بزرگترین امت شیئه جهان!؟!؟ صدای انقلابتون رو شنیدم. حالا این کلمات عربی شد و ما هم عرب ...؟ حداقل تو اون فرانسه که تمرگیدی یه خورده کارِفرهنگی بکن برو یه خورده آثاراِمانوئل کانت رو بخون که فرمود: جرأت کن بدانی. بعد اگه خواستی زر زر کن چون من یکی بهت گیر نخواهم داد. رخست
شنبه 25 آذر 1391 - 05:16
exam292 - تهران - ایران
Azadikhah - تکسل - هلند: الکی عصبانی نشو!!! اول کامنتهای اونهایی که مورد نظر من بودن رو اگه نگاه کنی سرتاسر بی ادبی و توهین هستش که باید با ادبیات خودشون پاسخ بگیرن...
شنبه 25 آذر 1391 - 14:26
exam292 - تهران - ایران
feminism - لندن - انگلستان: مشخصه که تو ایرانی نیستی، فقط بلدی فارسی تایپ کنی.. ولی اگه یه انسان آزاده هستی.. پس علائم اون رو هم داشته باش ..."منطقی" و "صادق" و عدم لجبازی.. موفق باشی
شنبه 25 آذر 1391 - 14:32
Azadikhah - تكسل - هلند
عصبانیت کار شماهاست که به بقیه میگی‌ وطن.. کسی‌ به شما کاری نداره!ادبیات اون احمدی نژاد چی‌ هست که ادبیات شماها چی‌ باشه. انتظاری بیشتر از شماها نیست.ادامه بده!
شنبه 25 آذر 1391 - 18:31
exam292 - تهران - ایران
Azadikhah - تکسل - هلند:آگه به دینی اعتقاد نداری!!! حداقل یک انسان آزاده باش. اگه یه انسان آزاده هستی. پس علائم اون رو هم داشته باش ..."منطقی" و "صادق" و عدم لجبازی. موفق باشی
دوشنبه 27 آذر 1391 - 12:59
Azadikhah - تكسل - هلند
معلم اخلاقی‌ که خودش به بقیه توهین میکنه حرف‌هاش ارزشی نداره!
دوشنبه 27 آذر 1391 - 20:49
exam292 - تهران - ایران
Azadikhah - تکسل - هلند: من لفظ "وطن فروش" رو معمولا به کامنتی میدم که فحش و توهین میکنه.
‌سه شنبه 28 آذر 1391 - 12:49
Azadikhah - تكسل - هلند
پس لطفاً نمیخواد ادعای منطق،آزاد‌گی،صداقت رو بکنی‌ چون بدون اینکه بهت چیزی بگند به بقیه خائن و وطنفروش و الفاظ بی‌ارزش نسبت میدی!معلم اخلاق نشو!ممنون!
‌چهارشنبه 29 آذر 1391 - 15:48
exam292 - تهران - ایران
Azadikhah - تکسل - هلند: کسی ادعای معلم اخلاقی نداره، حرف من اینه که اگه آدم به هیچ دینی هم اعتقاد نذاره، آزاد باشه، در این حالت به کسی فحش و توهین نمیکنه...
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 02:53
Azadikhah - تكسل - هلند
جواب خودتو خودت دادی. آزاده هم نیستی‌.!خود کرده را تدبیر نیست. برو کامنت هاتو ببین که بدون هیچ دلیل،منطق و شعوری به من،و بقیه توهین کردی.کسی‌ کاری بهت نداره.گفتم بهت مگه داروغه هستی‌.اجازه نداری به بقیه همچین الفاظی رو نسبت بدی.این چه فرهنگ کثیفی هستب که آخوند درست کرده!هیچ جوابی‌ بهت دیگه نمیدم حرف‌هام کاملا روشن هست.
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 15:32
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.