شتاب زوج‌های آسیایی برای عروسی در روز ۱۲/۱۲/۱۲

طبق یک عقیده رایج در کشورهای جنوب شرقی آسیا، عقد زن و مرد در تاریخ ۱۲/۱۲/۱۲ (۱۲ دسامبر سال ۲۰۱۲) شگون دارد. در عکس، یک زوج برای مراسم عقد در سنگاپور آماده می شوند.  

 

دوازده زوج در یک عروسی گروهی در هنگ کنگ. انتظار می رفت که در این روز ۷۰۰ زوج به عقد هم درآیند. 

  

عروس و داماد اندونزیایی ستا کوزوما و ادام آفیزن در حال انجام مراسم سنتی دیدار از والدینشان. 

 

عروسی در فیلیپین: داماد رانل پیلگرینو و عروسش آنا ماری پابلسیون. آنها عروسی شان را در پناهگاهی در شهر توفان زده اوسمنا برگزار کردند. اخیرا توفان حاره ای بوپا سبب کشته شدن ۶۴۷ نفر در این کشور شد. 

 

عکس گروهی زوج های تازه و روحانیان معبد در کوالالامپور مالزی. 

 

عکس دیگری از زوج های تازه در کوالالامپور. 

 

عروسی در یک معبد چینی، باز هم در مالزی. 

 

در استرالیا نیز تعداد عروسی ها در تاریخ ۱۲/۱۲/۱۲ رکورد شکست. از جمله این عروس و داماد به نام های شادی تانگ و ژیاکای یوان در سیدنی.  

 

تب و تاب عقد کردن در ۱۲/۱۲/۱۲ تنها منحصر به آسیا نبوده است. در این عکس تی شرتی با پیامی مربوط به این روز در شهر لاس وگاس دیده می شود. این شهر که زمانی "پایتخت عروسی های دنیا" شناخته می شد از سال ۲۰۰۴ به این سو شاهد کاهش آمار عروسی ها بوده است. 

 

برنامه عروسی هایی که قرار است در کلیسایی در لاس وگاس آمریکا برگزار شود.  

+215
رأی دهید
-24

پرشز-تهران-ایران - تهران - ایران
خدا بده برکت چقدر جوونه دم بخت دارن!!!
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 20:21
pooyan21 - رم - ایتالیا
چرتو پرت
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 18:43
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
نمی‌دونم چرا احساس می‌کنم جای من خالیست ؟!،،، حیف شد دیر فهمیدم !، اگر زودتر میفهمیدم ، دست خالی‌ می‌رفتم ؛ و با دست پر بر می‌گشتم !،،، می‌ترسم ناکام از دنیا برم !!، در بهشت هم خدا بهم گفت دست نزنی‌ تا همه بیایند و بطور عادلانه تقسیم کنیم که به کسی‌ اجحاف نشود !!،،، من هم چون بچه ی سر براه و خجالتی هستم ؛ نتونستم روی حرف خدا حرف بزنم !
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 20:56
kobalt - کرج - ایران
مدیر بهشت-بدان و آگاه باش که آتش دوزخ وعذاب الهی بر مجردین بعلت تمرد از امر الهی شدیدتر خواهد بود یعنی دوآتیشه است حتی اگر مدیر بهشت یا خود مسیح باشی پس تا 5 دی پایان تقویم مایا و اتمام جهان فرصت داری که طوق لعنت به گردن انداخته ودر همین سایت عموم مومنین را به انجام این امر الهی بشارت دهی بشتاب تا رستگار شوی که شفاعت هیچ برودری پذیرفته نیست.
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 22:37
zedehal2020 - مانهایم - آلمان
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان- نه خودمونیم ، کسی که اینجا نیست ، خودت میخندی وقتی کامنت مینویسی ؟ ای شیطون نکنه پول میگیری کامنت بنویسی ، مجبور که نیستی . برو ماستتو بخور . دیگه هم از این کامنت های بی مزه ننویس ، آفرین دختر خوب ، آخ ببخشید آفرین مامان بزرگه نمونه !
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 23:33
sascha - سن هوزه - امريكا
کاش مثل فیس بوک میشد کامنت‌های بقیه رو لایک کرد نصف بیشترشو انگلیسی نوشتم که لول ولی‌ یه فکری هم در این مورد کنن مسئولین سایت خوب می‌شه مثلا الان دوست دارم کامنتmodire behesht - هایدلبرگ - آلمان لایک کنم
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 01:43
kami_81 - مالمو - سوئد
خوب که چی‌ چین هستش دیگه سه تا بگیر پول یکیو بده
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 02:16
dark night - تهران - ایران
خدا شفا بده به این قوم عجوز مجوز.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 02:21
soroush512 - آستین - آمریکا
اگه جای دیگه بود تعجّب داشت، آسیاهی‌ها خرافاتی‌ترین مردم دنیا هستن!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 03:43
asal55290 - مشهد - ایران
lمنم جا موندم پس تا13/13/13.............
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 06:45
khyar - اوپسالا - سوئد
soroush512 - آستین - آمریکا. گزارشو نمیخونی کامنت میذاری اون دوتا عکس آخریا ببین ،فقط مواظب باش نگاه میکنی‌ کلاهت نیفته.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 15:44
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
sascha - سن هوزه - امریکا. ساشا جان عزیز مرسی‌ !، از نظر من تو نه تنها ساشا هستی‌ ، بلکه پاشا هم هستی‌ !،، برایت بهترین‌ها را آرزومندم !
جمعه 24 آذر 1391 - 03:00
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
kobalt - کرج - ایران. -- ( 1 )-- دوست عزیز ، ‌ای به چشم حتماً عجله می‌کنم تا دیر نشده !،، راستش یک خانمی در همسایگی ما هست که خیلی‌ هم منو دوست داره و خیلی‌ به من ابراز علاقه میکنه !،، البته هفته قبل خودش رسما به من پیشنهاد ازدواج را داد ،ولی‌ متأسفانه من بهش جواب رّد دادم !،، چون اختلاف سنی‌ مان خیلی‌ خیلی‌ زیاده !، این خانوم ۹۹ سالشه !، ولی‌ جوونتر نشون داده میشه هر کی‌ که نگاهش میکنه فکر میکنه ۹۸ سالش است !،،، البته حسن‌های زیادی هم داره !، مثلاً هیچ دندانی در دهان نداره ، گوش‌هایش هم دیگر اصلا نمیشنوه !، غذا هم اصلا نمیتونه بخوره فقط آب می‌خوره و کمی‌ ماست و نون خالی‌ !،،حقوق بازنشستگی اش هم خیلی‌ بالاست !، از اول جوونی هم هر چی‌ کار میکرده ۹۰% آن را تا به الان پس انداز کرده ، میگه همه عمرم را فقط پس انداز کردم ، برای یک روز مبادا !!،، به من گفت تو اگر با من ازدواج کنی‌ ، تو روز مبادای من تو هستی‌ !!!!،،...>>>
جمعه 24 آذر 1391 - 02:51
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
kobalt - کرج - ایران. --( 2 )-- تا اینو گفت ; گفتم پس باید فکر کنم و جوابتو بدم !!،، میدونی‌ چیه ؟، راستش کمی‌ میترسم !، چون زنهای آلمانی بعضی‌‌هاشون تا ۱۳۵ سالگی عمر میکنند !!،، فقط از همین میترسم !، چون خیلی‌ بدشانس هستم و میترسم ۳۵ سال دیگه روی دستم بمونه ،!، بدبختی و ترس من از اینهم هست که توی این ۹۹ سال زندگی‌ اش , اصلا سابقه سکته هم در پرونده اش ندارد !!،، حالا که شما اینو گفتید ، باید دلم را به دریا بزنم و ترس را از خودم دور کنم و چشمهایم را ببندم و بهش جواب مثبت بدم !!،، البته دلگرمی‌ ‌ام این هست که اگه سرم کلاه رفت زنگ می‌‌زنم و از تو راهنمایی میخواهم !!،، پس من رفتم که رفتم !
جمعه 24 آذر 1391 - 02:52
kobalt - کرج - ایران
مدیر جان در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست دل به دریا بزن و برو بعد ازدواج هم چند روزی بیارش تهرون مرکز شهر مطمئن باش عقابم که باشه اینجا پر میریزه و الفاتحه.
جمعه 24 آذر 1391 - 13:57
navid868 - اشتوتگارت - آلمان
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان, خدا یه عقلی به شما بده...یه پولی‌ هم به ما! یکی‌ دو روزه این اسمت توجه منو جلب کرده چون خودم قبلا توی heidelberg زندگی‌ می‌کردم. بغیر از چرتو پرت چیزی توی کامنت‌هات ندیدم! بابا اینجا به کسیکه کامنت بامزه بنویسه جایزه نمیدنا! زیاد خودتو خسته نکن!
جمعه 24 آذر 1391 - 14:52
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
navid868 - اشتوتگارت - آلمان. -- ( 1 )-- آقا نوید , به همان آرزوی به پول رسیدنت فکر کن و توی کار دیگران فضولی و دخالت نکن !، همچنان فیلسوف و دانشمند و نویسنده نامی‌ و واعظ ناطق باقی‌ بمان ! ، و دیگران را در سطح پایین اجتماعی و سیاسی آزاد بگذار تا عشق و حالشان را بکنند !، و به حد اقل داشته آنان حسادت مورز !،، زیرا در غیر اینصورت آلینه افکاری خواهی‌ شد که ترا از هدف اصلی‌ ات که رسیدن به پول و ثروت است باز خواهد داشت !! با رویای پولدار شدن نصف حال را ببر !، و فراموش نکن که آرزو بر جوانان عیب نیست !!،، وصف العیش ؛ نصف العیش !،، در ضمن ما هم یک دست و یک پا را هوا می‌بریم و برایت دعا می‌کنیم که پولدار شی !، به این طریق دعایمان زودتر مستجاب میشود !،، آمین ،،،، در ضمن از شعور بالا و پر عقلی شما به شما هم افتخار می‌کنیم !، و از بی‌عقلی خود نیز شکوه و گلایه‌ای نداریم !، و در این مورد نیز قنأعت را پیشه می‌کنیم و خود را نیز با همین کم عقلی خوشبخت خوشبخت میبینیم !، و .. >>>
جمعه 24 آذر 1391 - 21:21
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
navid868 - اشتوتگارت - آلمان. -- ( 2 )-- تمامی محسنات دنیا را برای شما خواهیم گذاشت و خود به کمترین و اندکترین آن قنأعت می‌کنیم ، و کلی‌ هم ذوق می‌کنیم !!،، ما دهاتی‌ها عادت به قنأعت داریم و زیاده خواهی‌ در فرهنگ ما بی‌ عقل‌ها مرطود و غریب است !!،، ما بی‌ عقل‌ها آنقدر قانع هستیم و قنأعت داریم که ، با کوچکترین چیز آنقدر ذوق زده خواهیم شد که در آن لحظه احساس می‌کنیم در خدا حل شدیم !! موفّق باشید .
جمعه 24 آذر 1391 - 21:23
navid868 - اشتوتگارت - آلمان
مدیر جان شما کلا رد کردی...مشخصه!
شنبه 25 آذر 1391 - 18:59
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.